|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   grupno vencanje
4.12.2009 9:45:51   
Markovicka
Jedna moja drugarica se prijavila za grupno vencanje u hotelu Park u NS. Sta vi mislite o ovome, da li biste volele da budete deo tako neceg?
http://www.24sata.rs/novisad.php?id=64399
Direktna veza do poruke: 1
   RE: grupno vencanje
4.12.2009 9:56:50   
Anoniman
Ja ne bih volela. U tom slučaju sam samo jedna od 50 mladih tog dana. A ja na svom venčanju želim da budem samo jedna. user posted image

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: grupno vencanje
4.12.2009 10:06:02   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ne bih volela. U tom slučaju sam samo jedna od 50 mladih tog dana. A ja na svom venčanju želim da budem samo jedna. user posted image

Bas tako!!!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: grupno vencanje
4.12.2009 12:33:32   
Rivana
Ja ne volim vencanja ne znam imam neko svoje misljenje o vencanju, tako da ne volim ni grupna ni samostalna user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: grupno vencanje
28.12.2009 1:02:48   
majdule
mislim da venčanje treba da bude specijalno sećanje u našim životima, a teško je to postići sa grupnim venčanjem, jednostavno nije isti osećaj.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: grupno vencanje
28.12.2009 10:24:14   
Markovicka
I meni se licno ne dopada ideja, ali za njih je to bila jedina sansa da ipak malo svecanije obeleze taj dan, posto su kratki sa novcem, a i bebica ih je zatekla...
Inace dobili su i medeno putovanje u Veneciju.

(odgovor članu majdule)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: grupno vencanje
29.4.2011 20:46:20   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Cindarella

Interesuju me iskustva!
Ove godine ce se odrzati 15.05.



IZVORNA PORUKA: isidora88

ju cind pa za kog se sad udajes? salim se



IZVORNA PORUKA: Cindarella


Otkud znas da za sebe pitam?



IZVORNA PORUKA: minna

Meni se to ne dopada, mislim nikad se tako ne bih udala, to nekako treba da bude tvoj dan, a ne da sa jos ko zna koliko parova kazes 'da' u isto vreme... ali nekome je to mozda zanimljivo

Jedan poznanik mm se tako ozenio, ali ne znam kakva su mu iskustva



IZVORNA PORUKA: Ana007

Ni meni se ne svidja kolektivno vencanje.Mada nasi prijatelji su se uzeli  na kolektivnom vencanju prosle godine,njima se svidelo.



IZVORNA PORUKA: bebać

Ne volim sam cirkus pojma 'vjenčanje'(bez uvrede,nije ništa lično,samo moje mišljenje) a kamoli još u parovima to svexviše parova

Ali naravno ima neko ko voli,i kome je to extra,što da ne.......



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: grupno vencanje
14.6.2013 13:46:54   
Maraj
ma sto da ne neki samo tako imaju priliku da priuste sebi to

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: grupno vencanje
30.4.2017 12:22:16   
emicaa
meni se to uopste ne svidja,to je samo moj dan(i malo njegov) i necu da ga dijelim sa 50 drugih user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: grupno vencanje
30.4.2017 12:35:01   
veselicaa
Emice ne verujem bas jutros reklama za to vencanje i ja pricam mm kako mi to bezveze,uvek svake godine kada vidim ja se cudim koliko se puno ljudi venca tako.I ja sam htela da taj dan bude bas za nas,pa vencanica,gosti,sve ono sto taj dan cini posebnim,da sve bude po nasem ukusu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: grupno vencanje
30.4.2017 12:40:41   
emicaa
Vesi skoro je bila emisija,dvoje iz njemacke su otputovali i kinu da budu dio grupnog vjencanja,neka ogromna sala je bila puna parova,bilo je oko 100 njmanje.Naravno ceremonija je na kineskom,oni sa slusalicama zbog prevoda.Poljubise se i cao.To po meni uopste nije vjencanje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: grupno vencanje
4.5.2017 21:06:27   
Ana RR
Moja drugarica se udala na kolektivnom venčanju. Bilo je zanimljivo ali ja nešto nisam za to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: grupno vencanje
6.5.2017 11:10:59   
Duškić
I meni se ne svidja to grupno vencanje ...Nas dvoje je sasvim dovoljno..Da nisam zbog mojih ne bi ni bilo pola ljudi kasnije na svadbi ..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: grupno vencanje
13.8.2017 10:35:55   
branki*
ne volim,ne bih.to je moj cin,moj dogadjaj i ne zelim da delim to na taj nacin.imam drugaricu koja se tako vencala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: grupno vencanje
13.8.2017 15:20:46   
Sarav
Svake godine gledam grupno venčanje i super je varijanta za onog ko voli tako nešto, ali se ja ipak zadržavamo na gledanju i nisam ni razmišljala da se tako venčam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: grupno vencanje
13.8.2017 18:08:04   
krin 40
Meni se to ne svidja.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: grupno vencanje
20.10.2017 16:19:30   
MamaNecaVo
Meni se iskreno grupno vencanje ne svidja.
Za mene to je intiman cin dvoje ljudi i sva paznja treba da bude usmerena samo na njih.oni su zvezde dana.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here