|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 16:06:18   
Bebilina
IZVORNA PORUKA: Peace*

Imaju i moji Crocs. Lukine su u vrtiću, sad ćemo ih pokupiti pred more, a Marko svoje ne izuva. Ali Marku se užasno oznoje noge u tome, pa ako još upadne prašina... fuuuuj kako smrdi na kiselo kad mu izujem.

Jesu to original ili kopija? Pitam zato sto se i mojoj ceri u sintetici znoji noga, al Crocs je imala do sad 3 para original i u svim je bila super... Ne izuva ih od prvog sunca do snega svake godine. user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 20.6.2013 16:07:11 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1551
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 16:18:30   
Tiziana
Da,ni mojima se ne znoje noge.Samo budu prljave,uvuce se prasina.Ali Boze moj.I moji ne izlaze iz njih celo leto.Sin cak u njima igra i fudbal u parku..JA ih svako vece lepo perucnem,ujutru ciste i to je to.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 1552
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 16:21:51   
Ana RR
MM i ja imamo crocs kupljene u kanadi i uopšte se ne znoji noga u njima, treba da nam stignu i za Marka pa ću videti da li će mu odgovarati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 23:45:49   
Azra_
Anči, misliš da nije mali za crocs? Moj sestrić sa 2,5 ih ove godine nosi prvi put i baš uživa u njima i lepo hoda, ali mi deluje da smo mi još mali za to. Mada, posle ovih Rider, može sve da nosi. Ni nama ne ispadaju prstići, nego se sapliće o prednji deo koji je savitljiv. Muž insistira da dete treba da se navikava, ali ne pada mi na pamet da se pretrnem svaki put kad vidim stepenik. Kupićemo neke čvršće, a ove čekaju more, ako ne omale... Mada, i za plažu mi nisu neko rešenje. Kad hoda, pošto su otvorene, zabadaće se u pesak...user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1554
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 8:44:37   
Brand new mama
I moji su se prosle godine obogaljili od tih mekanih sandalica-kako krenu tako se prednji deo savije i padnu,a nisu inace nespretni klinci. I onda smo im uzeli napred zatvorene cicibanke i neke mekane za vodu,ali isto zatvorene. Mene te razlike brojevim nerviraju,Naturinove sandalice isti model,samo razlicite velicine mu odgovaraju.Njihove patike-nosi 29,te mu odgovaraju 31user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 8:47:12   
Trcosava
Prvo da se pohvalim da smo našli sandale!!! I to u trgovini koju nisam ni htela da zovem jer sam na netu videla da imaju samo male brojeve. kupili smo br. 29!! Jbt ni cm nisu ono što su nekad bili! Ove su kao 17.5 cm i ima iha mesta na prstima.

Marsovke su čizme. ovde ih zovu ski butke...
Evo ovo su marsovke
user posted image

Drugo, ko beše reče da otvoreni prsti nisu za decu? Ove sandale mi Ani uzimamo bukvalno od kako je prohodala, prva dva puta je u njima čudno hodala i posle je bilo ok. Fora je u kaiševima koji se svuda podešavaju i tako nema bojazni da će da izlete prstići i da vire preko sandala.
Ovakve ima sada
user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 9:23:33   
Tiziana
Zasto mali za Crocs. Moja cerk aih nosi,a malo smo stariji od vas. Da je leto pocelo ranije,pocela bi ranije da ih nosi.
Trco ja sam spominjala otvorene prste da nisu zgodni,ali ne zbog saplitanja ili izletanja,vec sto upropaste nokte!!! na sta su mu licili jedne godine,bilo mi zao da gledam..

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 9:29:44   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Zasto mali za Crocs. Moja cerk aih nosi,a malo smo stariji od vas. Da je leto pocelo ranije,pocela bi ranije da ih nosi.
Trco ja sam spominjala otvorene prste da nisu zgodni,ali ne zbog saplitanja ili izletanja,vec sto upropaste nokte!!! na sta su mu licili jedne godine,bilo mi zao da gledam..

Generacija moja (Snelle) je rekla da ispadaju prsti, a sad vidim da je svima problem savijanja - ove Tevine se ne savijaju napred. Jbt neko će još da pomisli da ih reklamiram user posted image , ali ja sam svarno oduševljena njima. Kupila bi i sebi, ali modeli za odrasle su oko 80€!!!

