|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 9:05:54   
Maraj
Jutro mame.
Ivana super za kaku user posted image
Rosi da znas da je moguce od jabuke. Meni komsinica pricala da se njena unuka ojedala od soka od jabuke. I sad mi pade i ljisa na pamet...
Ljiso, da nije njoj od hrane...evo ova mala se ojedala dole od soka od jabuke...
Ja kuvam rucak. Gladna sam. Ne znam vise ni sta bi jela.pa po ceo dan nesto gruckam

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 9:09:04   
Misha i Ljisha
Pari ja se u maramu kunem. Nastrebala sam i kikebu i hug buh. Polako sam presla na kikebu. Ona je bolja za vecu decu a od rodjenja je bolja huh bug. Hug bug je elasticna a ova je tkana. Da mi nema marame ja mislim da bi me vec sto puta ukocilo u ledjima.ovaj moj trutic voli da se nosi pa to ti je... I marame su oko 3000. Koliko sam ja videla. Nove. Treba malo vezbe za vezivanje ali ja sam se sad tolikk ispraksala da je vezem za 30 sekundi

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 9:09:59   
Misha i Ljisha
Maraj obraticu paznju ali sumnjam. Jer d ne nosi pelene. To hoce ojed kad jedu nesto kiselo pa onda. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 9:10:10   
IvanaSK RR
Emice, ja nisam fensi mamauser posted image sin uglavnom ide u trenerkama, mada posto fudbal igra i dok spava nista drugo ni ne moze. Ali mu non stop pricam da mora biti cist, umiven, mirisljav... Higijena na prvom mestu. Ne volim kad zapne da nosi nesto sto ne ide i sigurno tako nece izaci iz kuce. A ove polucizmice mogu i uz trenerku, al on bi sad i patike za fudbal. Pada sneg, hladno je, nije baš za te patike.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 9:12:27   
Misha i Ljisha
Fensi mama 😂 
Deran se nesto probudio u placu uzmem ga i evo spava na meni. Pih. A nisam stigla ni da preberem pasulj a kamolo pristavim

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 9:35:56   
Maraj
Ne ne ljiso. Ni ona tada nije nosila pelene. Ali je reagovala na sok od jabuke ojedom dole

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 10:39:56   
Rosita
Gde ste mame. Evo pijem kafu, morala sam da sidjem dole u prizemlje i kupim, prethodno sam uspavala N, bio je sam 2 minuta.

Maraj, stvarno je moguce, kako okrenem uvek je u nesvarenoj jabuke, evo vracam film. Mada sam ja payila kratko kad sam presla na sirovo. Evo jutros sam je pekla i jeo je sa ovsenim pahuljicama. Garant je i sirova kruska isto okidac kisele kake. Videcemo. Mozda sutra dam zumance, vec par dana stoje mi domaca jaja u frizideru, koliko mogu da stoje?

Joj jess, sta nisam jela. Sreca stvarno sto se to meni za sad ne lepi. Da prostite, sav visak izbacim, telo tezi entropiji user posted image . Jel kompot od dunja, napolitanke, stanglice sa semenkama i kikiriki.

Ivana, dobar je tvoj sin, bas iz raznih postova vidim da je osecajan i divan. Smeker user posted image . Ja za sad prigovore oko odevanja resavam ovako. Kazem, ja necu ponavljati, ja mislim da treba da obuces npr. i majicu na bretele, a ti kako hoces, obuci se kako ti mislis. Tog momenta me poslusa. U suprotnom bismo se ubedjivali.

Ja legla u 2 a ustala u pola 7. N se do 2 nije budio, a cim sam legla i procitla pola stranice knjige, eto njega. I budio se tri puta. Sisao 2 puta, u neko doba i u pola 7.

Ja cu gledati da veceras ja odvedem velikog na neki rodjus, da izadjem medj ljude.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 10:46:38   
Sanjica26 RR
Dobar dan.

Pijem smuti. Hiphipjurej.user posted image Poceo je Bozicni post. Kuvam rucak. Deci isto, ali drugo nesto.

