|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.9.2011 9:32:55   
soni
Sam sa drustvom ne izlazi ( jos uvek user posted image )... Mi izadjemo povremeno zajedno

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.9.2011 9:47:33   
Snelle
Ne, ali zato ja izlazim user posted image  Šalu na stranu, više izlazi preko dana, tada trenira, viđa se sa društvom.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.9.2011 10:12:00   
bea83
Mi imamo neki sistem koji funkcioniše godinama i kad pročitam ovo pitanje iz naslova meni je neobično da to neko uopšte pita. Ne zamerite mi, znam da je naš sistem verovatno u manjini al mi smo nekako navikli. Naime, svako ima svoje društvo sa kojim izlazi kada želi, a da li je to prepodne, popodne ili uveče zavisi samo od obaveza i posla. Moram da napomenem da je to u njegovom slučaju muško društvo, a u mom žensko, i da priznam da pretpostavljam da je drugačije onda ne bi bilo baš prijatno.Naravno, kako vreme prolazi ti naši prijatelji su sve više u ozbiljnim vezama ili su već u braku pa se onda vidjamo i u parovima, ali to je druga priča. Sve u svemu, odgovor je DA, moj muž izlazi uveče, kao i ja, i meni to apsolutno ne smeta, čak mi i prija, jer smatram da neke priče i zezanje nisu za muške odnosno ženske uši i očiuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.9.2011 12:39:15   
MarijaBg
Bea, potpisujem sve!!! Tako funkcionisemo vec evo vise od 10 godina user posted image
Cesto izadjemo i zajedno, imamo i parove sa kojima se druzimo, ali uvece u provod cesce ja sa mojim drugaricama, on sa njegovim drugarima, pa se u neko doba sretnemo u gradu user posted image
Sad i da hocemo, ne mozemo zajedno jer neko mora da cuva bebu user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
9.10.2011 21:55:26   
Alexis79
Odvezla sam mm-a na kosarkasku utakmicu i posle ce da produzi sa drustvom na neko picence.
Sta da vam kazem kad sam mu kupila komplet ulaznica za celu NLB ligu i to u Vip lozi,samo da bih ga naterala da negde mrdne a da to nije vezano za posao.
Angazovala sam najbolje prijatelje i eno ih sad svi zajedno uzivaju u tekmi a ja uzivam kod kuce user posted image .
Mada me zezaju krajnici ali nije bitno

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
9.10.2011 22:15:30   
snješka
Joj, ja ovog svog m tjeram da izađe, a on ni makac. Bože sačuvaj. Da hoće izaći negdje da se odmorim malo.user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 0:05:37   
Cuftas
molim ga da ide negde, a on nece!!!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 0:13:52   
degu
Ni moj ne izlazi, u 22h već uveliko kunja user posted image umoran čovek, nekako su nas ti izlasci oboje prošli. Više volimo da uživamo u našem toplom domu.user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 9:43:36   
GRGA
Hheheheheheh samo citam sta pisete ne mogu da verujem...........MM svako vece izlazi i to je standard zaprepastila bih se kada bi ostao kuci..........user posted image .......Kao i cela postavka njegovog drustava koja stalno izlazi.............Isti problem imaju i zene njegovih drgara:)))

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 10:50:45   
pippi29
ne izlazi...i da nije ozenit nebi izlazio..jer je povucen i ozbiljan..ne pije...prosle su ga te godine...
ne izlazim ni ja..prosle su me godine kada sam mogla do 3-4 ujutru plesati i slusati bucnu muziku...sada volim/o otici na kafu ili u neki dobar restoran..popricati ozbiljno bez dovikivanja.. ne privlaci nas vise izlazci tipa koncerti,feste,disca,kafane...
nasi izlazci se svode na restorane,kafice,zoo vrt sa djetetom,igraone,pizzerije,bowling,neki sport,rodendani,nove godine, itd.. sasvim dovoljno!user posted image

< Poruku je uredio pippi29 -- 10.10.2011 10:59:17 >

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 13:18:28   
Dove
Grga pa kad user posted image user posted image user posted image ...ovaj dabome???
Moj ide ponedeljkom,sredom i petkom na verovale ili ne Tombolu!!!Ima u selu,i bas bude super kad mi s vremena na vreme donese malo parice.Zadnji put mi doneo 6000 i kupila sam sebi pantalone,trenerke...
U pocetku samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sad sam navikla pa me bas briga.Sex planiram za utorak,cetvrtak i nedelju mada mi i tu zabusava,kaze umoran!user posted image
I kako da mu branim tombolu kad sam ga na istoj upoznala.On dolazio ja radila u tom lokalu...i tako...

