|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 14:24:08   
Ivanka 75
Dobar dan. Evo ja se naset_ah po Delti i nekupih sebi farmerke, mom fit model, bas mi se svidele i sto ih nekupih ne znam 😁 Za vikend cu 😊Da rucamo kad mm dodje pa cas_tim u kafani 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 14:24:31   
Ivanka 75
Ne kupih...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 15:44:36   
Sanjica26 RR
Dobar dan.  Ja sam na pauzi, sad cu na trening. Idem posle na sesti čas.T odmara, S je u školi. Konacno petak. Sve vas pozdravljam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 15:51:46   
Ivanka 75
Sanjice, stize vikend, odredi i vreme za usporavanje i odmaranje 😊
Ivka uradi domaci, cekamo mm pa da rucamo. Pa da ubacimo police sobu 😊 Da ste samo cule vrisak kad je dosla iz skole i videla ih u ulazu 🥰 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 21:05:15   
Tiziana
Dobro veče. Petak.
Šta smo se odmarali, odmarali smo se, mašina se ponovo zagreva. 🙂Ove nedelje su krenule sve aktivnosti, popunjavamo raspored. Na poslu standardno akcija.
Imam velike planove za vikend, a bojim se da cu samo zeleti malo da gledam npr TV🙂
Nadam se da ste sve dobro. Da su virusi i temperature prosle. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 22:19:51   
dddaca
Bas sam se umorila, celog dana jurila, sredjivala, imala goste. Ne pamtim kad sam u ovo vreme otisla na spavanje, ali veceras hocu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 22:24:51   
Ivanka 75
Meni se spava. Mislim da cu i ja uskoro u krpe. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 09/22
9.9.2022 22:48:00   
Didy
Gde ste, mame?!Vidim sve nas je prebio ovaj početak septembra. Hahaha... Ja sam mrtva, ali bukvalno, nisam stigla danima da se javim. Juče mi je bio rođendan, ustala sam jako rano i provela pola dana sa Sofijom na kontroli kod oftamologa u Novom Sadu, posle smo žurile da stigne u školu. Kad sam stigla kući, legla sam u krevet i molila Boga da mi niko ne dođe na rođendan kako bih se naspavala bar malo. Otprilike sam u tom stadijumu. Želja za rođendan - naspavati se. 😉Sutra ujutro Sofija i ja idemo opet u NS, ćerka moje drugarice ima rođendan, slavi u bioskopu, a posle idemo u šoping, treba Sofiji patike da kupimo. Idem da raspremim kuhinju, pa da se kupam, nedavno sam došla sa časova, jedva gledam.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 7:00:17   
flamingos
Dobro jutro.Didy,srećan rođendan.Želim ti sve najbolje.Lepo se provedite danas.Ja pijem kafu.Budna sam još od 5,pa sve mislim ulaganiće čovek(žena) ton.Ali ništa od toga i samo sam badava ležala.Pored našeg stana živi porodica sa malim detetom,pa se retko kad čuje.A ovo je strašno.Počinje opet glava da me boli.Moje dete ide sa školom na pešačenje povodom dana pešačenja.Samo da ih vreme posluži.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 8:10:54   
Ivanka 75
Didy, srecan rodjendan! 😊 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 8:26:20   
dddaca
Dobro jutro!. Didy srecan rodjendan. i kod nas zaredjali rodjendani, Mislim da sva deca koja su imala rodjendane tokom raspusta sad proslavljaju u igraonicama. Ne mogu samo poklone da pokupujem. Ali ako, lepo se druze. Evo, i danas idemo na jedan
Flam, ja bih to po kratkom postupku. Kuc, kuc na vrata i kazem sta mi smeta. Ako i to ne pomogne, postoji i komunalna. Da vidis kako ce da postuju red kad im oni zazvone. Razumem ja da neko ne cuje, ali to ne znaci da treba da zlostavlja celu zgradu. Mi imamo drugi problem. Neko baca smece kroz prozor, ali ne mozemo da utvrdimo ko. I onda ne znas na koga da se zalis. Inace bi i to bilo reseno po kratkom postupku

