|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 8:18:29   
Ivanka 75
Jess, lep provod i da nema vise kise!
Pari, srecan rodjendanko 🎂
Javice se Sanjica cim stigne... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 8:28:08   
Maraj
Jutro.
Ja oko dece. Uspavljujem S...nesto je nervozna. Doduse i ja sam...i dalje me stomak muci...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 8:33:31   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste mame i decica?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 8:37:06   
tacatic
dobro jutro. hladno .

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 8:54:37   
emicaa
Meni je Dora nesto sumnjiva od jutros,nekako je oklemutila iako kaze da joj nije nista.a topla mi je a toplomjer odlucio da vise ne radi.Dacu joj vjerivatno sirup,naskodit joj nece.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu tacatic)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 8:59:15   
vonavoj
Emice,sad prestao da radi,kad ti treba...Mene sve mrzi,jos nisam dobila..pms me drma,pijem kafu i ne da mi se nista raditi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 9:02:13   
Rosita
Jutro!


Ja evo pijem kafu, na momente sam ok, a na momente pomišljam kakav je ovo odmor 😁, eh sitna deca. Hladnjikavo, noću pogotovo, ja sam noćas obukla trenerku!
Pari, srećan rođus!
Sanjice, 🍀

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 9:04:07   
vonavoj
Rosi i ovde je zahladnelo,meni nocas bilo hladno.Sa decom nema odmora,oni su za akciju stalno.To je ono ne idemo na odmor, vodimo decu na more,da im vukljamo kantice,lezaljke i da se vratimo kao dve iscedjene krpe.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 9:05:31   
doramar11
Rosita, znamo da tu nema ni o od odmora.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 9:11:05   
Maraj
Rosi,mozete li na plazu tokom dana?

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 9:42:13   
Filadendronka
Dobro juto, mame! Pari, srecan divan dan sa zakasnjenjem! Yess, dobro je da ste ok i da je vreme sada lepse. Bas tuga sta se desava, ne mogu da verujem da ljudi tako lako nastradaju. Razumem poentu nagradnih igara na forumu, ali nekad me bas smori kad vidim kako se pisu postovi cisto zbog bodova. I onda ne stizem da sve procitam sto je od znacaja. Nema Sanjice, kako li je prosao njm? Von, dobro je da ste bolje. Nema ni Mame Jo, a sta li nam je  sa Ljisom? Flamingos kako si ti? Maraj? 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 9:53:20   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Von, ni ja još nisam dobila, valjda ću danas. Imamo još dosta toga da obavimo pre puta pa bi valjalo do tada da mi prođe. Mozak mi radi kao lud da nešto oko posla ne zaboravim a toliko toga ima da ću sigurno nešto zaboraviti user posted image

Jess, Rosi, uživajte. Nadam se da će biti lepo vreme.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 10:04:13   
emicaa
Meni je i sa djecom odmor,valjda sto sam i ja dijete kao i oni pa se super zabavimo.Naravno bude momenata kad bih ih odvela na neko ostrvce i ostavila koji sat ali ne stalno.





_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 10:05:52   
MimaKos
Joj i meni je isto emice, uzivanje 90 % vremena ali onih 10 %..


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 10:07:37   
vonavoj
Ana,kad si prestala da pijes? Meni je stigla vestica za 2.5 dana..i ja sad ne znam sta da radim na moru,na moru smo do 16.8.i da li cu onda dobiti na vreme ili necu..ma zensko..I mi idemo 20.7 u Sokobanju,nadam se ds me prodje do tad..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 10:08:40   
vonavoj
Emice,oni imaju vise energije od mene...hahaa.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 10:11:25   
MimaKos
Nista gore od vestice na moru, meni zbog hkrmona skroz izgubila red, pa vise i ne znam kada da je ocekujem.. upropastih letovanje sebi prosle godine zbog toga..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 10:21:54   
Rosita
Hvala žene :*


Maraj, juče smo bili do 8 uveče, jutros je onako, nismo otišli, ali može danas kad god ako ovako ostane, nije puno toplo. Mm bio na pijaci, kupio i ribu, ima roštilj u dvorištu, deci je super.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 10:22:43   
MimaKos
Ja danas ne kuvam, nema sanse, cim upalim ringlu sto stepeni u stanu, danas rucak od juce :)


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 11:06:41   
pari
I mene malo smaraju ove nagradne igre kad se pise samo da bi se pisalo nesto ali dobro, da ne masimo temu...

Hvala vam svima na cestitkama! 

Meni T nesto teze dise dok spava ali ovako preko dana ne primecujem da joj je zapusen nos ili nesto...ne znam sta to moze biti...

M je uzbudjen zbog puno poklona koje je dobio, sinoc ih otvarali, danas se igrao, obukao nove stvari 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 11:08:41   
doramar11
Kako vam to menstruacija upropasti letovanje, pa ne traje 10 dana..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 11:10:10   
Ana RR
Von, popila sam poslednju prekjuče ujutru tako da je očekujem danas ili sutra. Juče je već krenulo da mulja nešto rozikasto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 11:17:23   
Ana RR
Pari, možda zbog suvog vazduha. Mom Marku isto tako zna da bude (kada nije zbog zuba, alergije... user posted image )

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 11:25:14   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Kako vam to menstruacija upropasti letovanje, pa ne traje 10 dana..
Kod mene bila pre mora pa neocekivano hormosnski opet na moru


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 11:28:43   
emicaa
Pa naravno da moze da uprospasti,ne idem na more da bih razmisljala o tamponima.Ja necu prekidati piti antibaby pilule ovaj mjesec pa ce i menstruacija izostati ovaj mjesec.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here