|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imunoloski faktori i VTO
23.11.2010 21:33:23   
Suncicabg
U Domu zdravlja dr uzme odstampano sa sajta sta je sve potrebno od analiza. I redom ti daje upute. Ako neke analize imas, naravno neces ih ponovo vaditi (brisevi vaze 3 meseca, hormoni 6, ostalo godinu dana). Kad se sve to skupi i budu rezultati ok, onda se valjda ide na komisijuuser posted image  ja sam dotle stiglauser posted image
Nigde se ne pominju ove imunoloske analize user posted image
Da si tek videla koliko sam ja bila sludjena user posted image , ali kad udjes u pricu ide lagano. I moja dr mi je naglasila da nista ne placam - nema potrebe jer na uputima napisu VTO

< Poruku je uredio Suncicabg -- 23.11.2010 21:36:12 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Imunoloski faktori i VTO
23.11.2010 21:39:57   
Ana RR
Super, da znam user posted image   ne znam kada ćemo mi krenuti, pre ili posle nove godine.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Imunoloski faktori i VTO
23.11.2010 21:43:30   
Suncicabg
Moj savet pre, jer dok sakupis sve papire, treba vremena. Mene je bas usporila ureaplazma i ovaj prolaktin (rezultate cekam 3 nedelje). A sa druge strane ne znam kako drzavni lekari rade za praznike, jer ovi brisevi zastarevaju pa da ne bi morali da ponavljate (mm nikako ne voli briseve user posted image )

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Imunoloski faktori i VTO
23.11.2010 22:16:01   
Ana RR
Moj sutra radi briseve na hlamidiju, ureaplasmu i mikoplasmu. Mukica, on se ne buni uopšte, a zna šta ga čeka.

Sunci, jel upute mogu da uzmem kod dr opšte prakse ili mora kod ginekologa?
Čini mi se da muški mogu kod svog lekara opšte prakse..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Imunoloski faktori i VTO
23.11.2010 22:20:15   
Suncicabg
Da, mm je uzeo kod svog opste prakse, za briseve, a neke mu je napisala moja dr (ne znam da li je to pravilno)user posted image
Predpostavljam da i ti mozes kod svog dr opste prakseuser posted image  ali je ipak ginekolog upuceniji...
Jesi ti u dz na Brdu?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Imunoloski faktori i VTO
23.11.2010 22:23:47   
Ana RR
Ne, ja sam u dz kod mene u kraju, i to samo zbog toga što nam je dr opšte prakse kućni prijatelj, tako da preko nje sve brzo završavamo. Međutim, ona je na bolovanju, i neće se skoro vratiti na posao.
Kod ginekologa idem privatno, kod Slavice, i nema teorije da idem u dz kod ginekologa na pregled!!!!!! Jednom se opekla, vala nikad više! Mogu da odem samo na razgovor user posted image

Sutra idem na kontrolu u dz, zbog prehlade, pa ću pitati ovu dr koja me je primila. Deluje mi ok.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Imunoloski faktori i VTO
23.11.2010 22:27:47   
Suncicabg
Trebalo bi da moze da ti pomoge. Potreban je i uz pregled za vto, ali mislim da mozes i privatno.
Srecno i javi user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Imunoloski faktori i VTO
23.11.2010 22:30:47   
Ana RR
Super user posted image

Sutra ću se raspitati, ako saznam nešto novo, javljam user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Imunoloski faktori i VTO
27.11.2010 11:07:06   
maakki
Cure prosla sam jedan neuspesan VTO pa me zanima koje bih analize jos dodatno mogla da odradim da bih u sledeci postupak usla mnogo spremnija?user posted image

Procilaca sam celu ovu temu kao i onu drugu o antitelima i ostala totalno zbunjena ne znam odakle bih krenula, a ne bih napamet da radim jer verovatno cu neke analize uraditi a da ne trebaju.user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Imunoloski faktori i VTO
27.11.2010 13:11:56   
Ana RR
Maaki, sa uputom za Torlak i ASA test, ne plaćaš ništa. Mislim da se utorkom to radi, a petkom su rezultati. Samo ti izvade krv iz vene i to je to.
Što se tiče nekih drugih analiza, možeš da pogledaš na sajtu rzzo - vto, šta sve traže pa da odradiš sve te analize, ukoliko ih već nisi radila.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Imunoloski faktori i VTO
27.11.2010 13:12:58   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moj sutra radi briseve na hlamidiju, ureaplasmu i mikoplasmu. Mukica, on se ne buni uopšte, a zna šta ga čeka.



