|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
1.4.2020 20:27:46   
princezica1
Promenjen je protokol, pa se testiraju samo ljudi koji imaju povisenu temperaturu. Ostali idu kuci u samoizolaciju. Tako je bilo sa ovima iz Lole. Sve je objasnio dr Kon danas.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Korona virus
1.4.2020 21:29:41   
Filadendronka

Promenilo se i to sto su pozitivni neki od zaposlenih. 
IZVORNA PORUKA: daca77



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Koliko ja znam kod nas ne rade vec danima. 




Ima već 2nedelje kako je sve to zatvoreno.Inače, slažem se sa vama da se nešto dešava, da su prilično konfuzni...čitam da je izbio neki problem na Torlaku, pa su zastali sa testiranjem. Nego, sutra će vrhovni da nam se obrati i razjasni sve nedoumice.



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Korona virus
1.4.2020 21:32:55   
daca77
Filadedronka, nije to novo...najpre su zdravstveni radnici bili pozitivni, pa su još početkom marta stavljali čitave klinike u izolaciju, ali su to pokušavali da prikriju. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Korona virus
1.4.2020 22:57:32   
Filadendronka
Mislim konkrento na trenutnu situaciju na Torlaku. 

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Korona virus
1.4.2020 22:58:21   
Ivanka 75
Veliki nam se obraca sutra? Jupiiiiii 🤮


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Korona virus
1.4.2020 23:41:37   
princezica1
Mozda nam mahne sa sajma sumnjiv mi je mnogo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Korona virus
2.4.2020 0:00:02   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: princezica1

Mozda nam mahne sa sajma sumnjiv mi je mnogo.



I tebi? I meni.... 

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Korona virus
2.4.2020 6:37:07   
Misha i Ljisha
Inace Kanadjani i Ameri lepo zovu policiju kad vide da su sw ljudi okupili i policija se uredno oglasi. Cisto sumnjam da bi kod nas to palilo jer kod nas ne izlaze ni za porodicno nasilje a kamoli da poOvem policiju jer komsija pravi rostilj za celu familiju i kola u ulici da ne moZ proci.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Korona virus
2.4.2020 9:43:18   
Ana RR
Jao samo da čujete teorije mog devera user posted image od toga da je virus namerno napravljen i pušten, da Bil Gejts već odavno ima vakcinu (?!), do toga da nigde na svetu ne postoji test koji može da detektuje virus (ni jedan virus, ne samo ovaj), da virus ne može da se prenese jer kad si bolestan nećeš nigde da ideš (a to da si zarazan pre ispoljavanja simptoma je najveća moguća glupost)... ma ne mogu ni da prepričam tu količinu gluposti. Na kraju ne znam ni zašto se čudim, taj je večiti kontraš i sve ono što se priča na tv nije tačno, istina je zapravo sve suprotno. Hvala nebesima što živimo hiljadama kilometara daleko i vidimo se jednom u dve godine, tačno bih ga upucala.

A da, pre neki dan je rekao da će on da ide da liže kvake i rafove po radnjama da bi uneo virus, ali ta količina virusa koja se tako unese je mala i on se neće razboleti, samo će stvoriti antitela... user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.4.2020 9:46:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Korona virus
2.4.2020 9:45:41   
Ivanka 75
Ana, pa nista od ovoga se ne desava, na tv samo lazu narod😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Korona virus
2.4.2020 9:47:18   
Ana RR
Pa da, nekome je dosadno pa nas za*ebava user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Korona virus
2.4.2020 9:48:49   
Ivanka 75
Kako obnoviti prirodu? Pusti buvu da korona hara 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Korona virus
2.4.2020 9:49:17   
branki*
Jao, tek ti sa tim teorijama zavere.... Bese ima i tema kod na na RR teorije zavere.. Ili tako nesto. Inace, ja jedina imam novi znak interpunkcije, dve tacke ili cetiri tacke. Nikako da ubodem tri. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Korona virus
2.4.2020 9:53:37   
vonavoj
Ana.kako su tako razliciti tm i dever?


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Korona virus
2.4.2020 10:06:31   
Ana RR
Von, nemam pojma. Njih dvojica su kao nebo i zemlja. Drobio je on njemu celog života ali velika je razlika u godinama i ovaj je stalno bio odsutan tako da mm nije bio mnogo pod njegovim uticajem. Mislim, mm je kao crna ovca - potpuno je drugačiji od svih njih. Zato je uvek najgori a pogotovo od kako smo u braku user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Korona virus
2.4.2020 11:06:40   
princezica1
Te hrabrise sto im niko ne moze nista sutra neka se sami lece. Osecam da bi ipak prvi trcali kod doktora i ne samo zbog korone.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Korona virus
2.4.2020 14:19:04   
vonavoj
Sta se sad desava,kao nema konferencije u 15h?


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Korona virus
2.4.2020 14:39:08   
IvanaSK RR
Oko 19h ce se obratiti predsednik valjda. A oko 15h ce rezultati biti na sajtu covid19 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Korona virus
2.4.2020 14:45:45   
Maslacak15
AU gospodja Djokovic je izdominirala nekakvim linkom o vezi 5 G mreze i Korona virusa....Ijuuuuu jedva preziveh deset minuta. Do sada sam smatrala da je samo nabedjeni hipster i uspesna udavaca koja glumi malo ludilo. A ona je u stvari obicna glupaca. To je dokaz da nije sve ni u onoj "treba videti sveta". Njoj ni pare ni svet nisu pomogli da se opismeni. Strasno.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Korona virus
2.4.2020 15:27:54   
nata11
Pa njema mam unisti sve reke Juzne i Istocne Srbije pa ce ona da prosipa pamet o modenizaciji i uticaju na zdravlje. 



_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Korona virus
2.4.2020 15:29:13   
vonavoj
Hahaha,odavno znam da je glupaca,po faci joj se vidi🤪🤪🤪(ala sam zla)


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Korona virus
2.4.2020 15:34:54   
Misha i Ljisha
111 novih. Manji broj je teatiran u odnosu na juce Naci veci procenat zarazenih. Videcemo sta kazu veceraske


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Korona virus
2.4.2020 15:41:32   
princezica1
Troje preminulih. Broj obolelih slican onom pre 2 dana.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Korona virus
2.4.2020 15:53:05   
Misha i Ljisha
Princezice ne mogu reci samo manji je broj obolelih kad je danas testirano 600 i nesto juce 800 i nesto znaci VECI je broj obolelih


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Korona virus
2.4.2020 16:37:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

AU gospodja Djokovic je izdominirala nekakvim linkom o vezi 5 G mreze i Korona virusa....Ijuuuuu jedva preziveh deset minuta. Do sada sam smatrala da je samo nabedjeni hipster i uspesna udavaca koja glumi malo ludilo. A ona je u stvari obicna glupaca. To je dokaz da nije sve ni u onoj "treba videti sveta". Njoj ni pare ni svet nisu pomogli da se opismeni. Strasno.




Maslačak, ide ta priča već nekih mesec dana netom... ko je plasirao pojma nemam. Ja to ne čitam, mrzim teorije zavere user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here