|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:20:42   
vodolija 82
procitajte negde u ranijim postovima kako sam ostala bez jajovoda,greskom lekara,ali sta cu sad,bilo proslo,nikom se ne ponovilo.a ti Lence koji put radis vto'

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:21:01   
melania
Devojke evo ovako kada ste uedili vantelesnu vi se smatrate rizicnom trudnicom,POGOTOVU AKO SU TROJKE U PITANJU.U svim bolnicama i preporuka svakog lekara je da jedno izvade,to je procedura u svim boljim bolnicama,manja je verovatnoca da ce takva trudnoca biti do kraja.One koje se nisu odlucile na takav korak izgubili su svo troje.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:21:54   
lence
Ja se vama stvarno divim. Ne usudjujem se ni pomisliti na to da idem kroz brojne stimulacije, a kao sto pomenuh, istice mi i vreme. nemam pojma kad zena kaze: e dosta je bilo?!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:23:09   
vodolija 82
e zato ja idem u Prag na sledecu vto,dosta sam bila pokusni kunicuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:24:58   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: lence

Ja se vama stvarno divim. Ne usudjujem se ni pomisliti na to da idem kroz brojne stimulacije, a kao sto pomenuh, istice mi i vreme. nemam pojma kad zena kaze: e dosta je bilo?!


ja cu reci dosta je kad rodim 2-3user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:26:15   
melania
Poenta je sto ja ne znam da li cu smeti vise na vto!!!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:27:14   
lence
Jao vodolijo, mnogo mi je krivo da to cujem. Nazalost, nije ni prvi (a verovatno ni zadnji put), mojoj drugarici su zbog ignorisanja problema takodjer unistili jedan jajovod, ali joj je tom prilikom lekar koji vodi moju VTO spasio zivot.
Inace, ovo je moja prva VTO, nema vise sta da cekam, navodno je preslo u zonu neobjasljivog.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:30:33   
lence

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

e zato ja idem u Prag na sledecu vto


Zar se nije nedavno vratila jedna nasa RR zena iz Praga sa user posted image , uspelo joj je nakon par neuspesnih pokusaja kod kuce?

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:30:45   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: melania

Poenta je sto ja ne znam da li cu smeti vise na vto!!!


draga nece biti potrebe,jer ces uspeti sada i roditi nam dvijeuser posted image user posted image rekla sam ti ti ces biti masinovodja,jer ces pokrenuti vto-vozicuser posted image

< Poruku je uredio vodolija 82 -- 21.9.2009 23:31:47 >


_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:32:14   
lence

IZVORNA PORUKA: melania

Poenta je sto ja ne znam da li cu smeti vise na vto!!!


Pretpostavljam da tebi treba vremena da se stvari koordiniraju?

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:33:09   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: lence


IZVORNA PORUKA: vodolija 82

e zato ja idem u Prag na sledecu vto


Zar se nije nedavno vratila jedna nasa RR zena iz Praga sa user posted image , uspelo joj je nakon par neuspesnih pokusaja kod kuce?

jeste draga,nasa Izabellica...ona me je iposavjetovala za Prag i poslusacu je zato sto su sigurno dobriuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:33:31   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: melania

Devojke evo ovako kada ste uedili vantelesnu vi se smatrate rizicnom trudnicom,POGOTOVU AKO SU TROJKE U PITANJU.U svim bolnicama i preporuka svakog lekara je da jedno izvade,to je procedura u svim boljim bolnicama,manja je verovatnoca da ce takva trudnoca biti do kraja.One koje se nisu odlucile na takav korak izgubili su svo troje.


upravo to je i meni rekao moj dr, samo on misli da su i dvojke rizicne i uvek kaze da je bolje ici na jedno kod VTO?

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:33:44   
melania
Pa hvala ti draga na tome od srca.Ja se zaista nadam jer vise necu smeti neurologa da pitam za dozvolu,znam njegov odgovor unapred.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:35:06   
melania
Ljubavi to je Bozje delo,ne mozes ti odluciti o tome!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:35:12   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: melania

Devojke evo ovako kada ste uedili vantelesnu vi se smatrate rizicnom trudnicom,POGOTOVU AKO SU TROJKE U PITANJU.U svim bolnicama i preporuka svakog lekara je da jedno izvade,to je procedura u svim boljim bolnicama,manja je verovatnoca da ce takva trudnoca biti do kraja.One koje se nisu odlucile na takav korak izgubili su svo troje.


upravo to je i meni rekao moj dr, samo on misli da su i dvojke rizicne i uvek kaze da je bolje ici na jedno kod VTO?


ja promjenih tri klinike i ovo mi nikad nije niko spomenuo,kao ni devojkama sa kutka,bar nijedna nije pisala o tome u vto dnevnicimauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:36:43   
Anoniman
melania, zašto ti stoji znak da si muško? user posted image  user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 666
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:37:33   
melania
Pa koje su to klinike,mene su unapred obavestili o tome.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:37:42   
lence
melania, od sveg srca ti zelim da sve bude kako treba. Tvoja pozitivna energija ovde je zarazna. Hvala ti na tom!user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:38:25   
dunja RR
da, to mi je vodolijice dr prvo rekao, VTO trudnoca je rizicna, sto vise dece to je rizicnija, ali to je njegov savet, a inace mi dr i prijatelj-porodicni, tako da mi je dao i prijateljski a i strucni savet...ali ja jos uvek nisam odlucila ni gde( posevatovao me je da idem kod Ivanovica) ni kolikouser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:39:06   
melania
Draga ne znam o kakvom znaku pricas,ja samo umem da kuckam poruke i to je to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:39:32   
vodolija 82
moj poslednji dr,je bio asisent dr,vlaisavljevica iz Maribora,takodje ima finu uspjesnost,kada sam ga pitala,kad mi je ubacio tri blastociste,sta ce se desiti ako se zalijepi samo jedna a ove dve ne,jel idu sve tri,rekao je ne,ako se zalijepe dvije,a treca ne, sama ce ona izaci,a nikako mi nije pominjao da je najbolje 1,sto naravno ne znaci da sporim vase dr,nego se pitam koliko je moj upravu,mada kad poslusate svakog dr,svaki je upravu...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:41:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: melania

Draga ne znam o kakvom znaku pricas,ja samo umem da kuckam poruke i to je to.


Kada budeš imala vremena...

Gore u narandžastoj liniji imaš Moja ringeraja, klikneš na to. Odeš na dno stranice, tamo imaš Moj profil, i tamo imaš mogućnost da podesiš pol... i još što šta.

Uživaj... user posted image

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 672
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:41:14   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: melania

Draga ne znam o kakvom znaku pricas,ja samo umem da kuckam poruke i to je to.


znak pored imena mi sve imamo ogledalce a ti strelu, na to je Tashke mislila

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:41:33   
lence
Po onom sto sam ja citala isto se ne savetuje da se ostave 3 bebe u ionako rizicnim trudnocama.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:42:14   
melania
Hvala ti do neba na tako lepim recima,i meni je 13 sretan broj.Laku noc svima,lepo mi spavajte.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here