|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.8.2020 9:44:32   
flamingos
Ma i kombinacija,za ove niže-samo koliko toliko da ifu u školu.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.8.2020 10:33:16   
Tiziana
Meni je za sina, za 5. razred negde i bitnije da ide u skolu nego za cerku koja ce 3. On mora da vidi kako izgleda ta nastava, kako izgleda kad je svaki cas neki drugi nastavnik itd. Takodje mislim da je jako bitno da i njih nastavnici makar malo upoznaju da znaju ko koliko moze, zna i sl..
Bas mi nije svejedno sto je sad na mini prekretnici i sto ce sve biti nekako traljavo,a sigurno ce biti. Sve i da krenu u septembru to nece dugo trajati..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.8.2020 12:49:57   
Andjelcicc
Takodje mislim da ce krenuti, ali da to nece dugo trajati, svi ce u jednom trenutku biti online, bas me izludjuju sa predlozima, citam od jutros cas 30 ili 35 minuta, dezinfekcija 20 minuta, ludost totalna

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.8.2020 12:51:22   
flamingos
Ma ko bi ga znao do početma septembra šta će da bude.Stalno menjaju,te ovako,te onako.Videćemo.❤




(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.8.2020 12:59:56   
physio70
Casovi moraju biti skraceni zbog smena djaka na tri sata. Mislim da nije bitno da li ce trajati 30 ili 35 minuta.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.8.2020 13:18:35   
Andjelcicc
Znam, napisala sam sta sam procitala


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 9:06:32   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Andjelcicc

Znam, napisala sam sta sam procitala


Tako i ja pročitah.Izmeniće do septembra još koliko puta.Ne znam,videćemo.Valjda i ovo jednom prođe i počnemo normalno da funkcionišemo.❤


(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 9:21:13   
Tiziana
U septembru ce nas docekati neka 88 verzija koju sada ni ne pominju. Menjaju modele na dnevnom nivou. Sad se ukljucio i krizni stab,bice to ludnica...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 10:01:05   
Ivanka 75
Mene juce komsinica zvala da me pita za, misljenje o kombinovanoj nastavi. Reko nemamo ga 😂 Ima do septembra jos ds menjaju. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 10:33:27   
zivka
Ne mogu da kazem da me ne dotiče, al stvarno mi je zao da ne idemo u skolu. U skoli se ne uci samo gradivo koje je predvidjeno planom i programom. Socijalizacija, imunitet se stiče, obaveze... Nadam se da ce staviti nekog novog ministra jer Šarčeviću sad ističe mandat. Treba uvoditi novine u skledi s vremenom u kom živimo, al bas i ne preterivati-hologramski nastavnici 🥴 onda i ucenike tako neka stave u klupe. Nismo jos na tom nivou... Škola je kao organizam-živi kad su djaci, nastavnici, tetkice, servirke , pedagozi....i svi poredu tu. Isla sam do skole vise puta od maja kad smo privodili kraju. Sad pre par dana sam bila-sablasno bez dece i ljudi. A bas volim moju slu tj obe moje skole.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 11:30:41   
flamingos
Apsolutno se slažem sa svinme što si napisala.❤



(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 12:17:21   
zivka
Hvala 🙂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 12:35:07   
Sanjica26 RR
Mene vec muka hvata od septembra i mog rasporeda. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 12:54:04   
physio70
Prica se da ce djaci nositi maske u skoli. U ucionici ce navodno biti najvise 10 djaka.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 12:56:01   
flamingos
Tako se priča,ko bi ga znao.Blizu je septembar,videćemo.


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.8.2020 12:57:02   
Sanjica26 RR
Pise i da nece nositi sve vreme. Sve je to na papiru, a videcemo kako ce biti u praksi. I kad dobijem saopstenje od ministarstva tek cu tada znati kako ce biti. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.8.2020 23:23:37   
zivka


user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.8.2020 23:26:35   
Mirko Svirko
Zivka,danas sam bas videla ovu sliku...

Tesko nama.

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.8.2020 23:38:34   
zivka
Vise ne znam sta da mislim... Sve se nadam staće...a vidim da poznanici i neki prijatelji jedva živu glavu izvukoše a neki ne...a većina prodje lagano...A sa nastavnom...Čini mise da bi bilo ok početi samo on-line a posle kraćeg perioda postepeno ih uvoditi u skolu...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 8:18:47   
flamingos
Ha,ha,lepo ispisano-mislim vezano za sliku i školu.Saznaćemo uskoro.Mnogo brzo prolaze dani.


(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 8:46:39   
Misha i Ljisha
Evo nije mi jasno preterivanje. Nek kazu skolama resite sami kako hocete a da bude u skladu sa merama. Zasto bratancev razred da dele i skracuju nastavu kad ih ima 12 u razredu i svi sede u prvoj klupi. Malo dece u selima ima a za gradske skole nek se napravi plan. Takodje zasto su idioti pa skresali broj razreda pa ih u svakom ima po 30

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 9:10:11   
Tiziana
Ja sam nacula da nasa skola pravi neki svoj model i da ce nastave svakako biti. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 10:34:25   
Sanjica26 RR
Nijedna skola ne može da napravi svoj model osim onog sto je ministarstvo ponudilo. Ima nekoliko modela i za jedan treba na nivou nastavnickog veca da se odlucimo.  Dobili smo mail od strane ministarstva kako da postupamo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 11:30:49   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Nijedna skola ne može da napravi svoj model osim onog sto je ministarstvo ponudilo. Ima nekoliko modela i za jedan treba na nivou nastavnickog veca da se odlucimo.  Dobili smo mail od strane ministarstva kako da postupamo. 




Stvarno? Ali tocje tupavo. Na selu deliti odeljenne na dva a ima ih 12 😂 ne moze nikako biti isto za sve

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 12:02:21   
Tiziana
Mi zmo tu info culi od direktorke, nije rekla kazala... kod nas je nastava u dve smene, moraju nastavu da prilagode tome.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here