|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
31.12.2018 14:37:30   
IvanaSK RR
Drage naše trudnice, nastavljamo razgovor ovde.

Uživajte i družite se!

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:
-u kalendaru trudnoce Klik
-putem mail-a Klik

Procitajte i zanimljive clanke o trudnoci:

-rast ploda po nedeljama Klik
uobicajeni pregledi i analize u trudnoci Klik
-tumacenje ultrazvucnih nalaza u trudnoci Klik


Za trudnice pred porodjajem imamo :
-spisak porodilista u Srbiji Klik

Nakon porođaja vidimo se u temi spisak spisak RR mama

Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.
Zbog toga preporucujemo da procitate opsta pravila koristenja foruma Klik
Ako ta pravila budu kršena,chat teme ćemo zatvarati .

Javite se moderatorima ili administratoru putem privatne poruke kada ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak .


Spisak trudnica:


25.02.2019. MojMiki user posted image user posted image

26.02.2019. dejana007 user posted image user posted image

08.03.2019. dunja RR user posted image user posted image

25.03.2019 mama ivane user posted image user posted image

04.04.2019. Filadendronka user posted image

21.04.2019.AnaAna1 user posted image user posted image

16.05.2019. lokicagagica user posted image user posted image user posted image

10.06.2019. BubaBubica user posted image user posted image

19.06.2019. Ksenix user posted image

4.7.2019. nata11 user posted image user posted image






< Poruku je uredio veselica RR -- 15.1.2019 14:09:30 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
31.12.2018 15:54:23   
emicaa
Stomačići želim vam da uživate u ostatku vremena dok ne budete drzale svoje male zamotuljke 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
1.1.2019 2:57:50   
MojMiki
Srecna Nova stomacici veseliuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
1.1.2019 3:50:35   
dunja RR
Da ste zdrave i vesele drage moje, ova godina nam svima u ovoj temi donosi nesto divno, hvala Bogu♥️
Ja docekah ovu kalendarsku u krevetu, S kasljao 2 sata, tek oko pola jedan zaspao, a prwko dana bio super. Nocas se raskaljao dok sam ga uspavljivala, pa sam lwzala sa njim 2 sata, sve dok kasalj nijw prestao . Mm isto bolestan, kaslje ali on vwc par dana ima i T, danas nije ni ustajao iz kreveta. Ja se sad istusirala, nadam se da cu malo odspavati, kaslju n a smenu. Ja veceras ispih poslednji ab, bolje mi je. Prija mi prvog i drugog dana januara miiir, da me ne zovu klijenti i ne stizu mailovi, jedina 2 dana u godini. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
1.1.2019 10:47:07   
dejana007
Dobro jutro drage mame ❤ Svratih da vas puuuuno pozdravim i pozelim sve najbolje u 2019, lak porodjaj i uzivanje sa bebama ❤ 

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
1.1.2019 12:14:10   
BubaBubica



Pridružujem se čestitkama, samo pozitivno i veselo i novoj godini 😊 sve najlepše!


I mi smo dočekali novu godinu kući, devojke sa mm i sestrom i njenim dečkom izašli napolje da vide vatronet a ja sa najmlađom gledale kroz prozor. I ona kašlje nenormalno, inhaliramo se. Ako ne prestane za dva dana moraću sa njom kod dr. Baš kašlje ko magare.

Inače se mm dohvatio sitnih renoviranja po kući i krečenja, sad će biti loma oko dve nedelje. Ja usput bacam sve što se nepotrebno nagomilalo da ne moram posle i ribanje posle krečenja i ovo.


