|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 9:25:36   
Rosita
I ja sam takva sa snom. Mislim, sanjice, deviceuser posted image , da nam je neopuštenost značajna crta

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 9:33:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso, ako imas mogućnost da stavis krevetac pored kreveta to je najbolje. Tako sam ja sa sinom. Sada ne mogu jer nema mesta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 9:39:34   
Milena18
Kad smo kod buđenja, sinoć samo što sam zaspala, probudi me neko šuškanje na terasi. Kaže mm da su mačke, ja rekoh mnogo mi je ovo glasno za mačke, pogledamo kad ono jež se uvukao u neku plastičnu kesu pa se zaglavio, obmotala mu se drška oko tela. Jedva smo ga oslobodili. Skupio se u loptu i pravio se da je mrtav. Na kraju sam morala da mu isečem tu kesu, ali uopšte mi nije bilo svejedno, tako se sklupčao da se uopšte nije videlo gde mu je glava.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 9:45:29   
Sanjica26 RR
Sklupcao se mali jez, pa sad mirno spava.user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 10:08:18   
IvanaSK RR
Jao, Milena, jezic ❤️ ja kakva sam budala budila bih decu da ga vide user posted image
Stefan je toliko voleo pricu Jezeva kucica, celu je znao napamet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 11:17:39   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame.

Jaoo Sanjice kod mene je obrnuto. Ja sam kao devojka cula svaki zvuk. Cak me drugarica zezala prespavala je noc kod mene i ja je u toku noci pokrivala user posted image . Ma sve sam cula. od kako imam IR NE CUJEM NISTA! mene mozes sa krevetom da nosis kao Emicinog muza user posted image Kriticna sam i onda je meni uvek bolja varijanta da ni ne spavam ako treba dete da obilazim. Npr kad je D bolesna ja kazem mm bicu budna do 1 ili 2 a onda te budim da ti dezuras hehe...Tako mi funkcionisemo. Mene P zeza od jutros siska svako malo a ne nasisa se, zaspi pa se brzo probudi i u krug. Strasno. Siznucu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 12:00:48   
IvanaSK RR
Moj muz moze i stojeći da zaspi. Gde god, kako god, on ce zaspati. A mene to izludjujeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 12:07:04   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobar dan mame.

Kriticna sam i onda je meni uvek bolja varijanta da ni ne spavam ako treba dete da obilazim. Npr kad je D bolesna ja kazem mm bicu budna do 1 ili 2 a onda te budim da ti dezuras hehe...Tako mi funkcionisemo. Mene P zeza od jutros siska svako malo a ne nasisa se, zaspi pa se brzo probudi i u krug. Strasno. Siznucu


Da, i mi na smenu dezuramo. Uopste mi se ne mili da lezem. Dezuram dok ne legnem, pa posle preuzima mm. Jedino kad stavim dete kod sebe onda se svaki cas budim i proveravam da li ima temperaturu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 12:19:20   
Duškić
Cao mamice..
Sin drema, mama zanoveta a lom na sve strane user posted image .


Jezic Bocko, mnogo su slatki ti jezici.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 12:35:00   
IvanaSK RR
Duskic, kako ste? Afte?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 12:41:00   
Milena18
Ivana, i ja sam htela M da budim, ali me mm urazumio user posted image
Duškić, jeste li bolje?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 20:41:19   
jess021
Dva puta sam pisala post I oba puta me izbacilo user posted image
Evo sad se uspavljujemo, sutra idemo u N. Pazovu u goste. Bile napolju, pa nas uhvatio pljusak, sreca mm isao s posla pa nas pokupio.
Duskic, Ivana kako su deca?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 20:48:33   
Maraj
Jess jel ti one spavaju danju kad idu u ovo doba na spavanje?
Meni L pre 22 tj 23h ne zaspi. Spava danju oko 13h . I to oko sat i po odspava. Dva put dnevno je napolju po 2-3 sata. Ne smiruje se. Jurcamo za njim svi.... i on ne moze da istrosi snagu....ne spava mu se pre 22/23h

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 21:21:40   
Misha i Ljisha
pljusak? Kakav pljusak ehehe....Nemampojma

Ja sredila P jos u 8 i evo sad D. I malo mira i tisine. mm spava. Ja evo jedem tikvice od rucka sto su ostale. Moram sefa zvati danaske. Cula sam se snjim. Obozavam tog coveka. Salje mi youtube snimke stalno nekih "mantri" i meditacija i kojecega ehehhe zna sta mi treba.

