|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 11:33:21   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: doramar11

Kako vam to menstruacija upropasti letovanje, pa ne traje 10 dana..


Zavisi ko kakve ima,moja prva 2 dana su odlivi..o gde mrdnuti,a kako vezati decu.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 11:34:49   
Ana RR
Emi, tačno bi mi propao odmor kada bih dobila na moru. Moja drugarica se uvek kupala bez problema, samo sa tamponom, a kod mene je toliko krvoproliće da dva dana ne mogu uopšte da izađem iz kuće. Neka hvala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 12:08:20   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: doramar11

Kako vam to menstruacija upropasti letovanje, pa ne traje 10 dana..


Zavisi ko kakve ima,moja prva 2 dana su odlivi..o gde mrdnuti,a kako vezati decu.
  isto, potop, iz kuce ne mrdam tada


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 13:00:54   
doramar11
Joj, Von, zao mi je. Nekad se ciklus i sam pomeri pri promeni klime, bez tableta za odlaganje.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 15:06:07   
pari
Koliko sam ja umorna...jos se i naoblacilo nesto...

Sutra cemo verovatno za Ns. Jos 5 dana i putujemo...nestvarno mi je jos uvek...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 15:43:15   
pari
Sad citam poledjinu proteinske cokoladice i pise da nije preporucljivo za trudnice i dojilje...nemam pojma zasto,znate mozda?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 15:53:31   
MimaKos
Bas cudno, sta bi tu sem mozda onih praskova bilo...


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 16:49:49   
Ana RR
Pari, proteinska ili energetska čokoladica? Energetske obično sadrže veću količinu ugljenih hidrata, šećera kao i kofeina. Ni energetska pića se ne preporučuju trudnicama i dojiljama.

Ja dobila. Počinje baš da me boli stomak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 16:59:11   
Ivanka 75
Ja sad malo izguglah to, proteinske bi mogle dojilje da jedu ali i to sa rezervom. Preporucuju ali ne u vecim kolicinama, ne kao zamena za obrok.
Pari, izguglaj ih, ne pominju bas zasto nisu preporucljive. Vise ih preporucuju da mogu a onda pomenu gramazu ovoga i onoga sto ne bi trebalo da se prekoraci. 
Ido na neki Am sajt, ima dosta. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 17:04:02   
MimaKos
I ja dobika, i sva sam blajk.. ne rizikuj ako pise da nije preporucljivo, ka zna sta u to trpaju..


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 19:11:22   
doramar11
Sta je ovo, sve sinhronizovano dobijate..


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 19:37:16   
vonavoj
I kod mene stize vestica,stomak pocinje da cupa...Bila do kyme da je ofarbam,i nissm ostavila uputstvo za decu,tako da mali nije ni spavao ni jeo....ustao u 7 jutros i spavao samo 45 oko 1..sad sam ga uspavala,nije imao snage da vecera,samo je mleko popio..kako bre ne vide nista..kaze lepo se igra..

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 19:55:51   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Sta je ovo, sve sinhronizovano dobijate..


  ima neka tajna veza... :))


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 21:50:18   
Maraj
Von ispadnu iz koloseka ocas posla. Nekad se iznerviram,nekad kszem,hajd' stace im biti,vazno da sam ja obsvila,sta sam naumila.
Vi dobiste...ja jos uvek ne...
Sutra finisiramo pripreme . Ja i salate pravim za igraonicu..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 21:51:16   
doramar11
Uputstvo za decu jaoooo bre Von..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 22:00:35   
jance


IZVORNA PORUKA: vonavoj

I kod mene stize vestica,stomak pocinje da cupa...Bila do kyme da je ofarbam,i nissm ostavila uputstvo za decu,tako da mali nije ni spavao ni jeo....ustao u 7 jutros i spavao samo 45 oko 1..sad sam ga uspavala,nije imao snage da vecera,samo je mleko popio..kako bre ne vide nista..kaze lepo se igra..



