|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 21:43:29   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ne znam da li smem da pišem ovde, obrišite ako nije dozvoljeno. Na Udemy.com ima gomila online kurseva po znatno sniženim cenama, mislim da to traje još danas. Ima svačega interesantnog, pa koga zanima može da baci pogled. 



Daaa, svašta interesantno, stiže mi na mail ali ne mogu da nađem vremena i za to.

IZVORNA PORUKA: jess021

Marya, dole pravim neku cokoladnu pa Aninom receptu, a gore belu plazmu.
Predlazem Anu za glavnu kuvaricu na RR😉



Hahaha, Jess, tek sada vidim ovo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 22:31:12   
vonavoj
Mariya,i drugarica mala koristi ruku 90%,samo neki polozaj ne moze..i malo joj je kraca rucica..zvrk je mala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 22:49:22   
Rosita
Videh ovo na udemy. Stvarno ima svašta. Ja moram da se uključim malo u mogućnosti dodatnog posla ili već preko neta. Opet vidim Anu kao glavnu kuvaricu :), a i ljišu razume se 💲. Da ih priupitam kad odlučim da se time pozabavim.
N imao jednu lošu stolicu. Još ću da pomislim da je od sirove jabuke. Kad razmislim, često bi nesvareni bili komadići sirovog voća...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 23:07:35   
jess021
Ja zavrsila torte i evo me u krevetu, brze nego sto sam mislila 😊
Maraj, stavila sam recept u rodjendanse torte. Stavljam i sliku sutra cim ih ukrasim, nikako da odvojim pare za neki dobar spric za ukrasavanje. 
Rosi, a da malo termicki obradis vocke? Mozda bude neka razlika.
Laku noc, lepo spavajte! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 0:11:14   
Sanjica26 RR
Ko jos ne spava osim mene. :D
Vidim Ljisa nije javila da kaze sta je rekao Dunji ginekolog. 
Spavajte lepo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 0:18:54   
Rosita
Ja, sanjice! Kuvam grašak i jedem u ovo doba, znači stvarno 💣.
Hoću, jess. Sutra pečem jabuku. Jer hoću da uvedem žumance i hoću da bude ok, pa i da se vratim kasnije na sirovo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 6:29:34   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Izbacila me rr dva put. Pih. 
Sanjice nista posebno. Sportista oznoji se i verovatno mehanicko ostecenje. Jer to nju prodje pa se vrati i u krug. Da se klonimo uskog i hulahopki. Kad je hladno da nosi helanke ispod trenerke i tako. 
Idwm dorucak

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 6:44:28   
bebilule
Jutro!Ja pijem kafu. Pao je snijeg, nadam se vecernjem sankanju sa klincima iz ulice. 
Ljisho, a da uzmes Octanisept kada joj se tako nesto desi. Ja njega koristim za sve i svasta. Procitaj, ali znam da on smije i na prepucijum i na vulvu, generalno na sluzokozu. A odmah smiri. 



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 6:48:18   
Misha i Ljisha
Jesteeee sneeeeg. Evo ja se obradovala kad sam digla roletne. Ja ovog mog ne smem sekunde samog ostaviti. Digne se brzinom munje i blenta se pusti. Valjda hoce da hoda a ne moze on to. I naravno uvek udati njokalicu pa njace. Haos sa njim.
Pitacu dr za octanisept. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 7:09:23   
emicaa
Dobro jutro,ja jedva cekam vikend da malo odspavam
Mariya kako ti je sestra?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 7:28:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sneg i ovde, mada mislim da ce se u toku dana otopiti. Mene glava zeza,pms. Sin je obukao novu trenerku Juventus i gospodin trazi patike za fudbal da obuje. Kaze da izgleda kao debil u onim poludubokim cizmama, ne idu uz trenerku.. "izgledam kao debil" user posted image sto je najgore skroz je ok, stavila sam sliku u decijoj obuci.. A do skoro je gospodin imao kombinacije kaputica i patika ili onih fensi jaknica i patika, a sad pocelo sve da mu smeta. Sta li me tek ceka za godinu, dve...
Maca spava, sinoc je kakila, nije bio proliv, ali jeste meksa stolica. Odvescu je u vrtic na dva, tri sata da ne bih morala kod dr za potvrdu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:07:28   
jess021
Jutro!
Ljiso, nemoj octenisept ako je iziritirano, peci ce je sigurno. Ako je mehanicki, mozes samo tanko da je mazes nekom bebi kremom. 
I kod nas sneg, ali nije hladno, brzo sam ocistila auto.
Rosi, pa sta si tako lepo jela nocu?😅

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:12:24   
pari
Da,sneg...M će se obradovati...

Meni se T noćss budila često pa još oko 3 se razbudila...baš mi se spava...Mislim da je muče zubići,čini mi se da obe donje jedinice izlaze, jedna sigurno,a mislim i druga...

