|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 9:00:47   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

jaoo treba mi kancelarija. Na salasu sam imala odvojen deo gde sam mogla da radim, a ovde... pa ne znam kako da se organizujem. U kuhinji sam za kuhinjskim stolom i mozete misliti koliko mi je udobno
Odoh konacno na spavanjac



Isto, Ljišo. Doduše, meni uvek laptop stoji na trpezarijskom stolu ali nekad mi treba malo mira dok radim. Ceo prostor je otvoren i bučno mi je kada Mare dođe iz vrtića. Mogu da idem u potkrovlje ali trenutno ne grejemo taj sprat.

Jel se javljala Isidora?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 10:29:16   
isidora88
Evo me, nece ova dr da me pusti, moj dr je da idem kuci i ovaj sto me je juce gledao, a ova dr nece da me pusti iako kaze da sh mi svi nalazi idealni. Smorila sam se totalno, kaze u ponedeljak ce odliciti sta sa mnom, ima da odlepim ako me ne puste

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 11:00:25   
Maraj
Ja padoh s nogu. Ribala sam ormar iznutra. Malo da se prosusi pa cu kasnije da vracam garderobu u njega. Nikako da se sredimo od ondasnjih radova.
Rosi nismo bili. L je ok . Nema vise T. Samo sto mu je sad izasla po 1 ta loptica iza uha. Kad bi isli kod dr isli bi na onaj deo gde su bolesna deca a on nije bolestan tako da samo mi fali da tamo pokupi nesto.. za sad smo se dogovorili mm i ja da pratimo...
Isi ja kada sam lezala na patologiji- u Frontu, retko koga su pustali kuci. Tu si otprilike do porodjaja. Zato su me i porodili dan ranije jer nije bilo mesta za nove zene a stalno su pristizale

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 12:53:45   
Maraj
Gde ste drage, nema vas...
Ja sad ispekla palacinke. Kao malo cu samo a bas sam dosta zamutila i ispekla, tako da izvolte. L i ja se sladimo

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 19:08:09   
Maslacak15
evo mene a vas nema. Svi su utihnuli. Isidora jesi li se izbavila iz bolnice?

Ja bejah na kontroli, sve je OK, mala je velika vrlo, ako je verovati ultrazvuku, vec je ceni na 2600. CTG super, nemam kontrakcija grlic preko 4 cm ultrazvucno... Sve u svemu- guramo.

Milicicak jesi ti danas isla na prvi ekspertski ili samom da das krv za double?


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 19:27:13   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame.

Danas frka ceo dan. D mi na baletu. Ja radim. Klasika.

Maslacak bravo za curicu.

Isidora bezveze sto te drze, i onda da te puste u ponedeljak.Mislim sta ces sad tamo 4 dana?Al ajd na sigurnom si.

Ja sam umorna. Boli me i dalje ovaj umnjak, tj ta raana. Nemam pojma da li da idem na kontrolu opet. Pametna nisam. Ispiram buckam, pazim.

Odoh imam jos malo da zavrsim za ovu sa upworka. I sefa sam odradila jedan deo.Stigla platica, potrosena platica user posted image . Zakazala sam UZ kod Belopavlovica. 7000 din. Deru covece, a cula sam da Novakovic trazi i 10 000

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 20:15:23   
Maraj
Pa gde ste. Ja kako virnem, nema nikoga.
Maslacak user posted image za devojcicu

Ja sam lezala do malo pre. I utrogestan sam morala staviti
Preforsirala sam se danas sa sredjivanjem ormara. A samo sam svoj zavrsila. Sva sam mokra bila, do gaća. Malo odlezah sa utrogestanom pa me malo i minuo stomak

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 20:49:33   
Rosita
Dobro vece. Ja malo setkala, malo po kuci... Sutra cemo se D i ja druziti. Mozda odemo po dvosed. Svekar ipak dolazi u subotu, donece mi bebecu garderobu od D, kod njih je bila. Ja na ultrazvuk sledece srede, posle 2 meseca, bas je davno bilo. Isla sam u skolicu za trudnice, ima finih sadzaja pre podne, sledeci cetvrtak bih volela nesto da odslusam, ali imam zubara u to vreme :/.
Ljiso, zasto placas ultrazvuk?
Milicice, da, jesi radila dabl?
Isidora, pa i ja bih siznula, kod kuce dvoje dece, a da bezveze lezis... Ali ako mora...