Sve te razumem. Ostavljam sutra bebu kod necake na 3 sata, sa njom zajedno ostavljam kolica, hranu, pelene, preobuku, igracke.... i 2 strane napisanog uputstva sta kad treba da radi sa njom. Necaka je tako trazila. Ako bude jela malo, ako bude jela puno. Ako bude spavala malo, ako bude spavala puno. Ako bude nervozna, ako bude dobra... ako zaspi u set_nji, ako ne zaspi u set_nji. Ako se ukaki puno, ako kaki malo.  Ne znam vise sta sam joj sve napisala... 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 22:06:38   
vonavoj
Joj,jance,znam o cemu pricas...a ljudima je tako laksw. Bas je moja mama babi ostavljala sta da radi samnom..a ja mojoj sveki moram da napisem,izvadim,obelezim (to kad je dolazila do su bile male,2 puta,cela)..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 22:15:22   
jance
I onda ti kazu : pa ti si tako napisala. Pa nije ti to robot bre! Moras malo i dete da posmatras! Nije htela da zaspi u vreme kad sam ja rekla. Mozda je bila gladna? Ili jednostavno nedovoljno umorna?  Sta mislite da ja znam u svakoj sekundi njenog zivota tacno sta ona hoce? I onda mi kazu : kad te gledamo cini nam se ko da ti to sve tako lako savladavas, ko od sale. Jeeeste zato i pijem lekove za pritisak! Zato sto se sve ovo savladava ko od sale... 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 22:17:31   
vonavoj
Uh,lekovi..meni je pritisak danas bio 106/66..hahaha..nikad nizak tako. 3 puta sam merila.Inace,kuma moja,koja nema decu,zivi preko puta,kaze mnogo bre vices,cujes se na ulici,reko slusaj,ne znas kako je,prosto sam isfrustrirana nekad,nemam zivaca vise.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 07/19
12.7.2019 23:32:46   
MimaKos
Joj, ako nesto nrzim to je da mi kazu da se cujem napolje .


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 07/19
13.7.2019 7:24:51   
pari
Noci su mi postale grozne. T se jako cesto budi plus sto place i bacaka se nervozno kad se probudi. Ne znam da li je nesto boli ili je prosto tako, ne moze da se uspava sama...

Inace,prohodala je 😊 ovih dana svaki dan napravi po par koraka sama, mnogo je ponosna kad to uradi...

I nocas mi je hrkala...ne znam sta je to sa nosem...

Von,kako je M? Jess, kako vam je? Mama jo, jeste se vratili? Ivana, Ivanka, Milena, Bebilule, kako ste? Sanjice,nadam se da je sve ok...Ljisho, nema te...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 07/19
13.7.2019 7:42:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro devojke.
Pari, prohodala je. Srce malo.user posted image
Moj muž je jako lose podneo anesteziju. Ceo dan je povracao. Od jutros je bolje, ali ima bolove. Duže je i trajala operacija od predviđenog. Veci deo kamena je razbijen, a ostatak se vratio u bubreg. Ubacen mu je stent, pa ce valjda lakše da izbaci sve. Videcemo.
Danas je tati 40 dana. user posted image
Lepo provedite vikend user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.7.2019 11:27:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 07/19
13.7.2019 8:10:51   
pari
Sanjice,mislim na tebe...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 07/19
13.7.2019 8:29:36   
jess021
Dobro jutro!
Moja deca i mm jos spavaju jer su sinoc zaspale posle 23h. Ovde je dvoriste divno i prepuno dece pa ih ne mozes uterati u sobu. Meni je i sa decom na odmoru super, a i sa Primolutom😂Moram danas do apoteke jer nisam ponela dovoljno. 
Vreme ok, more pretoplo. .



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 07/19
13.7.2019 8:35:07   
Maraj
Jutro
Ja uspavljujem S
U kuci atomska. Dolaze kumovi danas. Ja salate treba da napravim
Da popeglam jos nesto. Da odem kod frizera. Rostilj sa se poruci. Baloni da se preuzmu...ma svasta...imam spisak da nesto ne zaboravim. Valjda cemo postici sve. Jos sutra vreme da nas posluzi. Mislim se da odem i S da kupim hulahopke. Nesto mi hladno napolju za haljinicu

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here