|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/22
5.12.2022 13:44:59   
Milena18
Dobar dan, mame!
Evo me posle sto godina. Mislim stalno na vas, ali nikako da se javim. Mali je opet bolestan, otvorila sam danas bolovanje jer ga inhaliramo na šest sati, a ima i visoku temperaturu. Ali veseo je debeljko, danas se ispričao sa sestrama i lekarima 😂 Jedino kad ga ta temperatura smlati je kmezav. I mene grlo grebe, ali na to ni ne obraćam pažnju. 
Flam, baš bez veze za kičmu, ali rekla bih da se ti dobro nosiš sa time. Verovatno da terapije i vežbe mogu makar da uspore taj proces, ako već nema povratka nazad. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 12/22
5.12.2022 15:37:20   
flamingos
Hvala Milena.Da,držim se ja...Hajd da budete dobro i mališan,a i ti.Dođoh iz grada.Duva vetar,ali nije hladno kao juče.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 7:45:13   
flamingos
Dobro jutro.Milena,jeste li dobro?Ostale mame?Pijem kafu,pa odoh da stavim  svadbarski kupus da se kuva i da pravim projice(dete za doručak hoće plazmu i mleko,a videću kad ustane šta će kad dođe iz škole.Projice voli,ali kupus ne,dok ja volim kupus a projice ne jedem,a mm jede i jedno i drugo).Loše sam spavala...Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 7:54:13   
dddaca
Milena, bas sam pre neki dan dok sam pisala poruku pomislila kako te nema da pises. Nadam se da je malisa bolje i da mu prija terapija.
Ja po obicaju, ispratila mm i dete u skolu, pijem kafu i razmisljam sta danas za rucak. Za juce sam se provukla sa ruckom od prethodnog dana, danas cu morati nesto brzinski da smuckam

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 10:57:34   
Bambino1
Zdravo mame. Kako ste? Evo ja na poslu, kod nas hladno, ali srecom vetar usporio. 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 11:41:08   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Jutros sam izasla u pola sedam. Dosla sad na pauzu. Stavila corbicu da se skuva i sedoh u moju foteljicu. Imam puno sto bi rekli zadace dok ne idem opet u školu. Budite dobro. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.12.2022 12:34:55 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 12:55:06   
Milena18
Dobar dan!
Hvala što pitate, nismo loše, mada nismo ni sjajno. Mali nema više temperaturu, što je super, a nas dve dosta kašljemo. Gore od kašlja mi je to što sigurno nedelju dana ne spavam nikako, ako nakupim 3-4 sata u toku noći... Dobro je da sam otvorila bolovanje, ne bih mogla da radim u ovom stanju i da ima ko da ih čuva. 
Nadam se da ste vi sve dobro. 
Ana, jesi li ti ozdravila? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 13:13:49   
Ana RR
Hey Milena, lepo je videti te user posted image

Uh taj kašalj, ja ne znam šta je to.. Marko i ja još uvek kašljemo, sinoć sam morala da ustanem iz kreveta i popijem sirup. A meni je grlo još uvek crveno, ne boli me ali je crveno. Videću u subotu da odemo i uradimo bris za svaki slučaj.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 15:38:03   
IvanaSK RR
Milena, da sto pre prodje taj period.Ja stigla kuci, sad po redu sta treba 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 15:57:34   
dddaca
Taj kasalj. Brzo ozdravite. Dobro je sto si uzela bolovanje, mali je on jos uvek, ipak ti najbolje mozes da ga pazis i da primetis kad nije dobrbo.
Ivana, nadam se da si ti ozdravila
Ana pa tebe jos uvek to drzi? Bas bez veze. Taj kasalj je bas iscrpljujuc