Sad cu u skolu. T opominjem da doruckuje, a ne da cita. Ova mala rece mi mm zapusena je skroz.

Rosi, tako i ja radim sa Teodorom za mnoge stvari. Uopste se ne ubedjujem. Neces, kako hoces. I ona uradi kako sam rekla. Naravno da za neke stvari volim i da ona iskaze svoje misljenje.
Sofi je komplikovana za oblacenje. Sad je muka oko oblacenja. Sad vise nece haljinicu, a pre je ludovala. user posted image

I ja sam kasno legla. Nisam sinoc radila, ali se mnogo brinem. To je za drugo mesto. Nije za ovo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 10:52:23   
Milena18
Dobar dan!
Ivana, super što je bolje! I ja sam se tako radovala letos kad je imala stomačni virus. Danima sam posle sa strahom analizirala sadržaj noše 😁 
Rosita, ja baš zbog posla i gledam te kurseve. Za par meseci ću verovatno ostati bez posla jer se firma u kojoj radim prodaje, pa malo da proširim znanje. Najviše bih volela nešto od kuće da radim, dosta mi je ove rutine. A i zbog M bi mi bilo lakše. Sada se jedva nekako organizujemo kada se razboli.
Vidim sva deca vole da biraju šta će obući. Moja je jutros plakala jer nije htela farmerice. I obukoh joj helanke. Kaže mm da možda ne voli farmerice jer ne može u vrtiću sama da ih svuče i obuče. Možda je u pravu, ali ona bira i čarape, a jedan sivi džemper sa mačkama bi nosila svakog dana. Sinoć sam morala da ga sakrijem da ga jutros ne bi tražila.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 10:54:15   
Rosita
Sanjice, nadam se da ćeš se uskoro rešiti brigeuser posted image .

Ja sam prestala da postim od kad dojim i spremam za N. Džaba, probaj ovo, ono, zaboravim.

Milena, jesi li pazarila neki kurs?

Jutros mm kaze N mama nam je trebala raditi u laboratoriji. Gle kako raščlanjuje kaku user posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 28.11.2018 10:56:00 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 10:57:43   
Sanjica26 RR
Rosi, kaze mm sinoc kad smo legle molim te nemoj da tumaras nocu i da vadis stvari iz susare. user posted image Pre neko jutro sam to radila. Vise to govori zbog mene. Jedno jutro sam toliko bleda da sam se i ja sama sebe uplasila.

Milena, moj mm je tako naucio veb dizajn preko video lekcija, da mnogi sad ne mogu da mu pridju koji imaju skolu. Sve radi. Pravi sajtove, dizajnira i prelama knjige Bas je strucnjak. Podrzavam te. Samo napred. user posted image Jos ako znas dobro engleski to je puna kapa.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 11:01:22   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Milena18
Moja je jutros plakala jer nije htela farmerice.

Zvercica uvek kuka oko farmerica. Kaže uvlače joj se u guuuzuuu i to tako negoduje. Da se ona pita išla bi u pižami. To joj je jasno što je nemoguće pa je stalnu u trenerci. Još kad obuje martinke na trenerku pa neku majičicu sa šljokicama i cirkonima, ko da se u crvenom krstu oblači user posted image .
Valjda će kad je ozbiljno zahvati pubertet malo da obrati pažnju i na stil a ne samo na udobnost user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 11:06:58   
Rosita

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Milena, moj mm je tako naucio veb dizajn preko video lekcija, da mnogi sad ne mogu da mu pridju koji imaju skolu. Sve radi. Pravi sajtove, dizajnira i prelama knjige Bas je strucnjak. Podrzavam te. Samo napred. user posted image Jos ako znas dobro engleski to je puna kapa.user posted image


Svaka čast!!!

