|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 20:59:19   
minnica
Wivren, ja sam sad potrošila jedno pakovanje tog oplemenjivača i kupila drugo. Sviđa mi se. Kupovala sam i tečni deterdžent iste marke za bebeći veš kad su bili mlađi. Sad već sve perem Persilom jer se flekaju dosta

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 21:01:36   
dunja RR
Minnice, jel od rođenja koristiš omekšivać ili?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 21:03:34   
minnica
Da, od početka. Ili beli Chicco ili Frosch. Nije bilo nikakvih osipa, a oboje imaju osetljivu kožu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 21:05:28   
dunja RR
Znači mogla bi da počnem da stavljam, nisam do sada. Imam Chicco i beli i još neke. A posle omekšivača, duplo ispirate?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 21:10:38   
serpica
Dunjci slobodno stavljaj,i ja sam od prvog dana cak i one stvari za bebu sto sam nosila u porodiliste i njih sam oprala sa omeksivacem. Ja sam uzela duel baby,kasnije chico i druge kombinovala sam i sve je bilo ok.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 21:12:34   
branki*
ja uvek ispiram duplo i svoj ves ,a i bozin kad je bio beba,bez obzira na omeksivac.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 21:15:29   
wivern
Dunjci i meni je bilo cudno ali su nam u skolici preporucili (naravno da je to sve reklama) i jos nam je Nada rekla gde ima najpovoljnije da se kupi (to sam naravno zaboravila user posted image )
Hvala zenske, drago mi je sad kad vidim da ima dosta vas koje su od prvog dana koristile omeksivac jer mi je lakse da se odlucim da li cu ga isprobati odmah.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 21:17:44   
branki*
mi zbog ekcema nismo koristili omeksivac dugo.da nije bilo ekcema,koristila bih,lepsi mi ves nekako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kako prati bebin veš?
7.9.2014 21:30:32   
Dani.kv
Ja sam dugo koristila samo persil senzitiv. Posle cetvrtog meseca omeksivac. Sad sam presla na duel senzitiv i duel bebi omeksivac. Moji su pre vremena rodjeni pa sam dosta vodila rocuna o kozi. Doduse u Kg su govorili da moze i po kasika obicnog umesto senzitiva

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2014 10:53:15   
Jole84
Mili je u početku izbijalo crvenilo od omekšivača,sad kad je malo ojačala koristim ga,al do skoro nisam uopšte. Malo je bezveze bez njega kad se ukorave pelene i peškiri,manje više zbog mirisa iako mi je Chicco beli melem za nos user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2014 10:58:56   
degu
Ja ne koristim omekšiveč, umesto njega stavljam sirće, u prašak dodam malo sode bikarbone i bude veš mekan a ne oseća se na sirće, miriše na prašak i duplo ispiram. Koristim Ariel, za sad sam zadovoljna user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2014 11:03:11   
Anarunika
Od prvog dana , beli Lenor (za bebe) uglavnom. Sviđa mi se i miris a bebama nije smetalo. I sada ga koristim, i uvek nekako kupujem te bebeće omekšivače. Ostalo mi u navici user posted image
A na veš mašini imam program za baby cotton , samo namestim temperaturu. Valjda mašina zna kako će da ispere bebin veš,to joj je posao user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2014 11:05:32   
vonavoj
Hvala degu sto si me podsetila da stavim sirce,u koju pregradu stavis,koliko?
Ja nisam za omeksivace kad su mali,ne treba imuser posted image ..to samo nama treba da mirise!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2014 11:08:18   
degu
on stavljam u pregradu za omekšivač i onako otprilike, malo samo sunem user posted image ima negde i neki recept za domaći omekšivač sa sodom sirćetom, vodom i etarskim uljem al mi je to komplikovano user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2014 11:13:28   
vonavoj
Hvala,i ja cu da sunem! A sodu stavis kad i prasak! VIdis,vec bi mogla da stavim,peru mi se stramplice! Stavila sam,i nadam se da nece smrdeti,kao sto kazes,a da budu mekane..jer su sve stare,dobijene strample!user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 10.9.2014 11:14:47 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2014 11:17:32   
New Mom

IZVORNA PORUKA: branki RR

mi zbog ekcema nismo koristili omeksivac dugo.da nije bilo ekcema,koristila bih,lepsi mi ves nekako.

