|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 12:32:38   
Anoniman
E neka sam podigla temuuser posted image Vavilonci, durexi, Posjeboniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Smešne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 12:32:56   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: minavb

Pita mene mama juce "Koje su ti sad ovo pelene?"
Ja kazem Hagis (Huggies) a ona ce zacudjeno : "Hard disk?user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 12:47:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Dok ja tako mozgam kako da se izbegnem pitanje,ona mrtva 'ladna bupne :"J*bete li se vi uopste?"

Ostavila me bez teksta skroz

Sliku sam imala ali ton nisamuser posted image


hahahahaha....oh, boze! kakvih ljudi ima!

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 13:18:12   
tijana86
Moja sestra koja je inace i medicinska sesta daje nekoj starijoj baki injekciju , po zavrsetku baka je upita: KOLIKO DUGO NE SMEM DA SE KUPAM DA MI NE UDJE VODA KROZ RUPICU? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 13:20:39   
tijana86
Neke godine ja pitam moje ukucane : Kada se pada uskrs? a oni mi kazu pa u nedelju , ma koji dan u nedelji opet ja , pa u nedelju , opet ja : pa kada je onda veliki petak ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 13:24:27   
jovicaa
jao sad sam se setila. stopirale drugarica i ja pre par godina i ustopiramo nekog kamiondziju, ali moderan kamiondzijauser posted image ima neki kao voki-toki(ili tako nesto) i preko toga moze da prica sa kolegama. i vozimo se mi vozimo... kad uzme on njegov "voki-toki" i kaze ovom drugom: -povezao sam neke cure idu na KORNCNERT.., a ovaj drugi mu kaze:- samo da nije neki HEVI METAL... a mi umrle od smeha, kakav car jos par puta je ponovio korncnert!
imao je jos provala, ali ova mi je bas bila upecatljiva...

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 13:31:15   
Ivanka 75
Moja komsinka, pre nekoliko godina, naljutio je Šešelj nekom svojom izjavom, pa kaže:

E od sada ga mrzim! Pa ja sam oduvek bila Šešeljev lider!!!!user posted image  

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 13:31:43   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Moja komsinka, pre nekoliko godina, naljutio je Šešelj nekom svojom izjavom, pa kaže:

E od sada ga mrzim! Pa ja sam oduvek bila Šešeljev lider!!!!user posted image  

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 16:57:14   
liliana
Gledamo , pre par godina, brat i ja u kalendar i on me pita: "Kog dana ove godine tebi pada rođendan?!" A ja, ladnije od leda rekoh:"Kako kog? pa 22."user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 17:01:56   
lanajelena
Drugar mm stalno kaze NOP STO(non-stop)user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 17:09:14   
Brana
Kada smo moja sestra i ja isle u kafic sa drustvom i pridruzila nam se devojka od naseg druga i sada ona pruza ruku mojoj sestri da se upoznaju i kaze drago mi je ja sam Ana a moja sestra mrtva ladna i ja sam Ana (a zove se Milica),ja je pogledam i pitam Miki sta ti je a ona meni a sta sam rekla i kada je shvatila kaze a izvini nisam Ana nego Milica!Htela je da umre od blama,kaze gde da zaboravim svoje ime!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 27.1.2011 17:11:37 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 17:09:43   
bebać
Sad mi prijateljica šalje sms,kaže rekla joj neka baka u kancelariji 'da bi mogla da uživaš u sexualnom životu,ona stvar neće ni brigu ni knjigu'user posted image user posted image

baš me nasmijalauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 17:10:22   
lanajelena
Brano to sam i ja isto uradila i isto je bila u pitanju Ana a ja sam Jelena user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 17:10:45   
Brana
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Drugar mm stalno kaze NOP STO(non-stop)user posted image

user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 17:11:12   
Brana
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Brano to sam i ja isto uradila i isto je bila u pitanju Ana a ja sam Jelena user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 17:18:03   
Brana
Mom drugu se dogodilo da je na casu klavira kod profesora hteo drugu da posalje sms poruku i napisao "ej evo me na casu klavira kod ovog smora jedva cekam da se zavrsi, ne mogu vise da ga slusam"i umesto drugu posalje profesoru!I pogleda i shvati sta je uradio  profesor srecom nije cuo mob.koji mu je stajao na stolu nego je bio okrenut ledjima i drzao cas drugom studentu i moj drug brzo uzme i izbrise poruku i vrati mob.na mesto kaze tad kad nisam umro necu nikad!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 27.1.2011 17:19:01 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 18:07:29   
Volta
jedna moja komšinica umesto Eurosalon kaže Aerosalon,a za polikliniku-poluklinika...ima još bisera,ali ne mogu sada da se setimuser posted image I onda ja kažem,teta Cico pa ne tako nego ovako,a ona da,da -i opet sva samouverena pogrešno ponovi!!! user posted image

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 18:13:26   
Volta
Čas hemije i sedi Mira u prvoj klupi i sedeći odgovara ,a profa isred nje sedi,a Mira malo-malo,pa virne u svesku,da se podseti devojkauser posted image ,a tek će profa:" OOOOOOOOOOOOOO,MIRO,ZATVORI SVESKU,TAKO BIH I JA ZNAO!"user posted image user posted image

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 20:22:18   
Alexis79
E zene moram da podelim nesto sa vama .

