|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 8:10:41   
Misha i Ljisha
Dobar je u 3 mu dadoh brufen. Kapiram mozda ga jos drzi. 


Mogla sam gledati nocas GoT😂
Idemo do mesare. Imacemo i danas malo gostiju domacih sto ja kazem. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 8:15:21   
Duškić
Ee dobro jutro!
Sto je danas lep dan. Sunce, pa lepo raspolozenje za sad user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 8:38:25   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ali stvarno nista drugo ne cujem osim mama. Mogu topovi da gruvaju mm alarm ma nista nista ne cujem kad zaspim ali decu cujem. 



Čudna je ta povezanost majke i deteta, skoro magična... Ja prosto oset_im kad nešto nije u redu i budim se. Pre 2.5 god je povraćala prvi put u životu, oko pola 5 me probudilo nešto i uletelasam kod nje u sobu, ona sedi u krevetu i čudno diše. Samo sam zgrabila peškir sa kreveta  i  poturila ispred nje kad je krenulo da izlazi.
Nekoliko puta se desilo da dobije visoku temp u toku noći, iznenada, bez najave naravno, njeno disanje me budi iako je na drugom kraju hodnika. 
Inače, ja sam dokazano malo nagluva, ali nju čujem bez greške. 
Pala je sa bicikle prošle godine u susednoj ulici, razbila se ko zvečka, noge, laktovi, glava, zubi, nos, lice izgrebano, ja sam sedela u dvorištu i samo sam istrčala kao da me nešto goni. Majčinski osećaj... 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 8:41:18   
Rosita
Jutro. Legla u 1, N se budio zilion puta. U 4 ga presvukoh, mokar, znala sam, nisađ stigla do dm i uzeh u apoteci pampers 😬. Što je najjače , nije se probudio kad sam ga presvlačila iako sam donela hladan bodi sa terase. Spavah možda 2.5 h. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 9:22:09   
Maraj
Jutro. Meni zavrsava 3.masina od jutros. Vesa na tone...
Mj smo spavali, sto kazu, ko u svom krevetu user posted image
Izgleda da nas troje oset_imo kad spavamo u drugom krevetu. Samo je L spavao lepo na Zlatiboru.
Voci...pa sta da ti kazem....mm kaze da se vise zida i gradi na Zlatiboru nego u bg-u. Previse blata u centru, od silnih kamiona sa gradilista....al lepo je otici bilo gde...
Ljiso kako je P
Rosi i ja predjoh na dm pelene. Vec neko vreme i super su mi. E sad ne znam da l je to do decaka...al L mi je kao beba cesto bio mokar. S ne. Valjda i drugacije piske decaci od devojcica...ko zna...

< Poruku je uredio Maraj -- 22.4.2019 9:23:36 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 10:34:05   
Ana RR
Dobro jutro! Da se javim pa da pokušam da pročitam sve unazad.

U petak popodne sam ugasila oba laptopa i do jutros ih pipnula nisam. Odmorila sam se.

Malo smo skitali, malo odmarali, družili se sa prijateljima, mojima.. lep vikend sve u svemu.

Jedino se tata namučio, on već godinama ima neuralgiju koja ume da miruje i po par godina a onda odjednom krene da boli. Međutim juče ga bolelo na svaka dva sata, baš se napatio. Krenuli su od nas u 5 a stigli kući u 9, morali da izlaze iz prevoza zbog bolova. Pritom haos kod Ade, raskopano zbog Ada mall-a, opšti kolaps.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.4.2019 10:43:36 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 10:38:24   
Rosita
Kod Ade grozno. Anči, ja sve idem preko BBrda i hipodroma na Nbg.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 10:41:54   
Ana RR
Rosi, ja nisam ni znala, nismo ovih dana ni išli na tu stranu. Mare vikendom ide na plivanje u Rakovicu pa onda odatle zujimo dalje ali nismo išli uopšte pored Ade. Doduše, jeste prethodnih nedelja bilo gužvi u tom delu ali nisam znala da su raskopali celu traku. Čitav grad je kao gradilište, jezivo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.4.2019 10:42:57 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 11:09:04   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Moji su na radnim zadacima. Ja cu sad na posao. T ce sama da ide kod mm. Prvi put.


Od jutros sam kilava. Uzivajte žene. I danas je divan dan. Sutra najavljuju kisu, a ja sutra idem u Bg. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 11:12:56   
bebilule
Ija da vas pozdravim.
Ljisho, nadam se da je Batke dobro, kud baš sad oko rođusa, još i lijepo vrijeme. Ali šta ćeš...
Maraj, hoće li L u vrtić?