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 20:58:08   
milicicak
Nista od mog double danas... Beba ima 49 mm, dr ne voli da gleda nuhalni i nosnu kost bebama ispod 50 tako da idem u ponedeljak.
Dobila sam jos jedan progesteron i zabranu da ustajem iz kreveta do ponedeljka.
Inace, cini joj se da je decak
Maslacak, bravo za curicu user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 21:57:47   
Misha i Ljisha
Rosita preporuceno je dalje pracenje ekspertnim UZ zbog kordo i amniocenteze. Moj dr zeli da odem kod najboljeg dr na UZ i rekao mi da zakazem kod dr Belopavlovica. On je navodno najbolji strucnjak za ekspertni i da urade eho bebinog srca i sta ja znam. Mislim ekspertni se uglavnom radi u 12toj i 25toj al eto ja cu opet u 32oj. Odnosno pocetak 33ce nedelje. Imam jos posla al muz mi konfiskovao komp. Mrzi ga da pali drugi lap topuser posted image
Ja sad tako blejim na telefonu i cekam da on zavrsi gkedanje filma da ja zavrsim posao

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 22:08:52   
vonavoj
Auu.ala je skup taj uz..kod nas je privatno ekspertski 5800..ali moj dr radi drzavno i tamo privatno i naplati mi kao obican..a ukljuci sve sto moze kao da je ekspertski.koji car..i naplati jeftinije!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 22:32:21   
Maraj
Ja sam u prosloj trudnoci, ekspertni uz radila kod radiologa. Cuvenog dr Tike. 15 000 je kod njega uz a kada su blizanci 19 000. Uz radi sat vremena
Do tancina pogleda sve. I posle njegovog uz si sigurna da je sve ok sa bebom. Ipak je on radiolog. Ima najbolji i najsavremeniji uz
Ginekolozi su po meni samo " priuceni" da gledaju uz. To je posao radiologa...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
14.2.2018 22:41:48   
mama Jo
Sad vas istitah sve, nisam bila u toku sta se desava... bas ima dosta stomacica kojima.se priblizava termin 😊 saljem podrsku svima...
Isidora posebno - drzi se... bila sam vise puta na patologiji tu, pa.znam kako ti je... izdrzi 😊
Poljubac za sve 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 0:30:13   
Misha i Ljisha
GOTOVA user posted image mislim s poslom user posted image

Oci mi poblele od racunara a guzica od stolice. Idem da spavam.

Jeste skupo al sta sad? Sto se mora nije tesko.

Idem da se komiram sutra vec pre 9 imam privatan cas. IDem mozak da odmorim

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 6:55:20   
isidora88
Drzite fige da iskukam da me puste makar na vikend, moram izaci, mm ide na neku obuku na poslu i nema ko decu da pazi. Joj kako je nezgodno kad nema pomoci oko dece.
Mikicak user posted image za batuuser posted image
Maslacak super za uz, bas je krupna bebica.
Meni su ovde procenili bebu na 2990 gr sto je superuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 7:11:43   
Misha i Ljisha
Jaoo isidora bas je nezgodno. Pa 4 dana te sad otprilike niko pogledati nece bas bezveze da te tu drze. Pordjati te nece do ponedeljka sigurno.

Dobro jutro.
Mm i ja ustali, mm kao vestac u 5user posted image evo pijemo kaficu.

Danas bih da sw odmaram. No videcemo. Sef mi i nocas alao poruke da nesto odradim danas kad stignem.
Treba mi lufta. Sad sam gledala sta ima u bioskopu da se smucamo malo. Moramo smisliti neke zanimcije ivih dana

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 8:56:33   
vonavoj
Isidora,bas bezveze..a sta kaze dr sto te drzi.kad ti nista osim ctga ne rade..kazi da ces dolaziti na ctg!
Mnogo je nezgodno kad nema ko decu da cuva..znam sve..
A mama tvoja?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 11:23:53   
Misha i Ljisha
Ja odrzala cas, moji otisli do Dunava da se setaju.

