|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 14:05:51   
Rosita
Dobar dan zene.

Ja evo sela da popijem kafu. Jutros sam ustala u 9.45, a dete u 7.45. Jesam nemajka, ali sam mu rekla da mi je to rano i da moram jos malo da odspavam, pa me zanelo, On je ispratio tatu na posao i gledao crtace, danas nema vise crtaca, vala se nagledao, sigurno sat i po.

Sad cu da mu dam corbicu, uskoro, pa da idemo po tatu i onda do emezete da porucimo neki dvosed ako bude ok. Ograniceni smo puno dimenzijama, i sirinom i dubinom, a hocemo da se razvlaci i u celom Bg samo taj dvosed dolazi u obzir kad se svi kriterijumi ispostuju. Imao je jedan lep i ikei, ali ga nema, ne znaju kad se doci.

Madre, super, nemas brige sa velikima pred bebin dolazak.

Ja sam mozda malo i nemarna po pitanju pregleda, radim kako mi kaze dr iz doma zdravlja, a to nije cesto, nista privatno. To je sve u vezi i sa nekim mojim psiholoskim momentima koji sezu daleko pre ove trudnoce i sada su prisutni. Drugim recima, nekako posle onih prvih pregleda sam potpuno u okviru bice kako bude, kako Bog da, bice sve ok... ali kazem, to je sve nekako specificno vezano za neka moja iskustva i dozivljaje.

Ljiso, jao, pa i ja sam od sve matematike oduvek najvise mrzela kombinatoriku! Najvise sam volela geometriju! Ok su mi bili polinomi, jednacine i tako to. Nisam nesto posebno ljubila ni integrale i te oblasti. Na faksu me docekala statistika sa matricama i kombinatorikom user posted image . Kao pravi streber dobila sam 10, ali da ne volim, ne volim.

Sutra D i ja idemo da posetimo jednu bebu, sto se kaze- na babine. U subotu imamo decji rodjendan i dolazi nam deda. A onda jos jedna nedelja na poslu i od prvog odoh i ja na bolovanje user posted image
i

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 14:29:53   
smeško
Ja ustajem u 6h, kao da idem na posao.user posted image Deca ustaju u 6:30-7h i kad Niki ide u skolu i kada je vikend. Mm ustaje posle mene, ne sme da spava koliko hoce.user posted image Ja skacem da zagrejem kucu, odmah doruckuju. Mada oni vole da se uvuku kod nas u krevet vikendom.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 15:26:49   
smeško
Gledam sportske parove u klizanju! Ja to obozavam.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 15:46:33   
Misha i Ljisha

I ja al sad sam legla malo da je odmorim. Posle rucka sam sve sredila oribala,sklonila ,cak sam i ves razvrstala. Moram malo da odmorim jos posle D treba na rodjendan da vodim i da radim.
Rosita ja kad nesto ne volim ne.mogu ni da se "nasilim" da uradim. Ja sam bila odlicna sa dvojkom iz nemackoguser posted image

Tako ce i moje dete vec vidim. Samo ono sto voli. Nemam prava da se nerviram jer ocito su geni cudouser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 15.2.2018 15:47:13 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 17:19:53   
isidora88
Evo me kod kuce. Izadjoh na par dana, moram se cuti sa dr pa da vidim kad opet da idem. Odoh da jedem kao covekuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 17:59:23   
Rosita
Isidora, super!
Ljiso, mozda je to i bolje. Bar zna sta voli sta ne. Ja sam mogla bilo koji faks da zavrsim. Das mi knjigu i ja naucim. Nista tu nije bilo izdiferencirano. Isto tako, taj pristup svemu vodi, sto se kaze, kozu na pazaruser posted image . Korisno je ne ulagati se u sve zivo, oce glava da boliuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 18:33:11   
vonavoj
Isi.super!
Ijaoj rosita dobra si..das mi knjigu i naucim!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 19:02:04   
milicicak
Isi, super user posted image
I ja mogu sve da naucim ali definitivno brze i lakse ucim ono sto me zanima. Jako tesko pamtim imena ali iz svih sistematika imam devetke i desetke user posted image
Maraj, ja i u ovoj trudnoci sve radim privatno isto kao i sa mini bubom zato sto kod ove dr idem vec 10 godina i imam u nju poverenja. Da znam nekog takvog ko radi drzavno isla bih kod njega. A Tika jeste skup ali i sa njim je stvar poverenja tako da necu da ga menjam :D
Mini buba se nasminkala i namirisala, presrecna je a ja cu da se ispovracam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 19:54:35   
Maraj

IZVORNA PORUKA: milicicak

Mini buba se nasminkala i namirisala, presrecna je a ja cu da se ispovracam

user posted image user posted image jao zeno sto me nasmeja
I meni smetaju mirisi.

