|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prati bebin veš?
24.5.2013 11:55:38   
Leax

IZVORNA PORUKA: Sanchy
.izmedju masine naseg vesa i bebinog pustam praznu sa sodom bikarbonom i sircetom radi dezinfekcije


Uf bre Sanchy user posted image

Mihajlov ves naravno perem jos uvek odvojeno a prasak koristim isti kao i za nas-ariel samo ga malo manje doziramuser posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kako prati bebin veš?
24.5.2013 12:10:00   
Olga75
ja i dalje perem njen beli ves odvojeno
a ono sareno kako sta i sa cim


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kako prati bebin veš?
24.5.2013 13:01:32   
Meisje
Tako cu i ja,nekako mi to logicno ideuser posted image
Mozda eventualno neke jaknice ili cebenca..ali garderobu ne

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kako prati bebin veš?
24.5.2013 13:08:07   
Figaro88
Ja i sad uglavnom odvajam njene stvari,ali desi se da ubacim i sa nasim,zavisi koliko ima.A kad je bila beba prala sam odvojeno obavezno,sa nasim praskom,bebi omeksivacem,i stavljala sam sve na duplo ispiranje...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kako prati bebin veš?
3.6.2013 13:12:35   
Figaro88
Juce sam prepakivala Andreine bebece stvari i primetila sam da se na nekim pojavile kao neke zute flekeuser posted image Nije mi jasno zasto,stoje spakovane u kese,pa u ormar,dobro zatvorene.Danas cu opet sve da operem,ispeglam i prepakujem,ali ne znam da li ce se skinuti,a i mozda bih trebala da kupim one vakum kese za stavri da se opet ne pojaveuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kako prati bebin veš?
10.6.2013 14:40:13   
rajkica
bebin ves perem posebno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kako prati bebin veš?
22.7.2013 18:15:16   
srdjanelo
pa cim su se zute fleke na tkanini naknadno pojavile znaci da ti prasak nije otklonio dubinske masne fleke user posted image

(odgovor članu rajkica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 11:47:20   
dunja RR
Ja sam uzela Baby Duel, preko Akse. Sada videh da većina stavlja manje deterdženta, mada ja u principu i inače stavljam manje čini mi se. Za sada uključujem dodatno ispiranje za bebine stvari, ne stavljam omekšivač. Pelene sam prala na 90, a ostalo na 40.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.6.2014 11:48:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 11:54:24   
dijana1*
ja imam posebnu kantu za bebine prljave stvari i njih posebno perem. Pelene sam isto oprala prvi put na 90 a ostalo na 40 a posle sam sve prala zajedno na 40 ili 60 zavisi sta perem. te pelene nisu bile prljave da bi ih prala na 90 jer su sluzile za siroki povoj.
Prvih par dana sam koristila Ariel pa je bio prejak pa sam onda kupila merix sto na njemu ima sapuncic user posted image
Posle mesec dana sam pocela da koristim omeksivac Chicco i to u jako malim kolicinama, bukvalno par kapi.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 11:56:43   
vikiveki
Ja sam do skoro prala posebno Stefanov veš a posebno Viktor i Vikin ,a posebno naš.To znači tri mašine vešauser posted image Sada je i Stefi porastao pa i njegov veš perem sa ostalim.Inače u početku sam koristila samo omekšivače koji su namenjeni specijalno za bebe

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 12:00:29   
World
Ja koristim tecni faks sensitive, jako malo ga stavim i ako stavljam nesto na fleke, onda ide na dodatno ispiranje.. ne stavljam nikakav omeksivac, mislim da nema potrebe, a i ne bih da rizikujem kojekakve alergije... i zavisi kakva je garderobica, perem na 40-60 c, ako je nesto bas prljavo (ono npr. nakon samostalnog jela recimo user posted image ), a moze se otkuvati, onda na 90 c, tipa bodici i sl.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 12:02:12   
anci kv
posebno. Sad duel bebi prašak i njihov omekšivač,nekad i chico.
Naravno pretpranje i dodatno ispiranje još uvek

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 12:03:08   
dijana1*
Nisam napisala sada koristim zeleni Faks i super pere. A ovaj omeksivac je bas namenjen za bebe. A stto se tice fleka kada je nesto bas bas uflekano prvo potopim u prasku da malo odstoji posle rucno istrljam i ubacim u masinu. Fleka kao da nikada nije ni bilo.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 12:04:28   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR
Pelene sam isto oprala prvi put na 90 a ostalo na 40 a posle sam sve prala zajedno na 40 ili 60 zavisi sta perem. te pelene nisu bile prljave da bi ih prala na 90 jer su sluzile za siroki povoj.