Dosao mi djak kad ono kombinatorika. Po meni najdosadnija moguca oblast. Iz svih matematika na faksu sam imala 10ke ali iz kombinatorike 8 user posted image , rekoh djaku sto mi nije rekao koja se oblast radi da izbegnem hehehe... Smorim se uvek, al dobro smo se nasmejali i on i ja. Kaze bas je sve shvatio hahaha..JA rekoh nije valjda da bolje objasnjavam gradivo koje ne volim (samim tim i znam slabije) nego ono sto volim hahahha... Al sam valjda opreznija da ne pogresim pa sve kao bebi objasnjavam ne samo sebi vec i njemu hahaha.. Odoh da ocistim ribu, danas riba s kostijama sto kaze moja D. Svi je volimo i da je mariniram bar na dva sata.

Radite li sta zanimljivo na ovom nasem "mini raspustu"?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 12:19:01   
milicicak
Ljiso, ti si bas vredna.
Isi, mnogo je nezgodno kad nema ko da ti pricuva decu. Meni srecom i mama i svekrva trce kad pomenem da nam treba cuvanje.
Ja sam sa mini bubom ekspertski radila kod Tike, htela sam i ovaj uz da uradim kod njega al sam se zbog sveukupne situacije predomislila. Onaj u 20-oj cu svakako uraditi kod njega.
Mi smo danas sve okasnili, mm je tek sad na pijaci, mini buba i ja stavile pile u rernu, ona sad brise kuhinju a ja kuliram. Opet me boli stomak :( inace, onaj brisko mi je genijalan potez, gospodjica je odusevljena stalno bi briskala sto je meni super user posted image
Mi nemamo nikakve planove silom prilika. Uglavnom cemo da jedemo, gledamo TV i igramo se user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 12:29:31   
Ana RR
Milicicak, znači da ga kupim user posted image extra. Mnogo je praktičnije nego bez prskalice.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 12:29:47   
smeško
Mi smo bili napolju, spremili smo supu i pohovane tikvice za njih trojicu, vitaminsku salatu, kuvano meso i brokoli za mene. Jos razani hleb da izvucem iz rerne za minut, dva i gotovo. Noge su mi otekle, ionako nosim kupus vec par dana zbog nekih novih vena koje su izletele, ali bice bolje. Kasnije ce mm da me vodi u set_nju. Sinoc smo isli na palacinke i salatu. Deca su nam nacrtala fenomenalne crteze, raznezili nas. Kasnije nam dolazi drug.
Ala sam ispisala tekst kao onaj kad dobijete za domaci u skoli da piset_e dnevnik na raspustu.user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 15.2.2018 12:31:25 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 13:10:29   
Maraj
Mili i meni je sad preskup Tika pa ne znam ni da l cu ici kod njega
U prvoj trudnoci mi nista nije skupo. A sad jeste.
Ja skuvala pasulj jutros. Prala zavese tj masina. Mm kacio i psovao user posted image
Treba terasu da sredimo. Jos je haos tamo od ondasnjih radova

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 13:15:07   
smeško
user posted image I moj mrzi kacenje zavesa. To je poseban doživljaj. Radije ce ves da okaci nego zavesu.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 13:21:25   
Misha i Ljisha
Milicicak mora neko da bude i vredan kad su ovi moji lencugeuser posted image
Isle smo D i ka da kupimo poklon za rodjendan drugaru. Isle da kupimo malo suvog mesa od ovog jednog komsije i malo svargle. Sad imamo slanine kod mog tate pa se za slaninu od njih grebemo. A D je vrlo zahtevna za hranu,samo slanine i sunke jede od tih suvih stvari.
Sad cu da krenem s ribom nama je rucak uvek u 2

Evo D gleda trolove. Uzivamo

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
15.2.2018 13:25:28   
madre
Moje zavese imaju gore traku kroz koju samo provučes garnisluuser posted image tako da nema kukanjauser posted image T mi je od juce super, bez t, pa planiramo danas malo da se svrckamo. Samo moramo nositi i nosu i gomilu preobuka ta svaki slučaj... Inace se od prekjuče ni jednom nije upiskio ni ukakiouser posted image srecna sam mnogo. Veliki mi je porastao, sve mozemo da se dogovorimo, sad je pravi decakuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here