Isi super sto si kuci. Kako su ti decaci reagovaliuser posted image
Mi evo nakacili tv na zid. I L je majstorisao user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 0:03:07   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: isidora88

Evo me kod kuce. Izadjoh na par dana, moram se cuti sa dr pa da vidim kad opet da idem. Odoh da jedem kao covekuser posted image

user posted image NEMOJ da solis hahaha..

Jao ja radim naravno kao i svako vece. Moji spavaju. Masina za ves radi.
Rosita, ma mogla sam i ja, ali nisam imala motivaciju user posted image a i sigurno ne bih "briljirala". Sad cete mi se smejati. Elem, na faksu bio neki predmet (jel mi verujete ne mogu ni da se setim imena ali iz neke eksperimentalne fizike) a predmet onako za razliku od ostalih na fizici vrlo vrlo lagan, da ne kazem jedan od predmeta kojim se dize prosek, i koji najgori studenti polazu sa desetkama. I ja odem prvi put i dobijem 9user posted image i odlepim na sebe, ja sjajan student sa prosekom iznad 9 dobijem iz tako jednog predmeta devetku. Nista kazem ja prof docicu ja ponovo. Dodjem ja ponovo i OPET dobijem 9hahah i kazem (jako me inace voleo taj prof jer sam bila jedina devojka koja je bila bas dobra na faksu i na naucno istrazivackom smeru) docicu opet. Treci put dolazim i kazem prof sta sad dobijem to upisujemo user posted image i ja dobijem 9. Ja ne znam ko se vise smejao ja ili prof. user posted image ali prosto ja imam limit ako mi se nesto ne svidja ja u tome ne mogu briljirati

E odoh sef me zove

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 6:58:20   
Maraj
Jutro drage user posted image
Ja ustala , upalila masinu. Moji momci jos spavaju.
Gladna sam user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 7:35:46   
mama Jo
Virkam da vidim gde je Isi... dobro je, odahni sad malo kod kuce..
Pozdrav svima 😘😘😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 7:46:37   
smeško
Isi nam je super!
Maraj, mora da ti je masina tiha. Kada bih ja ukljucila moju tako rano, probudila bi dve susedne ulice kad krene centrifuga.user posted image I treba da ruckas cim ustanes, dobro je za metabolizam. Ja pijem eutiroks, pa moram da cekam pola sata posle toga. Koliko si se ugojila od pocetka, ako smes da kazes?user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 9:50:10   
Rosita
Jutro zene. Ja se nocas nasanjala, za razliku od prethodnih noci zapamtila sam bas upecatljive snove vezane za moje sadasnje misli na javi. Moram da sa vama podelim jedan segment- kao, obilazim ja porodilista da vidim koje bi mi se najvise svidelo, a biram na osnovu pesme koja se tamo pusta. I meni se svidi neko u kom ide Karleusa- ja volim da preteram, ne zameri, ja radim to iskljucivo iz ljubaviuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 9:53:57   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja naravno nocas ustajala pa prebacila ves u susilicu. I onda se vratila u krevet i bogme spavala do 8. Al odmorila se nesto bas i nisam. Evo vec sam umorna od jutros a nista veliko nisam uradila. Pristavila supu, detetu dorucak. Tek sad pijem kafu.
Pravicu danas pogacice s cvarcima. Svi kazu da garant imam neki tajni sastojak kad su tako dobreuser posted image a ja mislim da je taj tajni sastojak biber. Recept je star preko 50 godina heheh... I stvarno ne omasim. Svi se dave u njima jedino me nervira sto mi pola dana ode na premesi pa premesi pa premesi i tako imam utisak 100 puta.
No D voli pa mi "nije tesko".
Sutra cemo na salas da kuvamo kotlic. Ja da odmorim od kuvanja i malo da se vidimo sa nasim dragim ljudima.
Najavili su lepo vreme a i taman ce se isusiti malo zemlja i trava da se decica igraju. Mozda povedemo i Sendi sa nama da se istrci na salasu.
D od jutros njakala. Jako sam je razmazila u nekim stvarima. Kazem mm danas "omanula sam kao majka"user posted image Iznervirm se tako nekad oko sitnice jer eto ona zapela da nece nesto pa nece a po meni su to neke rutinske stvari.
Nego imamo li temu "mama.mi brani da se druzim sa..." malo tamo da opletem po jednom malom zloci.