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 16:31:14   
Ana RR
Daco, još uvek. Mislim ok sam skroz, ali me nervira taj kašalj. Malo malo pa me tera da se nakašljem. Juče mi je mm rekao da neće nigde više da me vodi user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 12/22
6.12.2022 17:52:18   
dddaca
Pa dobro, nemoj ni ti njega user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 12/22
7.12.2022 7:59:39   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja cu danas ici da radim bris nosa, a moracu i maci da uradim. Njoj se zacrvenelo mnogo i nadulo oko nosa. Izasle joj i bubuljice. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 12/22
7.12.2022 8:51:31   
flamingos
Dobro jutro.Ako Ivana,uradite briseve.Ana,Milena,prestade li kašalj?Ostale mame?Budite svi dobro.Vreme je užasno,tmurno,pada kiša.Kod mene standardno zafrkava kičma.Užasno sam spavala.Ne mogu položaj da nađem.Ali,dobro,proćiće...Od ponedeljka krećem sa terapijama.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 12/22
7.12.2022 9:18:51   
dddaca
I kod nas neko sivo jutro. Kisa ne pada vise, ali je mokro napolju. Odvezla sam dete u skolu, pa otisla u kupovinu, evo tek sad pijem kafu. A ne volim da tako naopako pocnem dan, jer posle nisam ni za sta. Zna se red. Kafa, pa sve ostalo.
Ivana, pre brisa ne bi trebalo da stavljas kapi bar 12 sati. Pretpostavljam da znas to, ali za svaki slucaj da napisem

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 12/22
7.12.2022 10:35:16   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dddaca

Pa dobro, nemoj ni ti njega user posted image


Hahaha neću user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 12/22
7.12.2022 15:25:48   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ja cu danas ici da radim bris nosa, a moracu i maci da uradim. Njoj se zacrvenelo mnogo i nadulo oko nosa. Izasle joj i bubuljice. 



Moguce da je  i ona zapatila bakteriju kao Sofi. 
Bože, kako je grozno napolju. Ja imam i veceras nastavu. Pokusavam da ne zaspim nego da ucim.  Videcu da li cu da izdržim. 😁

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.12.2022 15:26:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 12/22
8.12.2022 8:10:00   
flamingos
Dobro jutro.Ana,Milena,Ivana,jeste li dobro?Ostale mame?Pijem kafu,pa odoh da peglam i spremam doručak.Kad dete ustane da kitimo jelku.Posle oko ručka i neku poslasticu u čaši da spremam i da odem do grada da koje šta pazarim.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 12/22
9.12.2022 6:57:37   
flamingos
Dobro jutro.Budna sam,ne mogu da spavam.Evo pijem kafu,pa da čekam da se dete probudi i krećem sa svojim obavezama.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 12/22
9.12.2022 10:11:51   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Zavrsila sam sa časom i sad cekam T iz muzicke pa kuci da ispratim S na takmicenje iz matematike. Posle opet u školu. Danas se bas set_am.
Nadam se da ste vi dobro

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 12/22
9.12.2022 14:40:30   
Duškić
Mi se spremamo da idemo na slavu. A kisica pada li pada

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 12/22
9.12.2022 14:44:39   
dddaca
Sanjice kako je S prosla na takmicenju iz matematike?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 12/22
9.12.2022 20:26:39   
Milena18
Dobro veče!
Ivana, jesu li stigli rezultati brisa? 
Ana, kakva je situacija kod vas? 
Mi još nismo svi skroz ozdravili, ali smo bolje, tako da neću da se žalim. 
M otišla kod drugarice na rođendan, ja uspavljujem V. Pospan je, a nikako da zaspi. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 12/22
9.12.2022 21:53:11   
IvanaSK RR
Vodili smo macu kod dr, ali joj nije radila bris. Dala je neke kapi i mast i stvarno se povlaci od toga. Smatra da je to maca sama dirkala prsticima i napravila te ranice.Ja sam sebi uzela kapi isto kao njene i cini mi se da je i meni bolje 😁Drago mi je da ste i vi malo bolje ❤️ 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 12/22
9.12.2022 22:30:26   
flamingos
Drago mi je da ste svi bolje.Pokušajte da odmorite tokom vikenda,ako je to moguće.Odoh na spavanje.Rano sam ustala.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here