|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
8.1.2018 21:02:33   
bojana92
Trudnice ima li medju Vama da je neka iz Novog Sada,i da je neka imala iskustva sa dr Bogavac?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
8.1.2018 21:16:37   
Maraj
Ja sam upravo jedva uspavala L. Nece covek da spava pa to ti je.
Inace on spava danju. 2 do 2 i po sata . Danas ni to nije hteo. Uspavljivala ga ja, moja mama; tata
Ma nista. Na kraju smo odustali. I evo covek je izdrzao ceo dan da ne spava i sad sam ga s mukom uspavala. Inace L ima 2 god i 3 meseca

Ne znam sta mu je. U poslednje vreme nece da spava. A kad zaspi, ok je
Zaspi oko 23:30 i spava do pola 9. Sad cemo videti kako ce nocas biti

< Poruku je uredio Maraj -- 8.1.2018 21:17:22 >

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
8.1.2018 21:22:08   
vonavoj
Maraj.meni su obe izbacile dnevno spavanje sa 2 godine...nista cudno..u vrticu moraju,onda uvece pre pola 11,11 ne zaspe..a ustaju u 7..da odlepimuser posted image
Ovih dana su ustajale u 10,a ne zaspe pre 23..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
8.1.2018 22:10:28   
Ana RR
Maraj, on ti inače tako kasno zaspi? Ja šiznem kad Mare ne legne u 9 već u pola 10 a do pola 12 bih odlepila načisto user posted image

Von, a zašto ih teraju da spavaju u vrtiću? Pogotovo ako već odavno ne spavaju preko dana kod kuće. Bzvz je to.

< Poruku je uredio Ana RR -- 8.1.2018 22:12:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
8.1.2018 22:12:29   
Maraj
Pa sta im je.... taman sam mislila i veceras, leci ce ranije kad nije spavao danju...ja ga jedva nesto posle 9 uspavala. A mislila sam nece izdrzati do 18h. Kao da ce nesto propistiti spavanjem. Nekad vidim, spava mu se i trazi mleko, al onda vristi , baca se i gura flasicu. Tacno da ne bi isao da spava. I onda dok se isplace, pritrci, nagne flasicu i ja ga samo ubacim u krevet. Ova deca su cudo.
I ja cu jos malo pa u krevet, ne znam kad sam legla pre 12.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
8.1.2018 22:38:55   
vonavoj
Obavezno im je spavanje.cak i predskolcima...da ne smetaju malima dok spavaju,jer su soba do sobe..s tim da mali rucaju u pola 12 i od 12 do 14 i 30 spavaju..a veliki oko pola 1 rucaju pa leegnu..takva je politika vrtica...a to mojima ne treba,ne mogu uvece da spavaju...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
8.1.2018 23:03:08   
smeško
I kod nas je obavezno spavanje u vrticu.
Moja deca lezu u 20h. Ako se zadrzimo negde malo duze, spavaju u kolima. Ako kod kuce izgubimo sat, tu je Maki da se presvuce i legne sam, ne mozes da ne primetis da nema jurnjave i svadje po kuci.user posted image
Milicicak, radila sam Veritas nipt. Isto zbog godina, da ne bih radila ac, jer sam iz vise razloga rizicna grupa za bockanje stomaka. Njih smo izabrali jer vaze za dobre, a daju placanje preko adm.zabrane. Ja primam platu na ruke, a suprug je promenio firmu, pa nismo mogli da uzmemo kredit.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
8.1.2018 23:22:52   
Rosita
Mi smo sad izbacili dnevno spavanje. D uglavnom hoce da spava, ali moze da ne spava. I onda smo mm i ja presekli. Jer bas je bezveze, preko dana to spavanje nam je mnogo remetilo ritam. Ovako smo ceo dan free i ne moramo se podesavati spavanju. Leze do 10. Boze zdravlja, uskoro stize novi spavac prema kome se valja upravljatiuser posted image . Volela bih da budem opustenija i da se ne drzim tvrdo rutina. A opet, imaju i one svoje prednosti. Videcemo da l ce D spavati u vrticu kad se vrati, ali verujem da hoce jer ce ustajati ranije.
I sad odmah da preduhitrim RR- tema dnevno spavanje, spavanje ili vec. Pa jeste, ja vise necu o ovomeuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 7:33:44   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: bojana92

Trudnice ima li medju Vama da je neka iz Novog Sada,i da je neka imala iskustva sa dr Bogavac?

