|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
15.8.2022 8:02:03   
dddaca
E tako i mi Queen, usput proveravamo neke stvari, sabiramo, oduzimamo. Ali to moze sad u nizim razredima. Kad gradivo postane obimnije i kad bude starija mislim da cemo morati da menjamo navike.
U svakom slucaju, lepo je da dete ima radne navike, da voli da cita. Ja kod svoje vidim odredjenu dozu odgovornosti tokom skolske godine, ali tokom raspusta je totalno nezainteresovana. Kako za ucenje, tako i za citanje. Videcemo kako cemo danas da prodjemo. Najavila sam joj juce da pocinjemo sa obnavljanjem od danas. Hoce prvo matematiku, tu sve zna i najlaksa joj je, kaze.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 08/21
15.8.2022 8:43:35   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje jos spavaju.Ja sam pojela jednu vocku i sedam da radim. Ivana, vikend prođe bas brzo. 
Veceras cu sa decom i mm do Ramske tvrdjave. Ima koncert Amire Medunjanin. Ne znam da li je neko nju slusao. Znam da je voli gagana. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 08/21
15.8.2022 14:28:11   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem i odoh.U gužvi sam.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 08/21
15.8.2022 21:38:59   
Milena18
Dobro veče!
Sanjice, ja sam bila na njenom koncertu pre 5-6 godina. Lepo je bilo. Ne slušam je nešto aktivno, ali dopala mi se. 
Mene mali ovih dana uništi sa nespavanjem. Videh danas da mu se bele gornje dvojke kroz desni, verovatno je zbog toga, tj. nadam se da je zbog toga i da će se malo unormaliti kad mu izbiju. 
M je ovih dana išla kod babe skoro svaki dan, pravi tati društvo dok kreči. Kaže da će sutra ostati kod kuće jer joj treba mama 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 08/21
16.8.2022 7:21:51   
QueenJ
Zdravo i od mene! Mi se još nismo uselili, nadam se da sutra konačno završavaju... Već sam prilično istrošena i nervozna. Bliži se početak škole, nisam spremna, treba i sobu sređivati, nabavljati stvari za bebu. Sanjice, nadam se da si uživala i za mene, Amiru obožavam da slušam u nekim momentima života, tako mi legne. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 08/21
16.8.2022 8:24:05   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Queen, uživala sam. Žena je stvarno božanstvena. Bas sam sinoc slala nasoj gagani snimak, jer ona bas voli da je slusa. Meni se jos spava, ali moram na radne zadatke. 🙄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 08/21
16.8.2022 9:30:43   
Bambino1
Zdravo mame. Mi smo malo na odmoru, ali je vreme bas nikakvo, juce smo se samo bucnuli, sutra se vracamo nazad. Ali smo se svakako odmorili. Kako ste vi? 🙂 Moje dete se ne sprema za pocetak skolske godine, jos je mali, ali se ja pripremam za novu grupu. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 08/21
16.8.2022 12:20:54   
flamingos
Dobar dan.Evo i mene.Završih sa čišćenjem.Spremila sam doručak,ručak i sad da vam se javim i odoh da meljem paradajz.Kasnije idemo kod komšinice.Bambino,uživajte.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 08/21
17.8.2022 9:26:04   
QueenJ
Zdravo i ovde od mene! Čekam molera da popravi zidove posle ravnajućeg sloja i svih planiranih i neplaniraih intervencija. Onda se može polako krenuti sa čišćenjem i vraćanjem stvari... Baš sam srećna. Biće nam mnogo lepše, toplije i udobnije.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 08/21
17.8.2022 10:03:00   
flamingos
Dobar dan.Evo i mene.Završavam šta imam u kuhinji,pa polako da pakujem jedno po jedno za grad.Mm sutra ide do grada koje šta da završi,pa da odnese u stan.Brzo prolaze dani.Užuvajte u lepom vremenu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 08/21
18.8.2022 6:42:03   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sta radite? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 08/21
18.8.2022 13:55:58   
Sanjica26 RR
Ivana, kako je na poslu?Ja cituckam. Cekamo da dodje mm sa posla i da rucamo. Napolju je vec toplo. Ostali, kako ste? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 08/21
18.8.2022 14:31:39   
flamingos
Dobar dan.Ivana,svašta radim.Rasklanjale smo Anđela i ja dve sobe na prvom spratu.Planiramo da ih u proleće radimo(laminat,nameštaj nov itd).Krajem septembra u trpezariji da lepimo pločice i kupimo nov sto,stolice i ostalo.Kasnije i kupatilo da renoviramo.Dok oko ručka.Planiram i američke krofnice da pravim.Kako ste vi?Pretoplo je danas.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 08/21
18.8.2022 17:48:58   
dddaca
Ne znam za vas, ali ja danas tako lose podnosim ovu vrucinu. Imala sam neke obaveze napolju, dva puta izlazila i jedva disem. Mozda veceras odemo da kupimo sveske i skolski pribor.
Da li znate sta koriste u drugom razredu za bojenje? Tempere, vodene boje? Prosle godine su samo bojice, kupicu joj i sad to i flomastere, ali ne znam za tempere. A htela bih sad da kupim sto vise. Ne volim kad mi pred spavanje kaze da joj nesto za sutradan treba

