|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.7.2020 11:30:13   
Andjelcicc
U svakom slučaju užas... 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.7.2020 11:32:51   
physio70
Rekose i da samo online nije dovoljno za te mladje osnovce.

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.7.2020 11:49:24   
flamingos
Čula sam šta je izjavio.Samo da idu u školu,kako god.Sve je bolje nego da prate nastavu od kuće.


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.7.2020 16:35:56   
Sanjica26 RR
Vec mi je pao mrak na oci od ove vesti. Imam prvaka od septembra. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 0:19:21   
mama Jo
Sanjice, bas sam pre neki dan pricala sa drugaricom koja od septembra ima prvaka. Mislim da ce roditeljima prvaka biti najteze... Ako bude online nastave i svega toga.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 0:32:13   
Mirko Svirko
Mi smo predskolci.. jel to vazi i za nas ili ne?

Verovatno da 😥

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 6:34:53   
Didy
Ne cimam se mnogo oko ove teme. Kako bude - biće. Moji su bili samostalni, sve su radili sami, tako da meni nije bilo veliko opterećenje, a čini mi se ni njima. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 9:06:08   
Sanjica26 RR
Didy, ni ja se ne cimam oko T. Ona je bila opustena kad je pocela ova situacija. Sve je sama radila.

Vise se brinem zbog Sofi. Jeste da ona perfektno cita i cirilicu i latinicu. I odavno je spremna za skolu, ali.. prvi je razred 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 9:13:21   
flamingos
Nezgodno je za prvake.Ma i za ove veće.Meni je A super,ali-škola je skola i nadam se da će koliko toliko da budu u šloli.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 10:17:34   
branki*
ja sam procitala da ce mladja deca do 4.da idu 3 nedelje u skolu,a jedna nedelja online,a od 5.da idu 2 nedelje u skolu i 2 nedelje online.ali,ko zna sta sve moze da mu padne na pamet do tada.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 10:19:56   
Tiziana
Ma nezgodno je za sve. Jednostavno ova online skola je bila samo privid da sve funkcionise. Meni je sin posle dve nedelje rekao znas koliko bismo mi vise radili da smo u skoli. Iako nisu malo radili, daleko od toga, ali nije to to. On sad krece u 5.razred i ako sad krene traljavo, online i sl, osnovu koju sad treba da dobije za ubuduce, nece dobiti. On je pametan decak i sjajan je u skoli, ali je i dalje mali i nije dovoljno zreo da sam savladava ne znam ni ja koliko predmeta.

Ona ce u treci pa mi i nije toliko strasno, ima dve godine da nadoknadi ono sto je ispustila. Mi radimo i to ce znaciti da kad zavrsimo sa poslom prelazimo na drugi posao, da objasnimo kome sta treba, ponognemo sta treba. Koliko god da su samostalni, treba im svakako pomoc, ako nista drugo onda oko prosirivanja znanja, oko nekih zanimljivosti vezano za gradivo i sl.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 10:51:39   
physio70
Bice kao sto branki pise. Stigao je mejl od uciteljice jutros.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 10:55:22   
Tiziana
Ma, da li ce tako bitibili ne, necemo znati do 30.08.


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 10:57:42   
physio70
Tiziana i to je moguce nazalost. Zavisi od epidemioloske situacije mnogo toga.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 10:58:05   
Mirko Svirko
Mi znaci spadamo u taj deo od 5 god i idemo 2 nedelje a 2 nedelje pauza?

Ja nista ne razumem. Mada moze on i online da radi.Meni je najvise zao biko sto je sam. Nema drustvo.

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 11:13:05   
physio70
https://www.bizlife.rs/aktuelno/vesti-dana/evo-kako-ce-deca-u-skolu-od-septembra-kombinovani-model/


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 11:22:40   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: physio70

Tiziana i to je moguce nazalost. Zavisi od epidemioloske situacije mnogo toga.