Ima nas par iz NS. Javice se neko. Ja nisam imala iskustva sa tom dr.

Dobro jutro mame.

Da se na brzaka pre opomene nadovezem user posted image ja kao i Ana ako D nije u 9 u krevetu i doceka pola 10 ja siznem. Malo al samo malcice se opustim preko raspusta i odmah su kao raspustena banda, aja to ne volim. Juce je frajla ustala u pola 7 danas 7, leze u 21 ako ne zaspi do tad sama ja je u 21 oteram u krevetuser posted image ,a u vrticu uglavnom ne spava. Prosle godine je jos redovno spavala ove godine ne zeli da spava u vrticu, i iskreno bolje mi je da ne spava jer onda uvece imamo belaja.

Maraj mozda ga kasno stavite na spavanje preko dana. Npr D je uvek spavala oko 11, a ako zaspi oko 14 pisi propalo, ima energije valjda celu noc da djira. A uvece opet mozda bolje u 18h da ga stavis u krevet pa ce zaspati do 20 user posted image . Ja ne znam ja sam za to spavanje Hitler. Kao i Rosita, rutine sam se drzala fest a planiram i sa ovim detetom, a ne da mi se njari kad negde odemo da mu se spava, jer nismo nesto na vreme. Bebina satnica ce da se postuje kao sto smo postovali i Dunjinuuser posted image hihihi... Mama Hitler.

Kaze mi dete da sam joj lepa sa kratkom kosomuser posted image a mm... Boze me sakloni u kakvom je on stanju kad dodje kuci. Samo je mrzovoljan ma rec mi jednu nije rekao. Seronja.
Danas konacno na trening user posted image jeeee...
Imam cas prepodne, skuvamo malo sredimo i idemo.
D izgleda ima gljivice od ab user posted image al nadam se da ce brzo da je prodju.

IDem da je poceram da se oblaci, pa do prodavnice i da se malo razdrmamo.

Ljubim vas

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 7:50:01   
Maraj
Juteo i od nas. Svi smo budni. L se probudio u 7. Eto, ok je vezao i ako je zaspao nesto posle 21h. Videcu da l ce moci danas bez posle podnevne dremke.
Inace ustala sam sva ukocena. L se nocas isprecio. Glava mu je bila kod mojih ledja imala sam mogucnost da lezim na svega 15 cm sirine user posted image
Ljiso, pa da nama je to problem sto L nece posle podne da zaspi. A ako zaspi zaspi oko 14, 15h sto je kasno...i spava 2 sata. I posle uvece nece do 23h da zaspi, nekad i kasnije...
Ja cu i danas do skole...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 9:59:26   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Obavezno im je spavanje.cak i predskolcima...da ne smetaju malima dok spavaju,jer su soba do sobe..s tim da mali rucaju u pola 12 i od 12 do 14 i 30 spavaju..a veliki oko pola 1 rucaju pa leegnu..takva je politika vrtica...a to mojima ne treba,ne mogu uvece da spavaju...


