|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 20:15:03   
melania
Otisla ja u dom zdravlja po nalog za inekcije posto mi je bolnica daleko i kazu ne morate kod nas.Primi me doktorka i sve ispise kad sestra koja daje te inekcije mi kaze da je imala iskustva samo sa jednom zenom pa ne zna da li ce to uticati,pa da li je tako tesko dati obicnu inekciju?Sad ne znam sta da radim,e kad ti krene sa budalama pa to ti je.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 21:44:43   
lence
Nedostaje njoj i iskustva i samopouzdanja. Barem joj je stalo do tog da sve bude uspesno. Ali se covek zapita sta bi sa svom tom obukom? Jesu li to sada svakodnevne inekcije da te pripreme za embrio?

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:35:32   
vodolija 82
melania draga,ti mozes i sama sebi dati te inekcije i ja sam sama sebi davala,a i znam dosta cura koje se same bockaju,nije to nista strasno,pokazu ti u klinici i dva tri dana i dalje sama...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:43:56   
melania
Ma ne zelim ja da razmisljam veruj mi sta je ona mislila,znam da ni malo nije bila ljubazna.Kao pa sto ne idete u drugu ustanovu.Pitala sam u laba koliko bi me kostalo to kad oni kao oko 8 hiljada.Pa sto bi ja bacala pare kad je to njena obaveza a pritom mi je i nalblize mesto,Zasto da putujem i cimam,pa ona je placena za to.Pa svima uzimaju silne pare za zdravstvo koje nam je uzas.Ma necu da se nerviram,pozdravljam te.Jedva cekam da krenem sa inekcijama i da odem po mojeuser posted image user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:47:57   
melania
Sad sam videla poruku,pitacu i pokusacu.Nadam se da nije komplikovano,Jel si ti drzala te inekcije u frizu posto nam je centar trenutno daleko pa bi kupila 20 kom diferelina,strah me da se ne izgubi dejstvo?

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:48:10   
vodolija 82
draga meni je ovde svaka inekcija kostala 10 e,zato sam lepo isla na kliniku,naucila sama nista strasno,ja sam se bockala u stomak.zelim ti od sveg srca da da uskoro budes user posted image a onda da nas sve vuces za nosuser posted image user posted image user posted image user posted image a gde radis vto?

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:50:12   
dunja RR
zene, mislim da niko do sada nije pisao...ali hocu da pitam, posto ja to u glavi nikako da razjasnim....da li mi biramo ili dr procenjuje da li da se ide na blizance ili jednouser posted image  kod vestacke oplodnje?..
...
evo zasto pitam....meni je dr posle operacije, kada  su mi izvadjeni jajovodi, krenuo sa tom pricom o VTO, kako ja imam dobre sanse jer su mi jajnici ok kao i materica, jajovodi mi ni ne trebaju, bla, bla....ali on ne bi rizikovao i isao na blizance....posle se vise nismo ni videli, sada tek krecem sa tim svim....a mog brata od ujaka kada sam pre mesec pitala, kako su odlucili da idu na blizance, on mi rekao pa mozes da biras....i sada sta je istina...
...jel neka zna...

< Poruku je uredio dunja -- 21.9.2009 22:52:17 >

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:52:43   
melania
U Jevremovoj kod Ljubica,meni je on super doktor mada je retko dostupan za pacijente.Hvala ti u svakom slucaju,i ja tebi zelim ovu kombinacijuuser posted image user posted image pa da zajedno kukamo kako su nemirniuser posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:54:23   
vodolija 82
Dunja,kad ti urade aspiraciju,sve zavisi koliko ce dobiti jajnih stanica i koliko ce se oploditi.oni izdvajaju najkvalitetnije,kojih moze biti,1,2,3,5,10,znaci sve zavisi od jajnika i stimulacije.Vracaju najvise tri oplodjene stanice,odnosno blastociste,to ti predlaze tvoj dr.meni su prva dva puta vratili dve,a treci put tri,nazalost ishod znas...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:56:03   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: melania

U Jevremovoj kod Ljubica,meni je on super doktor mada je retko dostupan za pacijente.Hvala ti u svakom slucaju,i ja tebi zelim ovu kombinacijuuser posted image user posted image pa da zajedno kukamo kako su nemirniuser posted image user posted image


hocemo draga,samo Boze zdravlja,ne sumnjam ja uopste u touser posted image user posted image user posted image koji put radis vto?

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:57:56   
dunja RR
to mi je jasno vodolijice ali npr, ako se sve tri imlantiraju, da li oni po svojoj proceni vade jednu ili dve....brat mi je rekao da je tako kod njih bilo i da su oni trazili da im ostave blizance....

