|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 13:03:11   
dddaca
Ivana, bas te dugo drzi. Nadam se da ce biti bolje. Da ne mudrujem i da predlazem da ides kod lekara, ne volim ni meni kad pricaju tako.
Flam, nemam ti ja pojma koje su za blizinu, a koje za daljinu. Znam samo da su mi ruke kratke kad treba nesto da procitam user posted image A pocinjem slabije da vidim i kad citam na racunaru.
Tizi, potpuno te razumem. I nas ubise rodjendani, ne znam da li sam se vec zalila na to
Ivana, super za cvece. Samo ne daj svekijevcima da ga zalivaju

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 16:21:17   
Ivanka 75
Joj i nama krece sezona rodjendana, veselo.
Zavrsismo sa drvima. Pomogoh mm da istruze morornom tesyerom. Okupana u piljevini 😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 16:26:28   
flamingos
Daco,odi kod lekara i kad uradi doktorka pregled videće šta je u pitanju.Ja na daleko vidim.Samo ih stavljam kad kuckam na telefonu,čitam....Bravo Ivanka za vas.Ako,neka se slave rođendani.Nama dolazili kumovi.Krenuli za Beč,pa svratili da se vidimo.Završih i sa peglanjem.Za danas je dosta.Ivana,Tizi,kako ste?Ostale mame?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 16:33:33   
Sanjica26 RR
Ode poruka. Mrzi me ispocetka. Masem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 21:55:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca
Znam samo da su mi ruke kratke kad treba nesto da procitam user posted image A pocinjem slabije da vidim i kad citam na racunaru.



Joj i ja ovako, a nikako da odem na pregled. Nekad mi se čini da mi se to dešava samo kada sam premorena a u poslednje vreme je to često user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 6:48:25   
flamingos
Dobro jutro.Budna sam od pola šest.Ovaj iz komšiluka i dalje tera po svom.Strašno.Sutra se mm vraća sa puta i rešiće.Nadam se da ste uspele da se odmorite tokom vikenda.Ivana,Tiz,jeste li dobro?Mirko,kako je dete?Ostale mame?Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 7:25:35   
dddaca
Dobro jutro. I moj komsiluk tera po svome i baca smece gde stigne kroy proyor. I to bih po kratkom postupku samo da znam ko je.
Ivana kako si danas?
Ana, Flam, stizu nas godine. Za telefon su mi ruke ekstra kratke

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 7:50:20   
flamingos
Strašno Daco.Svaki komantar je suvišan-da baca smeće kroz prozor.A o ovom iz moje zgrade znam ko je.Sad lepo ispratih i tačno se čuje da je isključito tv.i izađem u hodnik i vidim da poziva lift.Verovatno čovek ne može da spava,pa gleda tv.dok ne krene na posao,gde li već ide.Opet da ponovim.Ne živim od juče u zgradi,ali aman.Od 22 h-7 h zna se kakav je kućni red.Imamo i upravnika zgrade,pa kad stigne mm neka rešava.A za ovo u vezi godina.U pravu si.Sustigle godine...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 8:52:02   
Ivanka 75
Uh, Flam, pa pretera ga covek. Pozoves komunalnu ako treba. Tako je kod nas neko pozvao komunalce za Uskrs i prosli ulicom, upozorili sve one sto umesto u dvoruste parkiraju na ulici i eto resenja. Cvikaju sad 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 9:02:13   
flamingos
Da Ivanka,pretera čovek.Ali dobro,rešiće mm.Sve se nadam da će da se urazumi i shvati da živi u zgradi.Ali,slaba vajda od toga.🙄

