|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
19.9.2009 12:58:34   
vodolija 82
Znam da vracanje ide u prirodnom ciklusu,odnosno,za vrijeme ovulacije i plodnih dana,ali posto nemas ov.vjerovatno su ti zato i dali diferenil.kad ih vracas?

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Vestacka oplodnja
19.9.2009 14:53:34   
melania
Vracam ih 16 oktobra ako sve bude po planu.Dali su mi da popijem jednu kutiju kontace:mikroginon,zatim slede oko 15 ampula diferelina u kombinaciji sa tabletama estrofem koje su za endometrijum dobre.Pa sama priprema je mesec i po dana,ako sve bude ok a bice.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Vestacka oplodnja
19.9.2009 14:58:53   
melania
Pitala sam ja da li to moze u prirodnom ciklusu a oni mi rekli da rade po ovoj semi,za sve.Kazu da je ta sema pokazala najbolje rezultate.Po nekoj logici to sa tabletama za konracepciju mi je ok jer ti uspore rad jajnika i onda te lepo kao za klasicnu vantelesnu malo bombarduju hormonima.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Vestacka oplodnja
19.9.2009 22:40:31   
lence
Naravno, treba da su ti podeseni nivoi hormona i endometrij da prime embrio. Zelim ti svaku srecu!
Htela sam da pitam, ako dobro pamtim, tvoja prva VTO nije uspela? Da li lekari onda ispituju zasto i odstrane taj problem pred novi proces (ili u novom procesu) ili ?

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Vestacka oplodnja
19.9.2009 22:45:57   
melania
Pa meni je beta bila 9.1.Onda sam primila inekcije progesteron da se to odrzi,ali sam posle par dana imala odliv.U junu mesecu sam imala 3 ciklusa,pa tek sad u septembru.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Vestacka oplodnja
19.9.2009 22:56:52   
lence
Dakle oni su te motrili, ako nista barem betu? Da li ste sad o tom raspravljali, da li oni sugerisu jacu dozu progesterona? Kako se ti pripremas, cini mi se da jedva cekas?

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Vestacka oplodnja
19.9.2009 23:45:20   
melania
Ja trenutno pijem mikroginon,ostavila sam cigarete,Jedem puno voca i povrca,vezbam jogu dok ne pocnem sa inekcijama.Ma ja sam zapravo uvek pazila na ishranu,redovno vezbala ali cigare su mi bile uzasan porok.Prvog septem sam resila da ih ostavim,na taj dan smo se muz i ja prvi put poljubili pa sam imala i taj motiv.Sad cekam i naravno jedva cekam,bas sam uzbudjena.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 18:49:53   
lence
Svaka cast za cigarete, ja se na njih nikad nisam navukla, ali znam iz prica mojih drugarica da se tog veoma tesko odreci.
Meni jos nisu poceli sa stimulacijom pa ne mogu da uporedim iskustva. Priznajem da se tom delu nimalo ne radujem ( ne zbohg bola nego ostalih stvarcica).
Jogu radim jednom nedeljno i nikako da sama sebe nateram na regularno vezbanje, mada u biti uzivam da je radim i odmah vidim neke rezultate (npr. zategnuti mi stomacni misici).
Ti izgleda imas super samodisciplinu, ja se samo izvlacim.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:11:01   
melania
Ta stimulacija nije ni malo strasna,samo pomisli zasto i zbog cega to radisuser posted image ,e onda ces imati dovoljno snage ne da ostavis cigare,nego da promenis ceo svoj svet.Samo ti nastavi sa jogom,meni jako pomaze da se izborim sa stresom.Mada pazim da je radim kad mm nije kuci zato sto se on uplasi moje razgibanosti pa da ga ne slusam kako sam ja od gume,to me nervira.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:14:25   
vodolija 82
joj meni je vise stvarno zlo od stimulacije,ja ne znam kako cu sad 4 put,ali moram izdrzati radi svog snauser posted image  a maloprije mi bila jedna komsinica da se pohvali da je trudna(drugo dete),mene samo nesto presijece,da me ne shvatite pogresno,meni je drago radi nje,ali automatski me presjece zaTO STO JA NISAM I PITAM SE KADA CU BITI...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:16:57   
indy_25
vodolijice tako je i meni bilo svi oko mene trudni sve moguce moje drugarice a ja nista i cesto sam plakala zbog toga. To je normalno da se tako osjecas niko te nece pogresno shvatiti. Aali ko ceka taj doceka pa ces i ti ako Bog da kao i ostale.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:16:59   
dunja RR
vodolijice kada ti napises ovako nesto uvek mi zasuze ociuser posted image , snam da ces ako Bog da ovaj put uspeti, osecam to i zelim ti svim srcem bas kao i sebi....