Rucak sam skuvala zahvaljujuci hug bug maramiuser posted image

Inace sutra je sahrana onoj devojci. I ne znamo jos uvek nista. Istraga je u toku. Ja necu ici na zalost. Mm i moji idu, ja sam kumi rekla da ne mogu da ostavim P naravno razume. Moji ce svi ici i mm. Strasno mi je sto je necu ispratiti. Nekako necu"zaokruziti" sve to. Nisam bila babama na sahranama i nekako kao da nikad nisu umrle. Tad sam bila u americi. Cudan osecaj iskreno. Tako sad i ovo i dalje nemam utisak da je vise nema. I verovatno nikad necu ni steci jer je necu ispratiti. user posted image

IDem imam posla. Dobro sam danas psihicki odnosno veceras. Sef me bas "digao" a bila sam onako u bedaku. Bas sam se sa Rositom dopisivala.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 21:34:58   
Ana RR
Ljišo user posted image na žalost, znam taj osećaj...

Da li su nešto saznali, od čega je umrla, kako...?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 21:37:08   
IvanaSK RR
Ljiso, zao mi je... user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 21:40:27   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ljišo user posted image na žalost, znam taj osećaj...

Da li su nešto saznali, od čega je umrla, kako...?

nista ne znaju. JA sam juce zvala detektiva ali nije bio slobodan da prica a nisam htela da mu ostavljam glasovnu poruku jer sam ostavila vec par. Guglala sam malo novine americke i svasta je vezano za taj kraj za Bugare, da su oni "glavni" za human traffic tamo a ona se bas spandjala bila sa nekim Bugarom, ma svasta nam prolazi kroz glavu. I sve vise sumnjamo da ipak nije prirodna smrt niti OD. Ne zna se jos pravi uzrok smrti na zalost.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 21:43:01   
dunja RR
Ljišo, ne znam da li znaš, sada se set_ih da ti kažem, Lanajelena stara Ringerajka iz NS je preminuloj devojci bila tetka. Videla sam na FB, kada su javili da je preminula, objavila je. Baš su bile bliske, koliko se seam i putovale često zajedno.

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Inace sutra je sahrana onoj devojci. I ne znamo jos uvek nista. Istraga je u toku. Ja necu ici na zalost. Mm i moji idu, ja sam kumi rekla da ne mogu da ostavim P naravno razume. Moji ce svi ici i mm. Strasno mi je sto je necu ispratiti. Nekako necu"zaokruziti" sve to. Nisam bila babama na sahranama i nekako kao da nikad nisu umrle. Tad sam bila u americi. Cudan osecaj iskreno. Tako sad i ovo i dalje nemam utisak da je vise nema. I verovatno nikad necu ni steci jer je necu ispratiti. user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 18.5.2018 21:44:56 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 21:45:27   
Misha i Ljisha
Znam videla sam se sa Jelenom. user posted image strasno jedva su rekli deci. Izbegavali su danima da im kazu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 22:45:38   
Misha i Ljisha
zamislite rr me izbacila danas 3 puta. ccc...evo opet cu ovo shvatiti kao da tekst nije trebao biti procitan user posted image

Malo sam uzivala u miru i tisini. Sef se ne javlja. Divan moj sef.

Idem da vidim sta ste jos piskarale dok ga cekam, al necu bas da dugo provedem vremena budna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 22:56:15   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Moram da zvrljnem koje slovo, pa da begam. Malo pre sam se vratila sa proslave. Pobegla sam. Nije mi prijalo. Hocu da odgledam Greys ako ne zaspim.

Ljiso, pre neki dan sam se set_ila te devojke.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.5.2018 22:57:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
18.5.2018 23:44:20   
jess021
Maraj, spavaju obe nekih 2 sata, M je jos mala pa joj se vec oko 20:30h spava, a L zaspi oko 22h.
Ja odgledah seriju pa na spavanje.
Laku nocuser posted image
Ljiso, bas mi je zao user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 8:12:42   
Maraj
Jutro mame
E pa dobro jess. Znaci nije L jedini koji posle 22h ide na spavanje. Sve citam da su vam deca oko 20h vec u krevetu. Ja L ne mogu da oteram.u krevet. Nekad legnem s njim u 22h . On se vrti, prica do 22:30. Poludim dok ne zaspi

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 8:28:34   
IvanaSK RR
Maraj, pisala sam vec u temi.. Moja maca ide u krevet izmedju 21h i 22:30h. Ako je lose spavala preko dana to bude 21-21:30h. Tako nam je bar u poslednje vreme.
Inace, dobro jutro. Od jutros slinavimo, a u utorak treba da primi Sinflorix user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 8:38:53   
Misha i Ljisha
Maraj probudi ga ujutru i stavi ga na spavanje vec u 11 i to je to. Moja D je uvek spavala u 11. U vrticu spavaju u 11. U 13h mu je kasno da spava.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

da li je Srna jako cudno ime?
pisuljica

ja znam vec par devojcica da se tako zovu, pa mislim da nije jako cudno, ali da pitam i vas :)

Da (43%)

Ne (57%)


Ukupan broj glasova: 111

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here