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 13:28:00   
Lilla
Ja bih voljela da moj pocne da izlazi. Kum nam je divan covjek, a kuma (njegova zena) i ja smo dobre prijateljice i uvijek navaljujemo na njih dvojicu da idu negdje, da se druze jer nas dvije izlazimo tu i tamo na kafu ili veceru, nekad same a nekad sa zajednickim poznanicama i prijateljicama. Ni jedan ni drugi nisu tipovi koji vole izlaske, mm kaze da najvise voli kad je sa mnom kuci, tako se najbolje odmori i opusti. Inace radi mnogo pa mu mozda i zbog toga nije do hodanja. E pa sad, do kad ce to trajati vidjet cemo, ne znam da ne bude obrnuto kad dodje bebac pa od opustanja kuci ne ostane ni slovo O user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 14:56:49   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: bea83

...kad pročitam ovo pitanje iz naslova meni je neobično da to neko uopšte pita... Sve u svemu, odgovor je DA, moj muž izlazi uveče, kao i ja, i meni to apsolutno ne smeta, čak mi i prija

Slažem se. Pri tome, pod izlascima ne mislim na diskoteke i sl. To smo prerasli, s obzirom na obaveze koje imamo i poslove kojima se bavimo. A i nema mesta na koje bih ja izasla, s obzirom na muziku koju tamo puštaju.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 17:45:51   
GRGA

IZVORNA PORUKA: Dove

Grga pa kad user posted image user posted image user posted image ...ovaj dabome???
Moj ide ponedeljkom,sredom i petkom na verovale ili ne Tombolu!!!Ima u selu,i bas bude super kad mi s vremena na vreme donese malo parice.Zadnji put mi doneo 6000 i kupila sam sebi pantalone,trenerke...
U pocetku samuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sad sam navikla pa me bas briga.Sex planiram za utorak,cetvrtak i nedelju mada mi i tu zabusava,kaze umoran!user posted image
I kako da mu branim tombolu kad sam ga na istoj upoznala.On dolazio ja radila u tom lokalu...i tako...






user posted image Hihihihii pa napr danas popodne..........i bilo je super,,ali cu i pridvece da ga pritegnem,jedino sto me nekada nervira sto me probudi pred zoru,,a tada mi je nasladji san user posted image .........

Cekam ga da s evrati.i tako.................I razgovarali smo i sve i nema snse tako ce biti stalno...........Sta reci ,,imama da jedem sve placeno,,kupujem sta hocu kada hocu,,vozimo dvoja kola..........i moze da izlazi do milje volje!!!!

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 18:49:48   
Zell
Izgleda da jedino kod mene nesto ne stima... ako izlazimo, izlazimo zajedno user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 20:03:55   
nina26
Moj ne izlazi, kao da se ne valjauser posted image

Njegova majka kaze, da nisi izasao to jedno vece, nikad se ne bi bi ozeniouser posted image

A ako se desi da hoce nekim cudom da izadje, nece da ide nigde bez meneuser posted image

Ja licno ne bih ni podnela da on izlazi uvek sam, jednu sam takvu vezu imala gde smo izlazili odvojeno, i bas tako sretoh svog muzauser posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 20:06:59   
PoisonEve

IZVORNA PORUKA: nina26

Moj ne izlazi, kao da se ne valjauser posted image

Njegova majka kaze, da nisi izasao to jedno vece, nikad se ne bi bi ozeniouser posted image

A ako se desi da hoce nekim cudom da izadje, nece da ide nigde bez meneuser posted image

Ja licno ne bih ni podnela da on izlazi uvek sam, jednu sam takvu vezu imala gde smo izlazili odvojeno, i bas tako sretoh svog muzauser posted image




user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 20:09:39   
nina26
PE, znam za jadac user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 20:11:48   
anuksunamun
user posted image user posted image moj ne izlazi a ja ga teram,da me ostavi malo da danem nekad dusom...mozda je bolje i ovako ponekad..ali ja volim i da svako ima neko svoje drustvance ,pa ne mora se svakog vikenda uvece izlaziti ..ali na kafe i to ,ja bez toga ne mogu,a on ko pravi Kanadjanin asocijalan,takva je cela severna amerika cini mi se ,svako samo misli na svoj "pay check"parking i kucu..ostalo ako stignu ( a retko stizu :):):)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 20:14:04   
nina26
Anuk, nema ti druge nego da se vratis nazaduser posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 20:25:53   
GRGA
HHEHEHEHH moram mog muza da teram ovo da procita:)))

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 20:29:05   
Dove
Ovaj moj se sprema uveliko...Slikacu ga bas da vidite skituljka...

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 20:34:28   
mikica sa
mm radi u smjenama, tako da nekad radi i do jedan po ponoci nakon cega mu naravno ne pada na pamet jos i da izlazi user posted image
njegovi izlasci su uglavnom nasi zajednicki, jedino gdje ide sam su treninzi i utakmice kluba u kojem trenira a i tamo me tjera da dodjemo ja i Luka da ga bodrimo user posted image

sve u svemu, nisam za otvorene veze ili brakove, mozda sam staromodna ali takva sam.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 20:40:30   
indy_25
Drage moje ja mislim da vi ne bi s mojim muzem mogle ni dva dana zivjeti. Moj izlazi redovno a i ja isto tako.Izlazimo i zajedno. Sutra ide u Paris sa drugovima i tek ce doci prekosutra.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.10.2011 21:34:10   
Dove
user posted image
I ode skituljko...
Dolazi oko pola jedan,uvek mi kupi Sinalco enrgies zna da ga obozavam,popusimo po koju cigaru,pa oko jedan na spavanje.A dok ne dodje ja sam ili na RR ili se davim u Indijskim filmovima.user posted image

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here