|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 12:07:17   
Ivanka 75
Ma sigurno nece deliti manja odeljenja.
Dopisivah se sa nekim drugaricama ovih dana. Smaraju me samo tako. Reko, zene, na plazi sam ajd oladite 😂
Dve nisu slale sinove u skolu od 1. 3. Kukale korona korona zarazicemo se pomrecemo svi. Onda su kukale na online nastavu kako im deca moraju da uce a sede kod kuce. Sad su u fazonu, nek idu u skolu pa ako se zaraze onda ce slusati online. 😕
Svijetu se ne moze ugoditi. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 12:38:30   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mi zmo tu info culi od direktorke, nije rekla kazala... kod nas je nastava u dve smene, moraju nastavu da prilagode tome.




Tiziana, sigurno da je direktorka mislila na jedan od  modela koji su predlozili iz ministarstva. Uvek dobijamo jasna uputstva. Bice skole, a po kom modelu svaka skola ce da se odluci. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 12:50:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ja sam nacula da nasa skola pravi neki svoj model i da ce nastave svakako biti. 




Ovo je tačno za srednje škole, kuma predaje u ekonomskoj i tako su obavešteni. Ne znam za osnovne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 12:57:49   
Sanjica26 RR
Da, u uputstvu jasno pise da su za srednje skole planirani modaliteti koji se vise zasnivaju na samostalnom ucenju i nastavi na daljinu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 15:06:17   
Tiziana
Znate kako, koji god model da bude samo nek idu u skolu. Ja sam od pocetka protiv ove online nastave. 
A ako je situacija toliko ozbiljna bolje neka kazu deco nema skole narednih 6m nego da ''kao'' imaju skolu. svi se maltretiraju, od nastavnika preko roditelja i dece, a rezultat nikakav.. i to sad ne pricam ni kao mama djaka, ni kao nemi posmatrac... 
Home schooling je skroz nesto drugo, a puno ljudi sada referise na to. Za te stvari se ljudi ozbiljno pripremaju. Imamo mi prijatelje Cehe, oboje predaju na fakultetu, ona je sad uzela neplaceno. Njihova deca uce kod kuce, ali da bi dosli do toga morali su da prodju razne procedure i provere da bi bili sigurni da ce deca steci adekvatno obrazovanje.. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Pohađanje nastave od kuće
8.8.2020 15:19:56   
flamingos
Tiziana,apsolutno se slažem.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.8.2020 9:27:14   
IvanaSK RR
Nas su podelili u dve grupe. Prvih 14 je prva grupa ( sin je četrnaesti),drugih 13 je druga grupa. Ja sam malo navijala da sin bude u ovoj drugoj grupi. 😀Idemo jedne nedelje ponedeljak,sreda,petak u skolu,a druge nedelje utorak i četvrtak. 


Razredna stavi obavestenje na viber grupu i moj muz joj napise da nam samo javi ko je u kojoj grupi. Ona napise pa pise u obaveštenju da je po prozivniku. Mi rekosmo ok,ali ne znamo da li se neko odlucio za online nastavu,da li je neko dete palo godinu,da li neko dolazi u odeljenje... I prekjuce napise da se cekaju razredni ispitni pa ce onda imati konacni spisak. 🙄 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.8.2020 9:33:36   
flamingos
Ivana,i mi ćemo u dve grupe,ali su prve nedelje svi zajedno.Dobili smo instrukcije šta i kako.U utorak smo od 13-14 h.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.8.2020 9:46:56   
Andjelcicc
I mi smo podeljeni u dve grupe... Prva grupa od pola osam do deset_ sati, druga grupa od 10:40 do 12:20... Pa se onda menjamo... Malo pre nam je poslala i raspored koji moze da se menja, zasto pojma nemam... A stiglo je i zvanično obavestenje direktorke o ponasaju dece...

Ne znam sta bih rekla... Samo neka su zdravi... Preguracemo i ovo... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.8.2020 9:53:53   
doramar11
Isto 2 grupe..po 10 djaka. Svaki dan se ide u skolu. Smene se menjaju nedeljno.

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.8.2020 9:56:33   
IvanaSK RR
Andjelcicc, kod nas je svake godine isto tako sa rasporedom. U početku dobijemo jedan pa posle drugi sa malim izmenama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.8.2020 9:59:41   
Andjelcicc


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Andjelcicc, kod nas je svake godine isto tako sa rasporedom. U početku dobijemo jedan pa posle drugi sa malim izmenama.



