|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prati bebin veš?
3.9.2015 16:24:23   
jess021
Maraj, zato sto je nov. Sledeci put ce ici na 60.
Sve nove stvari sam oprala na 30 stepeni.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Kako prati bebin veš?
3.9.2015 19:04:33   
Maraj
A ok. Pojma nemam sta cu ja. Za sad to punjeno znam da cu na 30 ovo ostalo cu videti

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Kako prati bebin veš?
8.9.2015 14:26:10   
Mariya

IZVORNA PORUKA: bebilule

Ajde malo da osvježimo temu a i da pitam ono što mi treba. Kako da operem pamučne pelene prvi put. Neko spominje nko prethodno namakanje? I jel idu na otkuhavanje?


Možeš ih otkuvavati ako su nove pa ih pereš prvi put. Kasnije nema potrebe osim ako nije umazana kakom ili mokraćom. Ako ide bebi pod glavu i sl. nema potrebe svaki put iskuvavati.

ja vam savetujem da bebeće stvari perete onako kako je navedeno na etiketama. Ja iskuvavam samo tetra pelene, peškire i L gaćice i to ne redovno.
Moje mišljenje je da je bebeće stvari sasvim dovoljno oprati na 40 jer posle ćete ih svakako peglati i time dodatno dezinfikovati.
ja koristim Baby duel i chicco omekšivač.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Kako prati bebin veš?
8.9.2015 21:41:13   
bebilule
Ja danas oprala sve. Ogradicu, navlaku za jorgan u masini na 40. Bodice, zeke, pelene i sl na 60. Sutra peglanje i slaganje!

Da, dekicu cu rucno oprati. Nekako mi je sva njezna za masinu. U pm zaboravila sam na ona dva bebeca peskira user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 8.9.2015 21:42:32 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Kako prati bebin veš?
8.9.2015 21:46:07   
jess021
Bebilule, ma stavi i dekicu u masinu, nece joj nista biti.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Kako prati bebin veš?
8.9.2015 22:04:18   
dijana1*
Bebilule slobodno stavi u masinu. Ja imam program za vunu pa na tom programu perem.
Na ruke perem samo kada kupim nove stvari da slucajno nesto ne bi pustilo boju i unistilo mi ostali ves.



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Kako prati bebin veš?
16.9.2015 7:37:07   
Maraj
Pocele pripreme za dolazak bekana pa sam ja tako jutros oprala u masini švedske pelene. A jaoj. One vrpce su se toliko uvezale.... ja sam imala jedno 15-20 tih pelena i zajedno stavila da se peru. Pola sata je mm otpertlavao to zapertlano....
tako da znate ko nije prao svedske pelene do sad. Verovatno se svaka posebno treba vezati u masnu da se ne bi među sobom uvezale.
ako neko ima savet jos kako prati švedske a da se ne uvežu

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Kako prati bebin veš?
16.9.2015 7:55:48   
cockic
ja se to nisam setila da napisem i meni su se upetljavale,i to se jedva ispetlja.ali ja sam njih prala taj prvi put i mozda jos jednom nisam ih ni koristila nesto dugo.brzo ih skinusmo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Kako prati bebin veš?
16.9.2015 8:24:17   
adulence
Ahahhaha da,da...ja zavezem zajedno pertlice i tqko perem ili po bojama posto imam sarene...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Kako prati bebin veš?
16.9.2015 9:04:27   
jekiki
Joj Maraj bas je tvom m bila zanimacija dobra hihihihihi

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Kako prati bebin veš?
16.9.2015 10:01:23   
Maraj
Adulence kako ih vezes? O istu pelenu ili o drugu?

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Kako prati bebin veš?
16.9.2015 10:05:44   
dijana1*
Jao Maraj nasmeja meuser posted image
Kopirala sam ti post u temu user posted image
KLIK

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 16.9.2015 10:07:10 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Kako prati bebin veš?
16.9.2015 10:12:06   
Maraj
Sorry di mislila sam da je ovo tema pa sam ovde pisala...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Kako prati bebin veš?
16.9.2015 10:16:57   
dijana1*
Opusteno, ko bi i rekao da postoji tema za svedske pelene. Ali izgleda da je ozbiljna problematikauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 8:44:26   
Anoniman
da li ste ubacivale ogradicu u susaru i ako jeste na koliko stepeni ?