Danas odem da uzmem rezultate briseva i u higijenskom zavodu 1000 ljudi ceka.
Neka sestra radi em nervozna em nekulturna.
Neki deka ceka ,ona ga pita sta ceka .
On kaze rezultat brisa.
Ona se prodere onako i to sedeci na svojoj stolici pita :"Bris cega dedaaa?"
A on se onako ucuta pa reca "Kureta".

Mislim od nje je to veoma nekulturno ,ali bilo mi je i smesno a i zao mi je bilo tog deku.

Ispricam ja to mm-u kad on kaze :"Uh sto mene nije pitala pa da joj kazem bris kuruser posted image a  piuser posted image da ti materina"



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 21:56:14   
choopa choops
Na casu geografije moj biser iz osnovne skole:
...i najveca rijeka je Misisipi sa Misisurijem user posted image .

Moja svekrva:
Džip=Đip.
Oktobar=Oktombar.
Svekar:
Pepa prase=Pepi prase.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 22:16:13   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: Verus RR

ahahahaaa ja sam isto cuvala malu od 4 godine, ali nije htela sebi da brise dupe.  I tu jedva ja nju naucim, kad jedan dan dolazi ona iz wc u sobu gola, ni pet ni sest natrci se razmakne guzove, a dupe musaaaavoo, pa mi vice "Did I do a good job?"-kad nisam roknula!  Sad kad joj to pricam (a sad joj je14 godina), blam je pojede!
IZVORNA PORUKA: lence

Ja cuvala curicu od 3-4 godine koja je sasvim samostalna sa svojim toaletnim navikama, ali me non-stop i bez razloga obavestava kad ide na WC. I dreci mi ponovo sa solje: " I'm on the toileeet!!!" Mene iznerviralo pa joj uzvratim:"I'll get the newspapers.", ( u stilu: "Obavestit cu stampu"). Ona vice u panici: "It's OK, I'll use the toilet paper!!!" user posted image



Ahaahahahaha, Verus, ja sam se toliko ismijala, nikako da stanem....Ajjj, na dobro mi izaslo! user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 22:33:44   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Brana

Kada smo moja sestra i ja isle u kafic sa drustvom i pridruzila nam se devojka od naseg druga i sada ona pruza ruku mojoj sestri da se upoznaju i kaze drago mi je ja sam Ana a moja sestra mrtva ladna i ja sam Ana (a zove se Milica),ja je pogledam i pitam Miki sta ti je a ona meni a sta sam rekla i kada je shvatila kaze a izvini nisam Ana nego Milica!Htela je da umre od blama,kaze gde da zaboravim svoje ime!user posted image user posted image



user posted image user posted image proletos mi u Skoplju kod prijatelja i odemo na neki izlet i usput obilazimo manastire. Upoznajemo se sa jednom monahinjom, ja pružam ruku, kažem Ana a mm mrtav ladan pruža ruku i isto kaže Ana user posted image ooooo sramote user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 22:46:59   
Alexis79
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
27.1.2011 22:51:26   
Brana
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Brana

Kada smo moja sestra i ja isle u kafic sa drustvom i pridruzila nam se devojka od naseg druga i sada ona pruza ruku mojoj sestri da se upoznaju i kaze drago mi je ja sam Ana a moja sestra mrtva ladna i ja sam Ana (a zove se Milica),ja je pogledam i pitam Miki sta ti je a ona meni a sta sam rekla i kada je shvatila kaze a izvini nisam Ana nego Milica!Htela je da umre od blama,kaze gde da zaboravim svoje ime!user posted image user posted image



user posted image user posted image proletos mi u Skoplju kod prijatelja i odemo na neki izlet i usput obilazimo manastire. Upoznajemo se sa jednom monahinjom, ja pružam ruku, kažem Ana a mm mrtav ladan pruža ruku i isto kaže Ana user posted image ooooo sramote user posted image user posted image user posted image


Anci bre svi govore da se zovu Ana,procitaj moj post!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Smesne izjave ljudi oko nas (lapsusi i sl...
28.1.2011 10:00:04   
malik
Mm je imao druga u srednjoj školi koji je umesto 200 na sat (Ivan Gavrilović) pevao Gde si do sad !!

_____________________________

"Mama pava. ............... Kako to?"

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here