|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 16:29:11   
isidora88
Pozdrav trudniceuser posted image
Mi spavali, mm sredjivao stanuser posted image
Sad cu rucak da postavim, srecom ostalo od juce.
Ja sam pocela da kasljem, A da slini, da covek poludi. Nadam se da ce nas brzo proci i da cemo biti zdravi kad stigne beba. Sutra na pregled, samo da sve bude ok.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 16:56:56   
vonavoj
I ja sam dosta bezosecajna po tom pitanju..isto kazem procice,nije strasno..ne dramim.ne mazem..ne gledam..i navikle su..nisu njanjave,pa da koriste..i kad god su pale nikad nisam ciknula ili kao ijaoj vidi kakva povreda..ma nije to nista..
I sad mi je J zaspala..a taman sam mm probudila da krenemo..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 17:05:13   
smeško
Joj, Von, ja sam nesto izmedju. user posted image
Ja ne dramim, ali sam uvek tu da utesim. I ne placu previse i ne drame, ali znaju da sam uvek tu da poljubim da brze prodje i da zagrlim.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 17:09:57   
vonavoj
Ok.tu sam i ja..ali npr moja zaova od kad su bebe bile.tipa udari se u sto,dodji da mama maze..i sad non stop je zeza...hahaha..mazi mazi..ali sad je fora da ne voli u vrtic i sad joj se stalno kilavi..a mama se pali..a ima ko da je cuva..
Moja deca imaju temp i ne leze..prosto su takva..hiperaktivna...cim ih prodje temp u akciji su..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 17:14:38   
smeško
I to mi je poznato, ja muku mucim da ih smirim kad imaju povisenu temp. Ja sa 37,5 ne mogu da mrdnem, a oni vise sa plafona sa mnogo visom.user posted image Deca. Ne mogu oni da ne mrdnu.user posted image Slazem se da je glupo decu oterati u hipogondriju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 17:25:28   
vonavoj
E bas to..ej.pa ona mala kad kaze da je boli glava..a to sve cuje od njih..i onda mama odmah.eto ne moze sutra u vrtic..i ona presrecna..ostaje kuxi da gleda laptop ceo dan..uzas..a predskolac.
Kako bre malo dete moze glava da boli? Osim kad ima temp?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 17:32:51   
smeško
Vidi mi greske, hipoGondrija!user posted image user posted image
Predskolci imaju obavezan broj dolazaka za potvrdu. Zamisli je kad krene u skolu, ne cini joj mama uslugu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 17:38:11   
vonavoj
Sve razumes..bas zato mi je i smesno i place mi se.mama cini sebi uslugu..ne mora da je vodi i odvodi u vrtic..prosvetni radnik..dodje u 11 kuci...
A inace kad se razboli, 3 nedelje je posteda..i skoro cele godine ne ide..reko a imunitet kad ce steci..kad krene u skolu..jadna, koliko ce izostajati..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 20:12:27   
Maraj
Gde ste... ja sad oprala prozor u sobi. Mm kacio garnislu. Ubacila sam zavesu u masinu da se malo osvezi. Sto ne volim kad kupim novu stvar a ona smrdi na duvanski dim. Ne znam da sam skoro nesto kupila a da nije zaudaralo na cigare. Sad mi jos gore jer ja spavam u toj sobi a ne volim ni kad mi isparava zavesa od praska i omeksivaca... eto ...meni udovoljiti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
18.2.2018 21:14:55   
Misha i Ljisha
Dobro vece.
I ja nw volim da cujem da deca kukaju. To garant kupe od odraslih. Mislim dete da boli glava..... Ajd ono umorna sam mada i kad dete to kaze znas da hoce sa se izvuce od obaveza. Moja kad kaze spava joj se ja znam da nesto nece da uradiuser posted image
Mi se sutra vracamo na kolosek. Ujutru trening,posle kuca pa imam cas. Mm sutra ujutru vec ide za Bg a ko zna gde ce jos. Mene ceka posao.
U sredu sam zakazala ekspertni jedva cekam da to prodje. Da cujem koliki je bebac. I jel sve ok.

