|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
15.5.2018 13:59:53   
vonavoj
Popila sam panadol jutros, pa mi je lakse..pocela i glava da me boli, pa da sve pokrijem...
Ja sam juce sredila nokte,u nedelju se ofarbala,ali do 3.6.cu morati sve opetuser posted image
Isla sam sa kumom na dorucak i kafu, lepo smo se ispricale..dok su nam deca u vrticu.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
15.5.2018 14:01:27   
pari
Super vonavoj!
Ja sam se farbala pre jedno 2 nedelje ali necu opet...izdrzi mi i 2 meseca...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
15.5.2018 20:52:03   
Maraj
Gde ste drage, nema vas
Mene od jutros boli stomak. Opteretila san se danas oko L. Jedva cekam da zaspi da i ja danem dusom. Al to tek za sat vremena....
Von jesi bolje?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
15.5.2018 21:03:31   
bojana92
Trudnice,kako ste,sta radite? :) Ne stizem da pisem :( Bila sam danas na uz,beba se okrenula glavom na dole,tj vec mesec dana je u tom polozaju,izgleda da joj se zuri da se upoznamo :D Teska je 2200 gr :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
15.5.2018 21:22:08   
Maraj
Super bojana user posted image
Imas ti jos mesec i po da guras jel da?

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
15.5.2018 21:46:10   
bojana92
Hvala draga :) Da :) Jedva cekam da se rodi :D

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
15.5.2018 22:11:52   
vonavoj
Bojana, jos malo!
Joj Maraj kako me popustio panadol opet jedva hodam..jeste bolje u odnosu na juce.ali nije to to..
Idem da legnem,pa ce sutra biti sigurno lakse.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 6:55:33   
pari
Nadam se da ti je bolje danas vonavoj!
Mene hvata strah opet s vremena na vreme...iako govorim sebi stalno da ce sve biti u redu i da jedva cekam da upoznam devojcicu user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 7:38:05   
Maraj
Jutro drage.
Joj bojana i ja. Nekad jedva cekam da je upoznam a nekad kao da nisam trudna. Treba da me neko podset_i na to.... sinoc bas pricam sa mm ....taman smo se "razmazili" sa L tj porastao je. Razume super. Poslusan. Spava ok. A sad za 2 meseca opet dolazi ne spavanje.... al i to je zivot. Sve su to cari tih prvih dana da ne kazem prvih godinu dana user posted image

Von bas bezveze. Isteglila si sigurno neki misic

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 7:41:19   
pari
Maraj,bas tako...i meni je M sad super,samostalan je dosta,lepo spava konacno,slusa,lako mi je sa njim...A sad sve ispocetka user posted image ali dobro,zato dolazi jedan novi zivot,novi osmeh,nova ljubav...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 7:45:24   
Maraj
Pa jeste pari. Malo mi i neobicno sto je devojcica sada. Sve se pitam hocu li ja znati sa njom. user posted image
Sinoc sam bas gledala slike kada se L rodio da se podset_im sta imam od zeka i bodica user posted image
Sve mi stoji u onim vakuum kesama. Treba jedan dan da mi mm pomogne da otvorim to i preperem

< Poruku je uredio Maraj -- 16.5.2018 7:46:00 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 7:50:50   
pari
I meni je neobicno sto je devojcica user posted image navikla sam se na mog slatkog decaka...
Ja sam razvrstala garderobu...ono sto mi je bas za decake sam poklonila jednoj drugarici,ostalo sam spremila...doduse i dobila sam dosta stvari od jedne drugarice koja ima devojcicu od godinu dana taman

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 9:24:10   
vonavoj
I ja sa decakom,promene..
Joj.meni kazete,moje devojke velike,samostalne..i sad beba,i koliko god da mi je tesko i tek ce biti..jer definitivno ni na koga ne mogu da se oslonim,samo da ostanem zdrava i porasce i sve ce biti lakse.
Posvadjala sam se sa mm jutros, covek je bez osecaja i obzira, nevezano sto sam 9ti mesec..posao mu je na prvom mestu i tu nema promeneuser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 10:08:19   
milicicak
Dan trudnice :)
Von, jel ti bolje danas? Zao mi je sto se toliko nerviras zbog muza.
Moje dete je kod b&d, ja kuliram, mozda se odgegam do pijace da kupim tresnje. Juce sam bila na poslu pa u dz i moram da priznam da me boleo stomak onako prilicno...
I meni je cudno sto je ovaj put decak, sve se plasim da necu znati kako cu sa njim... Al jedva cekam da ga upoznam :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 10:21:55   
vonavoj
Fizicki sam bolje, recimouser posted image
Sad ovo vec prepisujem da mora tako da boli..da nije od špage.
Kanim se da ustanem i sredim ves, a mrzi me....
Milicicak, ides i dalje na posao..ti ces kao i ja..mene su juce zvali, ali sam resila telefonom..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 10:29:19   
smeško
Dobro jutro!
Resih probleme sa telefonom!!! Oh, napokon! Ja sam neko ko ne voli previse savremenu tehnologiju, cesto zaboravljam da ponesem telefon i sl. Ali, bas mi je sve falilo ovih dana! Imala sam fb kod mm i to je to. Tastaturu desktop racunara sam dala bratu i to je kao da nemam racunar...Mm dolazi s posla kada deca legnu, stignemo malo da porazgovaramo i cim legne pored mene stavim mu glavu na rame i hrcem.
Kako ste? Sta radite? Mene pocele da hvataju tahikardije, ali jos malo i gotovo. Izdrzacu, necu da pijem Verapamil, a verovatno bi mi to dao internista. Ima toliko toga kod nas, ali ne mogu sve da naguram u jedan post, pa nije ni bitno za sada. Ljubim vas sve! Koga cekamo? Pari? Von? Koja ce prva?user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 16.5.2018 10:31:29 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 12:37:34   
pari
Ja sam nestrpljiva...e sad,kad ce...ko zna...jos 2 nedelje do termina...
A sto se tice muskaraca,mislim da je u vecini slucajeva tako...oni su fokusirani na sebe,manje osetljivi,drugaciji skroz od nas i zato se cesto ne razumemo...
Ja sam peglala malo,prostrla ves...treba da rucam nesto...posle cu po M pa negde napollje...deluje da ce biti vreme ok