Tako i ja planiram.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 12:08:25   
Olga75
ja sam prala persil sensitivom i dva puta ispirala i onda peglala sa obe strane i to dosta dugo . Negde oko njenog receg meseca sam pocela da stavljam po malcice oplemenjivaca , lenor sensitiv i dva puta ispirala i idalje peglala sve sa obe strane user posted image
i da i dalje perem njen beli ves odvojeno a skoro je sest godina

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 12:11:40   
World
Fleka kao da nikada nije ni bilo.


blago tebi, to su neka pristojna djeca... ova moja kad se ufleka to je haos...user posted image


i ja perem sav njen ves posebno, pa kad dodje i druga beba onda cu zajedno prati njihov... i peglam.. za svaki slucaj... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 12:19:20   
ivaMark
Jedino sam na 90 prala "mlekaste" pelene, odnosno one koje sam koristila pri izmlazavanju i one koje je J izbljuckala, ostalu njenu garderobu na 30, s"tim sto sam za ono nasledjeno koristila iz DM tecnost za dezinfekciju. U pocetku sam koristila Chiccov omeksivac, kasnije presla na one koje koristim i za nasu garderobu, u manjim kolicinama. Deterdjent takodje u manjim kolicinama stavljam, peglanje obavezno.

A za Pari odgovor na ovoj temi, nadam se da ce videti user posted image
user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 12:21:18   
dijana1*
World ufleka se sve i do sada sam stvarno imala problem sa flekama ali zeleni faks u kutiji je stvarno super. Potopim sa njim garderobicu i sve spadne. Probaj

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kako prati bebin veš?
1.6.2014 12:28:04   
New Mom
Kod nas: bebeci ves posebno (i tu posebno pelene a posebno sve drugo), ovome dvoma zajedno perem a zasebno u odnosu na nas.
Prva 3 meseca duplo ispiranje i bez omeksivaca (Kolji zbog ekcema i nesto duze od 6 meseci sam tako).
Pelene na 90, ostalo na 30-40 stepeni.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kako prati bebin veš?
9.6.2014 16:17:35   
pari

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Jedino sam na 90 prala "mlekaste" pelene, odnosno one koje sam koristila pri izmlazavanju i one koje je J izbljuckala, ostalu njenu garderobu na 30, s"tim sto sam za ono nasledjeno koristila iz DM tecnost za dezinfekciju. U pocetku sam koristila Chiccov omeksivac, kasnije presla na one koje koristim i za nasu garderobu, u manjim kolicinama. Deterdjent takodje u manjim kolicinama stavljam, peglanje obavezno.

A za Pari odgovor na ovoj temi, nadam se da ce videti user posted image
user posted image

hvala! ovu tečnost za dezinfekciju si stavljala umesto deterdženta ili zajedno?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kako prati bebin veš?
11.6.2014 11:48:56   
ivaMark
Pari, stavi se deterdzent normalno a ovo ide utamo gde se sipa omeksivac.
Ako hoces posle da stavis omeksivac-pustis masinu na ispiranje i sipas ga. user posted image


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kako prati bebin veš?
11.6.2014 15:21:55   
Rosita
Ja malo po malo pocinjem da perem sa nasim, sareni ves... vrlo sam polako to radila i sad ne perem sve naravno skupa, ali dosta toga operem i nista mu ne fali... pocela sam od kako je u gostima kod svekrve njegov ves opran zajedno sa nekim mojim sarenim i to ne znam ti kojim praskom i nista mu nije falilo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 20:43:04   
wivern
Koliko vidim niko nije kupovao neki bas bebi prasak za ves, sve ste vecinom stavljale samo manje ovog "naseg". Mi smo u skolici dobili frosch-ov omeksivac za koje su mi drugarice rekle da je super, pa cu ga testirati.
user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 20:54:02   
dunja RR
Ja imam Froschov baby deterdžent za sudove. A omekšivač ne koristim.
Wiv, mi stavljamo manje deterdženta ali omekšivač uglavnom niko ne koristi od početka bar ono što sam ovde čitala, to je omekšivač?
Ja sam dobila Chiccove omekšivače za bebe, od klijenta, nekoliko raznih i super su, ali ih nisam stavljala. Ne znam kada mame počinju da stavljaju omekšivač, tj. u kom uzrastu ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.9.2014 21:00:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 20:59:07   
serpica
ja koristim omeksivac za bebine stvari od prvog dana,samo onaj bebi omeksivac i nikad nismo imali problema.Inace i ja perem bebin ves odvojeno,a devojcicama sam od skoro pocela da perem zajedno,samo njihove,opet,mm i ja posebno.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here