|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junski barr
28.6.2019 8:10:41   
Ivanka 75
Dobro jutro!
Vesi salji i kiflice ako ih jos imas 😊
Zaba budna od 7...😁
Pijem kaficu... Ko mi pravi drustvo? 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Junski barr
28.6.2019 8:14:36   
smeško
Ja cu!


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Junski barr
28.6.2019 8:15:19   
smeško
A ni onaj sutlijas ne bi skodio uz kafu. Bubi, sve si pojela?😂


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Junski barr
28.6.2019 8:22:08   
Ivanka 75
Moze i sutlijas za dorucak, ne marim 😊

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Junski barr
28.6.2019 8:22:13   
bubulence
Samo vi dodjite, napravicu drugi sutlijas... Onaj negde nestao 😂. Mm i ja zavrsavamo drugu kafu, spremamo se za bazen


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Junski barr
28.6.2019 8:34:30   
smeško
To znaci da je bio dobar! Ja ga obozavam. Jos sa cimetommmmm....


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Junski barr
28.6.2019 8:41:10   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Samo vi dodjite, napravicu drugi sutlijas... Onaj negde nestao 😂. Mm i ja zavrsavamo drugu kafu, spremamo se za bazen





Ovde oblacno... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Junski barr
28.6.2019 8:50:58   
flamingos
Dobro jutro,može kafica?


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Junski barr
28.6.2019 8:57:33   
smeško
Moze! Ovde duva vetar, pravo uzivanje za ispijanje kafe.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Junski barr
28.6.2019 9:02:12   
smeško
A mi poslali deku po N knjizicu. 😂


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Junski barr
28.6.2019 9:06:49   
Ivanka 75
Mm hoce da se bije sa mnom da ide po knjizicu 😂
Reko idi ne branim ti ❤️
Moj otac nikad nama nije otisao na roditeljski niti se interesovao tako da mi odgovara. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Junski barr
28.6.2019 9:12:10   
smeško
Divno! Pa to mu je ponos. Meni J spava, bancio je sinoc. Posle cemo do crkve, pa u neku kupovinu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Junski barr
28.6.2019 9:26:58   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mm hoce da se bije sa mnom da ide po knjizicu 😂
Reko idi ne branim ti ❤️
Moj otac nikad nama nije otisao na roditeljski niti se interesovao tako da mi odgovara. 



Mi idemo svi cetvorouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Junski barr
28.6.2019 9:32:19   
Ana RR
Dobro jutro user posted image danas svuda dodela knjižica user posted image mi uvek idemo zajedno, i na roditeljski i ovako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Junski barr
28.6.2019 9:38:21   
veselicaa
Moze kafa user posted image
Moja A otisla po knjizicu,S sam sada ispratila,ode sa drugarima.
Kod nas duva vetar,nije mnogo vruce.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Junski barr
28.6.2019 9:39:49   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobro jutro!
Vesi salji i kiflice ako ih jos imas 😊


Ima draga,sa sirom ili sa virslama(mm uvek kada ide u kupovinu kupi virsle pa moram kiflice da umesim sa njimauser posted image )

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Junski barr
28.6.2019 11:21:44   
bubulence
I mi uglavnom svuda idemo zajedno... Tako smo navikli i tako deca najvise vole... Sada smo Maska i ja dosle sa bazena jer je ona skroz mokra, zaboravila sam da joj spakujem preobuku. Emi sam sve ponela na bazen pa su ona i mm odmah otisli po knjizicu i po rucak jer nemam vremena da spremam


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Junski barr
28.6.2019 12:05:28   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro jutro user posted image danas svuda dodela knjižica user posted image mi uvek idemo zajedno, i na roditeljski i ovako.
I mi po knjižicu uvek idemo svo troje.Evo dođosmo i da popijem kafu pa da privodim pakovanje kraju.Dečice,čestitam vam na ocenama,budite živi i zdravi i uživajte na raspustu.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Junski barr
28.6.2019 13:10:22   
Ana RR
Jbt samo kod nas je dodela u 18h. Strašno, pa zar nije bolje pre podne završiti sa tim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Junski barr
28.6.2019 13:16:49   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jbt samo kod nas je dodela u 18h. Strašno, pa zar nije bolje pre podne završiti sa tim.
Bolje je,ali eto,kod vas tako.Svima veliki pozdrav.Nadam se da me neće zafrkavati signal u selu.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Junski barr
28.6.2019 13:32:27   
smeško
Anci, mi bismo voleli da je popodne. Tada bismo svi isli. Ovako nema sanse, radni je dan.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Junski barr
28.6.2019 14:14:41   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jbt samo kod nas je dodela u 18h. Strašno, pa zar nije bolje pre podne završiti sa tim.


Ana,a ko moze prepodne od roditelja?? Ja sam u šoku da zakazuju u 10 dodelu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Junski barr
28.6.2019 19:30:14   
flamingos
Samo da vam se javim i pozdravim vas.U selu smo,nekako hvatam signale.Dete vozi trotinet,raspakovah se,pijem kafu ,odmaram i uživam gledajući je-presrećna je u svom dvorištu. Od sutra krećem sa čišćenjem


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Junski barr
28.6.2019 20:36:38   
Ivanka 75
U bedaku sam...
Umesto da cas_tim za sve petice besna sam, tuzna, razocarana... Uciteljica nam je tehnoliski visak. 
Prosle god smo pisali peticiju da ostane pa je nekako ispalo da je ostala ali je drugo odeljenje prvog razreda rasformirano i 11oro dece doslo u Ivkino odeljenje i imalo ih 30 ove godine. 
Sad nema dovopjno upisane dece u prvi razred a nasa uciteljica je najmladja pa i poslednja po bodovanju. Druge skole se grabe za nju a mi ne znamo kako da je zadrzimo, stvarno je kvalitetan pedagod i covek. 
Ne znam ni kako Ivi da saopstimo, sacekacemo jos koji dan da prezdravi pa da joj kazemo. 
Mnogo sam tuzna... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Junski barr
28.6.2019 21:00:20   
flamingos
Baš mi je žao.Mi smo u prvom imali jednu učiteljicu,pa nam u drugom došla druga.Ostaje i dalje,super je.I nastavnice engleskog nam se pronenile.Moraćete nekako da joj saopštite,nezgodno je,znam,zavole deca učiteljicu.. .Pojedoše nas komarci,da bežimo u kuću


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here