Idem mame da jos malo iskuliram pa u krevet

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 7:27:38   
Maraj
Jutro drage user posted image
Ja ustala, stavila L caj da se kuva. Danas bi trebalo da odem do Fronta po rezultate tripl-a.
L nocas nemirno spavao. Svu me isutirao

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 10:07:44   
isidora88
Dobro jutro. Ja nista skoro nisam spavala, zaspala sam tek posle 5 jutros, nemam pojma sta mi bi, sad sam slogirana. Idem da doruckujem i da ubacim ves da se pere i onda da se spremam za pregled. Danas idemo da porucimo krevete na sprat za decuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 12:03:44   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Meni cas otkazan user posted image nije mi se radila matematika iskreno da vam kazem.
Ali evo jos jedan intervju preko upworka juhuuu...Idem sad da vidim kakav zadatak moram da im odradim.
Treba da sredjujemo kucu D ija i nikako da se nakanimo. Posle ovoga cu.

Ljubim vas

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 13:13:36   
Maraj
Evo mene sa rezultatima...
Maslacak please virni u temu tripl test. Jel mi ok nalaz? Ko zna?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 16:06:09   
vonavoj
Maraj,koliko imas godina? Sta ces ako ti preporuci amnio?
Stigla sam kuci,samlevena..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 18:03:40   
isidora88
Mi cekamo goste. Sutra se ubacujem u petu brzinu, za petak zakazan porodjajuser posted image u cetvrtak me mozda zadrze na odeljenju jer hoce dr da mi stavi gel za omeksavanje grlica, pokusacu da ozbegnem to i da se pentram uz stepenice, sex i ribanje kuce, valjda ce nesto upalitiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 18:08:59   
Rosita
Isidora, bravo, baci se na posao, lepo si izgurala user posted image
maraj, nadam se da su ti dobri rezultati.

Ja radila, pocela, pa do prvog. I ja u sredu idem na ultrazvuk nakon 2 meseca! Sutra posao, skolica za trudnice, u sredu rezultati i uz, posao, cetvrtak zubar, posao, petak kod moje dr u dz... Razvozenje deteta, gosti... Nedelja mi je full.

Pozdrav svima!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 18:45:55   
Misha i Ljisha
Isidora user posted image ma hopa cupa radi posao ahahah...Samo napred.

Ja evo zatrpana odjednom poslom.
Dete mi se smara, pa sta sad mora nekad da joj bude i dosadno. Tata nam je u Arandjelovcu. Ko zna kad ce kuci.
Rosita bogme frka ce biti kod tebe do prvog. Neka brzo ce to proci. Najavili su minus 20 sledece nedelje, ne treba ti bas takvi ekstremni uslovi al sta sad.
Jao nikad docekati ovu sredu i UZ.

Idem da radim. Da zaradim novaca user posted image . Sta cu kad deran stigne mila majko, samo da molim Boga da za razliku od D bude neka ekstremna spavalica user posted image .

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 18:48:38   
Maraj
Evo i mene. Ceo dan sam skenjuser posted image na. I preplakala sam... ma katastrofa se osecam. Ici cu u sredu najverovatnije u genetsko da vidim sta ce mi oni reci.
Von, 35 sam napunila u novembru prosle god. Po ovim testovima,vode me kao da imam 56...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 18:50:12   
IvanaSK RR
Maraj, zao mi je sto se tako osecas 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 19:08:05   
smeško
Maraj, zao mi je sto stalno moras da brines. Ja sam imala los dabl i odlican tripl, pa su me svejedno slali na ac. Ne mora to nista da znaci.

Mi smo u Beogradu. U Ikei nista nismo nasli, gde vi kupujete krevete na sprat?

< Poruku je uredio smeško -- 19.2.2018 19:09:31 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 19:14:03   
IvanaSK RR
Smesko, evo teme o krevetima na sprat pa tamo mozes napisati sta te interesuje Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 19:14:44   
Maslacak15
A Nije Bas tako maraj. Test kaze da je rizik tacno toliki koliko ti je godina. Verovatnoca da je sve ok je i dalje preko 99 posto. Ja samo ocekujem da ce te slati dalje jer Triple Nije bolji od Doubla. Ti naravno ne moras da ides. Najgore je Sto se nerviras. To je najveci problem U celoj prici.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 19:41:29   
vonavoj
Maraj,zaista nemas da pozajmis ili uradis nifty na rate..pa da si mirna..ako se bojis amnio?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
19.2.2018 20:13:15   
smeško
Bas tako Maslacak, to sam i ja htela da joj kazem. Mene su slali iako je tripl bio super. I samo sam bila pod stresom, beba fenomenalna.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here