|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 8:50:48   
IvanaSK RR
Kod nas u vrticu je spavanje od 11:30h.
Secam se perioda kad su sinu ukinuli spavanje u vrticu pa se dešavalo da zaspi za stolom dok jedeuser posted image posle je pricao kako su ga nosili kod beba da spava.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 9:01:54   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. I kod nas je u vrticu tada spavanje. Inace izmedju osam i pola devet su u krevetu.
Moje su se probudile. Mene od juce glava boli. T treba na ples. Prevesce je mm, posto je napolju bljakic. Moram danas da spremim ruckic za sutra posto idem na ekskurziju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 9:12:48   
Rosita
Jutro mame. Desila mi se nezgoda. Umocim gazicu u rastvor voda soda da bebcu cistim jezik. A treba i oko da cistim fizioloskim. I krenem oko sa ovim rastvoromuser posted image . Brze bolje isperem, sipam fiziološki, on ne plače, nije crven, dobro je. Probam meni onaj rastvor po oku, malo pecka. Zovnem i halo bebu, kažu neće biti ništa, isprali ste. Uh, presekla se. Soda.
Je l zna neko, je l mogu komadice vatice da kuvam u vodi pa time oci da cistim? Bankrotirah sa gazama. Nema on infekciju, bar mislim, samo zacepljene kanale, nije oko crveno niti da ne moze da otvori. Trazila uput za ocnog kao nemaju gde da me upute, da idem privatno. Privatno za kukove, ocno, koliko sam samo novca dala za gastroenterologa! Naravno da cemo za dete roditi novac, ali cist bezobrazluk. Mm ce u pon da trazi potvrdu da ne moze drzavno da naplatimo, bar da im "zapreti". Mislim da mu treba masaza suznih kanala, to nam je gastro rekla, ali ocni to mora da mi pokaze , svakako pogleda.
Sami smo, podmirujem na smenu jutarnje potrebe.
Lep vikend zelim.
Ps ljišo, šta je IR?

< Poruku je uredio Rosita -- 19.5.2018 9:16:28 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 9:23:51   
vonavoj
Rosita.a one suve krpice..ima u dmu..tosama je proizvodjac..tipa 100kom 200din..
A ima krmelje..probaj acidi borici za oci..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 9:27:02   
Anck Su Nmaun
Dobro jutrooo
Meni radna subota. Deca danas sa tatom u skitnju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 9:51:04   
Misha i Ljisha
Jao Anck mrzim radne subote a meni je vec dve godine subota radna user posted image no zabusavam poslednjih mesec dana tako da necu da se zalim.

Rosita IR je insulinska rezistencija

MOji otisli na trening pa ce do mojih i na sahranu.

P zeza standardno jedva sam doruckovala

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 10:31:21   
Misha i Ljisha
Rosita ja mislim da nije nista strasno. Ja sam mojoj D sipala u uvo skidac laka za nokte user posted image jer je duvala nos pa joj se zapusilo uvo i ja kao da ga otpusimo a mi ga zabetonirali uljanim skidacem ahahha...Dete vristi place, vodila je kod dr, dr ne vidi upalu ali dala AB jer boze moj dete se zali na uvo, otisli kod opste prakse da da nastavite AB ne vidi se upala ali ako se zali, i ja spremala krevet ikako sam bocicu ostavila na uzglavlju procitam SKIDAC LAKA ZA NOKTE user posted image Jos se dr cude, pa ne slini jako i nikad ranij nije imala upalu uha kako to sa 4 godine da prvi put dobije a slinci providni i curkaju ahahha...I sta cu zavrsim ab jer sam zvala dr da joj kazem sta se ustvari desilo a ona zena rekla da zavrsim AB jer se rezistencija stvara kad se doza ne izgura. I tako moje dete prosle godine pilo bezveze AB user posted image Tako da si ti Rosita super. hehehe

A sto se tice acidi borici za oci ne znam, mislim da mora biti napravljena bas za tu svrhu.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 11:04:16   
vonavoj
U apoteci se kupi acidi borici za oci...user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 11:37:55   
Ana RR
Jao Ljišo, sećam se toga sa uhom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 11:48:31   
Rosita
Koristila sam acidi kad je bila patronazna 4 dana. Ali nisu skroz stale krmeljice. Kad se ujutru očisti skoro do uveče je ok. Zato mislim da nije strašno ali zašto da ne pogleda dr.
Ljišo, jao, mogu misliti. Jutros ja onako blebećem jao N kako je mama pogrešila, nevaljala mama, a D viče nisi ti mama nevaljala, mica moj.
Isli vozili se, D bajs, mi kolicima, ostavili sve neraspremljeno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 11:49:25   
Maraj
Rosi secam se tog perioda kada se L rodio. Ko sta radi, mm ide u apoteku i kupuje gazice. Uzas. Ima acidi borici bas za oci. Traju nekoliko dana sad ne znam koliko. Zabkravila sam.
Stobse ocnog tice, znam da je za decu najbolja klinika Milos. Oni su u sklopu Medigroup-a. Ako ces vec ici privatno

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 13:54:39   
Misha i Ljisha
Moj P bas odvalio spavanje doduse pola spavanja na meni al sta sad. Ne bih ga ni spustala da nisam morala da idem u wc.

Mislim na Draganu, gledam njene slike. Ja mislim da ce svi da dodju da je isprate, samo ja nisam tamo user posted image Boze koliko je ona bila obozavana od svih. Na svkoj slici sirok iskren osmeh. Tako puna zivota i energije. Bas mi tesko oko srca. Tamo na groblju pljusti kisa kaze mm a ovde kod nas sunce. Valjda i nebo place za njomuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 14:05:33   
vonavoj
Joj Ljisha..uzasno..
I da je tako nesto snadje..kuda ide ovaj svet.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 14:23:17   
mama Jo
Uf, bas strasno zaista... nema reci!