I ja bih volela da naučim nešto tako da radim... ali ne znam kad da stignem.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 11:15:19   
Maraj
Ja sam jutros L obula cizme. Prvo se obradovao kad ih je video a onda je kukao da hoce da ih skine. Teske su mu. Teze od patika...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 11:27:35   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Milena, moj mm je tako naucio veb dizajn preko video lekcija, da mnogi sad ne mogu da mu pridju koji imaju skolu. Sve radi. Pravi sajtove, dizajnira i prelama knjige Bas je strucnjak. Podrzavam te. Samo napred. user posted image Jos ako znas dobro engleski to je puna kapa.user posted image


Svaka čast!!!

I ja bih volela da naučim nešto tako da radim... ali ne znam kad da stignem.




Rosi, ja se nekad salim sa njim pogresio si profesiju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 12:05:40   
Milena18
Sanjice, bravo za muža! I hvala na podršci.
Rosita, uzela sam neka dva kursa vezana za online marketing. Bilo je još mnogo toga što me je interesovalo i što je bliže mojoj struci, ali nemam vremena za sve. 
Olga, tvoja je velika pa zna šta može a šta ne, moja je jutros htela da ide u duksu i hulahopkama 😁

< Poruku je uredio Milena18 -- 28.11.2018 12:09:34 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 12:18:32   
Ana RR
Neudobne su farmerke za vrtić, mi smo ih uvek izbegavali. Farmerke i pantalone su paradne a u vrtić samo radne stvari user posted image SAd u školu obuče i farmerke, ipak je to druga priča ali više voli trenerku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 12:30:37   
pari
Moj M tako mali zna kad želi lepo da se obuče...kad su išli na koncert ili u muzej ili za neki rođendan.  To mi je tako slatko. Pre neki dan je izvadio košulju i sako i rekao da će to obući za rođendan kod drugarice 🙂 Nedostaje mi ...tačno osećam...od subote nije tu i eto...

Ja pravila mafine sa tikvicom i sirom i neki keks naravno 🙂 treba drugarica da mi dođe oko 2, a kasnije planiram na depilaciju sve sa T...ne znam kako ću to.  Držaću je u rukama

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 12:40:36   
Misha i Ljisha
Pari zavidim ti ja jedvaPASULJ koji se kuva sam pristavila od antihristauser posted image a di jos da sam pravila kolace imafine.

Ana nasmeja mesad u temi rr deka. Ja upravo gledala nanetu Katu Heian Shodan zbog D. Treba da je nastreba. Poslednja je dosla a ODLICNA je. Kaze trener neverovatna samo da ubode kojom nogom se kad krece. Ima odlican stav peta uvek na podu, noga zategnuta. Ma super je. Ja jojbila 15 min na treningu i ona je VAUUU pravo da vam kazem. Ostala sam zapanjena. Sad gledam malo da provezbamo to kad se kojom nogom krece. Imaju turnir sad u decembru i kaze trener vodice i nju.Ona najmladja opet hehehe..

P spava i stalno se budi.Eto juce kukala kako je odvalio a danas mi zato sve vraca.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 13:03:45   
Ana RR
Pa Ljišo sinoć kad mi je rekao tačno sam počela da se smejem. Ne mogu da verujem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 13:11:50   
Misha i Ljisha
bas je za nepoverovati. A cekamo te. Hajde ja te videh davne 2013 cini mi se. Jel tako?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 15:24:31   
Rosita
Mi nismo izašli van. N se igrao, ja raspremila ormar. Malo smo gledali sneg sa terase. Evo već treći dan mu ne miksam hranu, gnječim i ručak, ne ide gore nego blendano😁. Pije samo iz čaše sigurno već mesec dana, da ga pohvalim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 15:31:40   
Sanjica26 RR
Rosi, bravo za N.

Ja kuliram koliko mogu. Sofi spava. Mm radi. Kasnije idem na nastavu. T je u skoli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 15:42:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

bas je za nepoverovati. A cekamo te. Hajde ja te videh davne 2013 cini mi se. Jel tako?


Joj tako nešto. Tad smo se najeli onih tvojih medenjaka, Lesica i ja smo ih u vozu jele user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 15:52:06   
pari
Rosi,bravo za N! Koliko on već dugo jede?

Nama bila drugarica. Nismo izlazile još uvek danas nigde...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here