Odoh da doruckujem.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 10:09:28   
smeško
user posted image user posted image
Ako je nema trebalo bi je izmisliti.user posted image
I ja imam jednog takvog.user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 10:25:27   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: smeško

user posted image user posted image
Ako je nema trebalo bi je izmisliti.user posted image
I ja imam jednog takvog.user posted image

vala bas. user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 10:28:10   
emicaa
Opet ja upadam kao tarzan user posted image
Ljiso kad je tebi termin?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 10:30:33   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Opet ja upadam kao tarzan user posted image
Ljiso kad je tebi termin?

user posted image aaaaa aaaaa aaaa (kao Tarzan hehe)

Termin mi je 17 april.

NEgo smesko nasla sam temu. I podigla je. Idi ti prva opleti pa cu posle doci ja kad ugrabim vremena heheeh

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 10:38:21   
isidora88
Dobro jutro, ja ustala, perem ves, malo pospremala po kuci, jos malo ce mm da sprema rucak a ja cu da spavam sa decom. Sva sam slogirana, samo bih spavala.
Od ponedeljka ima da padne sex, moram nekako da podstaknem otvaranjeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 10:46:31   
smeško
Isi, tako su mene savetovale ciganke, ali mi je bilo glupo da pricam.user posted image
Ja sam pola noci razmisljala o sexu. A mm zaspao kao klada. Nije ni cudo kada leze par sati posle mene.user posted image
Trenutno smo u Ikei, gledamo krevete na sprat.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 11:31:13   
milicicak
Ljiso, daj taj recept za pogacice sa cvarcima.
Joj, smesko, bas ti zavidim, obozavam Ikeu, mogla bih satima da blejim tamo. Nama treba novi krevet a oni imaju one sa fiokama pa bih da vidim kakvi su.
Isi, zeno ti si bas vredna user posted image
Mada, kad citam sve ste vredne, samo ja kao trut menjam krevete... Mm i mini buba vezbaju, mnogo su smesni.
Odoh da vidim sta mi supa radi pa da zamotam sarmu, napravila sam fil juce.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 12:16:52   
Maslacak15
dobar dan, meni je dosadnouser posted image user posted image . Al ozbiljno, ovo porodiljsko je tezak smor, nikako da se prebacim u modus. Jesam malo peglala, praznila i ukljucivala kojekekve masine, ali meni je to = ne raditi nista. Da nije ove olimpijade, skroz bih uvenula od muke. Mozda ipak uzmem da pisem rad iako sam bas htela da probam kako izgleda biti stvarno malo na bolovanjuuser posted image user posted image .

Milicicak budi disciplinovana. Sama si rekla da tvoja Dr. nije sklona drami i preterivanju. Ako je zena rekla lezi, ti onda leziuser posted image .


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 12:21:57   
vonavoj
Maslacak,ni ti ne umes da "nista" ne radis! Ni ja..prosto ne umem da legnem i gledam tv...film..
Ja spremala corbu od oslica i pekla ga..krompir salatu i sad kao da sam orala..spakovala se za sutra,idemo u Palanku na rodj kod zaovine starije cerke..a danas skitamo za Bg kod kume..
A uhvatila me kao alergija,svrbe me oci i nos samo curi..pojma nemam od cega..
Milicicak,kakva sarma bre..lezi i odmaraj...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
16.2.2018 12:31:49   
madre
Cao svima user posted image ja trenutno lencarim bas, sama sam... Ne moram ni rucak kuvatiuser posted image sad cu samo ves da prosterem i odoh kod drugarice na kafu, nismo se dugo videle...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here