|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
19.8.2022 23:22:05   
Duškić
Samo nek zahladni malo, bas je vruce.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 08/21
20.8.2022 8:14:13   
flamingos
Dobro jutro.Ioak nije pala kiša.Kreće vrućina.Da završavam šta imam u kuhunji,pa da odledim zamrzivač,očistim i polako sređujem jedno po jedno da ostavim sve sređeno kad odemo za grad.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 08/21
20.8.2022 8:51:35   
Bambino1
Dobro jutro. Kod nas kisa pada celo jutro, od 4-5 i grmi seva, stane na 10ak min pa nastavi.  Ja da spremim dorucak dok ne nestane struje, malac jos spava, neka ga jos ova 2 dana, od ponedeljka i on u vrtic. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 08/21
20.8.2022 9:05:38   
IvanaSK RR
Dobro jutro. I kod nas kisa od jutros. Iskreno, meni prija ovo zahladjenje. Ja obožavam leto, ali ovo leto mi je toliko tesko palo da nemam reci. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 08/21
20.8.2022 14:37:08   
dddaca
Dobar dan! Radovala sam se zahladjenju, ali nesto jedva disem. Toliko je vlage u vazduhu, oblacno a ipak toplo, bas mi ne prija.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 08/21
20.8.2022 15:16:50   
flamingos
Daco,i ovde je sad neka sparina.Odjednom se stuštilo,grmelilo,da pomisli čovek da će provala oblaka,kad malo pade kiša i prestade.Sedoh da malo odmorim,pa još koje šta da završavam.Opet me kučma zafrkava.Bolje mi je dok se krećem.Kad sednem,vazdan ne mogu da ee pokrenem.A o spavanju ni da ne pričam.Ne mogu položaj da nađem kad legnem.Vazdan se preturam noću.Pijem svašta od lekova,mažem gelove i ništa.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 08/21
20.8.2022 15:24:38   
dddaca
Kod nas je proslo bez grmljavine, malo poprskalo danas, nocas je valjda vise, ali to sam prespavala.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 08/21
20.8.2022 22:47:29   
IvanaSK RR
Sta se radi? Ja sam radila danas nesto i bas sam se umorila. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 08/21
20.8.2022 23:28:06   
flamingos
I ja sam se danas baš umorila,a nikako da zaspim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 8:31:45   
flamingos
Dobro jutro.Dolazila mi komšinica,kafenisale smo,ispričale se i ode za Italiju.Sad redom-doručak,ručak itd.Kasnije da odemo kod kume.Stara je,sama kući.Njeni su svi u inostranstvu.Plaćaju ženu koja dolazi i sprema joj hranu i ostalo šta treba.Pokretna je ona,sama se služi,ali ima preko 80 godina.Loše je vreme,tmurno.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 10:13:50   
dddaca
Au, kad pre je stigla da dodje, popije kafu i da ode. Ne razumem te ljude. Da dodje nekome u cik zore na kafu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 10:21:45   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Au, kad pre je stigla da dodje, popije kafu i da ode. Ne razumem te ljude. Da dodje nekome u cik zore na kafu
Daco,kao što napisah-odlazi za Italiju,pa je došla da se vidimo.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 10:28:47   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja se probudih sa glavoboljom 🙄.  U stanu mi nocas bilo vruce,a napolju je bas fino. Danas spremanje za ponedeljak. Ipak vise volim subotu 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 10:45:31   
dddaca
Flam, odreagovala sam onako kako bih odreagovala da meni bane neko ranom zorom na vrata. Pa moze da ide gde god hoce. Da ima malo obzira dosla bi sinoc da se pozdravi. To je moje misljenje. Neki red treba da se zna. Ne kazem da treba i tebi to da smeta, ali eto meni to nije ok
Ivana, i kod nas u stanu vruce, a napolju prijatno. Sad cu da odem so prodavnice, pa mozda i promenim misljenje. I juce mi je izgledalo prijatno, ali kad sam izasla bas je bilo previse vlage u vazduhu

< Poruku je uredio dddaca -- 21.8.2022 10:46:51 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 11:06:45   
flamingos
Daco,imaš prava na svoje mušljenje.To je moja komšinica koja je tu za mene uvek,kao i ja za nju.Tako da mi uopšte ne smeta ni da je u 5 jutros došla.Obično se leti i viđamo.Zimi retko kad i dolazi,ali zato leto iskoristimo uvek za druženje.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 11:31:03   
Bambino1
Zdravo mame. Kod nas pljusak bio celu noc, jutros malo stao i nastavio sad. I da hocu ne mogu nigde i nista da radim tako da danas odmaram. 🙂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 11:32:56   
flamingos
Ako Bambino,odmaraj.Kako je dete?I ovde počinje kiša.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 12:13:10   
dddaca
Ma Flam nek ona dolazi i u pola noci kod tebe, nemam nista protiv. Ali kao sto rekoh iznela sam svoje misljenje.
Bambino ako, odmaraj user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 13:04:46   
flamingos
Ma Daco opušteno.I ja sam samo iznela svoje mišljenje.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 15:11:33   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ivana i ja volim subotu.Daco, ja se samo preznojavam. Bas me vise nervira ovo vreme. Jos sam i dobila. Nek ide u persun. Mi cemo mm ovog vrata iz Španije. Sutra saljemo decu kod mojih. Ja pocinjem da radim i tako. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 16:46:59   
Bambino1
Kod nas i dalje pada kisa. Flam hvala na pitanju, dobro je. Kako je tvoja Andjela? Je l ste spremni za skolu? 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 08/21
21.8.2022 19:43:15   
flamingos
Bambino,drago mi je da je dete dobro.I moja Anđela je dobro.Uživa još malo u raspustu.Ovih dana da odemo do grada da pazari pribor za školu i da se prenovi,pa da se vratimo u selo i 30-og uveče se selimo za grad da se pripremamo za školu.Imamo zakazano i kod frizera 31-og.Ovde je bilo nevreme,kiša,grmelo je,nestajala je struja i tek sad spremih palačinke.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 7:55:31   
dddaca
Dobar dan. Ja opet poranila i budna od pola sedam. A kad pocne skola necu moci da ustanem.
Sanjice, nemam pojma sta si htela da napises za Spaniju user posted image ali nadam se da se danas osecas bolje

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 7:58:32   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mislim da je Sanjici bio dever iz Spanije. (vrata-brata 😁).Ja sam na poslu. Masem vam. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 08/21
22.8.2022 8:08:15   
dddaca
Pa i ja bih rekla da su bili kod njega user posted image
Sanjiceee, resavaj dilemu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here