|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
17.6.2013 0:46:19   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Alexxa

Ja ću prosto da prolupam oko razmišljanja o obući. 100 godina nisam ušla na forum, ali sad sam morala. Moja devojčica ima 11 meseci i hoda uz nameštaj, problem je što traži da hoda i napolju, puštala sam je po malo u nehodajućim, ali su se iskrzale skroz sve, a imamo ih poprilično mnogo. Ne daje mi se 5-6000 za neku obuću dok još ne hoda sama. Sanchy, javi šta si ti uradila.
Eh, da u kući je u čarapicama samo.


Na kraju sam mu kupila Pavle cipelice br.18,onda sam mu kupila adidas sandalice,pa smo dobili starkice ,pa smo sad za rodjendan dobili Pavle sandalice ,Ciciban cipelice 19,sto mi je super,taman za jesen,i Nike patike takodje za jesen..uglavnom je sada u ovim sandalicamauser posted image

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Dečija obuća
17.6.2013 14:17:22   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Maretu su napravile žulj na oba mala prsta user posted image nije mi jasno kako i čime, jako su mekane, nema šavova... znači baciću ih u kantu koliko sam se iznervirala.

Mozda je to samo na pocetku dok ne nauci da hoda u njima,mislim da je tako i Lani bilo a posle nije izbijala iz njih user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Dečija obuća
17.6.2013 14:20:21   
Moiraina
Mi smo isto loše prošli sa Rider sandalama, sad neće ni da ih vidi. Nije uopšte mogao lepo da hoda u njima user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Dečija obuća
17.6.2013 14:55:45   
Peace*
Luka ih ne izuva, ali bukvalno. A Marko je čovek seljak - nosi ih strogo na čarape. user posted image I pada. Ali šta ću mu ja, neka nauči. Kolena su nam izlupana. Od toga se raste.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Dečija obuća
17.6.2013 15:07:15   
Tiziana
Moji su u Crocsicama. Ne izuvaju ih od kad pocne toplo vreme i ne kupujem im nikakvu drugu obucu za leto.Svako vece ih operem od prasine i cuda,njima udobno,zatvoreni prsti sto mi je bitno jer je L prve god sve obio nokte o beton, ja sam super zadovoljna.jeste da dosta kostaju,ali kako im nista drugo vise ne kupujemo,a nose ih skoro pa 24/7 isplate za svaki dinar.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Dečija obuća
17.6.2013 15:18:38   
Peace*
Imaju i moji Crocs. Lukine su u vrtiću, sad ćemo ih pokupiti pred more, a Marko svoje ne izuva. Ali Marku se užasno oznoje noge u tome, pa ako još upadne prašina... fuuuuj kako smrdi na kiselo kad mu izujem.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Dečija obuća
17.6.2013 17:21:38   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: lanajelena


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Maretu su napravile žulj na oba mala prsta user posted image nije mi jasno kako i čime, jako su mekane, nema šavova... znači baciću ih u kantu koliko sam se iznervirala.

Mozda je to samo na pocetku dok ne nauci da hoda u njima,mislim da je tako i Lani bilo a posle nije izbijala iz njih user posted image


Joj ne znam, smorila sam se. Sa prednje strane nam je dvorište skroz u betonu i tu stalno jurca, kolena su mu užasna posle jučerašnjeg dana. Traži da mu obujem u kući, ali i tu se sapliće.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Dečija obuća
19.6.2013 22:27:29   
minna
Mi smo danas uzeli ove, samo plave I njemu se bas svidjajuuser posted image klik

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Dečija obuća
19.6.2013 22:56:29   
Bebilina
Mi ovih dana ceri obnavljamo obucu. Sve je prerasla, u velicini 28 je i uzeli sam joj duboke Convers-ice, elegantne bele baletanke, Havaianas naprsnice, patike za fizicko i cipele za skolu. Jedino joj baletanke jos pasu... Ona je do ove godine nosila leti Crocs, ali kod devojcica one vise nisu "in" pa su ih Havaianas zamenile.user posted image

Sin nosi vec velicinu 20. Imamo dva para, oba po meri i za duzinu i sirinu. Prve su nam bile Garvalin, druge smo kupili za krstenje. Nosi ih samo napolju kad hoda, ostalo vreme je u kolicima, kuci i basti bos.


