|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:03:45   
Anoniman
Ja sam juche bila u prodavnici Pejnovic u Novom Sadu...i odushevljena sam nekim stvarima....

Cebe....prelepo...mekano...550 din (nije malo)
peshkir isto tako mek sa kapuljachom 550 din
posteljina ....deblja...3 jastuka, jorgan,ogradica, charshav..... 1700 din....skoro sve boje..... (u su je takav 3500)

benkice 60 din
kapice 25 din
portikle 40-50 din
bodi dugih rukava 250 din
bodi kratkih rukava 200 din
podmetac 100 din
tetra pelene 70din (cula sam da su "gushtje" od onih iz arilja)
shvedske 50 din
zekice (donji deo sa stopalima) 300 din

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:04:46   
Anoniman
Gde je to?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:09:27   
Anoniman
U pasazu pored Beba Kids-a u Zmaj Jovinoj.... ja zazjavala...trazim roze tablu za baby butik saru...nashla pejnovice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:13:56   
Anoniman
A jesi našla Saru?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:18:39   
Anoniman
Nisam user posted image Mada nisam ni mogla....poshto je ovaj moj zurio...jer smo trebali da stignemo u Sivac dok ne padne mrak....a bilo je puno shta za obilaziti.... Dolazicu verovatno opet...da kupim neke stvari u pejnovic...pa tju probati da nadjem Saru...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:19:42   
Anoniman
Dođi kad bude malo toplije, pa me zovi, ići ću ja sa tobom. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:28:51   
Anoniman
Neznam josh kad i kako tju dolaziti...i sa kim...poshto me sad nigde ne pushtaju samu user posted image Tj dragi se boji da nam se neshto ne desi...i juche u NS-u mi nije pushtao ruku....user posted image

Inache....u Bambinu sam nashla kolica....ali nije bilo u radnji....i u merkatoru sam nashla blizanachka...bash su ih sklapali.... iste su cene.... A u Bazaru sam nashla dushek za 1300 din i za 2500 al nisam saznala u chemu je razlika user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:44:18   
Anoniman
E pa super. To što nemaju u radnji, to nije problem. Ni moja nisu imali (ne u Bambinu, u drugoj jednoj radnji, koja više mislim da ne postoji), možeš se dogovoriti da ti ih donesu. user posted image
Gde u bazaru si našla dušek? Mogu se raspitati kada prošetam, ali to mora prvo da otopli da bih ja nekuda odlučila da pođem. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:47:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

U pasazu pored Beba Kids-a u Zmaj Jovinoj.... ja zazjavala...trazim roze tablu za baby butik saru...nashla pejnovice user posted image



Smeshkice ili Tasha da to nije isti onaj Pejnovic koji postoji i u Zemunu..To su neverovatne cene...
Bilo ko iz Bgd? da li zna da li je to taj isti Pejnovic?
Sad cu da googlam

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:49:21   
Anoniman
Ja nisam imala pojma ni da postoji, Smeški, jel samo za bebe ili ima i za stariju decu? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:49:58   
Anoniman
U turbo limachu....

Ima nekoliko kreveta sa sve posteljinom.... i na cenovniku pishe dushek 1300....a u drugom krevetu je bio 2500.... koliko sam mogla da primetim iste su debljine...i dimenzije...pa neznam u chemu je razlika....

Ma nije to shto nema u radnji...nego mi se kolica svidjaju na slici...al bojim se da mi se netje dopasti kad ih budem opipala... user posted image Ajd pogledaj temu o blizanachkim kolicima...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:51:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja nisam imala pojma ni da postoji, Smeški, jel samo za bebe ili ima i za stariju decu? 


Ima i za stariju decu....user posted image

A koliko sam razumela prodavachicu imaju 4 radnje...ali neznam gde....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:51:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

U turbo limachu....

Ima nekoliko kreveta sa sve posteljinom.... i na cenovniku pishe dushek 1300....a u drugom krevetu je bio 2500.... koliko sam mogla da primetim iste su debljine...i dimenzije...pa neznam u chemu je razlika....





Možda je jedan sa federima, jedan ne.
Verovatno je razlika u sastavu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:54:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

U turbo limachu....

Ima nekoliko kreveta sa sve posteljinom.... i na cenovniku pishe dushek 1300....a u drugom krevetu je bio 2500.... koliko sam mogla da primetim iste su debljine...i dimenzije...pa neznam u chemu je razlika....