Samo da javim da su brisevi za ureu i mico negativni user posted image čekamo još za hlamidiju!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Imunoloski faktori i VTO
27.11.2010 13:17:15   
ksenija81
Znaci Anchi krecete u postupak! I mi cemo uskoro valjda, mada dr hoce prvo da me salje na inseminaciju...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Imunoloski faktori i VTO
27.11.2010 13:24:49   
Ana RR
Ksenija, polako se spremamo user posted image problem je što ja nemam svog ginekologa u dz (idem privatno), a moja dr opšte prakse je na bolovanju i neće skoro početi da radi, tako da nemam pojma kako da dođem do tih uputa koji su mi potrebni. Ali snaći ću se već user posted image

Mi smo rešili da mm pije terapiju koju je dobio, ali i da se prijavimo za vto, pa ćemo videti kako će biti. Ko zna, možda ipak uspe i prirodno (i dalje se nadam).


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Imunoloski faktori i VTO
27.11.2010 13:29:55   
ksenija81
A koliko dugo ce ti dr biti na bolovanju, jel nema neku zamenu? Ma odes bre kod nekog drzavnog ginekologa naparvis ugovor i trazis mu upute. On ce ti svakako trebati mozda zbog bolovanja mada cujem da se sad sve odradjuje kos d privatnog isto kao i kod drzavnog.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Imunoloski faktori i VTO
27.11.2010 13:44:46   
Ana RR
Nemam pojma, ima nekih zdravstvenih problema. A ona nam je kućni prijatelj, tako da bih preko nje sve lako odradila.
Pitaću je kod kog ginekologa mogu da odem, pa da to završim.

A kod privatnika će moći tek posle nove godine, i ja se nadam da će i moja dr biti među njima user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Imunoloski faktori i VTO
29.11.2010 19:27:23   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moj sutra radi briseve na hlamidiju, ureaplasmu i mikoplasmu. Mukica, on se ne buni uopšte, a zna šta ga čeka.



Samo da javim da su brisevi za ureu i mico negativni user posted image čekamo još za hlamidiju!



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Imunoloski faktori i VTO
29.11.2010 19:28:53   
Ana RR
I hlamidija negativna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Imunoloski faktori i VTO
29.11.2010 19:31:03   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Ana RR

I hlamidija negativna user posted image


Hvala Bogu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Imunoloski faktori i VTO
29.11.2010 21:40:47   
Suncicabg
Jel postoji neki spisak nekih snovni imunoloskih analiza?
Ko daje uput za to?
Ja bih htela da pre svoje prve VTO odradim i to user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Imunoloski faktori i VTO
29.11.2010 22:35:10   
Parižankaa
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Jel postoji neki spisak nekih snovni imunoloskih analiza?
Ko daje uput za to?
Ja bih htela da pre svoje prve VTO odradim i to user posted image


antifosfolipidna antitela,antinuklearna antitela,lupus antikoagulans,protein C i protein S,fibrinogen,d-dimer,antitrombin, beta2glikoprotein,od genetskih: pretrage na MTHFR,Leiden V i protrombin


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Imunoloski faktori i VTO
29.11.2010 22:39:14   
Suncicabg
Hvala Pariz user posted image
Jel mi ginekolog daje uput za to? I gde se radi?

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Imunoloski faktori i VTO
29.11.2010 23:08:43   
Parižankaa
Suncice,probaj kod ginekologa,zašta može da ti da uput. Ja sam sve navedeno privatno radila,jer u mom gradu ništa od toga ne ide na upčut...ne rade.

_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Imunoloski faktori i VTO
29.11.2010 23:14:44   
Suncicabg
Hvala jos jednom user posted image

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Imunoloski faktori i VTO
30.11.2010 17:59:04   
Parižankaa
user posted image nema na čemu

_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Imunoloski faktori i VTO
18.3.2011 14:35:45   
maakki
Drage moje dobila sam danas rezultate za antitela stitne i nisu bas sjajni Anti Tg 20 ref. do 40, ali Anti TPO 1000 ref. do 35, niakada nisam imala problema sa stitnom zlezdom, pa ako neka zna sta bih trebala dalje da radim neka napise, samo da napomenem da se spremam za novi postupak VTO pa sam malo u dilemi. user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je pravo vreme da uradite test za tru...
Da li da sačekate da vam izostane ciklus ili da ga uradite odmah? Evo nekoliko smernica koje mogu da vam pomognu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here