Moje smizle spavaju, ja tragam za morem 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 14:24:43   
IvanaSK RR
Mama Jo, gde cete?
Ja tragam za bazenom 😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 14:27:19   
mama Jo
Jaoj mi trazimo vec duze vreme... bas sam se i u temi raspitivala, pa smo odlucili da to budr Sitonija definitivno. Samo sto imamo puno zahteva 😏 ide nas 3 odraslih i 2 dece, trebaju nam dve spavace sobe.. mm je izricit da mora da bude smestaj odmah na plazi i sa pogledom na more 😏 to sve je tesko naci, posebno sada jer, sve sto i pronadjem, rezervisano je vec...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 20:21:09   
Anck Su Nmaun
Pretrazih i nema teme o kaslju user posted image
Samo deciji kasalj, kasalj u trudnoci itd. A ovaj redovni nema user posted image

Udavih se vise. Sad sam isla.do apoteke dao mi covek neki sirup za umirenje. Znaci puna sam, jutros zamalo da se udavim...al eto pretekla sam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 20:36:44   
Misha i Ljisha
Anck.moj brat kaslje mesecima i eno tek sad otisao kod dr dobio je hemomicin.ba nema sta nije probao za kasalj. Ma turao belo luk u carape valjda.
D je kod babe i dede. Bas mi nedostaje. Al jako. Htela sa ostane tamo i spakovala se sama jutroa. Zaboravila je cetkicu za zube i pastuuser posted image
P spava. Mm je pored njega ja gluvarim. Gledan cuvare galaksije na HBO iako sam gledala sto puta.

Idem da nazovem D pre nego sto zaspi. Ako vec nije.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 20:52:45   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mi bili do mojih na sestricin rodjendan. Nismo im ni rekli da dolazimo. Bas sy se obradovali. Svakako bilo je neizvesno da li idemo. Kad smo krenuli nesto kod auta drnda, a pre 15 dana smo menjali kvar. Puno nas je kostalo. Sad nista nisu naplatili jer je pod garancijom. I svratili do majstora. Imaju mini parkic, pa je bio neki sah i ove dve su se za to vreme igrale. Sad smo ih spakovali u krevet. Citaju, pa gasim svetlo.
Sutra idem na ekskurziju. Put Vojvodine. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.5.2018 20:57:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 20:55:21   
jess021
Dobro vece!
Mi smo danas bili u gostima, bas nam je bilo lepo. Jedino je problem sto moja deca kad nisu kuci nit' jedu nit' spavaju, pa kad se vracamo nervoza na kvadrat.
Maraj, sto se tice spavanja, kao sto su ti vec rekle kad krene u vrtic ici ce ranije. Meni nije uvek zgodno da budim L rano jer nekad ne spavam nocu satima zbog M pa odremam sa njom, onda I ona uvece ide kasnije. ...ali dobro.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 20:56:55   
vonavoj
Anck.napisala sam recept za kasalj..mene je taj spasao,nista drugo nisam smela..
Mislim u temi kasalj u trudnoci..taj je i za suvi i za zreo kasalj..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 21:12:05   
Misha i Ljisha
Jess takva je bila i moja D. Nit jede nit spava.

Nego zva sam je. U krevetu je. I ladno je i rucala i vecerala kod babe i dede. Bez teranja. Jela je za veceru kifliceuser posted image nije pojela kiflice pa slagacu vas al bar jedno 3 i po godine heheh... Pojela je cak jednu i po kiflicu i popila solju jogurta. Sve radi samo da bi isla u kamp. Cak je jela omlet i kupus salatu. Ajd kupus me i ne iznenadjuje toliko ona sveze povrce voli jer je hrskavo. Ali omlet.... Jaja nije volela ni kad smo uvodili.

P mi se nesto komesa. Ne znam sta mu je. Mislim znam...treba da prdne ali mi uglavnom lepo zaspi i latkad zastenje u toku noci a evo sad ga odmah uhvatilo. Vljda necemo imati "zurku" nocas. Jos mm i ja se dogovorili za druzenje i picuuser posted image kao imamo kuci jedno dete koje nije svesno ni avog postojanja pa da koristimo prilikuuser posted image . Al to bebe kao da nanjuse heheh... Strasno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 21:16:33   
vonavoj
O da..kad nanjuse plan, pisi propalo..
Ja sam kao legla, da kuliram..bas me stomak boli..ali samo kad hodam i kad se pomeramuser posted image .."samo"..raspad sistema.
Deca se igraju, mm nema nameru da ih smesti u krevet, a ja ne mogu da mrdnem.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 21:25:56   
Anck Su Nmaun
user posted image ja ispizdim kad sam umorna a on treba da ih salje u krevet kod njega je sve polako i opusteno user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
19.5.2018 21:48:25   
vonavoj
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

user posted image ja ispizdim kad sam umorna a on treba da ih salje u krevet kod njega je sve polako i opusteno user posted image

Upravo pizdim..lezim mrtva i vicem ga..a on prezrivo...mooolim.. ma jedi...sad sam ih sama pojurila sama, obukle su se..jos da idu u wc i da legnu..ali to traje vec 15min..a da ih neko nadgleda bilo bi za 5min..
Ja cu odlepiti kad se budem porodilauser posted image
Moracu da gasim tv i uzimam mu mobilne u 21h..dok ih ne legne..dok ne zaspu nema nista..ma ajde..

< Poruku je uredio vonavoj -- 19.5.2018 21:54:33 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here