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 13:11:28   
smeško
Verujem ti. I ja sam nestrpljiva. Sve bih nesto sredjivala stvaracice za bebca, ali mi je rano. Nisam u ,,dosluhu" sa samom sobom.user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 13:18:52   
pari
Smesko,sredjuj ako ti se to radi...sto da ne user posted image
Ja jela opet salatu sa sirom...sad cu da ispecem keksice,mozda i projice napravim...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 13:19:55   
milicicak
Muskarci su razni, kao i zene... Ja znam da mm pati sto mnogo radi i sto nije sa nama pa mu ne zvocam za stosedamdeset_pet milona stvari koje nije uradio po kuci. I auto je zaboravio da registruje...
I ja sam nestrpljiva da pocnem da kupujem i sredjujem, mada polako pocinjemo sa pripremama. Kupili smo novi krevet, danas idemo da pogledamo dusek. Nacrtala sam policu za knjige, moram da vidim koliko ce da kosta, sledece nedelje menjamo prozore... Racunam da do pocetka avgusta sve mora da bude spremno :)
Ja bih zivela na sopskoj salati :) i tresnjama

< Poruku je uredio milicicak -- 16.5.2018 13:21:18 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 13:43:09   
smeško
Milicicak, radna akcija.user posted image I mm je poceo kasno da stize. Trenutno je na sajmu u N.Sadu. Umesto da spava tamo, izabrao je da se vraca kuci uvece, pa ujutru opet tamo. Tako se vidimo sat, dva, ali i to je nesto. U subotu idemo na svadbu. Sami. Jedva cekam. Deca ostaju sa bakom i dekom.
Pari, ja samo treba da izvucem male stvarcice od starijih decaka i da uzmem one koje su bas za pocetak. Ti stalno nesto spremas, ja se ulenjila poslednjih dana, kuvam rucak na dva dana. Maki rucka u vrticu, mm sa kolegama, Niki i ja ostadosmo sami, a ja spremam iste kolicine kao i uvek.user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 13:57:30   
Maraj
Ja gledala neke bodice koji imaju nasivene one "puf" suknjice na sebi user posted image mnogo su slatki. Pa se mislima da l tak9 nesto da kupim bebi za izlazak. Mada jos cu sacekati da vidim lrognozu za sredinu jula.
Ja isto slabije spremam. Sve me nesto mrzi. Ne volim sama da jedem pa sve cekam mm da dodje s posla da zajedno rucamo. A u medjuvremenu slistimm svasta "usput". Katastrofa. A bolje da sednem i sama rucam. Al sta cu kad ne volim tako....

< Poruku je uredio Maraj -- 16.5.2018 13:58:23 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 14:03:49   
smeško
Ja uvek mislila lako je leti za izlazak iz porodilista. To je bilo kada su starija deca izlazila. Bilo je snega oba puta. user posted image A sad pojma nemam da li cemo kratke, duge rukave, kratke ili duge nogavice...user posted image Tek sada vidim da je zimi isto, ne moras da razmisljas, sve dugo i gotovo. Nemam pojma kako izgledaju ti bodici sa suknjicama, ali super zvuci. Jedino vodi racuna da se lako oblace.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 14:12:50   
milicicak
Maraj, jesu ti bodici preslatki al su totalno neprakticni user posted image menii su bolje one zeke na kratki rukav i sa kratkim nogavicama

< Poruku je uredio milicicak -- 16.5.2018 14:13:33 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
16.5.2018 14:16:58   
lesli
Zdravo svima! Ja sva nesto slogirana. Sad sam rucala, a pre rucka mi je dusa spavala, sad sam se kao malo rasanila... I gospodjica se malo primirila, osecam pomalo kako se vrpolji, ali je zato juce bila igranka veci deo dana user posted image

Smesko, jeste li bili kod pedijatra? Sta su vam rekli za vene?

Inace kad sam otvarala ovu stranu umesto onog "ja popila panadol" sto je vonavoj napisala procitala sam ja "ja se porodila" u prvom trenutku user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here