< Poruku je uredio dunja -- 21.9.2009 23:01:26 >

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 22:59:04   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: melania

U Jevremovoj kod Ljubica,meni je on super doktor mada je retko dostupan za pacijente.Hvala ti u svakom slucaju,i ja tebi zelim ovu kombinacijuuser posted image user posted image pa da zajedno kukamo kako su nemirniuser posted image user posted image


e melani a moj brat i snajka su raili u Jevremovoj kod Radunovica, milsim da je on vlasnik....jesi li cula o njemu nesto, on ga je nahvalio..

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:00:25   
melania
Ovo mi je drugi,radila sam tri inseminacije i nadam se da vise necu morati nista da radim.Skoro sam bila kod endokrinologa koja me je iskritikovala posto idem na vto bez problema,uzas jedan.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:01:24   
lence
Ja sam danas dobila fine vesti na UZ, izgleda da se moj najveci fibroid smanjio. Definitivno nastavljam ovu moju dijetu, akupunkturu i biljcice.
Ako bude srece ja bih odabrala dva embrioncica, sacekat cu da cujem savet lekara.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:03:35   
melania
Taj doktor je cini mi se vlasnik bolnice Intermedikus na Novom Beogradu,ne znam nista o njemu sem da je cenjen u ovoj oblasti,inace je nacelnik Visegradske,ako me secanje ne vara.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:04:05   
lence

IZVORNA PORUKA: melania
Skoro sam bila kod endokrinologa koja me je iskritikovala posto idem na vto bez problema,uzas jedan.


Ne kapiram: zasto endokrinolog ima problem sto ti ides na VTO?

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:06:07   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: lence


IZVORNA PORUKA: melania
Skoro sam bila kod endokrinologa koja me je iskritikovala posto idem na vto bez problema,uzas jedan.


Ne kapiram: zasto endokrinolog ima problem sto ti ides na VTO?


upravo, i meni su hormoni ok, ali problemi sa zatrudnjivnjem nisu SAMO vezani za hormone....

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:06:28   
melania
Cestitam draga samo napred.Sve ce biti dobro,samo smireno i polako i bice namauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svima.

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:07:11   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: melania

Taj doktor je cini mi se vlasnik bolnice Intermedikus na Novom Beogradu,ne znam nista o njemu sem da je cenjen u ovoj oblasti,inace je nacelnik Visegradske,ako me secanje ne vara.


sorry, mozda sam pomesala, da znam da je nacelnik u Visegradskoj ali nisam sigurna na kojoj je privatnoj klinici....

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:08:19   
vodolija 82
Dunjice ja stvarno ne znam,posto nazalost nisam bila u toj situaciji,ali mislim da sve ide po preporuci dr,mada stvarno nisam cula da su nekom vadili,osim ako pacijent to sam zahteva.Idi ukucaj Vto dnevnici,tamo ces procitati dosta korisnih stvari,a ima dosta trudnica koje nose ili su nosile trojkeuser posted image user posted image user posted image p.s to je moja potajna zeljauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:10:30   
lence
Izbrojala sam melania 13 beba, to je moj srecan broj. Ali nemoj da preterujes, kud bi nas cetiri sto smo budne na ovoj temi sa toliko dece? Evo meni sasvim OK dvoje do troje?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:10:40   
dunja RR
Melani , posto ja razmisljam o klinici Ivanovic, zvanicno oni u Srbiji imaju najvecu uspenost, nisi razmisljala o njima?

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:13:49   
melania
Mnogo brzo kucate,ne stizem vas.Pa kao pcos se ne tretiraju sa vto,vec samo blaga stimulacija.Htela sam da je odalamim,sva sreca sto nisam.Zamislite idiota koji za 5 god lecenja ima takav argument,pa sto mi nije pomogla u Visegradskoj.Kad sam otisla kod nje privatno i bacila 10 hiljada za neki nalaz i njeno tumacenje onda druga pesma,ej devojke nakupilo mi se nepravde na svakom cosku,to su gamad a ne ljudi.Izvinite mozda sam previse besna ali sa punim pravom,gde baci tolike godine kod budale.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:17:49   
lence
melania, s razlogom si besna, sasvim te tu razumem. Nazalost smo mnogo toga naucile kroz sopstveno iskustvo. Meni je najzalije sto me je to kostalo mnogo vremena.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Vestacka oplodnja
21.9.2009 23:19:00   
vodolija 82
Mila,pokusaj da se ne nerviras,radi stoke,mi odavno nemamo prave ljekare,vec izgleda jedino ako ides privatno,tek si pocela,cuvaj strpljenje za bitnije stvari...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here