Izgleda da mi M ima kandidu u crevima, bivši muž je išao sa njim kod dr...promenićemo mu ishranu u narednom periodu da vidimo kako će biti...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:13:57   
jess021
Pari, koliko T ima sad? Dolazite li za Ns?
Bas bzvz za kandidu. Iako sam od dosta njih koji su imali problema cula da dok god dete ne ojaca i samo se izbori nista drugo nije pomoglo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:16:56   
pari
Da,i ja sam to čula za kandidu...svakako nije loše da ukinemo šećer, pšenicu, mleko i još neke stvari pa ćemo videti...On se često žali na stomak i jako često ima gasove...

T će za dva dana 6 meseci 🙂 mislim da ćemo doći sutra u NS ali samo na jedan dan, tj.predveče ćemo se vratiti

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:25:19   
IvanaSK RR
Juhu, ne bih verovala koliko se covek moze obradovati nekim stvarima user posted image maca kakila i kaka skoro pa normalna, nije skroz, skroz cvrsta, ali formirana. Setih se Ljise i radovanja normalnoj kaki user posted image
Sad se vec lakse dise.
Pari, zao mi je zbog kandideuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:25:23   
smeško
Dobro jutro!Mi se spremamo da se zaputimo u neki tamo dz, treba nam bar pola sata kolima. U nasem se trenutno ne radi uz kukova, pokvario im se aparat.😑
Ljisho, J je poceo kao tvoj batke, dernja se kao magarence kada udjemo u auto. Auto sediste ga zulja, izgleda. 😂 Videcemo sta cemo i kako, jos spava. 
Kod nas pada sneg, ali sve je to vise mokro. Deca ga jedva cekaju.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:27:30   
smeško
Ivana, slatko si me nasmejala. Kako su deca danas? Nama to M vec sada radi, sve sto mu se ne svidja ne mozes da mu obuces. Samo kaze da nije dovoljno moderno. Gde li je to cuo?!Kako su vam decica? Kako se drzite?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:29:13   
pari
Ivana, super, konačno je dobro! 🙂

Ja evo gledam i dalje nosiljke (kengure) i nikako da se odlučim. Možda će mi u putu biti zgodnije u tome pa zato i razmišljam da je sad kupim...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:32:20   
smeško
Pari, ja sam isto gledala one sling marame i sve slicno tome i nista nisam zakljucila. Toliko su skupe, a nisam sigurna sta je dobro. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:34:25   
pari
Da, Sneško, tako i ja...gledam gledam...skupe su. .našla sam sad jednu devojku koja prodaje svoju koja joj ne treba pa je malo povoljnije ali opet je 100evra...Kad BiH bila sigurna da će biti super i da će mi puno značiti,uzela bih je

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:43:11   
IvanaSK RR
Pari, a zasto ne uzmes maramu? Ups, pisacemo u pravoj temi o tome. user posted image
E smeško, kako sam bila srećna kad videh kaku, za malo da zaigram u kupatilu.. Sin je bolje, nije se juce zalio ni na sta, mada sam i njemu ukljucila probiotik. Istina, Juvetova trenerka je stigla i to mora da se pokaže drugarimauser posted image
A to moderno, lepo.. čuju od druge dece.. Ja sinu to nikad ne pricam, samo mu kažem da ne ide takva jakna uz patike ili tako nesto u tom fazonu... Moderno i ostale reci ne koristim :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 8:52:14   
Duškić
Super da su decica bolje.
Ja sad da doruckujem, bas sam ogladnela.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 9:04:20   
Misha i Ljisha
Ivana razumem te 😂
Evo P zaspao. Samo da spava dovoljno da pristavim pasulj i sve ce biti ok hehe..samo... Strpah ga u krevetac jer ako ga ostavim na velikom krevetu on se probudi i brz je kao munja. Pasce mi a visok nam je dusek. Stavim pored njega u krevetav najglasniju zvecku i kad se probudi i uzme zvecku ja stizem 😂 kaze mm pun mu ocin mojij taktika. On kad P spava ide svakih pet min da ga obidje hahah...lud covek. Pusti dete spava.
Sediste sam namontirala i iskreno izvadicu ulozak dodatni iz ovog sedista jer mu je i sa tim uloskom sediste malo. Usko i nisko. Ladno. Ne mogu da verujem. Valjda zato sto je zima pa ga natrontam i onda ne moze da stane ko svet. 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
28.11.2018 9:04:21   
emicaa
Ivana meni je to bas slatko,nije on vise malilijepo sto pazi sta ide sa cim 😄Moji ce vjerovatno do ljeta biti slinavi,samo hodam za sreckom i brisem mu nos.Dori kad se probudi nos bude skroz zatvoren.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here