I ja tako sa Koljom pa sad isto za svaki slučaj izbegavam.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kako prati bebin veš?
10.9.2014 11:18:28   
Klarita
Od prvog dana koristim persil sensitive i chicco beli. Probala sam frosch ali nisam bila zadovoljna. Kupila sam juce Cocolino plavi, pa cu da probam i njega. Prvih mesec dana sam stavljala na dodatno ispiranje. I tako sa drugim detetom user posted image nemam puno stvari tj dovoljno, pa ne cekam da se nakupi, jer onda ne bi imao sta da nosi jadan. Perem im zajedno ves. Sareni na 40, beli i peskire na 95. Obavezno peglam sve. K jos uvekuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kako prati bebin veš?
2.10.2014 17:07:31   
Mariya
Mame jeste li zadovoljne persil sensitive-om?da li opere fleke?ja sam dosad koristila duel baby i super je prao ali ga sve redje nalazim u topoli,plus sto je persil sensitive 150 din.jeftiniji.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kako prati bebin veš?
2.10.2014 17:13:18   
Mala Elena
Ja sam tide koristila od starta a lenor sensitive samo za nju i odvajala sam ves prva tri meseca. I dalje nas donji ves i carape, krpe... ne peremo sa njenim stvarima i gledam da odvojim samo cistije stvari za tu varijantu . Ima osetljivu kozu inace. E da, koristila sam i silan omeksivac za decu i nije los. I dalje joj sve peglam. user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2014 12:57:45   
degu
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hvala,i ja cu da sunem! A sodu stavis kad i prasak! VIdis,vec bi mogla da stavim,peru mi se stramplice! Stavila sam,i nadam se da nece smrdeti,kao sto kazes,a da budu mekane..jer su sve stare,dobijene strample!user posted image


Da, da sodu kad i prašak i sirće odmah na početku i uvek duplo ispiram a ne smrdi, mirisaće na prašak, a biće mekane i stare štramplice user posted image i super će se oprati jer soda smanjuje tvrdoću vode pa se bolje pere, tako sam čitala.

< Poruku je uredio degu -- 8.10.2014 12:58:13 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2014 13:59:57   
vonavoj
degu,hvala,tako sam i prala!user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2014 15:25:34   
mirkam
Od prvog dana i dan danas perem bebine stvari odvojeno ,koristim Chicco omeksivac bijeli i bukvalno sve peglam.Jedino sam prašak promijenila,u pocetku sam koristila Duel baby a sada Persil,bolje skida fleke.
I nisam ja omeksivac od početka koristila radi mirisa (ima li nešto ljepše od mirisa bebeuser posted image ), nego zbog mekoce.Bez njega mi je sva garderobica,naročito pelene,bila nekako kruta.
I da,perem na programu Baby care samo podesim temperaturu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2014 15:29:16   
Olga75
par dana do sestog rodjendana zvercicin donji ves i peskire perem posebno , koristim persil a oplemenjivac kako koji ali uglavnom rotiiram lenor i silan
i tako
valjda cu tako prati do njene udaje user posted image
jedino sto ponekad u njeno sareno ubacim koju moju bluzu ali retko
sto ce reci i sareni ves joj perem manje - vise posebno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2014 15:43:57   
blesavko

IZVORNA PORUKA: degu

Ja ne koristim omekšiveč, umesto njega stavljam sirće, u prašak dodam malo sode bikarbone i bude veš mekan a ne oseća se na sirće, miriše na prašak i duplo ispiram. Koristim Ariel, za sad sam zadovoljna user posted image

Degu a koje sirce stavis? I koliko sode, jel onu u kesici?

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2014 18:10:55   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Znači mogla bi da počnem da stavljam, nisam do sada. Imam Chicco i beli i još neke. A posle omekšivača, duplo ispirate?

Omeksivac se uopste ne preporucuje dodavati prilikom pranja decijih stvarcica cak nije preporucljiv ni za odrasle sa osetljivom kozom ..umesto omeksivaca stavi sirce alkoholno cetiri cepa sa malo vode,omeksava i ujedno dezinfikujeuser posted image


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here