|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 17:36:10   
vonavoj
Lesli.ja sam sa prvom u 8om mesecu..a za kolica imamo temu..ali svakako moj savet sto laksa,to je prvo sto se gleda..i da se sto lakse sklapaju..ja imam hauck malibu, OSVOJILA SAM IH NA RR-u 2012.godine..najbolja kolicauser posted image ..potenciraju cam, 3u1..po meni glomazna,teska za sklapanje u kola..i vise sam za po jedan tocak,nego dupli,ili oni na naduvavanje..uzas..i sama kolica nikako preko 10kg.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 18:19:32   
Ana RR
Lesli, evo teme o kolicima KLIK, KLIK, KLIK

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.5.2018 18:30:31 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 18:23:13   
Maraj
Evo i mene...
Boli me stomak ceo dan. Em me L udario gravom em jos i kad sam ustajala, nekako se nezgodno docekala i presece me nesto ispod levog rebrs. Ceo stomak me tad u trenutku zaboleo. I evo ceo dan bolucka.
Moji muski izasli napolje. Ja ne mogu. Lezim.
Lesli negde oko 8.sam ja krenula sa kupovinom. Kolica, pisacemo u temi da nas ne grde, al samo cu ti reci da je po meni 3 u 1 bacanje para. 2 u 1 skroz rade posao. Ta nosiljka sto spada u 3 u 1 ti je ok samo za izlazak. Ja sam L iznela u onom jajetu koje je i auto sediste, koje ide uz 2 u 1 kolica. I u tome je bio prvih par meseci u kolicima

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 20:08:32   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: lesli

Pitanje, kada ste pocele da se pripemate za dolazak bebe? Mislim na nabavku - krevetac, kolica, odeca, sediste...

I sta mislite o onim 3u1 kolicima? Vidim da im je cena jaca, ali mi deluje zgodno ona opcija da ako se beba uspava u kolicima, samo otkacim sediste i ubacim u kola, a ne da je premestam. I da li preporucujete neku odredjenu marku, model...?
ja imam chipolino etro 3 u 1 prezadovoljna sam. Jaje otkacim stavim u kola izvadim stavim u kolica. Odlicna su.😍


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 20:10:57   
milicicak
Nas dve stigle kuci sa uz, bata nam mahao, plazio se, namigivao, ma komplet predstavu je dobila mini buba. Sva je srecna. A i srecna je sto me je izogovarala kod dr da samo setam po kuci i nesto radim, sto je delimicna istina. Mnogo sam mirnija nego pre mesec dana.
Dobra vest je sto se posteljica povlaci na gore, sad je oko 1cm od grlica, ne prekriva ga vise user posted image i dalje sam na inekcijama, kontrola za 2 nedelje.
Sad da pojedemo supicu pa na spavanje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 20:25:27   
Maraj
Super mili user posted image
Mogu misliti kako je mini buba uzivalauser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 21:26:17   
lesli
Hvala na odgovorima. I hvala na linkovima Ani. Ja sam uspela da pronadjem samo 3. deo teme.


IZVORNA PORUKA: milicicak

Nas dve stigle kuci sa uz, bata nam mahao, plazio se, namigivao, ma komplet predstavu je dobila mini buba. Sva je srecna. A i srecna je sto me je izogovarala kod dr da samo set_am po kuci i nesto radim, sto je delimicna istina.


Rekoh ja vec danas da ti je dete genije. :) Opasna je stvarno user posted image
I super za posteljicu user posted image



< Poruku je uredio lesli -- 10.5.2018 21:28:28 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
10.5.2018 22:17:45   
Misha i Ljisha
Milicicak user posted image sjajno.
Jaooo sad sam se setila kad aam D vodila sa sobom na UZ i sad dr pokazuje batu tek ce moja D "lici mi na zabu" ahhaha a stvarno ja pogledala a noge je stavio takl nekako kao zaba. user posted image ma njima je to super zanimljivo.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
11.5.2018 6:21:37   
pari
Super milicicak!
Ja cu danas kod interniste i na ctg...Nocas nesto slabije spavala po obicaju...u 6 mi se M probudio i otisao da gleda crtani medjutim ubedila sam ga da jos malo spava i evo stvarno zaspao...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
11.5.2018 8:55:17   
Maraj
Jutro. Ja tek sad sela. Uh ujutru ne stanem...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
11.5.2018 12:08:28   
milicicak
Nas dve obavile pijac, spremile rucak i sad cekamo b&d.
Gledam reklame, ovaj vikend ludilo od shoping night-ova a ja ne smem iz kreveta da mrdnem user posted image nije da mi sad nesto mnogo treba i da bih mnogo kupovala (prokleto trudnicko sto ga nema) al da odem ko zensko da prosetam po radnjama, popijem kafu, pojedem sladoled...
Pari, jel svi sad moraju kod interniste u 9-om? Nisam shvatila zasto ides, izvini sto pitam ako si vec pisala

