|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 11:41:01   
Misha i Ljisha
Haha Janc vec sam mislila da se shishas kod Milana u Shisharki u Ilije Ognjanovica kod medlaba. On meni strava shisha i cudan mu salon al kod njega sto posto ne tuce turbo folk user posted image
Al kod njega je shishanje bas skupo ali je on meni fenomenalan i on mene uvek shisha na kratko i obozava moju kosu jer je svilena i ravna. Pa sad kad pustam kosu ne idem kod njega jer on "ne slusa musteriju" vec shisha covek kako misli da tebi najbolje stoji ehehhe...

Ja P malo drzala jer se vecito probudi 20min nakon zaspivanja. Nastavio je a ja koma. Uspava me totalno a posla na sve strane. Ustadoh ipak smogla sam snage

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 12:20:06   
jance

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Haha Janc vec sam mislila da se shishas kod Milana u Shisharki u Ilije Ognjanovica kod medlaba. On meni strava shisha i cudan mu salon al kod njega sto posto ne tuce turbo folk user posted image


Hahah nije Milan u Shisharki nego Milan sa salonom Bruka! user posted image Pranje, sisanje, feniranje je ukupno 900din. I lik je na onu foru, sa kratkom a sirokom majicom iznad pupka, pocepanim okracalim farkama ( znam da je to sad moda ali meni ce to uvek biti samo okracale farke) i u skreci zutim patikama na onu platformu sto su sad moderne ( zvucim ko baba od 100 godina!), mislim da imas sliku. Ali lik je vrh! Nema zakazivanja ni za farbaje ni za pramenove, zakazuje iskljucivo nadogradnju samo. Sve ostalo je na Dobar dan, dobro dosli! Tako cak ni na selu vise kod frizerke nemoz doci. Ima 3 ucenice i svi rade ko singerica. Jedna pere, druga rascesljava, treca fenira ili susi, zavisi sta treba, jedna radi samo feniranja na ravno a on sisa. Ne zadrzavas se duze od pola sata u salonu ukupno.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 12:44:10   
Maraj
Ha ha jance,kakav ti je lik taj frizeruser posted image user posted image
Ja opet rasciscavala po kuci. Sralno je atomska. Peglala...klima nam i dalje ne radi. Majstori ne dolaze. Evo sva sam mokra



(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 12:51:51   
smeško
Maro, ja peglam uvece kad deca odu na spavanje. Onda sve otvorim i odem u drugu sobu. Preko dana je peglanje smrt. 

Mi jos nemamo pojma sta cemo za J rodjendan. Ima vremena.😂 Hocemo i da ga krstimo, ali to cemo za M rodjendan, manje je vruce, a hocemo na rucak u restoranu blizu nas, prelepo je za decu, cesto smo tamo. Malo samo brinem kako cu oprati M sve stvari kad se vrati iz kampa, imam pre podne samo za susenje. Ali ni to me ne tangira previse. Ja sam posle nekog vremena u mirnijoj fazi. Kad se iznerviram mm me smiri, umesto da dodaje kao sto ume i to je to. Jedno vreme sam ujedala, pa sve razumem sto piset_e. J spava, rucak se kuva, a ja pijem kafu. Sve sam ispeglala u ponedeljak. Cekam J da usisavamo, on to volibda gleda. Bar tih pola sata da je miran.😬

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 12:58:14   
jance
Smesko i O ce imati tako na knap izmedju dva kampa, ali cu imati barem 24h i imam susaru. AKo jos bude i napolju toplo onda cu dve masine srediti samo tako! Od kako je ovako topo, ja po tri masine dnevno odradim. Jednu operem i prostrem, drugu operem pa strpam u susaru a trecu dok operem prva se osusila pa moze na strik. Samo dok mi ves masina radi, opet je pocela da steka....

Sto se rasporeda decijeg tice, moji imaju samo ta dva kampa krajem jula, ne idemo na moreove godine. Treba kucu okreciti, nismo stigli jer je bebuska dosla ranije pa cemo sad. Hocemo i da betoniramo postolje za bazen...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:02:27   
Maraj
Smesko ja nista uvece ne mogu. S spava sa mnom u bračnom
Kad ona zaspi...moram ili ja ili mm da dezura pored nje jer se budi,odmah seda i tumara po krevetu onako sanjiva...pa da bih izbegli padove...nista ne mogu kad zaspi. U sustini ubrzo i ja legnem za njom user posted image
Mi cemo S krstiti na rodjendan, za mesec dana. Posle sam ja htela restoran sa porodicom...al mm hoce igraonicu, i zakazali smo je. Ja bih je najradije otkazala. Nesto mk se ne slavi tamo...jos sa dosta dece...neka je familija/prijatelji koje nismo dugo videli...ma ne znam sta me uhvatilo...jednostavno vise bih da porodicno proslavimo....