Napravljene su od nekog antibakterijskog materijala. Šteta što ih nema u Srbiji

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1558
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:08:49   
Tiziana
Cekaj,tvoja cerka nosi br 29? Sad tek vidim..Nosi veci br,a mladja je od mog sina koji daleko od toga da je sitan za svoj uzrast,a ni noga mu nije mala.tata mu nosi 46.
Super su ove sandale. Puno stranaca ih nosi.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:13:07   
Didy
Moji su oboje u "grubin" sandalicama otkako su prohodali. Prsti su otvoreni, ne sapliću se, ne padaju, prirodni su materijali, noga se ne znoji, kaišićima im podesim širinu, dužinu... Ne planiram da ih menjam leti.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:13:44   
Azra_
Čovek sve nauči. Ja mislila da je super što su mekane i da će mu biti udobne, ali eto...

Šta mislite, da li da mu kupujem sa otvorenim prstima, ali čvrste... Pollino mi deluje ok. Kakva su vaša iskustva??

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:19:46   
Didy
Ja uvek za leto kupujem sa otvorenim prstićima. Jedino tog prvog leta dok još nisu imali ni godinu dana su imali sa zatvorenim prstićima.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1562
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:22:49   
Azra_
Mi imamo 1,5 god. hoda stabilno i deluje mi da bi mogao nešto sa otvorenim prstima. Žao mi je da mu se kuva nožica. Kupila bih mu neke kvalitetnije, pa bi mi bilo baš bzvz da i one završe u kanti kao ove mekane.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:24:33   
Didy
Ja te mogu posavetovati samo za "grubin", nijedne druge nismo probali, jer nam odgovaraju, pa ne menjamo. One su čvrste, ne savijaju se.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1564
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:26:23   
Moiraina
Evo da i ja pohvalim Grubin sandalice. Kupili smo ih za ovo leto, mali ih obozava. Ne smeta mu sto su otvorene napred, valjda zato sto je cvrsci djon (za razliku od Rider koje su bas mekane, pa su se savijale dok je hodao), ne saplice se. Malo im je manji kalup, tako da moj sin koji inace vecinu obuce nosi 25, njihove sandale nosi br. 27.
Nase su ovakve:
user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:31:34   
Didy
Takve je moj sin imao prošlog leta. user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1566
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:36:04   
Didy
Ovakve su Stefanove za ovo leto KLIK, samo tegetpalva boja, a Sofijine su ovakve KLIK.

< Poruku je uredio Didy -- 21.6.2013 14:37:06 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:40:46   
Ana RR
Kakve su im cene? Definitivno ću morati da pogledam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 14:44:10   
cockic
i peki je proslo leto grupin.ali na cicak sa dve trake.i super su.mislila sam da cu i ovo leto.ali se odlucicmo za nike.kao da su bosi,poluotvorene su.mada.one su i za vodu,a mogu i ovako.videcemo kako ce u njima hodati.pa pisem utiske.djon nije mekan,materijal je mekan i savitljiv mislim da ne mogu da ih zuljaju.
a lena mi je inace po kuci,bosa ali unistala je prste od vrata ili joj nesto tresne na nogu.i onda joj je evo juce otpao nokat na placu.tako da se za ortvorene sa njom ne bi ni usudila.stabilna je ona,slabo se spotacinje.ali uvek joj nesto tresne na noge.nokat joj neotpande nego se izlista i tako od koren raste.a tacno znam i kad ga je tresnula.tako joj je bio i jedan na ruci.isto je zveknula na kuhinjski element.prikljestila.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 15:02:51   
Moiraina
Ja sam ove sa slike platila 2.500 u njihovoj prodavnici u Zemunu. One su skroz kozne, a isti model samo nisu kozni kaisici je 2.250.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 15:07:19   
lesica
Što se grubinki za decu ( a i za nas ) tiče, često mogu da se nadju u apotekama po nižim cenama- prošlogodišnji modeli, i to za manje od 2000 hiljade.
Lenka ima grubin "papagajke", i crocks za po dvorištu i kući, i tako nam je od kako je prohodala. I ne menjamo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 15:11:04   
Didy
Mislim da su Stefanove bile ispod 2000, a Sofijine možda malo više od 2000. Nisam baš sigurna. Uzela sam ih u apoteci i jeftinije budu tako nego u Grubinovoj prodavnici u Novom Sadu, ne znam na koju foru.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: Dečija obuća
21.6.2013 23:13:04   
Azra_
Iskreno, meni kod Grubina estetika nije jača strana, a i ne volim kad nije čičak. Mada, ako je detetu udobno, ništa drugo nije preterano važno. Džaba lepa sandala ako je neudobna i ako nepravilno hoda dete u njoj...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: Dečija obuća
22.6.2013 8:54:28   
cockic
grubin imaju i na cicak.kazem meni je sin imao proslo leto.i super su.ali ove godine smo se odlucili za nike.videcemo kako ce im biti u njima.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: Dečija obuća
22.6.2013 9:00:16   
Ivanka 75
Grubin su anatomsle, zar ne?
Fizijatar nam je savetovala da I. nosi anatomsku obucu zbog kolena radi jace potpore

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here