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Dečija obuća
19.6.2013 23:55:47   
Ana RR
Šta su naprsnice?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 0:01:31   
Anoniman
Anci mislim da misli na japanke user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 7:45:51   
Anck Su Nmaun
Mi smo juce Hani kupili ove Rider! Prosle godine je T imala slicne Adidas ali su sad jos uvek velike za H..taman za sledecu, ali su extra sandale!
user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.6.2013 7:46:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 7:51:52   
Trcosava
Ani od kako je prohodala za leto uzimamo ovde sandale
user posted image

One mogu i u vodu i po pesku i po kamenju i po suvom. Imaju već odrađen anatomski, a materijali su super. Ovde godine se ubih tražeći br. za nju. Danas idemo definitivno da probamo da nađemo. Naime, tražila sam u jedno 8 prodavnica br. 28 i nigde ih nema. Kad je Ana došla kući, izmerim uložak iz patika i on ima 18 cm. Kad sam pogledala na tabelu za brojeve tih sandala, ispada da mi dete nosi br. 30.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 8:12:45   
Anck Su Nmaun
Ma ti kalupi i brojevi su haossss

Hani smo kaaao kupili 23, a ona nosi jedva 21! A Tackine Adidas od prosle godine su 23 i ogromne su joj ...user posted image tek ih moze nositi sledece godine.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 8:20:51   
Trcosava
Gledaj, ja znam da recimo Nike ima manje kalupe, te tako ja koja nosim 37 nosim nike 38 ili 38.5! Adidas isto ima te kao manje kalupe, uzeli smo joj patike br. 28.5 čini mi se. A najveća komedija su mi ciciban!!!

Jedne ciele su joj bile 27, gumene čizme 29, a marskovke su samo br 29/31. SVE su ciciban! TRI različita broja sitog proizvođača za tri para cipela.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 12:20:28   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Anci mislim da misli na japanke user posted image


Pa i ja bih rekla ali otkud znam..user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 12:28:34   
Bebilina
Ana moja mama ih zove naprsnice, vi japanke, English flip-flops pa ti vidi user posted image
Uostalom kad kazes marku zna se za sta stoji, ima ih i u Srbiji user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 12:30:29   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Trcosava
...a marskovke su samo br 29/31.

A sad ja da pitam sta su marskovke? user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 12:36:03   
Ana RR
Znam za flip flops, mi ih nekad tako zovemo, naprsnice sam pretpostavila da su japanke ali rekoh bolje da proverim user posted image E ne znam ni ja šta su marsovke user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 14:08:25   
Azra_
I mi imamo sandalice Rider, one mekane...kao što je AnaRR kupila. Uh! Kupili smo ih u maju i tek sad isprobali. Mislim da će nam one ostati za pesak, a da ćemo morati da kupujemo druge. Dete gazi stabilno i inače nije sapetljivko, ali u njima pada. Ja sam se oduševila što su mekane, ali izgleda da to baš i nije najbolja opcija. Onaj prednji deo ispred prstića se presavije na najmanju prepreku i buklavlno detetu pomogne da padne. Hoda po tepihu i pada... Izgulio kolena prvi put u životu.user posted image user posted image baš sam se razočarala, ali dobro...

Sada da razmislim da li da mu kupujem Polino sa otvorenim ili zatvorenim prstima i spremim pare...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 14:51:04   
Azra_
Ovako nešto mi izgleda ok:

http://www.pollinoshoes.com/catalog/product_info.php?cPath=23_24&products_id=77

Ove Rider ću baciti u kantu!user posted image


Anči, jel se tvoj Mare navikao ili su i vaše mekane sandalice na putu do kante?

< Poruku je uredio Azra_ -- 20.6.2013 14:57:21 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 15:02:57   
Ana RR
Azra, da mu vidiš kolena samo user posted image užas blagi. Nosi ih po kući i na terasi, napolju samo u bašti gde je trava, prednje dvorište nam je skroz u betonu. Nosiće ih na moru, ako mu ne omale do tada a moraću mu nešto drugo kupiti, vidim većina dece nosi grubin, pa možda i to uzmem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 15:31:35   
Snelle
Ja sam aposlutno protiv rider sandalica. Kupila sam ih detetu kad je imala godinu i po dana. Nisu stabilne i detetu je nogica stalno prstićima izletala napred. Nikad više ih neću kupiti.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 15:35:46   
Ana RR
Marku ne izleće noga već se prosto sapliće o taj prednji deo, jako su mekane i zapinju svuda.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Dečija obuća
20.6.2013 16:05:54   
vonavoj
Tika je dobila rider,tj,nasledila,i obula sam joj jednom i videla da nece moci da hoda,jednostavno se saplice o prednji deo..a kroksice najvise voli i trci u njima...hahhaha i ne pada! mislim da su jos mali za otvorene prstice..ni grubin mi se ne svidjaju,cini mi se da su jako krute za decu,nemam pojma!
mada je mozda i u tome poenta da ne padaju,da se ne saplicu!user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 20.6.2013 16:06:30 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Nije se vratila kući iz škole. I neće se v...
Pre nego što kreneš da upireš prstom u druge, možda ipak da ga staviš na čelo.
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here