Možda je jedan sa federima, jedan ne.
Verovatno je razlika u sastavu.



Pa neka razlika mora da ima....jer razlika u ceni je dupla....

Inache....riba u Vrbcu je pokushala da me zezne..... ubedjuje me da Per Pego blizanachka kolica imaju 3 polozaja...a ja gledam katalog i pishe 2 polozaja....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:54:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja nisam imala pojma ni da postoji, Smeški, jel samo za bebe ili ima i za stariju decu? 


Ima i za stariju decu....user posted image

A koliko sam razumela prodavachicu imaju 4 radnje...ali neznam gde....user posted image



neke devojke su pominjale Pejnovic u Zemunu tako da odoh ja da vidim kad primim platu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 22:55:40   
Anoniman
user posted image Ne budi naivna, nije ona to namerno, ona samo nema pojma!!! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 23:02:30   
Anoniman
Otidji....jer ja sam se prijatno iznenadila.... evo sad tju vam napisati cene iz Subotichkog arilja.... da uporedite.....

Cebe 600 din ( tanko, kao plishano...al meni se chini grubo)
peshkir ( 550 i 600) 80x80

benkice 90 din
kapice 50 din
portikle 100 din
bodi dugih rukava  300
bodi kratkih rukava 300
podmetac 100 din
tetra pelene 70din (cula sam da su "gushtje" od onih iz arilja)
shvedske 90 din
zekice (donji deo sa stopalima) 300 din

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 23:03:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Ne budi naivna, nije ona to namerno, ona samo nema pojma!!! 


Ma ja sam se pokupila shto pre...dok je ne zviznem onim katalogom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 23:04:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Ne budi naivna, nije ona to namerno, ona samo nema pojma!!! 


Ma ja sam se pokupila shto pre...dok je ne zviznem onim katalogom user posted image user posted image user posted image


Nije vredno živaca. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: gde je sta povoljnije
30.1.2010 23:08:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Ne budi naivna, nije ona to namerno, ona samo nema pojma!!! 


Ma ja sam se pokupila shto pre...dok je ne zviznem onim katalogom user posted image user posted image user posted image


Nije vredno živaca. user posted image




Ma znam...zato sam samo i izashla napolje...nisam se ni trudila da gledam ostalo....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: gde je sta povoljnije
11.2.2010 13:34:09   
upgrade011
Da li je neko isao/kupovao u Bebologu - Beogradjanka? Gledala sam njihov sajt i cini mi se da ima lepih stvarcica ali mi deluje da je sve skupo. Ja upravo pravim rutu za shopping...za vise dana... (u Beogradu je to neophodno...user posted image ) i vecina tih radnji sa (povoljnom!) decjom opremom je na NBGD ili u Zemunu pa bas razmisljam da li da uopste idem po nekim drugim fancy radnjama. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: gde je sta povoljnije
11.2.2010 14:20:39   
Leki 77
Ja sam kupovala ramove za slike. Onaj ram iz 3 dela sa gipsom koji ti omogucava da ostavis otisak bebinih rucica i nozica kosta oko 2800. Imaju nekih stvari koje u ostalim radnjama nisam vidjala.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: gde je sta povoljnije
11.2.2010 14:48:05   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Leki 77

Ja sam kupovala ramove za slike. Onaj ram iz 3 dela sa gipsom koji ti omogucava da ostavis otisak bebinih rucica i nozica kosta oko 2800. Imaju nekih stvari koje u ostalim radnjama nisam vidjala.


haha..gde si bila sa ovom info kad mi je trebala user posted image  vidi ovo KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: gde je sta povoljnije
11.2.2010 15:15:23   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Leki 77

Ja sam kupovala ramove za slike. Onaj ram iz 3 dela sa gipsom koji ti omogucava da ostavis otisak bebinih rucica i nozica kosta oko 2800. Imaju nekih stvari koje u ostalim radnjama nisam vidjala.


Uuuu, nisam ni znala da ovo ima! Ja sam se neko vreme nosila mišlju da negde istetoviram njegova stopalca user posted image Ovo je bolje rešenje.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: gde je sta povoljnije
28.2.2010 20:06:30   
ljubičica
Koliko je isplativo otići u Ikeu u Budimpeštu za sve za bebu? Stvari, posteljinice itd... Je l bio neko?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here