Devojke gledaju Frozen na tv, ja ne smem ni pesmu da čujem meni je taj crtani toliko tužan da odmah suze lijem. Prokleti hormoni 😂



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
1.1.2019 12:56:00   
dunja RR
Bubi, tako i mi, kašljali i gledali vatromet kroz prozor, bio je sjajan, mada mi ne bi palo napamet da izlazim ovde kod nas na Bulevaru napolje i inače, jer ovde bude ratno stanje od 2 sata pre ponoći pa do 1 ujutru.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
1.1.2019 14:44:10   
nata11
Srecna NG trudnice ❄️

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
1.1.2019 16:02:34   
vocicana
Trudnicice, ljubimo vas puno, budite nam dobro i da vas ima sto vise!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
1.1.2019 23:39:24   
lokicagagica
Trudnicice, srecna Nova godina! ❤

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
2.1.2019 11:27:01   
Jekica86
Samo sto vise stomacica!

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
2.1.2019 15:14:18   
BubaBubica



Samo da mahnem iz ovog haosa, krenuli smo da krečimo i pravimo sitna renoviranja tako da sam u gužvi. Usput pravim neke dekupaž kutije koje moram da završim ovaj mesec. Ako ispadne kako smo zamislili, postaviću slike kad završimo 😃

Na sve to mi je riknuo komp pa se nadam da ću uskoro da ga odnesem na popravku jer sa telefona ne umem sa okačim slike. Probaću danas stomak da slikam i postavim i ako uspem, komp mi ne treba 😂



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
3.1.2019 20:07:42   
dunja RR
Bubi, preko telefona i mobile verzije Ringeraje ti je skroz prosto postavljanje fotki, uploadas na 7. Polju kad ides na odgovor u temi
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
3.1.2019 20:14:07   
dunja RR
Ja radim neki finansijski izveštaj za šefa, ali mi se oči sklapaju, ima baš puno, mislim da ću morati celu noć da odvojim jer mi je dao rok do sutra.
A sutra nemam kada jer imam tekućih stvari za klijente + vodim S kod kardiologa u Tiršovu, na kontrolu, ali to su mi najavili da ćemo čekati par sati jer mi pedijatar u DZ nije dala termin, već samo uput bez termina.

Moram da smanjujem posao tamo gde me ne trebaju, stvarno mi je previše u ovom mesecu trudnoće da se cimam oko svega.
A sve više mi se spavaaaa.


Idem da vas pitam nešto u temi za odeću za bebe, pa ako neko zna, neka javne.
Moram da krenem da kupujem i perem, još ništa nisam kupila.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
4.1.2019 6:18:01   
dunja RR
Ja tek sad legla. Zavrsila posao oko 5, i krenula u krevet kad se S raskasljso opet, vise...evo sat vremena je kasljao a ja dezurala jer cesto i povrati slajm kada kaslje. I sada sam ih obojicu prebacila u dnevnu sobu, razvukla novu garnituru i namwatila im sve i tek sad prestao da kaslje i S a i mm. Prsnuh S malo i tantum verde.Evo sa mm sam 20 godina, on nikada bolestan nije bio ovako, a on se ne seca ni pre ovih nasih 20 godina da ga je ovo snaslo. Smrsao je za nedelju dana preko 5kg, nista ne moze da jede. Kaslje bez prestanka i stalno T, lezi. I pored antibiotika, a dobio je neki koji se pije samo 3 dana, znaci jos danas. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
4.1.2019 6:40:42   
MojMiki
Hajde laku noc :-) Ja sam dremnula 2h....napisala poruku na temi garderobica i da posaljem, isteklo vreme i kilometarska poruka nestane. Pisem sutra, set_ila sam se dosta toga

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
4.1.2019 8:58:03   
BubaBubica



Jao Dunja hvala ti, pa ja nisam ni gledala ova polja kojih ima ovde ❤ sad će da padaju slikeeee!

Kako možeš toliko da ne spavaš, ja bi se negde već onesvestila. Inače nisam ni ja spavalica al sad bi mogla da spavam kad god. I moram jer ako ne spavam, jednostavno ne funkcionišem i ne znam gde sam. Možda da sačekam treći trimestar 😁


Mi još uveliko renoviramo i krečimo, bar najmlađoj popušta kašalj mada jako sporo, nadam se da će već biti kraj. Sad joj je nos zapušen.


