|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:03:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Mene ovaj opis Tashin podseća na Bebi Doluser posted image


Pa da...

Brazil, Španija, Kolumbija,
Kuba i Amerika,
Samba, Rumba, Ča ča ča...

user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:03:05   
Anoniman
Jaooooooooo dendi!!! Tamo su izlazile sve generacije, pocev od moje mame, pa do moje sestre koja je 91 godisteuser posted image user posted image user posted image
Daj slikuuuuuuuuuuu!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:03:44   
Anoniman
Moj brat je 94, i on je prošle godine izlazio tamo! user posted image

Ma nemam je na kompu, garant je kod mame na tavanu negde... Ako je nađem... dobićete je. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 27.11.2009 22:04:18 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:05:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lence

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Obukla sam drečavo zelene mrežaste čarape, drečavo zeleni minić, pink svilenu košulju na bratele, i preko košulju kratkih rukava koja je bila drečavo zelena sa pink cvetovima, vezana u čvor na stomaku. Bež cipele, mislim da su bile lakovane. user posted image A znate šta je najcrnje? Imala sam momka tada!!!!


Taj je bas imao izgovor da te sto pre razodene! user posted image


user posted image user posted image user posted image

Nije se to tada radilo, bili smo mali.

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:05:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Nedja

Joj, sad ispadoh i ludauser posted image user posted image user posted image
Ne vidi se izgleda dobro na slikama, sigurna sam da mi to nije samo u glavi...al bas sam bila...bljakuser posted image




Aj kada si navalila da kazem da bas i nisi bila za mis, ali daleko od toga kako si sebe opisala. Ono sto treba da uzmemo u obzir je i faktor mode u tom periodu. Prosto nam je sada smesno kada vidimo neke bajate slike, kada pogledamo frizure i odecu, ali i to je nekada bilo in. Zao mi je sto sada nemam tih slika, sve su mi kod mojih (ono sto je prezivelo), mada, cini mi se da sam najruznija bila u sestom razredu. Mrsava i ravna kao daska. Nisam ni znala da cu zaliti posle za tom kilazom i neimanjem dupeta. Malo sam se posle skontala sama sa sobom.
Tasho, kakve su to naocare o kojima pricas? Ja sam nosila jajaste celih godinu dana i kada sam se navukla na sociva, nisam ih skidala do dana danasnjeg. Prva su mi bila zelena sociva, mislim da je to vec treci razred srednje, tu sam doduse bila i najdeblja...nikada zadovoljna



To je subjektivan osecaj ruznoceuser posted image
Ja sam smrsala tek posle srednje, uvek sam bila bas bas buca, a ravna kao daskauser posted image eto, sad opet sve ispocetkauser posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:06:48   
lence
Kod Nedje primecujem uticaj filmova i TV, na jednoj mi slici na onu glavnu protagoniskinju iz Dirty dancing, a na onoj poslednjoj bas na Rachel iz Friends-a.
Meni je ipak najsimpaticnija ona slika u desnom gornjem uglu.

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:07:32   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A stajling za malu maturu! user posted image user posted image user posted image

Obukla sam drečavo zelene mrežaste čarape, drečavo zeleni minić, pink svilenu košulju na bratele, i preko košulju kratkih rukava koja je bila drečavo zelena sa pink cvetovima, vezana u čvor na stomaku. Bež cipele, mislim da su bile lakovane. user posted image A znate šta je najcrnje? Imala sam momka tada!!!!

user posted image MOOOOLIM TE Tašo, daj jednu sliku sa matureuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:07:33   
Anoniman
user posted image ">
Don't try this at home! Obukla sam odjelo od djeda koji je pola godine prije toga umro. U stanu sam koji je moja mama cuvala toj babi i djedu, nasim prijateljima. Meni i drugaricama bilo dosadno, otsli u taj stan, i prevrnuli ga naopacke. Djedovo odjelo je mirisalo na kari zacin. Pamtim da sam posle ovoga dobila nekakvu shugu, cijeli dan sam se chesala.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:08:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lence

Kod Nedje primecujem uticaj filmova i TV, na jednoj mi slici na onu glavnu protagoniskinju iz Dirty dancing, a na onoj poslednjoj bas na Rachel iz Friends-a.
Meni je ipak najsimpaticnija ona slika u desnom gornjem uglu.


Kosa cini cudo od coveka, ja sam stvarno uvek zelela da imam kosu kao Rejcela, al je suvise mekana za takvu frizuru, pa sam isla na daj sta dasuser posted image
Sad sam se opametila, i imam "svoju" frizuruuser posted image

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:08:59   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Diabla

Djedovo odjelo je mirisalo na kari zacin. Pamtim da sam posle ovoga dobila nekakvu shugu, cijeli dan sam se chesala.



Hahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image

A deda je ima i neko venerično obolenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:09:36   
Anoniman
DIABLA kraljice!!!! Ne verujem da si obukla to odelouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:10:15   
Anoniman
user posted image ">
Opet obijanje ormara user posted image Ja sam lijevo, i ne bojte se, nisam ovako izlazila napolje...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:10:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A stajling za malu maturu! user posted image user posted image user posted image

Obukla sam drečavo zelene mrežaste čarape, drečavo zeleni minić, pink svilenu košulju na bratele, i preko košulju kratkih rukava koja je bila drečavo zelena sa pink cvetovima, vezana u čvor na stomaku. Bež cipele, mislim da su bile lakovane. user posted image A znate šta je najcrnje? Imala sam momka tada!!!!

user posted image MOOOOLIM TE Tašo, daj jednu sliku sa matureuser posted image user posted image user posted image



Sad sam listala jedan "svaštara" album, nisu tu. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:10:54   
eugenija
Pazi - foxuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:11:13   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Diabla

Djedovo odjelo je mirisalo na kari zacin. Pamtim da sam posle ovoga dobila nekakvu shugu, cijeli dan sam se chesala.



Hahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image

A deda je ima i neko venerično obolenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:11:37   
gina
Neđo, super izgledaš!!!
Ja sam bila u fazonu Madone sa onom čupavom kosom.... prvo kratka, pa onda ona čupava dugačka sa sitnim minivalom....  user posted image
Onda me je kasnije opalio Merlinka-Tajči fazon user posted image user posted image user posted image

Nemam ni jednu jedinu fotografiju kod sebe, sve su ostale kod roditelja iz tog doba... srećom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:12:24   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Diabla

user posted image ">
Opet obijanje ormara user posted image Ja sam lijevo, i ne bojte se, nisam ovako izlazila napolje...


Kako dobra slika! Skroz otkačena user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:13:16   
Anoniman
Ovdje nam je opet dosadno, kao tri stare fukse. Ja sam opet lijevo(sto me hoce lijeva strana)">user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:13:17   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Mene ovaj opis Tashin podseća na Bebi Doluser posted image


Pa da...

Brazil, Španija, Kolumbija,
Kuba i Amerika,
Samba, Rumba, Ča ča ča...

user posted image



klikuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:13:25   
lence
Diabla, stvarno, pa jadni se djed u grobu okrecao!
Ali super ti je faca sa cigarom. user posted image  Cool androgeni look.

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:18:24   
Anoniman
E ovdje sam se vec uozbiljila, slika sa velike mature, ja u sredini, samnom iste cure kao gore gdje smo b ile ocerupane kao curke. I dosta od mene nocas, sad ste vi na redu.
">user posted image

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 22:23:24   
sneza24
Ni ja nemam nijednu sliku kod sebe,sve su kod mojih.Nikad nisam bila ni u kakvom stilu.Imala sam svoj stil user posted image  na sta li je to licilo user posted image .

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 23:02:50   
Rina
user posted image user posted image user posted image Diabla luda si

Evo i mene malo user posted image


[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4493/78174561.png[/IMG]
a volela sam i ovako ponekad,narocito da se slikam pored saobracajnih znakova user posted image user posted image



[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6008/58114182.png[/IMG]

< Poruku je uredio Rina -- 27.11.2009 23:08:15 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 23:06:56   
Anoniman
Nema Rina nis'user posted image

IZVORNA PORUKA: Rina

user posted image user posted image user posted image Diabla luda si

Evo i mene malo user posted image

user posted image

a volela sam i ovako ponekad,narocito da se slikam pored saobracajnih znakova user posted image user posted image

user posted image



(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nase slike iz tinejdzerskih dana
27.11.2009 23:13:59   
Rina

IZVORNA PORUKA: Diabla

Nema Rina nis'user posted image

IZVORNA PORUKA: Rina

user posted image user posted image user posted image Diabla luda si

Evo i mene malo user posted image

user posted image

a volela sam i ovako ponekad,narocito da se slikam pored saobracajnih znakova user posted image user posted image

user posted image





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Zubici
VVVV

Koliko dugo je Vasa beba bila nervozna pre izbijanja prvog zuba?

Nije uopste bila nervozna :P (43%)

Par nedelja (24%)

Oko mesec dana (6%)

Par meseci (19%)

Predugo (vise od tri meseca) :( (9%)


Ukupan broj glasova: 68

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here