|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 12:39:38   
bebilule
Eto, ja spomenuh jess, kad ona pisala u isto vrijeme kada i ja. user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 12:51:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

ali on je se probudio samo da to obavi.Nije vec bio uveliko budan.Skilji a kaki user posted image


Tako i Mare ume. Ali najgore je što mora mene da probudi da mi kaže da ide da kaki user posted image user posted image pre neko jutro u 6 i 20. Mada, ne znam više šta da radim sa njim i njegovim stomakom. Boli ga non stop. Pre jela, posle jela, pre kakenj, posle kakenja... ujutru, uveče... ja ne znam više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 13:08:28   
IvanaSK RR
Anci, a probiotik da mu das?
Bebilule, idem da podignem temu o imunitetuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 13:20:18   
Ana RR
Dajem draga, već nedelju dana. Isto i sa njim i bez njega.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 13:40:34   
Maraj

IZVORNA PORUKA: bebilule


Maraj, cura sad znači? Jeste li izabrali ime? Kad se sjetim moje Jess i biranja imena za djevojčicu. user posted image


Bebi jeste, devojcica je. Cuti , ne pitaj me nista. Ja sam sad gora nego jess onda. Evo 2 meseca pred porodjaj ja nemam ime za devojcicu. Ne znam sta mi je. Skroz sam neodlucna sto se imena tice

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 13:44:55   
IvanaSK RR
Ana, onda samo cajevi. Sta da radis, takav mu je stomak.
Maraj, nista to nije strasno... Bilo bi nezgodno da dolazi mesec dana od porodjaja a jos nema ime user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 14:24:55   
emicaa
Anci mozda treba duze piti probiotik,Dora je pila posle antibiotika bar jos tri mjeseca dok se nije smirilo.
A i Dora kad ujutru ide u wc probudi me da je posle ja obrisem,ali ona ode gledati tv a ja se mogu vratit u krevet.
Srecko je jedva zaspao,jutros ga omlatilo i prikunjao u sobi nekih 5 minuta,na kraju je zaspao u 1 tek.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 14:40:00   
Anck Su Nmaun
Kod nas je guzvanjac ujutru u wc-u svi na obavljanje velike radnje user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 14:55:28   
jess021
Maraj, imas zeno jos dva meseca, mislim da smo se mi dogovorili nedelju dana pre porodjaja user posted image
Moje devojke jos spavaju, ja odgledala seriju, zavrsila rucak...danas je svetac pa sam krpu odlozilauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 15:12:48   
Milena18
Maraj, da te utešim - moja sestra od ujaka nije imala ime mesec dana, zvali su je "bebo". Imaš još dosta vremena.
Ivana, da li Maci malo prolaze afte? Jede li?
Meni se za dvadeset minuta završava radno vreme, ne mogu da dočekam. Smrzla sam se u ovoj jazbini od kancelarije. Jedva čekam da posle sa M idem u šetnju. Juče smo jele sladoled u parkiću, baš smo uživale.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 15:35:38   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja pokupila Sofi iz vrtica. Vozila je biciklu. Kako je naucila cim dodje iz vrtica odmah seda na biciklu. Sad cekam vreme, pa odosmo kod logopeda.
Rece mi koleginica da sam na spisku za ekskurziju. Ono od cega sam bezala. user posted image Sad da vidimo sta cemo sa decom posto je i mm zauzet.
Sutra mi je dan Skole. Malo cu da se doteram.

Anci, jel si probala da mu izbacis mlecne proizvode. Znas da je i T imala probleme. Jedno vreme joj nisam davala. Sad smo vratili. Nema vise te muke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 16:24:44   
emicaa
Sanjice znaci ne smeta joj vise?Kod nje je ona brzo prosla,kod Dore je trajalo oko 3 godine.Sad joj ne smeta vise.
Mozes li ikako da ne ides,da ih zamolis a ti nadju zamjenu.
Ja moram okupati Davida pa ga namazati,uhvatili ga svrabovi,najvise oko kustre.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 17:14:26   
Sanjica26 RR
Emi, ne mogu. Da me je pitala odbila bih. Bitnija su mi moja deca. Ovako otkucano resenje. Stavili su me pred svrsen cin.
Icice kod muzevljevih. Ja moram rano da ustanem. Samo da ih obavestimo da ce ih cuvati.user posted image I njih cemo pred svrsen cin.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 17:22:27   
IvanaSK RR
Milena, bila je danas maca par sati u vrticu. Dala mi je dr potvrdu za vrtic. Nisam mislila da je vodim, ali sam morala da pozavrsavam neke stvari po gradu. Međutim, u vrticu je bila fantasticna. Kaze vaspitacica da nije ni primetila nista na njoj. Posle joj rekla vaspitacica koja je preuzela macu. Super spavala, pojela celu uzinu i skoro ceo ručak.
Mislila sam da je sutra ne vodim, ali pošto je bolja u vrticu za jelo nego kuci odvescu jeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 18:06:07   
Rosita
Ivana, super! U vrtić onda.
Sanjice, bezveze, koliko ćeš biti odsutna?
Ana, esenbak, duže, jesi probala?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 18:13:47   
Sanjica26 RR
Rosi, vracam se uvece.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 22:17:34   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Evo mm mi ne da da stavim dete na ledja. user posted image jaoo ne valja kad si mator pa jos i uplasen. A ovaj moj me samo jos dodatno tripuje. Jako se bojim nesto za P. Neki strah mi se uvukao u kosti. Valjalo bi na koji psihoterapiju da odem. (ovo kazem bez zezanja)