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 9:05:09   
Ivanka 75
A upravnuku zgrade da se pozalis pa da mu skrene paznju? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 9:06:02   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Jedan deo ekipe je van kuce, a T i ja smo kod kuce. Nesto se cudno osecam. Kao da sam se prehladila. Nista cudno kad malo spavam. 
Pozdrav svima. Resite za naocare. Ne treba cekati, ako vam naocare trebaju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 9:16:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja na poslu, krenuo i pms. Bas neki veseli dani. Mi nemamo nekih velikih ludaka u zgradi. A desilo nam se da smo dobili poruku za doček Nove godine da se stisamo 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 10:15:42   
flamingos
Ivana,ni kod nas do sada nije bilo ovakvih problema.Bude ponekad neka žurkica,ali to jedno veče,a ne konstantno.Naravno,zgrada je to.Ima nas raznih,ali-nije teško biti fin.Baš i ti za Novu godinu da se stišate.Kao da oni ne slave Novu godinu.Ivanka,videćemo sa upravnikom zgrade.Samo da mm stigne.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 14:35:39   
Ivanka 75
Unesmo drugu turu drva, oslobodismo dvoriste jer stize treca popodne 🤪
Rekreacija batooo 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 15:02:01   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Unesmo drugu turu drva, oslobodismo dvoriste jer stize treca popodne 🤪
Rekreacija batooo 😂
Bolje od teretane.Ako,ako,uskoro će zima.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 09/22
12.9.2022 15:10:24   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobro jutro. I moj komsiluk tera po svome i baca smece gde stigne kroy proyor. I to bih po kratkom postupku samo da znam ko je.
Ivana kako si danas?
Ana, Flam, stizu nas godine. Za telefon su mi ruke ekstra kratke


Daco, ja sam imala ovaj problem u zgradi gde sam živela. Što je najgore svi su znali ko baca smeće kroz prozor (a bacali su pune kese prljavih pelena, uložaka... da ti se život smuči) ali nisi mogao da izađeš na kraj sa njima. Jezivo kakvi sve ljudi postoje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 09/22
13.9.2022 8:07:01   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da siđem do pijace.Kasnije da odem do banke po novu karticu,stgla je.Pri povratku još koje šta da završavam.Lep je dan,greje sunce.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 09/22
13.9.2022 8:22:04   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Onako, bolje je nego što je bilo. Ja na poslu, maca u vrtic otisla sva bitna sa sveskama i pernicom 😁. Meni,naravno, nista tu nije divno. Ja bih da se jos koju godinu igramo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 09/22
13.9.2022 8:27:48   
flamingos
Drago mi je Ivana da si bolje.Porastu deca brzo.Razumem te u potpunosti.Sad je tvoja devojčica velika.Duša mila.Ljubi je puno.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 09/22
13.9.2022 9:01:27   
Ivanka 75
Ivana, tvoja maca ko ova moja, entuzijazam za skolom ne jenjava vec sestu godinu 😂I sad joj se mnigo svidja sesti razred. Samo nek ostane tako. Evo ja da se nakanim do pijace. Imam nesto rucka od juce, i jos nesto da dodam. Dan je divan, suncan, samo nek ostane takav. Mislila sam da ce me sve boleti od drva ovih dana ali ne, ovo kucno vezbanje pomaze 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 09/22
13.9.2022 9:06:02   
IvanaSK RR
Ivanka, sin je bio jos vise entuzijastican pa smo se mucili osam godina 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 09/22
13.9.2022 12:06:28   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Onako, bolje je nego što je bilo. Ja na poslu, maca u vrtic otisla sva bitna sa sveskama i pernicom 😁. Meni,naravno, nista tu nije divno. Ja bih da se jos koju godinu igramo. 



Maca, ce sigurno da voli školu. ❤️
Mene je uhvatila grozna prehlada. To je ono sto kaže Ivanka odmaraj. A ja ne odmaram. Ne vredi kad stvarno nemam kad da odmaram. Ponistila sam ispit. Nisam zadovoljna ocenom. Znam da nisam normalna. Ali ne želim da pokvarim prosek jer malo primaju na masteru. Necu da se stresiram. Uhvatila sam bus za kuci, pa da legnem u krevete dok ne odem na sedmi. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 09/22
13.9.2022 13:41:04   
Ivanka 75
Sad sam se skroz raznezila... Pozvala me moja bivsa ucenica, slepa, doktorirala Psihologiju. 🥇 Trud joj se isplatio, a zivi sama, roditelji su joj u drugom gradu. Zaplakala sam od srece i ponosa!
Nesto se rqzvlacim jutros, treba pitu s jabukama da pravim ali me mrzi. Odo da se nateram 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 09/22
13.9.2022 15:12:42   
flamingos
Joj Ivanka,raznežila si me.Svaka joj čast.Divim joj se.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here