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:07:58   
Ana RR
Maraj, ti peglaj kod nje u sobi. Tako je imaš na oku. Joooj mrzim peglanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:13:44   
smeško
Jance, mi idemo kolima. Strpacu i vlazan u gepek ako treba.😂

Ja sav ves susim napolju. I mi smo preskocili more prosle godine kad je J dosao. Krecimo kada se vratimo. Svasta nas ceka. Maro i ja sam za najblize. Potpuno sam u tom fazonu. J mi je mali za igraonice, pojma nema, a ne odvaja se od mene, posebno u guzvi. Znaci, provela bih vreme u delu za decu.😂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:22:43   
vonavoj
Uspeli smo da se ošišamo!! Stavljam slike! Bio je bubica,kod mene u krilu,ona brzo šiša,nije ni provalio..drzala ga okrenutog ka meni,seke ga zanimale!Ana,ti me jedina potpuno razumes..kad nekome pricam,ne veruje..jos se cudi sto pijem toliko lekova..ne vredi,ne mozw se funkcionisati..mada nekad ni to ne pomogne...Ala stw se raspisale..ko ce vas pohvatati.Maraj,proslavite bilo gde,samo da ti imas manje cimanja..meni je restoran bio odlican..2 animatorke i odlicno!Inace,osisala mi jedno 5cm..kao nova sam..bitno da mogu da je skupim,nema sanse sada da je pustim,feniram..a bas je gusta.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:27:00   
jance
Meni je super sto za jedan od tih kampova doijem tacan spisak sta da im spakujem. Ono 4 majice, 6x gace, 1x svecaa garderoba za gala vece itd. Ne pakujem vise od toga pa im stane u onaj mali deciji kofercic. U tom slucaju osim gacica i carapa, ostatak mozda i necu morati da perem...

Da. Mi ovde moramo da imamo susaru pod mus, jer smo pored Dunava, da susim napolju zimi, nebi za 10 dana bilo suvo zbog vlage....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:28:03   
smeško
Von, mm ima problema sa vratnim delom kicme. I kada ga strefi glavobolja ne zna gde se nalazi. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:29:28   
Ana RR
Von, ma idi, muku mučim sa glavoboljom. Nemam više kanadskom naproxena, kupila sam ovaj domaći. Možda bih mogla malo i da promenim, ranije sam pila nimulid. Čini mi se da je novalgetol nekad bio dobar, jel tako beše?

Super za šišanje, ja idem u ponedeljak kod frizerke i jedva čekam. Nisam uspela da odem pred svadbu ali barem ću biti sređena za ovu drugu svadbu 22og.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:37:25   
vonavoj
Meni naproxen nista ne uradi...Od nimulida mi lupa srce..popijem brufen od 600,pa ako ne pomogne,onda jos jedan..Analgin sam uzela,kad nije jaka,kad na vreme krenem..kao deluje..Ma i hormoni rade haos.Evo,oprala sam kosu,osusena,iako je 34 napolju,sutra ce me boleti glava..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:40:45   
Ana RR
Von, na ovom našem ne piše da je za glavobolju dok je na kanadskom baš naglašeno. Bem li ga.

Meni je analgin slab, ne pomaže uopšte. Par puta mi je pomogao diklofenak, nisam imala ništa drugo. Bože, kao narkoman user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:44:35   
vonavoj
Ej.imam i ja diklofenak,dok ne krene jaka upala,cvorovi..onda mi kao pomogne..njega treba mozda 2,3 dana svaki dan piti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:47:23   
Ana RR
Da, moguće. Meni su najgore ove pms glavobolje, kod njih nekad bukvalno ništa ne pomaže. Kad stigne ciklus onda popusti.

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.6.2019 13:48:57 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:53:48   
Maraj
Ubise nas hormoni. I mene nak9n ciklusa boli stomak, a nije do sada...evo od porodjaja...i koliko shvatih, izgleda.da.me bas bole ovulacije

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 13:53:58   
vonavoj
Prvi dan umirem,poslednji isto.i kad je ovulacija..Tacno hormoni..tad nista ne pomaze..mssaza,kreme,mg, limunade..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 15:10:49   
Sanjica26 RR
Alal vera koliko ste se raspisaleuser posted image
Od jutros ne znam gde udaram. Oblio me je znoj i bol od stomaka. A lije.
Zavrsilo smo rucak, pa posle sa Sofi na ples. Sutra idem do mame sa decom. Mm ce poslom do Bg. Mi cemo busom do tamo. Posle ce on da dodje po nas. Mnogo sam umorna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 15:14:52   
pari
Sanjice, drzi se! Probaj malo da se rashladis, poj dosta tecnosti...
Ja sam jutros uspela da se vidim sa dve drugarice sto je neverovatno...T je bila ok, sedela kod mene, kad je pocela da kenjka, ja kao krenula kuci medjutim ona zaspala,a ja se vratila u kafic...Naravno da smo najvise pricale o muskarcima, deci, ocekivanjima okolime,nas samih...ali prijalo mi je...
Sutra cemo za ns, idemo pravo na strand i bicemo ceo dan tamo i u subotu prepodne pa se poodne vracamo. M ima sportski dan sa vrticem,a i ide kpd tate tako da taman...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 17:46:56   
smeško
Lepo se provedite, Pari. Naravno, razgovor sa drugarica prija, pa makar i o budjavom hlebu pricale.😂


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 18:45:52   
IvanaSK RR
Devojke,mislim na vas.
Pari,ako si bila u kaficu,i treba  :)
Ja sam juce cuvala bebca do pola pet,pa onda troje dece do sinoc 😆 prihvatila sam i neki posao vikendom,dok ne riknem. Pridruzujem se glavoboljama danas,nista ne pomaze.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 18:55:59   
vocicana
Mozda vas glave bole i od promene vremena koja ce se desiti.
Ja sam na poslu, nesto se razvlacimo strasno, ali jos malo i gotovo je.
Jedva cekam da idem kuci!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 19:01:11   
smeško
Cekam Nikija da se vrati sa izleta. Uzeleh se bez potrebe.🤣 Mm otisao po M na trening. Odneo i J. I sad sam na iglama zbog njega.😬


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 20:48:59   
Maraj
Smesko user posted image pa ti si sama,bez deceuser posted image uzivaj zeno!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here