|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/23
19.8.2023 8:15:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Srećan praznik svima. Mi ćemo sad na Liturgiju. Baš je lepo vreme. Sinoć do 3 nisam spavala. Ne znam sta mi bi.

Ivanka, dobro što si izbacila iz sebe.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 08/23
19.8.2023 9:55:35   
Ivanka 75
Dobro jutro! Flam ❤️
Zelimo vam divan i suncan vikend! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 08/23
19.8.2023 16:36:15   
Kata90
Pozdrav,ju kakav je danas praznik? Ja skuvala za sutra,punjenu papriku....,spremala po kuci i prala,beba spava nesmeta mu nista ja jos tako usisavam lupam on nista 😆Danas uzivamo u lepom vremenu,idemo kasnije malo u set_nju. 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 08/23
19.8.2023 17:13:12   
flamingos
Kato,danas je Preobraženje Gospodnje,crveno slovo.Super za bebicu kad mu ništa ne smeta i možeš štošta toga da završiš dok spava.Uživajte u šetnji.Mi išli u komšiluk i sad smo napolju.Lepo je vreme.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 08/23
19.8.2023 19:27:42   
Kata90
Au da sam znala,nebi nista radila.Ni nestignem pratiti verski kalendar....sad sta je tu je..

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 08/23
20.8.2023 9:13:36   
flamingos
Dobro jutro.Samo ds vam se javim,pa odoh.Imamo danas goste.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 08/23
20.8.2023 14:34:51   
Ivanka 75
Dobro jutro! Evo ja zavrsavam u kuhinji pa da se ohladim malo do rucka.Karadjordjeve snicle po zelji podmlatka 😊
Sinoc smo mm i ja bili na sajmu vina, bas smo se lepo ponapijali, sreli jos neke koji vole vino i tako....😊 
Lepo je izaci malo iz kucne kolotecine. Narucila sam koje vino zelim za rodjendan 😂😂😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 08/23
20.8.2023 14:55:01   
Sanjica26 RR
Иванка, пошто си синоћ пила, онда ми је јасно због чега говориш добро јутро у user posted image 3 сата.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.8.2023 6:49:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 08/23
20.8.2023 15:30:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Иванка, пошто си синоћ пила, онда ми је јасно због чега говориш фобро јутро у user posted image 3 сата.
 


Jaooooo, koja koncentrqcija je bila u nogama ppsle 2 sata obilaska standova i ispricavanja sa narodom 😂
Koncentracija pravo u noge za hod pravo, a mozak opustreeeen, jezik raspušteeeeen 😂😂😂😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 08/23
21.8.2023 7:53:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Šta se radi? Kako ste? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 08/23
21.8.2023 8:48:13   
Ivanka 75
Dobro jutro. Evo ja gledam reprizu tenisa od nocas 😁 Nisam imala zivaca kao mm da se nerviram, sad, znajuci rezultat, uzivam uz kaficu. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 08/23
21.8.2023 9:19:09   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,prijatna kafica.Evo i ja završavam sa kafom,pa da krenem u kuhinju.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 08/23
21.8.2023 11:04:02   
dddaca
Dobar dan. Ivanka, znaci veselo je bilo. Ako, super. Ja prala prozore juce, a oni prljaviiii. Potrajalo je. I sredjivala nesto, ali dok se okrenem opet lom po stanu.Kato, super za bebicu. I bolje sto si ga navikla na buku. Mi hodali na prstima dok spava. I tako hodamo i dalje 😂.Ostale mame, kako ste? Saljem svima pozdrave 
Trazim temu o kuhinjama, ali ne uspevam da nadjem. Znam da se posalo o staklu umesto pločica, pa sam htela da vidim utiske.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 08/23
21.8.2023 13:17:06   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Šta se radi? Kako ste? 
Hajd uđi u naše kafanče i pomozi Joki.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 08/23
22.8.2023 6:52:03   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Стартовали смо са школом. Јутрос сам поранила. Лоше сам сањала. Легли смо сви пре 10, јер смо мм и ја чекали Т до 2 да стигне из Грчке. Пробудили се за посао. И тако

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 08/23
22.8.2023 6:55:56   
dddaca
Vec se vratila? Bas je brzo proslo. Kakvi su utisci, jel zadovoljna?
Ja malopre platila racune, nije mi dobro user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 08/23
22.8.2023 7:54:19   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa idemo za grad.Da dete pazari sveske i ostali školski pribor,garderobu,ranac itd.Mm da poplaća račune.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 08/23
22.8.2023 9:05:28   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Vec se vratila? Bas je brzo proslo. Kakvi su utisci, jel zadovoljna?
Ja malopre platila racune, nije mi dobro user posted image


Ona je uvek zadovoljna. Takvo je dete. Isla bi opet. user posted image Sledeci put zeli sa Sofijom. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 08/23
22.8.2023 9:21:31   
Ivanka 75
Dobro jutro😊
Sanjice ❤️ Mnogo mi je drago se T lepo provela! I sledeci put isto 😊 
Ja cekam da mi pocne cas pa da operem neke staze dok je lepo vreme. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 08/23
22.8.2023 11:59:26   
dddaca
Super da se lepo provela.Sad me Ivanka podset_i da bi trebalo da operem neke frotire za pokrivanje i cebad dok je lepo vreme

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 08/23
22.8.2023 12:22:43   
Sanjica26 RR
Nije organizovano bilo kako sam ja zamisljala. Isla je mojom sestricinom, pa nije bila sama. Inace njoj su bili svi nepoznati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 08/23
22.8.2023 19:08:30   
dddaca
Najbitnije je da je ona zadovoljna user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 08/23
23.8.2023 7:13:15   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,koristi lepo vreme.I ja sam sve to poprala u selu.Čeka me generalno sređivanje stana,ali to kad se preselimo u grad.Juče sam plakare sredila.Pijem kafu,pa za ranije da odemo u šoping.Biće i danas pakleno.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 08/23
23.8.2023 7:53:41   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Upeklo ovih dana. Jos ova nedelja pa ne verujem da će više biti ovako vruće. Vreme proletelo, za koji dan škola. Ja krećem u drugi i prvi razred 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 08/23
23.8.2023 14:17:55   
Ivanka 75
Dobar dan. Idosmo u dom zdravlja, primila je prvu dpzu HPV vakcine. Druga doza za 6 meseci.
Beše stresno 😭 Pa idosmo u trzni centar na burgere, pa kupili jos neke stvari za skolu, novu Adidas trenerku i skuvasmo se do kuće. Spremni za školu! 😊 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here