Ne zavisi samo od epudemioloske situacije. Moj muz radi sa min. obrazovanja, tamo se ne zna ko pije ko placa, odluke se menjaju na dnevnom nivou vezano za SVE, ne samo za pihadjanje nastave.. 

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 13:07:27   
mama Jo
I ja mislim da se to nece znati do kraja avgusta, do tada ce biti sto puta menjati i iznositi kako ce e v e n t u a l n o biti, samo predloge.

Joj, i za prvake i petake vrlo nezgodno. I kada je najnormalnija situacija, treba im pruziti dodatnu podrsku i pomoc, prvacima jer se susrecu sa potpuno novim nacinom rada, a i petacima iz istog razloga. Sve je to jedan proces. Ovako, sve ce biti na roditeljima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 14:23:22   
marketing RR
Sada se internetom širi i onlajn peticija koju su pokrenuli roditelji nezadovoljni što postoji mogućnost da od jeseni đaci u Srbiji ponovo uče na ovaj način.

"Mi dole potpisani roditelji protivimo se dosadašnjem modelu učenja putem online nastave, smatramo da je dosadašnja organizacija i realizacija iste bila kontraproduktivna. Spremni smo da se borimo svim sredstvima zarad očuvanja kako fizičkog tako i psihičkog zdravlja celih porodica", poručuju pokretači onlajn peticije.

Kao problem ističe se i nedostatak opreme, kao i teže usklađivanje poslovnih obaveza sa nastavom.

"Takođe veliki problem je i nedostatak empatije za decu i roditelje koji nisu u finansijskoj mogućnosti da sve ovo realizuju, roditelja sa decom sa smetanjama u razvoju i poteškoćama u učenju, roditelja sa više dece, a bez dovoljno adekvatne opreme da isprate online nastavu, zaposlenih roditelja koji zbog kolektivnog ugovora nisu u mogućnosti da uzimaju bolovanja da bi učili sa decom što i nije u njihovom domenu. Nedostatak direktnog kontakta sa školom i nastavnicama predstavlja ozbiljan problem", navodi se dalje u ovoj onlajn peticiji.

Oni imaju nekoliko zahteva, a između ostalog traže i da im se vrati uplaćeni novac za udžbenike koje deca ne koriste tokom onlajn nastave, kao ida se svakom u čeniku obezbede potrebna tehnička sredstva za praćenje iste.

Njihovi zahtevi su 👉👉👉 PROČITAJ VIŠE

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 14:51:43   
physio70
Ok je kao vrsta licnog protesta. Nece se niko ovim baviti i na roditeljima je veliki posao kad pocne skola.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 15:23:28   
flamingos


IZVORNA PORUKA: physio70

Ok je kao vrsta licnog protesta. Nece se niko ovim baviti i na roditeljima je veliki posao kad pocne skola.
Slažem se.


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.7.2020 23:10:14   
Misha i Ljisha
Ma to onlajm je uzas. A derbi je ok a deca cas prenose cas ne prenose cas obiljevaju cas ne oboljevaju. Kao sto rekoh Belgijanci se vratili na nastavu a u BE najveca smrtnost od kovida. Plus NISTA NOVO NISU DECI POSTAVLJALI ONLAJN. Imali su doVlzvolu samo da ponavljaju predjeno i kace zNimljivosti. U skolu su isli po vasceli dan jer je svali razred bio podeljen u dve grupe. Sto bi npr znacilo za nastavnike 200 posto norme. A ni to mi bas nije sjajno


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.8.2020 8:49:37   
mama Jo
Ako ipak ne bude od kuce, verovatno ce biti ovako:

user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.8.2020 9:05:23   
flamingos
Madam se da će i kod nas da se ide u školu.Videćemo.Mama Jo.👍




(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.8.2020 9:41:56   
Sanjica26 RR
Bice sigurno kombinacije. U to sam 100 posto sigurna. Barem za ove nize. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here