|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 11:12:24   
Maraj
Mili user posted image za mb
Jess, kakva je to bela plazma user posted image daj recepte

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 11:23:06   
Rosita
Hej mame! Evo i ja kafu i rr- kombinacija user posted image

Imam jako uske usne kanale, radili su mi jednom ispiranje i svi se cude koliko su uski. Imam uvek hidrogen kod kuce i s vremena na vreme naspem.

Veliko sediste za N koristim odavno, vozim ga pozadi i uglavnom je dobar. I on je bas veliki, ljubi ga majka, ma ima 3 meseca sigurno kako u jaje ne moze da priviri.

Ivana, i moji su takvi bili. S tim sto je mene cesto boleo stomak i mama je vise ludela, bila je u fazonu ides u skolu, ne bole te noge i usta. Posle se ispostavilo da imam cir user posted image . Nisu znali, ne zameram im. Nije za poredjenje sa tvojim sinom, to je nesto trenutno, a ti si bas odgovorna mama sto se tice obaveza, skole i svega user posted image .

Ja se nadam da je onda i mom N bio stomacni, ako su vec aktuelni. Njemu je bolja stolica. Bude nekad nalik onoj, ali znacajno je bolja, da nisam istripovana rekla bih i normalna user posted image

Stariji sin otisao u vrtic. Prosle nedelje je bio na putu i nije isao na plivanje. Pojma nemam da l da ga pustim veceras. Bio je mlo promukao, tu i tamo se nakaslje user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 11:24:57   
Duškić
Milicicak, svakA cast tvojoj bubici.
Ja malo kuliram uz kaficu user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 12:00:57   
IvanaSK RR
Rosi, ja sam od onih sto cene i vole tacnost, odgovornost.. Ne volim kad su ljudi lenji, ne postuju vreme..
Tako se trudim da i decu ucim. Sin jeste lenjuser posted image , al makar postuje vreme. On je u stanju i ujutru da ustane dva sata ranije samo da ne zakasni u skolu 😂
Inace, on ima osetljiviji stomak (na tatu) tako da ga stomak boli za sve. I kad je uzbudjenje, nervoza, trema.. Skoro smo ga vodili na kompletan zdravstveni pregled, od urina, krvi, srce, pluća... Hvala Bogu sve je ok. Valjda bi videli da je nesto.
I vec po peti put pisem poruku i nemam pojma sta sam htela jos napisatiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 13:34:49   
Misha i Ljisha
Batketu se toliko spavalo da nije imao strpljenja da rucka. Evo dzonja a svega par kasicica pojeo. 
Jao Rosi znaci vi ste u tom sedistu mesecima 😂 kud te ne pitah. Oprala sam ga i evo stoji u sobi ceka na instalaciju ne znam kako ce se ponasati kad smo nas dvoje Sami. Mada ionako se dernja pa sad dal pored il iza mene isto mi je zvucno 🤣
Mm dosao malo kuci da odmori pa ide za Bg ja moram posle D da vodim opet kod ginekologa opet joj se crveni vulva ovaj put ZIVA RANA 😭 strasno ja siz dobijam od svih dr

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 13:36:40   
Sanjica26 RR
Ljiso, toliko puta si je vodila umesto da si uradila bris vulve kako smo ti rekle Jess i ja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 13:40:57   
Misha i Ljisha
Uradjen bris vulve prosli put 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 13:52:45   
pari
Jess, pa blizu smo...ja sam išla u školu tu blizu, Ivo Lole Ribar 🙂

Milicicak, bravo za devojčicu i zubara! Ja se i dan danas bojim zubara...

Ivana, dobro je da je sinu ok za sad...čim ide po pljeskavicu 😉

Moja T je mala tako da je ona još u jajetu pored mene. Videći do kad će moći...

Mi bile do katastra nešto i prošetale se malo. Kod nas u zgradi nešto više ceo dan...grrrr...

Jede mi se stalno slatko...užas...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 13:59:31   
Misha i Ljisha
Sanjice nadjene su samo dobre bakterije u brisu i nema gljivice. Elem kazem dr ona je sportista i verovatno je sve mehanicki. Nista usko da ne nosi hulahopke ni pod razno farmerke i sl. Ovo nam se desilo evo tacno posle krstenja na kom je bila u haljinici i hulahopkama.😒 e sad posto se tako jako crveni (nikad do sad nije tako) rekao da je dovedem opet

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 14:13:09   
jess021
Ljiso, ima li i sekret ili samo crvenilo? Miris?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 14:20:53   
Misha i Ljisha
Ne nema sekreta bar ne za sad a ni mirisa. Dr kaze neprijatan miris su bakterije. E sad ako sve to ne bi mozda eskaliralow u to da su se i dobre bakterije premnozile tj da se sad nije narusila flora. Ovako stvarno nikad nije bilo. Videcu bas sad kade dodje iz vrtica.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 14:41:05   
pari
Da li ste skoro kupovale negde vakum kese? Gde? 