Umorna sam. Zamalo ga veceras nisam ispustila. Preko dana ceo dan nesto. Ne odmaram preko dana uopste. Da se nocu budi sigurno boj odmarala i danju a ovako...samo daj jos ovo jos ono.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
17.5.2018 22:56:55   
jess021
Ljiso, zasto ti ne da da ga stavis na ledja?
Objasni mu da je tako najbezbedniji. Nemoj da brines da ce mu se nesto desiti u tom polozaju. Ako krene da bljucka ili sl cuces ga sigurno.
Mi svi u krevetu. Lepo spavajte.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 6:30:14   
Milena18
Dobro jutro!
Ljišo, moja M je mnogo bljuckala ali je svejesno spavala na leđima. Kaži mužu da pogleda preporuke pedijatara iz razvijenijih zemalja.
Što se brige tiče, ja se i dalje ponekad probudim u toku noći i gledam da li M diše user posted image A prvih godinu dana nisam ni spavala, čini mi se.
Ivana, super za macu. Ona baš voli vrtić.

< Poruku je uredio Milena18 -- 18.5.2018 6:31:11 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 7:48:12   
Misha i Ljisha
Moj problem je sto ja SPAVAM i te kako spavam. Spavam kao da sam umrla. I bas se mislim sigurno ne radi on to bescujno dok se migolji do mene a opet ja ga nit vidim nit cujem. Znaci nocas sam navijala sat na svaka dva sata i opet ga nisam "upecala". Patim od hronicnog premora, moja IR "ne doprinosi" tome. Zato se i bojim da spavam sa njim. Ja valjda podsvesno ne mrdam kad zaspim, znaci ukocila sam se valjda jer se bojim da se mrdnem u krevetu zbog njega. I ne prija mi, kolko god da on super spava ja to ne volim i sinoc sam rekla mm Batke leti u krevetacuser posted image Ako treba priblizicu krevetac do kreveta skroz i skinucu cak i stranicu tu ali on ce kod sebe u krevetu da spava.

Idem da poradim ponesto u kuci dok on dremka. I da se obucem. Mada nisam kafu popila ali po marfijevom pravili ili cu stici kafu ili nistauser posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 7:58:20   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Što se brige tiče, ja se i dalje ponekad probudim u toku noći i gledam da li M diše user posted image A prvih godinu dana nisam ni spavala, čini mi se.
Ivana, super za macu. Ona baš voli vrtić.

Ja kad zaspim ne budim se do jutra. Nista ne cujem. Mm cuje decu i ustaje. A dok ne zaspim sto puta ulazim u sobu i proveravam.
Dobro jutro. Sofi je otisla u vrtic. Cujem mm trazi toplomer, pa sam skocila iz kreveta. Cinilo mu se da je Sofi malo toplija. Jao, pa ne znam sta cu da radim ako se razboli a ja idem. Mm ih vodi kod babe i dede tek oko 11.
Postoji jos jedna opcija ako odemo sutra kod mojih na sestricin rodjendan ostavljamo ih kod mojih da ja mogu u ponedeljak da idem na naucni skup. Ali sve to visi o koncu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 8:25:13   
emicaa
Dobro jutro od nas troje.
Ja sam sigurna kad bi neko mm pokusao podici u toku sna,mogao bi ga odnijeti gdje god hoce.On tako cvrsto spava da je nevjerovatno.
Dora pocela kasljati,samo sam cekala kad ce.Svekar je za vikend bio bolestan

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 9:10:05   
Rosita
Jutro. Evo mi sisamo. U nasem domu zdravlja ne mogu nista da zavrsimuser posted image . Uz kukova- rade u susednom dz, nema termina, odmori bla bla. Pitam sestru šta sad, kaže privatno. Htela N da odvedem kod očnog jer i dalje krmelja. Možda nije za ab, ali makar za pregled, vežbice za kanale...isto nema termina! Ma dajte više. Dnevno trošim bar 150 d na gaze i bebisol, čisteći oči i usta.
Stariji u vrtiću, danas ima trening baš u školi karatea, sprema se da polaže za beli pojasuser posted image . Baš to voli. Pa kad nam pokazuje poteze sa sve onim uzvicima i japanskim nazivimauser posted image
A sutra ga rr salje u bioskopuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 9:18:21   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Što se brige tiče, ja se i dalje ponekad probudim u toku noći i gledam da li M diše user posted image A prvih godinu dana nisam ni spavala, čini mi se.



Moje dete uskoro puni 7 godina a ja ga i dalje proveravam. A što je najgore proveravam i mm. Ne znam kada sam odpsvala noć u komadu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 9:18:27   
Sanjica26 RR
Emi, ja sam laka na san. npr ujutru cujem mm kako hoda, jer je parket krcnuo gotovo. I onda mi nema spavanja. Ili taman sto zaspim ako me nesto probudi otvaram oci. Nekoliko sati ne mogu da zaspim. Uzas sam. Dok sam bila devojka dizalica nije mogla da me probudi.user posted image Imali su muke sa mnom. Sad ako me nista ne probudi odmah posle nista ne cujem. user posted image
Cekam da T doruckuje. I odosmo do grada da kupim unihopke. Valja obuci haljinu za dan skole. I posle da spremim rucak.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here