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:19:24   
vodolija 82
joj drage moje hvalauser posted image nego naisao mi los trenutak procice....Dunjice kad u oktobru budem dolazila u ns,moramo se nekako organizovati da se vidimo...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:23:14   
dunja RR
ma naravno draga, javi se obavezno, smilsicemo nesto...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:23:46   
lence
Fazon je u tom da te stimulacije nisu nimalo bezazlene. Jeste fino imati user posted image ali ako usput izgubis zdravlje pa ne mozes da brines o user posted image ? Naravno, pricam o malom procentu kad stvari odu naopako ali ipak ... Ja imam frku da se moj fibroid pod navalom hormona ne promeni u nesto daleko gore user posted image .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:24:32   
melania
Pa dobro ti tvoji osecaji su potpuno normalni vecini zena koji imaju ovaj prolem.Sad lepo citaj nesto pametno,malo se setaj,meditiraj,priusti sebi sta god ti prija.Skreni sebi misli od gluposti,uposli svoje rucice i duboko u sebi nadji dovoljno snage da ovaj put zaista verujes da ce uspeti.Ako volis da igras ti se onda baci na trbusni ples kako god ti ide,on je odlican za cirkulaciju i spremanje materice na trudnocu.Tako sam iskopala,ja od sutra djuskam do daljneguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:30:06   
lence

IZVORNA PORUKA: melania

Ako volis da igras ti se onda baci na trbusni ples kako god ti ide,on je odlican za cirkulaciju i spremanje materice na trudnocu.Tako sam iskopala,ja od sutra djuskam do daljneguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao, kud to spomenu, znas da sam mislila to da naucim ali nema kod mene u okolini. Bukirat cu masazu, ima neka kao da usmeri krv prema materici.
Isla sam neki dan da naucim o meditaciji i zalutala na sastanak sledbenika Hrishne. Gde me nadjose. Treba mi transcedentalna meditacija.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:33:54   
melania
Ne smete da tako razmisljate tipa jao kako cu ja to podneti.Znas da zelisuser posted image .a ako je to cena da malo pogurate prirodu recite sebi ma bice sve dobro,i tako ce i biti.Ja sam posle punkcije,milion inekcija,svega u autu na povratku kuci pevala jako poznatu pesmu:nije mi nista!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:35:28   
indy_25
Imate na you tube puno video clipova gdje prikazuju korake trbusnog plesa i super je ja sam kuci sama vjezbala i naucila boga mi nije lose probajte.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:40:01   
melania
Nije poenta da super naucite da igrate,vec da vam bude prijatno dok se glupirate kao deca,znate da necete mesati glavom.To je dobro za hormon srece a ako budete pokusavali da svaki pokret izvedete pravilno plasim se da nece biti isti ucinak.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:40:47   
lence

IZVORNA PORUKA: melania

Ne smete da tako razmisljate tipa jao kako cu ja to podneti.Znas da zelisuser posted image .a ako je to cena da malo pogurate prirodu recite sebi ma bice sve dobro,i tako ce i biti.Ja sam posle punkcije,milion inekcija,svega u autu na povratku kuci pevala jako poznatu pesmu:nije mi nista!

Da mi je strah jaci od nade ne bih ni pokusavala. A da mi je svejedno - nije ni to. Moja omiljena za dizanje morala je "padaj silo i nepravdo!".

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:42:10   
melania
Mozete naravno da bacite pogled kako se to radi,a onda vi budite koreografi i di dzejevi!!!Sretno do user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:46:52   
melania
Pokusaj da ne razmisljas sta moze da se desi?Ja nikad ne pretrcavam ulicu jer znam sta moze da se desi i da ja na to mogu da uticem,a plasim se da postoji malo stvari na koje mozemo da uticemo,oni se samo dese.Laku noc devojke,samo budite pozitivne.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Vestacka oplodnja
20.9.2009 23:53:47   
lence
Zato ti melania ni ne odustajes lako jer nastupis s pozitivnim mislima. Nismo svi isti, moram priznati da je veoma tesko istrenirati psihu, sve to ima svojih razloga. Odoh i ja da spavam, sutra je radni dan a i medicinska sestra ujutro oce krvi da mi se napije user posted image .

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 0:50:50   
vodolija 82
i ja sam draga veliki optimista,ali takodje sam prosla kroz tri neuspela pokusaja,zamisi koliko inekcija i svega ostalog,zato se ovaj put i bojim,sto do sada nije bio slucaj....no bice kako dragi Bog odluci...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je pravo vreme da uradite test za tru...
Da li da sačekate da vam izostane ciklus ili da ga uradite odmah? Evo nekoliko smernica koje mogu da vam pomognu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here