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 14:50:32   
Maraj
Joj ljiso pa ona se bas namuci sa tim. Gacice su joj pamucne jel da...da nema neki udeo materijala koji njoj ne odgovara

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 15:02:58   
bebilule
Ljisho, ako već nisi, izbaci omekšivač za veš i promijeni deterdžent.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 15:13:15   
Misha i Ljisha
Joj nema sta nismo. Kupovali druge gace. Peglala gace. Menjala prasak. Ne koristim omeksivac. Ma svasta. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 15:31:55   
Sanjica26 RR
Pari evo tema za tebe, pa tamo pitaj Gde kupiti

Moja Sofi spava. Mm je u kancelariji, radi. Danas nam je bilo vuci i potegni dan. Ne zna se koje imao vise posla. Sad cu da podignem noge, jer sam mrtva dok se Sofi ne probudi i ne odemo po T i u muzicku da je vodimo. Tri puta sam isla do skole. I uspela sam i gibanicu da spremim.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 15:46:18   
Misha i Ljisha
Covece batke danas dva puta odvalio spavanje. Evo jos spava. Vise od 2h. Sve mi dosadno 😂 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 15:47:13   
Sanjica26 RR
Radi nesto ženouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 15:50:30   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Radi nesto ženouser posted image



Znas onaj stadijum gde sad da krecem nesto da radim sad ce a on nikako 😂  jer kad god krenem obicno me prekida. Nekad ne pristavim rucak eto ga. 
Jaoo sjajno mm stize ne moram sad  a frku da vodim D. Nije otisao za Bg

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 15:54:47   
Sanjica26 RR
Sto volim takve dane kad mm dodje ranije kuci i ne moram oba deteta da vodim sa sobom ili njega posaljem.user posted image
DAnas nisam te srece.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.11.2018 15:55:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 17:13:14   
Rosita
Ja sam, po običaju, pojela N ručak i sad jedem neke štanglice sa semenkama. Navukla sam se, jednom nedeljno bar pravim.
Pari, kad ćeš da uvodiš čvrstu hranu? Putujete uskoro, hoće li ti biti nezgodno?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 17:30:24   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Covece batke danas dva puta odvalio spavanje. Evo jos spava. Vise od 2h. Sve mi dosadno 😂 



Uzivaj malo..user posted image ja sam tako ukljucim nesto da gledam kaficu ili sta mi se klopa i lezeci polozaj user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 18:39:47   
emicaa
Ja jos uvjek koristim vrijeme kad srecko spava da ne radim nista 😂 Tad ili gledam seriju ili citam.
Nama cijeli dan nestaje internet,pojma nemam koji mu je vrag.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 18:45:01   
pari
I ja se obično opuštanje u tim retkim momentima 🙂

Rosi, planiram sledeće nedelje da počnem polako sa hranom , malo povrće, malo žitarice, malo voće pa šta stignem...a i tamo ću kad odemo...videći šta ima od dobrih kupovnoj kašica, tamo sigurno imaju svašta...

Mi bile do Jumba, kupila par vakum kesa da isprobam. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
27.11.2018 18:54:09   
Mariya
Hej!
Ja odmarala, pustila me deca, Lu je kod drugarice a malci su spavali, H lenčari, a L je dobar (za ne poverovati) i sad lista knjige, počeo je pre nekoliko dana da ih gleda.
Jess,kakva je bela plazma?
Rosi, moguće da je bio stomačni, L je imao proliv 4 dana, 2 dana još kakio svakih sat, sat ipo, danas je već bolje. A H je i povratila jutros,i ona ima proliv a 2 dana unazad je kakila više puta dnevno. E i situacija u pojasu Guze je bolja, mirnije jeuser posted image
Za mrvicu mu je bolja guza,manje se crveni a manje ga i boli.
Došao je malopre do mene, doneo mi činiju, da mi pokaže da je gladan user posted image pojeo je ostatak od doručka, pola tanjira supe i jede drugi mančmelo. Konačno! Danima ništa nije jeo.
I Lu sam vodila prošle nedelje kod zubara, zacrvenele joj se desni iznad gornje dvojke i učinilo mo se da otiče. Zubarka je pogledala i kaže, vadimo zub. Lu se prestravila naravno,počela da se buni,da plače, a ova joj za sekund izvadila zub, mlečni, nije ni primetila. predložila sam joj da ode sa drugaricom koja se plaši zubara, da joj pokaže kako je hrabra,čak je i pristala!
Milena, pitala si za ruku, pa dobro je. Ima još šta da se popravlja, ima pokreta koje ne može da izvede ali vežbamo puno. Sad ćemo u decembru na kontrolu kod fizijatra, trebalo bi i da mi da predlog za produženje bolovanja, videćemo šta će ona reći. Ona je uvek prezadovoljna njegovim razvojem. Sad da ga vidite nikad ne bi rekle da nije mogao prstima da mrda. Ali kad ga uporedim sa drugom decom, drugačiji su mu pokreti. Ali zna svašta. Danas se npr popeo sam samcijat na ljuljašku,popne se na merdevine skroz do vrha, zna da jede levom rukom,nekad ga vidim i da crta sa njom...mislim da će biti sasvim funkcionalna ruka, ali vidi se da je mnogo kraća od desne.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here