To je skroz bzvz. Kod nas nije tako. Malci spavaju, a ovi stariji ko želi. Ima dosta dece koja vole da spavaju ali predškolci nikako. Dok malci spavaju veliki pišu, crtaju, idu napolje ako je lepo vreme itd.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 10:41:40   
isidora88
Jutro, ja bila izvadila krv, za koji dan kod ginekologa dok mi stignu nalazi. Deca su nemoguca, bebac se stalno njari, ne znam koji mu je vise, stariji pravi haps, skroz su podivljali

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 12:08:31   
madre
Evo i meneuser posted image prehladila sam se strasno, opetuser posted image sama sam sa decom, sad se radi domaci, pa da malo rucamo pa idemo svi zajedno, danas imam privatno zakazan ekspertni uz, pa se svi radujemo sto cemo lepo da vidimo bebuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 13:27:59   
Maraj
Gde ste drage. Ja dosla iz skole. Rekla sam ovoj iz racunovodstva. Ona zapisala sve. Gde sam to videla i koji je clan u pitanju user posted image kaze proverice pa ce mi uplatiti sa drugim delom plate. Onda odem i kod pravnice i ona me ubedjuje kako nisam u pravu. Joj pa ti svaciji posao moras da znas. Uzas jedan. Valjda ce mi uplatiti. Cekam drugi deo decembarske plate pa cu videti.
Što se tice mog hematologa. Jos mi se ne javlja. Ko zna da l je on i video taj mejl. Uglavnom rekli su mi sa klinike da pozovem veceras jer je on danas kod njih pa ce ga pitati da l da dodjem odma ili ne tj da l ce mi dati terapiju fragminom. Ja samo nesto jurim a cini mi se nista ne stizem
Sve ispravljam tudje greske...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 14:07:07   
MasnaMasnica
Ljiso drago mi je da je sve ok. Nisam ni sumnjala!
Madre uzivaj danas, jojj nedostaje mi uz 😍.n
Ostala trudnice zagrljaj, uzivajte u ovoj temi.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 16:19:12   
vonavoj
Samo da mahnem,jedva sam ziva...
Jedno glupo pitanje,sad vec uveliko osecam bebu i to sve dole nisko..jel to ok? Kao da mi ceprka po besici....kad ce se podici? Tiku sam nisko nosila i onda mi se grlic razmeksao i skratio..pa sam brinem..a sa J je bilo sve ok..

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 17:10:42   
Maraj
Von i ja sam L tako osecala. Al on je meni sve vreme bio karlicno. Nekad sam imala utisak kao da me iglicom bode u grlic.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 17:36:24   
MasnaMasnica
Von kada ides na uz cekam da mi javis je li Milutin konacno!😃user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 18:49:58   
vonavoj
Joj 29.1. Tek..user posted image
A zamislite,deca nece da bude Milutinuser posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 21:22:49   
Maraj
Von imas vremena da ih ubedis da zavole to ime user posted image
Mm sad otisao da proba da uspava L. Ustao je jutros u 7 i nije spavao ceo dan. Mogao bi i dalje da ne spava, al probacemo da ga uspavamo
Ja cekam da mi se jave s klinike vezano za hematologa. Izludecu vise i sa njima. Dr je veceras kod njih. Od 19h prima pacijente , al sad su mi rekli da jos uvek radi, pa da kad zavrsi, pogledace moje nalaze, i javice mi sta i kako dalje. Valjda ce tako i da bude da ne dzedzim bezveze pored tel

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 21:31:30   
vonavoj
U bre..bas bezveze za hematologa..valjda ce se javiti..
Eno i ja sam moje legla u krevet..toliko energije izgubim dok ih nateram da se okupaju,obuku...nece sa spavaju,legnu..mislim da same ne bi nikad trazile..user posted image mrzim sto nemam svoje vreme uvece,mrtva sam..ustale smo pre 7 i ne spava im se..jer su u vrticu spavaleuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 21:42:06   
Maraj
Ja samo da javim da je L zaspao u roku od 30sek
Cim je popio mleko , zaspao je. I to ga mm uspavljivao. A danju kad spava , jaga uspavljujem po vise od pola sata. Sad kao dezuram pored tel ako me pozovu sa klinike, i on zaspi momentalno... eto....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 21:45:40   
vonavoj
Moje jos uvek urlaju...iz sveg glasa..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 21:50:06   
vonavoj
Nema madre da se javi sa uz?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
9.1.2018 22:15:14   
MasnaMasnica
Von koje bi one? 😁
Maraj bas su neodgovorni sto ne javljaj.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here