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 8:35:01   
flamingos
Daco,samo ako nastavi ovako,moraćemo da reagujemo.Vidi,živimo 15 godina u stanu.Hajd da je to jedno jutro,nego konstanto,svakog jutra.Naravno,svesna sam da tu ima i male dece i da smo različiti,ali kućni red mora da se poštuje.Rešićemo već nekako.Odoh da završavam šta imam.Ugodi se vreme.Neka ih posluži da pešače,a i vikend je.Da i vi uživate.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 8:42:36   
dddaca
Naravno, o tome ti i pricam. Ne moze cela zgrada da ispasta zbog jednog stanara. Mozda cak nije ni svestan/a da smeta nekome.
Ja tek sad vidim da si napisala da je dan pesacenja. Ja bih i tu posla kolima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 8:49:10   
flamingos
Joj Daco,nasmeja me.Moje dete bi pre pešačilo nego da se vozi.Pa da,zato i ne bih da reagujem odmah.Sve se nadam unormaliće se i shvatiti da živi u zgradi.Nemam živaca da se raspravljam sa nebitnim ljudima u svom životu,a ni nemam ni žicaca da konstantno imam buđenje kad mu vreme nije.🙄Sve u svemu-nezgodna situacija.Ali dobro,sredićemo već nekako.Da ne mračim više od ranog jutra.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 9:09:53   
Ivanka 75
Sto bi rekao mij svekar kad sam ja gundjala pre 10ak godina na zurke pored nas, "mozda nesto njima i od tebe smeta ali cute". Izdrzala sam, dete spavalo u drugoj sobi i posle ode komsija u Ameriku. I ovo leto je tu, znaci cuje se. A njegov otac je onaj sto cepa drva noću... Sve mi to nekad mnogo smeta...
Odo na pijac. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 19:59:36   
Tiziana
Hello zene. Mi smo bili vredni danas. Stigli tepisi sa pranja pa smo cistili kucu. Za rucak smo jeli ostatke, sad pravim tart i imamo PinkPunk roze, da uzivamo u suboti vece.Jedno dete se vraca sa rođiša na kom je ceo dan bila van grada. Drugo dete otišlo da vozi bajs sa drugarima, sad će i on.. I tako, prodje dan.. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 22:45:25   
Ana RR
Tizi, uživajte user posted image Mi subotom uveče standardno u S-u na Košutnjaku na piću dok je dete na plivanju. Došli kući malo ranije za promenu, obično posle plivanja zaglavimo kod kumova ali sutra oni dolaze kod nas na roštilj/kotlić.

Čekam kada će mm da primeti da sam uključila obe mašine za pranje veša plus mašinu za suđe i da se šlogira user posted image

E i ja treba da zovem servis da dođe po tepihe, sklonili smo ih još u junu i odneli u suteren (let ih sklonimo pa pred jesen operemeo i stavimo opet), taman je vreme za pranje. Nego, planirala sam da menjam tepih u dnevnoj, mnogo mi se svideo jedan u galeriji podova, i vidim da nemaju više dimenziju koja nam odgovara. Bzvz, nadam se da će ih biti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 09/22
10.9.2022 22:56:05   
Ivanka 75
Ana, lep pocetak vikenda za vas 😊
Mi bacismo tepih iz trpezarije letos, dosta mu je bilo, 14 godina 😂
Nego nemadosmo vremena da odemo u potragu za novim. Navikli smo sad bez tepiha. 
Kosarka kosarka kosarka... 😊 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 7:16:48   
dddaca
Dobro jutro. Vikend, a ja ne mogu da spavam. Moracu ovih dana da odem da proverim dioptriju. Definitivno mi trebaju naocare. Nista vise ne vidim.
Kako ste vi?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 8:09:42   
flamingos
Dobro jutro.Uspela sam nekako da se naspavam.Bitno je da je komšiluk bio miran i da nisam imala jutarnje buđenje.Daco,naočare za blizu?I ja ih nosim,ali mi treba veća dioptrija.Ivanka,večeras košarka.Srbija-Italija.Obavezno gledam.Samo da vidim u koliko sati igraju.Nešto ne čuh juče za termin.Kako ste provele subotu?Nadam se da ste uspele da se odmorite.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 9:32:45   
Ivanka 75
Ja nikako da odem kod ocnog, moram i Ivi da zakazem, vreme joj je za kontrolu. I nove naocare da kupimo.Pocelo da mi cveta jesenje cvece u dvoristu, bice sareno za koji dan,🥰

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 10:50:19   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mene i dalje drzi ovaj virus 🙄. Lepo me je uhvatilo, bas. Juce sam ceo dan bila u krevetu. A tako cu izgleda i danas. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 10:56:07   
flamingos
Ivana,baš te drži virus.Hajd da budeš dobro.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 11:07:48   
Tiziana
Dobro kutro.Utakmica je u 18h. Kod nas se gledaju sve utakmice svih grupa🤣
Ja moram da odem da proverim dioptriju. Za citanje. Ne valja mi ova koju imam. Treba mi nesto jace. 
Ivana, ja sam proslu nedelju na ponedeljak bogu dusu, i ceo ponedečlak sam bila prebijena, prespavala sam. Vec u utorak sam bila ok. Medjutim cele nedelje osecam da nemam snage. Ne osecam se fit. A nije korona. 
Danas dan za kuvanje za sl ned😒Cerka opet na neki rodjendan. Bankrotiracemo. 
Uzivajte u nedelji. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 09/22
11.9.2022 11:17:02   
flamingos
Hvala Tizi.Sad sam i ja videla da je u 18 h.Gledamo i navijamo.Hajd da budeš dobro.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here