Ja sam u petak uveče i subotu ujutru završila sve oko čišćenja svog i tatinog stana. Sad je malo lakše. Današ ćemo laganini u dvorište popodne. Anči, i ja babu pokušavam da skrpim nekako. Kasnije ćemo do neurologa da vidi da li smije nositi abdominalni pojas. Očitanje rendgena je jako loše, dr sumnja da će joj išta otkloniti bol... Baš mi je žao što se toliko muči.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 11:18:47   
Ana RR
Joj užas, Bebi user posted image baš je mučenje...

Ja se nadam da će tatu uskoro proći, posle praznika ide u Nemačku na teren, samo da ga ne boli tamo user posted image a leka za neuralgiju nema...

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.4.2019 11:23:26 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 11:35:03   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joj užas, Bebi user posted image baš je mučenje...

Ja se nadam da će tatu uskoro proći, posle praznika ide u Nemačku na teren, samo da ga ne boli tamo user posted image a leka za neuralgiju nema...



Ana, o svom tati pricas? 
Vit B blagotvorno deluje na neuralgije, moja sestra ima problema sa licem. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 11:39:07   
Ana RR
Aha, o tati. Njemu je zubarka izvadila zub pod upalom i napravila problem za ceo život. Mislim da je jedno vreme pio vit B pa prestao, mora opet da počne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 11:46:11   
Ivanka 75
Mojoj sestri se ukocila vilica pre 2 god posle vadjenja zuba, samo je inekcije vit B spasile. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 11:53:11   
Ana RR
Užas jbt. Tati se nije ukočila vilica ali ima nesnosne bolove i lekovi tu ne pomažu. Grozno je videti odraslog muškarca kako kuka u bolovima. Juče se sav izdeformisao od bolova. Nikad se nije desilo da ga tako učestalo boli, bukvalno ceo dan na svaka dva sata. Bilo mi žao što su uopšte i dolazili, samo se napatio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 12:04:34   
Ivanka 75
Moja sestra je 2 nedelje primala inekcije vit B, i sada oseca bolove ali mnogo manje. Sa nesnosnim bolovima zavrsila u hitnoj tad

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 12:29:48   
IvanaSK RR
Anci,moji su juce bili na Adi,sin imao utakmicu,bolje da ti ne pricam koliko su vremena putovali kuci. Samo da izadju sa Ade im je trebalo vise od sat vremena.
Mene kicma mnogo boli ovih dana,ne znam vise sta da radim  😔

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 12:33:16   
Ana RR
Ivanka, mislim da tati nikad nisu predložili injekcije vitamina B. On se sa tim pati već 15 godina :(

Joj Iv, užas. Moji putovali 5 sati od nas do Mirijeva.

Što te boli?

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.4.2019 12:35:43 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 12:37:23   
Rosita
Mene su leđa skoro pa prestala, hvala Bogu. Mnogo ljudi se žali na bolove 🙁. Ivana , je l išta preduzimaš? 


Ja pijem kafu u kolima. Starije dete oko kola se igra, malo spava 😇.
Ne mogu da sedim kod kuće i kuvam 🙁. Moram isprobati onog krčka što pre.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 12:39:22   
Ana RR
Pojela sam punu činiju lešnika user posted image ni primetila nisam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 12:47:10   
Ivanka 75
Mene boli stomak, kao da cu da dobijem 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 13:16:41   
Ana RR
Mene glava od juče boli, treba da dobijem. Tup bol, ni lek ne pomaže.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 13:29:44   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mene glava od juče boli, treba da dobijem. Tup bol, ni lek ne pomaže.



Popij gazirani sok, hoce da pomogne. 
Naduta sam samo tako... Proci ce, ali me boli kao dace svakog trenutka da krene, papagaje mu poljubim 😞

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 13:36:37   
Ana RR
Da, i za migrenu pomaže gazirani sok tj kada se lek popije sa gaziranim sokom. Ali džaba, mi to ne gajimo u kući user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 13:43:51   
Ivanka 75
Ja sam pre 10ak dana popila  Sprite, ko zna kad sam ga zadnji put pila... Delišr limenke na ulici pa uzeh, i bas mi se svideo, nije mnogo gaziran.
Ja gazirano ne pijem zbog grla, odmah me zaboli, Ivka bi mozda pila ali nema sta da pije kad ne kupujemo, mm voli vince i tako... 🥂


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here