|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 23:03:52   
pippi29
IZVORNA PORUKA: indy_25

Hajde kad si toliko navalila i kad te zanima da ti kazem. Moj muz ne radi nista nego drugi rade za njega i ima coffeschop u Ams. Mislim da znas sta je to user posted image a vjerovatno si i pretpostavila.


dobro je dok se ima! ja sam sretna ko god da ima...pozz user posted image user posted image

< Poruku je uredio pippi29 -- 10.10.2011 23:11:58 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 23:11:46   
anuksunamun
vala i ja sam,a najsretnija sam kad ja imam nekako :):):)moram da poradim na tomeuser posted image

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
11.10.2011 0:30:24   
Lilla
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

vala i ja sam,a najsretnija sam kad ja imam nekako :):):)moram da poradim na tomeuser posted image


Odgovor za 10 user posted image user posted image


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
11.10.2011 10:24:51   
Anoniman
Moj muž sinoć NIJE otišao na fudbal jer je mene baš bolelo desno uvo user posted image Zato danas ne prestaje ova kiša user posted image

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
17.10.2011 11:21:52   
Anoniman
Izlazi , sinoc je bio na koncertu The Accüsed user posted image

Ja ne izlazim uopsteuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
18.10.2011 23:00:41   
maruja
Moj izlazi i to stalno pod izgovorom da zavrsava neki posao....Ja izadjem oko dva puta godisnje sa drugaricama u neki klub, pored toga mozda jos dva puta sa njim i meni je dovoljno.Vise sam taj tip da odgledamo neki film,da spremimo veceru ali...On voli i ne moze bez drustva i izlalazaka,kaze da se u kafani zavrsavaju poslovi a meni ostaje da sedim sama i cekam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
25.10.2011 16:39:57   
crazymama
moj ne izlazi, HVALA BOGU, ali zato jednom mesecno ako je neki povod, ili ga pozove neki ortak sa kojim se ne vidja cesto, normalno da ce izaci i ne smeta mi... ali da mi se svako vece sprema za izlazak, a ja da sedim kuci, NEMA SANSI!

inace, ne brani mi da ja idem gde zelim i kad zelim, ali ni ja nisam tip koji ce da skita uvece... uglavnom zajedno odemo do prijatelja na veceru ili nam neko dodje da sedimo, ili kad smo sami on na compu zbog posla, ja uz tv, pijemo kaficu, uzivamo u dvoje... jos neki mesec, posle ce nas biti troje ;)

(odgovor članu maruja)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
8.11.2011 22:22:15   
Meisje
Moj ne sme da mrdneuser posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
8.11.2011 22:59:56   
diximar
moj ..."muz" DA!.. .ali i ja izlazim bez njega. user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
5.8.2012 16:15:56   
malapufika
Ne sme da mrdne vise .

(odgovor članu diximar)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
5.8.2012 16:18:27   
Jole84
Moj se skita,ali ima si merku user posted image
Pufi baš si stroga user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
5.8.2012 16:21:57   
malapufika
Moj je malo izgubio bio merku,pa ako hoce zenu ...mora malo da prikoci..skita na pice,na kafu ,ali nocni izlasci ,lumpovanje,opijanje ,diskoteke,folkoteke JOK forever !!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
5.8.2012 16:23:20   
Jole84
Razumem te user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
5.8.2012 16:26:55   
red3lilu
Izalzimo oboje, ali ne zajedno...user posted image

Kad se sabere i oduzme, to mu dođe jedan do dva večernja izlaska mesečno, kada svako sa svojim društvom malo dane dušom, ispriča se, opusti, ogovara sve što stigne, popije za svoju dušu i kućiiii... user posted image

Preko nedelje se organizujemo ko će gde i kada, samostalno, ili zajedno sa detetom..