Kod nas nije, kako dobijemo na pocetku, tako bude do kraja, verovatno je zbog ove situacije.... 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.9.2020 7:34:35   
branki*
moj raspored dva dana je..user posted image mladji se dele u dve grupe,jedni pocinju pre,drugi kasnije,predajem i visim razredima,,radim u skoli u selu ,zavisim od prevoza jer ne umem da vozim i onda mi stave kod ucitejica 4.cas u drugoj grupi,pa kako misle da se ja vratim kuci,pritom imam dvoje male dece,da cekam poslednji prevoz!a,uciteljica,ta jedna,ima veliku decu i unuke i zivi na par metara od skole.trazicu drugi cas,a ne 4.stvarno nema smisla.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.9.2020 7:39:24   
Sanjica26 RR
Branki, dogovori se sa uciteljicom. Prosto nije u redu. Kod mene uciteljice prave raspored u zavisnosti kako se dogovore sa mnom. Samo sto ja nekad popustim. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.9.2020 7:43:24   
branki*
ja ne znam da li kod nas prvi pedagog raspored ili uciteljice,ako je pedagog,lakse mi je sa njom da razgovaram,jer je uciteljica nadmena do neba,mislim nas dve smo prilicno ok,ali ne bih da se sa njom kosim,jer ne zelim da me pogresno protumaci,ume da bude prilicno osvetoljubiva,znas kako je to u skolama vec.
ali,pokusacu ,pa kako bude,sinoc je stigao raspored.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.9.2020 7:51:07   
Sanjica26 RR
Možes da proveris, ali kod nas je tako u svim skolama da uciteljice prave raspored.Ima takvih dignutog nosa. Jednu sam bas analizirala kako dodje prvi septembar ona promeni prema meni ponasanje. Znas i sama zbog cega. Sledi izjasnjavanje za izborni. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.9.2020 7:57:52   
branki*
tacno.ocekuje da joj pezis.kao da ti cini uslugu neku.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.9.2020 13:31:03   
mati
Nama je učiteljica ca kod starijeg M rekla na roditeljski da pratimo i online nastavu. Ako ne stignemo da ogledaju na Rts planeti...
Bas sam se iznenadila čemu to. Još je naša grupa u to vreme u školi, tako da svakako moraju posle da traže.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.9.2020 20:28:43   
Ivanka 75
Mati, koja svrha gledanja online kad je ista lekcija? Gledala sam. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.9.2020 22:45:54   
mati
Ne znam Ivancice ni ja. Nisam ni znala da nastava ide na programu. Rekla je da sada sve škole rade po istom programu, svakog dana, baš zbog toga da bi se lakše nastavilo online. I da deca prate. Ali bila malopre drugarica iz odeljenja sa roditeljima, samo druga grupa. Oni kažu ništa im nije rekla na roditeljskom. Ali konstatacija njene mame je "pa da, vama je rekla zato što je u toj grupi odvojila miljenike"... I nisam htela dalje da zalazim u diskusiju. Miljenik ima, sigurno, ali moje dete nije sigurno sam je svojim radom i trudom došao do nivoa na kome jeste. Ne teram ga štapom, niti mu učiteljica povladjuje nešto.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Pohađanje nastave od kuće
5.9.2020 23:40:16   
Ivanka 75
Ko ce ga znati sto vam je rekla... Nema svrhe gledati planetu kad idu u skolu. To he za online decu. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.9.2020 8:21:52   
branki*
Mati,mozda je to rekla onako,cisto da utvrde i obnove gradivo iz skole..ko zeli.da bude preporuka,ne obaveza.ja sam mojima rekla da imaju na tv-u,ali nista dalje.ako je neko sprecen da dodje u skolu,da pogleda na televiziji.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.9.2020 12:04:57   
mikica88
Tolika je zbrka ove godjne omo skole i nastave. Svima je nezgodno.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.9.2020 12:53:08   
Andjelcicc
Jojjjjj mi smo krenuli udarnicki, ali ne trazi nam da pratimo online, hvala joj na tome...

Ko ne dodje u skolu, uciteljica posalje sta rade taj dan... Videcemo kako ce sve ovo da izgleda... 

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Pohađanje nastave od kuće
6.9.2020 13:11:28   
Sanjica26 RR
Ni mi ne pratimo lekcije sa tv-a. Malo su S i T gledale samostalno. Nasa uciteljica samo trazi da se prati tv, oni koji rade od kuce. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here