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
11.5.2018 15:13:19   
pari
Bila sam kod interniste i na ctg.
Internista zapravo daje saglasnost za operaciju,anesteziju...ukoliko dodje do toga da je to potrebno...zato se ide kod interniste. Ja sam isla.i pre 4 gldine u frontu,a i sad. Ekg urade,popricaju sa tobom,poslusaju pluca,srce...
Na ctg-u sve ok...sledece nedelje idem opet ako se ne porodim pre user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
11.5.2018 17:43:09   
Maraj
Pari jesi i ctg radila u Frontu?
Jao ono dole je kazastrofa, u prizemlju. Na desetine trudnica ceka ctg. Bas je nehumano

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
11.5.2018 17:47:11   
pari
Ctg radim privatno...i trudnocu vodim privatno...u frontu sam se samo porodila

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
11.5.2018 18:25:28   
Maraj
O nisam ni znala da ctg moze privatno. Ja sam u prosloj trudnoci radila u Frontu i u Domu z.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 6:16:44   
pari
Kako ste drage trudnice? Ja sam bas lose spavala...prevrtala se,sve me bolelo,ustajala zbog wc-a i zbog M koji me zvao 2 puta da legnem sa njim...veselo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 8:10:49   
Maraj
Jutro
Pari i kod mene isto....
L me zvao 2 il 3 puta vise ne znam ni ja. Onda na legnem kod njega. Kad zaspi vratim se u svoj krevet.... i tako do 4 sata. E onda ja nksam mogla da zaspim pa sam se vrtela do 5. Onda sam ustala, palila tv....opet zaspala....
Treba danas da idemo u kupovinu...a imamo i rodjendan sutra pa treba i poklon da kupimo

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 16:51:08   
vonavoj
Slabo se pise..izgleda da skitate..i ja sam malo pre dosla..jutros po kuci, pa rucak..pa na rodjendan i sad sam malo leglauser posted image
Ja sam nocas lepo spavala,uzela frotir da se pokrijem, jer inace gorim😁i cak mi je bilo i hladno. 2 puta sam ustala i nastavila do 8, sto je premija.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 17:24:07   
Maraj
Evo mene user posted image
Ja virnem, vidim nema vas. Moji muski napolju. Ja kuci. Listam kanale.
Danas mi se bas mantalo u glavi. Kad pade kisa....i evo lakse mi je. Mislila sam da cu se onesvestiti u marketu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 22:16:06   
pari
Ja sam danas skoro ceo dan bila napolju sa M...zao mi da sedimo kuci...ali sam prilicno mrtva...Beba se pomera,izgleda nece jos user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 22:25:23   
vonavoj
Pari.ni moj se ne umiruje, samo se rotira..i ja se sad raspadam..kao da imam i menstrualne bolove..ali nije cudo, od 8h na nogama..po kuci, pa rucak, pa u 2h na rodj do 4..pa od pola 6 do pola 8 sam trcala za malom, naucila je da vozi bicikli sa pomocnim, malo joj je veci, pa kad skrece desi se da padne..i onda obe kupaj, feniraj..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 22:47:04   
pari
Svaka cast vonavoj!
S druge strane brze nam.tako prolazi vreme...ja se pitam kad ce user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 22:54:14   
vonavoj
Prolazi vreme..ali kad legnem i kad treba da se okrenem, treba mi i kran..ej, nocu stenjem u snu i probudi me touser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 22:55:47   
pari
Isto tako i ja user posted image s tim sto ja bas ni ne spavam

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
12.5.2018 22:56:04   
Misha i Ljisha
Heheh von uskoro ce "olaksanje"

Dobro vece trudnicw. Ja samo virkam. Pozdravljam vas.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here