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 08/21
18.8.2022 17:49:21   
Bambino1
Zdravo.  Mi sinoc stigli sa odmora pa danas ceo dan oko vesa, dve masine oprane osusene treca pere, pa veceras da popeglam kad malisa zaspi. 🙂 Mene kijavica ceo dan danas muci.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 08/21
18.8.2022 17:53:54   
dddaca
bambino tako je to kad dodjes sa odmora. Dok se sve opere i ispegla, treba ti novi odmor.
Gde ste bili?

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 08/21
18.8.2022 18:04:25   
flamingos
Daco,i mi smo napravile spisak za kupovinu.Kad stignu knjige idemo i ostalo da kupimo.Bambino,kako ste se proveli?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 08/21
18.8.2022 18:36:26   
Bambino1
Hvala na pitanju, bilo je super. Bili smo u Cg pa smo u povratku isli do Visegrada, Mokre gore, Tare, Perućca, tako da smo bas obisli. Malac nije bio zainteresovan mnogo za kupanje, tako da je uzivao u set_nji i obilascima sa nama. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 08/21
19.8.2022 6:59:01   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da spremim doručak mojima i odosmo u manastir Tumane.Pretoplo je.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 08/21
19.8.2022 8:31:41   
Sanjica26 RR
Bambino, divno. Predivan je to kraj. Mi planiramo do Višegrada, Trebinja i Dubrovnika posle mog ispitnog roka da sebe cas_tim.
Daccco, Sofi je koristila tempere u drugom. Mislim da zavisi od aktiva ucitelja sta su se dogovorili sta ce da koriste.

Srecan praznik svima. 


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.8.2022 8:58:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 08/21
19.8.2022 9:17:53   
dddaca
Dobar dan. Jutros sam se probudila u pola sedam. Bas rano ustajem ovih dana. Slusam sad vremensku prognozu i bas me nervira sto ce kisa. Mislili smo da odemo negde na kupanje za vikend, ali sad mi ovo kvari planove
Sinoc kupili sveske i pribor, lagano, nije bilo guzve uopste. Nisam uzimala tempere, ako treba uzecu kad podje u skolu, i ako vise volim sad, da ne jurim posle. A sveske sto su lepe, uzela sam i sto nam treba i sto nam ne treba user posted image

< Poruku je uredio dddaca -- 19.8.2022 9:18:46 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 08/21
19.8.2022 9:22:21   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Ne znam za vas, ali ja danas tako lose podnosim ovu vrucinu. Imala sam neke obaveze napolju, dva puta izlazila i jedva disem.


I ja daco, baš ne funkcionišem. Tek je 9 a klima već radi. Čini mi se da uopšte ne iskoristimo leto onako kako smo ranije baš zbog ovih vrućina, ja ne mogu nigde da idem po ovom paklu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 08/21
19.8.2022 14:59:46   
flamingos
Evo nas.Vratili smo se.Prelepo je bilo.Naroda iz svih krajeva.Koliko se izgrado i preuredio sam manastir,a i okolo njega.Davno smo i bili.Šta vi radite?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 08/21
19.8.2022 22:03:45   
dddaca
IZVORNA PORUKA: Ana RR
I ja daco, baš ne funkcionišem. Tek je 9 a klima već radi. Čini mi se da uopšte ne iskoristimo leto onako kako smo ranije baš zbog ovih vrućina, ja ne mogu nigde da idem po ovom paklu.

Da li je zbog vrucine ili nas tigle godine ne znam, ali i ja se tesko nateram da izadjem iz kuce po ovakvom vremenu. Samo ono sto moram.
Evo pocinje kisa.

< Poruku je uredio dddaca -- 19.8.2022 22:04:10 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 08/21
19.8.2022 22:25:55   
flamingos
I ovde se sprema nevreme.Sedeli smo dugo napolju.Prijatno je,zahladnelo.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here