|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 18:42:47   
Delijagirl
Pa rejverski, dabarski, vevericji kako oces :)

Moram da pitam babu gde su te cipele a da vam kazem odlicne su mekane kao dusa a hodas kao po oblacima user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 18:42:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja mislim da sam unistila gomilu svojih tinejdz slika. Ma bila sam ruzna kao djavo. Nos mi je bio ogroman (nije ni sada manji, ali verovatno sam se navikla), bila sam u "padavicarskom" fazonu, kosa kojekude, lokne nesto bezvezne, ma uzas zivi. Tinejdzeri su jako smarajuca kategorija, ja ni sebe nisam volela kada sam bila u tim godinama. Pokusacu da nadjem neke slike, na kompu ih sada nemam (ne zelim da mi zagade racunar). Jedino je tada bila dobra muzika koju smo slusali, uspeli smo da se odbarnimo od turbo-folka, doduse, cice koje su to volele su uvek bile tip-top (a i glavne ribe), mi smo bile malo mracnije, volele smo pice (i sve sto ide uz to). Jedino dobro iz tog perioda je muzika user posted image  


ovo kao da sam ja pisala samo sto bih ja umesto velikog nosa stavila veliku zadnjicu (tada moj veliki problem...posle sam uocila sve prednosti pa sam je zavolela...user posted image user posted image ).
Lillyt ja tesko mogu da zamislim da si ti bila ruzna posto sam te videla i ne mozes da me farbas.
Ovo za muziku i turbo folk i sve - potpisujem!
Ja sam bila u dark gothic fazonu: crni lak za nokte, crna senka, cipka, til...martinke...

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 18:47:22   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Pa rejverski, dabarski, vevericji kako oces :)




Nisam čula 1000 godina za terminuser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 18:48:42   
eugenija
Delija, postavih ti nešto na temi Slike naše dečiceuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 18:50:13   
Delijagirl
Eugi pa sta da postavim moje kucice i macice? 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 18:52:43   
eugenija
Ne, ne, ne da ti postaviš, nego ti kažem da sam JA tamo nešto stavila za tebe... user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 18:54:49   
Delijagirl
Aaaa toooooooo jaooo vidi glupana hehehe eto idem da gledam user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 19:45:16   
Verus
user posted image ja moram videti imam li ovde kod sebe nekih slika, ali cu morati da ih skeniram...ili mozda uslikam aparatom pa postavim tako mi lakseuser posted image   ja se nisam nesto promenila, osim sto sam bila puno mrsavija...kad se setim, nisam pocela da cupam obrve do 3 srednje!  Bar sam noge obrijala 8 razredu!user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 19:47:51   
Modessty
E moram ja da nadjem moje slike iz srednjoškolskih dana! user posted image
Bila sam u rok-metal fazonu. Tesne farmerice, majca Metallica, teksas crna jakna sa Guns`N`Roses prišivačem na ledjima i goooomila narukvica na rukama user posted image Jedino što mi te tesne farmerice odlično stajale (bila sam baš zgodna) user posted image user posted image user posted image Ciga hvali svoga konjauser posted image user posted image user posted image user posted image
A ko što reče neko muzika je stvarno bila odlična u to vreme!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 19:49:51   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Verus RR

  ja se nisam nesto promenila, osim sto sam bila puno mrsavija...kad se setim, nisam pocela da cupam obrve do 3 srednje!  Bar sam noge obrijala 8 razredu!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image i ja sam bila mnogo mršavija nego u poslednjih nekoliko godina user posted image

Ja sam uši izbušila kad sam bila 7. razred osnovne!user posted image

I da... bila sam rokerka koja ne voli da pije user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 19:50:17   
Verus
E jeste Mod!  I ja sam bila guns n roses fazon...ali u petom osnovne mm kaze, da sam bila skinhead..imala sam jako kratku kosu (skoro do glave!), tesne crne farke, crnu spitfajerku (ili ti kombaticu-mislim da smo je tako zvali!), uf uf...sad mi zao sto nemam ni  jednu sliku, a bas bih volela.  Eto kako smo blesavi, par godina kasnije, i nismo vise u tom fazonu pa nam je odvratno to vreme, a sada bih volela da imam slike iz svih mojih "fazona'> .

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 19:51:14   
Verus
E volela bih da mogu ovo da kazem....bas sam lochala ko smuk, kaze mm da me je 'spasao', kaze "ti bi zeno bila alkos da ti nije mene"user posted image
IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: Verus RR

ja se nisam nesto promenila, osim sto sam bila puno mrsavija...kad se setim, nisam pocela da cupam obrve do 3 srednje!  Bar sam noge obrijala 8 razredu!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image i ja sam bila mnogo mršavija nego u poslednjih nekoliko godina user posted image

Ja sam uši izbušila kad sam bila 7. razred osnovne!user posted image

I da... bila sam rokerka koja ne voli da pije user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 20:32:10   
Anoniman
Evo, kao sto sam obecala: sve moje grozote (osim prve bebece, da vidite odakle je sve krenulouser posted image )
Kratka kosa, fazon riblje corbe i azre...pa nedefinisana kosa koju sam imala skoro dve godine, nit boje nit oblika, pa onda sarena kosa, sa istom sminkom, pa onda crna kosa, grozota, i onda jos najgora-plavusa. Uzas. Posle porodjaja sam se opet poruznila user posted image

user posted image


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 21:06:02   
eugenija
Nedjo, nisi ružna, šta ti jeuser posted image

Lep hronološki kolažuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 21:08:02   
Anoniman
Hvala eugi,ali...uh, ja sam sebi tad bila odvratna, pogotovo u srednjoj...nemam jasnijih slika...al do pre dve-tri godine...sacuvaj boze.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 21:09:34   
Verus
E Nedjo pretera ga!  Uopste nisi ruzna, bas si slatka!!  Super si napravila ove slicke, meni zao sto nemam ovde nekih :(
IZVORNA PORUKA: Nedja

Evo, kao sto sam obecala: sve moje grozote (osim prve bebece, da vidite odakle je sve krenulouser posted image )
Kratka kosa, fazon riblje corbe i azre...pa nedefinisana kosa koju sam imala skoro dve godine, nit boje nit oblika, pa onda sarena kosa, sa istom sminkom, pa onda crna kosa, grozota, i onda jos najgora-plavusa. Uzas. Posle porodjaja sam se opet poruznila user posted image

user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 21:39:56   
Anoniman
Nedjo, aj ne kaki!!!! Uopste nisi ruzna blesaco user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cek da ja iskopam moje slike kukala mi chapra!