U pitanju su samo dobra organizacija i poverenje..user posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 0:40:50   
tanja123
ma moj izlazi sa rodjakom ali nije to svaki dan odu nekada na fitnes izadju malo u grad i to je to ali prije nego sto smo dobili prvu bebu to je bilo svaki dan ali sada je se puno promjenio dobro kazu covjek se promjeni kada dobije djecuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 1:01:31   
MicinaMama
Moj ne izlazi u grad ali ne izlazim ni ja.Da Bogdom ja izlazim....sve bih dala za jedan lep provod sa drugaricama.Pitala sam ga jednom da li bi mi dozvolio da izadjem sa drugaricama kada odemo dole u Bosnu,onako bez njega da izadjemuser posted image ,nisam ni zavrsila odgovorio mi je: samo sanjaj!user posted image

(odgovor članu tanja123)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 1:10:43   
Ivanka 75
Izlazi i on, a izlazim i ja. Ja ponekad ostanem sa drugaricama ili koleginicama posle posla u gradu na piću, on za to vreme sredi dete, da joj večeru, spremi za spavanje, uspava je.
On izađe sa drugarima, nema opijanja, više je ono "ajd da se prisetimo kako bi bilo da smo slobodni?" Uživaju ali se uredno vrate kući u neko pristojno vreme, tek toliko da ne lupa vratima u gluvo doba noći pa da mislim da je provalnik user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 1:25:57   
Sanchy
Ne izlazi a ni ja a retko i zajednouser posted image ...naizlazila sam se u dvadesetim za naredna dva zivota pa mi je valjda dosadilo ili sta vec..sada vise idemo na neku veceru ili rucak kao pravi matorciuser posted image ...sad za par dana imam neki dogadjaj pa idem sama na muziku a tata ce sa babom da cuva malog ,to ce biti mozda treci ili cetvrti put za sest godina da idem solo,bez problema,ne vidim sto bi ga i bilo...on nije ni jednom izasao sam i naravno da to ne dolazi u obzir user posted image user posted image

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 1:38:31   
bojanica7
mi smo pre uvek izlazili zajedno. pre gale. to se uglavnom svodilo na blejanje s njegovim drugarima, jer je bilo cesce okupljanje a i ja sam se preselila u ns, a ovde su mi sve deugraice manje-vise udate i imaju decu, pa ssam se vise druzila s njegovima.user posted image

a moj muz je evos ad u izlasku. a njemu je izlazak nalazenje posle devet kod drugara i uglavnom kad oko ponoci oni krenu u kafanu, on dodje kuci ili ne dodje (ko saduser posted image ) nego izbleji jos malo. jednom nedeljno, nekad dvaput. meni je to ok.

ja izadjem jednom u tri meseca otkad sam se porodila. kad mi dodje neka drugarica iz bg-a da spava kod mene i onda mi skitamo user posted image al sad kad sam trudna jok, nemam zeljicu nikakvu. teram se vec sad da idem nekud na novu godinicu user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 9:22:02   
Anoniman
Izlazi retko, eto juče je izašao iako je znao da mi je ceo dan bilo loše, jer se već dogovorio. Ja nemam ništa protiv, pogotovo što mi je obećao da neće dugo... A na kraju sam ga morala zvati u pola 4 da dođe što pre jer mi je bilo jako loše. Koo zna kad bi došao da nisam zvala!!! user posted image Mrzim kad ljudi ne održe datu reč...

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 9:29:37   
adulence
Mm jedva ceka da se porodim da izadjemo jer nas dvoje aamo party manijaci,tako smo se i upoznali,znamo da ne cemo moci kao pre,ali malo da nas zelja mine,on kaze da je izlazak bez mene dosadan...obozavam ga...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 9:32:04   
sanji
Izlazi jako retko, i to uglavnom ako ima neki povod! Mada se obično ubeđujemo pošto smo do mog porođaja išli uvek zajedno pa mu je sad glupo što ja ostajem kući. Ja sam izašla 3-4 puta sama od kad sam se porodila.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 10:09:00   
MicinaMama
eto moj je ocigledno izasao sinoc!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 10:14:02   
nata11
Izadje kada se sakupi drustvo uostalom kao i ja sa drugaricama. Ali to je zaista retko i kod mene i kod njega najcesce idemo zajedno sa drustvom na vecere ili kaficu, ili pak nasa najdraza varijanca spremanje vecerice i koktela u nasoj kuci. Nekako smo se sto on kaze iziveli na vreme a nismo nesto ni puni energijom kao ranije da ludujemo po celu noc.:)

_____________________________





(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
3.11.2012 10:20:30   
Janncica
Moj ide na kafice sa drustvom,pice,neke dnevne i popodnevne varijante...Izlazimo u 99% slucajeva zajedno...
I da ide na fudbal uvece,pa ostane malo jos posle termina da popiju pice...i to je to... user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here