Bebica se mrda svaki dan, sve češće i jače je oset_im. 😍 Srećom smeđeg iscetka više nemam, sutra već dve nedelje, hvala Bogu da je prestalo, a prestale su i kontrakcije. Ko zna šta je to bilo.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
5.1.2019 14:11:17   
dejana007
Evo i ja da vas pozdravim. U toku decembra imali slavu, Nikola dobio jaku upalu zuba pa izvadio 3 zubai sve neka jurnjava oko poklona za Novu godinu. Plesovi, priredbe, prodaja cestitaka te pravlhenje istih i ukrasa i tako brzo prodje decembar. Organizovali kod nas docek i tako.Sad evo na miru da sednem i mislim o prenesivom krevecu za bebu. Ne znam kako da ga ocistim a da bude sigurno ok. Nije koriscen 6 godina. Mislila da zovem ove sto ciste meblove al oni kazu da nisu za to i jedino mogu dusek. I sad bih da pitam za savet kako ocistiti prenosiv krevetac ili bolje kupiti neku manju kolevku do 9kg isl dok ne krene lepo vreme da se taj krevetac lepo opere i izluftira. I autosediste treba ocistim. Obzirom da mi tetmin 26.02 mislim da je ok da s tim poslovima krenem.oko 01.02.I naravno u cemu izneti bebu? Dal bi deblja dunjica bila dovoljna? 

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
5.1.2019 23:57:56   
bubulence
Trudnice, slabo nesto piset_e!Dejana, tebi se bas bas priblizilo❤️. Mene muce nesanice vec 3 nedelje. Spavam od 03-05:30... Retko kada da uspem jos pola sata da uhvatim u toku dana. A u prve dve trudnoce sam samo spavala... 

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
6.1.2019 0:04:26   
MojMiki
Bubi nas dve mozemo da se dopisujemo :-) i ja ne spavam po celu noc. Dunja me zarazila sa garderobicom za bebe pa samo to gledam. Veceras sam pravila picu i najela se debelo, sada mi je muka i ne mogu da disem. U prvoj trudnoci sam povracala dva puta, oba puta je bilo od hrane....mozda mi nocas bude prvi put u ovoj trudnoci :-) prase je praseDejana nama se termini gadjaju...ti si bese iz Nisa ili mi se cini? Ja cu na CR u front od 11.02. neki dan

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
6.1.2019 0:10:40   
bubulence
Miiki, znaci i ti sitno brojis😁. Meni je ova trudnoca totalno drugacija od prve dve, za sada. Ali tek sam 10. Nedelja, mozda 11.☺️.Sada mi je bilo uzasno muka, ali je brzo proslo, trajalo je mozda 10 dana. Gadi mi se vecina hrane, ali zato cipsa i testa mogu da jedem na tone na dan... U prethodnim trudnocama mi se nista nije gadilo, a skoro nista posebno ni jelo... 

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
6.1.2019 0:19:22   
MojMiki
Sitno sitno :-) dva puta kucam poruku i ona nece da ode i nestane 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
6.1.2019 0:28:35   
MasnaMasnica
Miki tu si sa terminom sa mojom sekom?  njoj je 14 .2. I ona ce u NF ,mozda se sretnete.😍

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
6.1.2019 0:30:50   
MojMiki
Meni dr rece od 11.02 da ce biti u toj nedelji carski....ako budem mogla da biram datum bice 14.02. :-)

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/19 [chat]
6.1.2019 0:33:07   
MasnaMasnica
I njoj ce cr raditi. Trudnica joj se vidi kao rizicna.  E sada da li ce biti 14.2 videcemo. Ali za nju i nas je to jako bitan datum. A i termin joj je pao bas na taj dan. Srecno!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here