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 390
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 10:44:46   
Didy
Sad nešto razmišljam, moji imaju 4 i 7 godina, ja i dalje njihove stvari perem odvojeno od naših sa duplim ispiranjem. user posted image Verovatno ću im tako prati dogod se ne odsele. user posted image Jedino sam peškire počela da perem sve zajedno, naše i njihove i svaki put iskuvavam na 90. Tetra pelene sam uvek prala na 90, bez obzira na to da li su bile pod glavom ili pod guzom.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 10:50:21   
Ana RR
Didy, i ja perem odvojeno naše i Markove stvari. On ima svoju korpu za prljav veš, mi svoju, i ne mešam ih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 10:55:09   
Didy

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Didy, i ja perem odvojeno naše i Markove stvari. On ima svoju korpu za prljav veš, mi svoju, i ne mešam ih.


Dobro je, nisam jedina. I mi imamo dve korpe. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 10:59:08   
milicicak
I ja imam dve korpe za ves user posted image s tim sto sareni ves, nas i njen perem zajedno. Beli ves odvajam i otkuvavam. Mada mini bubin svetlo sareni cesto i otkuvam user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 11:03:24   
eca89

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Didy, i ja perem odvojeno naše i Markove stvari. On ima svoju korpu za prljav veš, mi svoju, i ne mešam ih.


Dobro je, nisam jedina. I mi imamo dve korpe. user posted image


I ja isto, kupila sam je prije njenog rođenja, tako da odvajam i posebno njen veš perem. Perem sa Persil sensitive i 2x ispiram.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 11:07:50   
Didy
Jao, ljudi, al kad ja pomislim da moj sin ima 7 godina i da nosi garderobu veličine 10 ili 12 i da ima 35 kg, a ja mu još perem veš kao da je beba, dođe mi smešno. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 11:10:01   
BubaBubica
Ja imam tri korpe za veš user posted image Odvajam peškire i gaćice u jednu, to perem na 95, onda moja i muževa garderoba, i treća ćerkine stvari.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 11:33:00   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Unina mama

da li ste ubacivale ogradicu u susaru i ako jeste na koliko stepeni ?


Kad si rekla ogradica, ja prvo mislim na ono za ležanje kao krevetac, pa razmišljam šta tu ima da se suši još u mašini user posted image Šta ti je kad se ne koristi krevetac, zaboravi čovjek koje sve dodatke ima.
Elem, ne sjećam se za ogradicu, ALI prala sam jorgan od jednog kompleta sa ogradicom i osušila i KATASTROFA. Skroz se unutra kao zgužvala ta vuna ili kako se već zove, pa pod rukom izgleda kao da je napunjen krpenim loptama. Ne znam, da sam na tvom mjestu ja ne bih. Mada moja sušilica i nema neko veliko smanjivanje temperature, možda na tim kojima se spusti temperatura ne nastane ovakav kurcšlus kao kod mene user posted image

Ja ne odvajam robu, perem zajedno, ali najčešće je šarena roba i samo njihova. Bijela se otkuvava na 90 sa pretpranjem,a crno nemaju skoro ništa. I što imaju, perem samo njihovo.
Nego, MM je juče oprao bijelu robu sa krpama za pranje prozora!!!! I stavio u sušilicu, ja jutros da izvadim da složim, imalo me srce okinut user posted image To je drugi put da je to napravio. Zadavila bih ga!!!!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 11:36:42   
Anoniman
Cupo hvala na odgovoruuser posted image , ja mislila da stavim na 40 minuta da vidim kako ce se osusiti, jer pada kisa, ako je ostavim na zici, umirisace se na dim i nikada se nece osusiti, probacu prvo sa jednom uninom, pa ubaciti ovu novuuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 399
   RE: Kako prati bebin veš?
8.10.2015 12:45:44   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Didy

Jao, ljudi, al kad ja pomislim da moj sin ima 7 godina i da nosi garderobu veličine 10 ili 12 i da ima 35 kg, a ja mu još perem veš kao da je beba, dođe mi smešno. user posted image

Didi, moja ćerka nema ni 6 god, a ima 30kg!!! Velika je isto oko 10 (sve što je br. 8 joj je malo)

JA sam počela da spajam Anin i Lukin veš, naš posebno. Do skoro se Anino pralo sa našim, ali me muka naterala da odvajam jer baba nemilosrdno trpa prašak. REalno, meni trebaju jedno 4 korpe. Jedna za anš 60 i 90, druga za 40 i iste takve dve za Anu i Luku user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here