IZVORNA PORUKA: Nedja

Evo, kao sto sam obecala: sve moje grozote (osim prve bebece, da vidite odakle je sve krenulouser posted image )
Kratka kosa, fazon riblje corbe i azre...pa nedefinisana kosa koju sam imala skoro dve godine, nit boje nit oblika, pa onda sarena kosa, sa istom sminkom, pa onda crna kosa, grozota, i onda jos najgora-plavusa. Uzas. Posle porodjaja sam se opet poruznila user posted image

user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 21:42:31   
Anoniman
Joj, sad ispadoh i ludauser posted image user posted image user posted image
Ne vidi se izgleda dobro na slikama, sigurna sam da mi to nije samo u glavi...al bas sam bila...bljakuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 21:54:32   
Anoniman
Jaooooo... Pred kraj OŠ sam bila blagi užas. Iz nepoznatih razloga sam se ošišala na "pečurku" koju sam istog momenta počela da puštam pa je bilo ni tamo ni vamo, samo su mi malko virile uši... UŽAS! Imala sam najviše kg u životu: 65!!!! I da, nosila sam Lacoste naočare, koje su tada furale duboke ramove (čitaj: pola obraza prekriju... tata mi birao naočare, kaže "Mora staklo biti veliko da dobro vidiš!") user posted image
Onda sam upisala srednju školu, i odlučila da budem riba. Smršala, izblajhala se (pramenovi), počela da nosim sočiva, no, onda je nastupila proteza... Činjenica, bila je bela ali sam se ja primala da je baš cool da gumice na fixnoj protezi budu svaka u drugoj boji, tako da sam imala Benetton osmeh. user posted image No, jeste, fino sam tada izgledala, ali stajlnig... nisam imala nikakav problem da se kompletno obučem u crno (pantalone, majca, jakna, cipele) a da čarape budu bele sportske. user posted image A cipele su bile na platformu od XY cm, naravno! user posted image
Ako iskopam neku sliku, možda vas i počastim...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 27.11.2009 21:55:31 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 21:57:46   
Anoniman
A stajling za malu maturu! user posted image user posted image user posted image

Obukla sam drečavo zelene mrežaste čarape, drečavo zeleni minić, pink svilenu košulju na bratele, i preko košulju kratkih rukava koja je bila drečavo zelena sa pink cvetovima, vezana u čvor na stomaku. Bež cipele, mislim da su bile lakovane. user posted image A znate šta je najcrnje? Imala sam momka tada!!!!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 27.11.2009 21:58:20 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 21:59:48   
eugenija
Mene ovaj opis Tashin podseća na Bebi Doluser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 21:59:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A stajling za malu maturu! user posted image user posted image user posted image

Obukla sam drečavo zelene mrežaste čarape, drečavo zeleni minić, pink svilenu košulju na bratele, i preko košulju kratkih rukava koja je bila drečavo zelena sa pink cvetovima, vezana u čvor na stomaku. Bež cipele, mislim da su bile lakovane. user posted image A znate šta je najcrnje? Imala sam momka tada!!!!


user posted image user posted image user posted image to je tada bilo moderno, sto se bunisuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:02:02   
Anoniman
Ma jao, a slikale smo se samo u WC-u... Gde li je ta slika???

(Nedja će znati, slavili smo u Dandy-ju! user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:02:45   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Nedja

Joj, sad ispadoh i ludauser posted image user posted image user posted image
Ne vidi se izgleda dobro na slikama, sigurna sam da mi to nije samo u glavi...al bas sam bila...bljakuser posted image




Aj kada si navalila da kazem da bas i nisi bila za mis, ali daleko od toga kako si sebe opisala. Ono sto treba da uzmemo u obzir je i faktor mode u tom periodu. Prosto nam je sada smesno kada vidimo neke bajate slike, kada pogledamo frizure i odecu, ali i to je nekada bilo in. Zao mi je sto sada nemam tih slika, sve su mi kod mojih (ono sto je prezivelo), mada, cini mi se da sam najruznija bila u sestom razredu. Mrsava i ravna kao daska. Nisam ni znala da cu zaliti posle za tom kilazom i neimanjem dupeta. Malo sam se posle skontala sama sa sobom.
Tasho, kakve su to naocare o kojima pricas? Ja sam nosila jajaste celih godinu dana i kada sam se navukla na sociva, nisam ih skidala do dana danasnjeg. Prva su mi bila zelena sociva, mislim da je to vec treci razred srednje, tu sam doduse bila i najdeblja...nikada zadovoljna


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:02:51   
lence
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Obukla sam drečavo zelene mrežaste čarape, drečavo zeleni minić, pink svilenu košulju na bratele, i preko košulju kratkih rukava koja je bila drečavo zelena sa pink cvetovima, vezana u čvor na stomaku. Bež cipele, mislim da su bile lakovane. user posted image A znate šta je najcrnje? Imala sam momka tada!!!!


Taj je bas imao izgovor da te sto pre razodene! user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here