|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 11:27:02   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Flamingos, gde ide na ekskurziju? 
Svilajnac,Niš i sutra uveče se vraćaju.Krenuše u 8 h iz školskog dvorišta.





Nek mahne kad budu u Cele kuli 🙂
Obavezno.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 11:27:17   
Ana RR
Neke biljke ispuštaju ugljen dioksid tokom noći i sasvim je logično da se ne drže u sobi, ali postoje biljke koje noću emituju kiseonik pa se čak preporučuju za držanje u spavaćoj sobi.

Ja kad čujem to "ne valja se" tačno dobijem nervni slom. user posted image user posted image Bez dobrog i dokazanog argumenta, ne priznajem ništa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 11:52:35   
Ivanka 75
Spatifilium je jedna od biljaka koja se preporucuje u sobi gde se spava.
Sheflera, difenbahija - ne. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 11:54:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Spatifilium je jedna od biljaka koja se preporucuje u sobi gde se spava.
Sheflera, difenbahija - ne. 
E pa lepo.Kad je dokazano šta se sme,a šta ne-znači može da uživa Ivka sa svojim cvećem.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 11:57:33   
Ivanka 75
I Sanseverija je dobra za spavace sobe. Sve ja to znam nego nekima je trn u oku sto imam puno cveca i necu da poslusam da smanjim broj saksija.
Spatufilium sam planirala na prolece da rasadim i stavicu joj ga u sobu, sanseveriju mogu odmah da prebacim. Blagotvorno deluju na san i raspolozenje.
Kad sam procitala za ugljen dioksid dve sam odmah, uz pristanak, iznela 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 12:05:27   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Spatifilium je jedna od biljaka koja se preporucuje u sobi gde se spava.
Sheflera, difenbahija - ne. 
E pa lepo.Kad je dokazano šta se sme,a šta ne-znači može da uživa Ivka sa svojim cvećem.❤





Pa da. Nisam toliko nemormalna i glupa da dozvolim 10 saksija u sobi. Mada bi ona volela 😁
Ali zemlja... Ne valja zemlja. Pa da rece ne valja zbog vazduha, ugljen dioksida... Nego zemlja. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 12:06:29   
flamingos
Aha,to je u pitanju.Što bi te zanimalo tuđe mišljenje?Uživaj u svojim mnogobrojnim saksijama cveća.Nešto od tebe naučismo u vezi cveća.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 12:10:17   
Ivanka 75
Edukujem se vec petnaestak godina 😊
Neko uci o vinu, ja o cvecu 😄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 12:13:24   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Edukujem se vec petnaestak godina 😊
Neko uci o vinu, ja o cvecu 😄
Ako,ako.To je lepo.Pa ti nama možeš da držiš predavanja o cveću.Bravo!❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 19:51:54   
flamingos
Ivanka,smestili su se u hotel i sad su na večeri,pa idu u diskoteku.Kažu da je toplo u hotelu.Na brzaka se istuširala,a najbitnije od svega da je super putovala.Dve tablete je popila.Malo joj je bilo muka,ali savladala je i super se oseća.Mnogo sam srećna.Neka uživa sa društvom.To se ne vraća.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 19:57:10   
Tiziana
Dobro veve zenske. Al je zahladnelo!! Pa ovo nije normalno.Vikend proleteo, za promenu 🙂Deca su vec na ekskurziji? Nasi idu na prolece. Neka uzivaju. Sad im je to izuzetno vazno, vratice se puni utisaka, manje vezano za sve ono sto su videli, vise vezano za citav provod, druzenje, simpatije itd 🙂 Ja sam danas celi dan bez energije. Nisam imala nikakav elan za rad, nisam mogča da docekam da dodjem kuci. Veceras cu ranije na spavanje, ujutru jako tesko ustajem. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 10/23
16.10.2023 22:55:57   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,smestili su se u hotel i sad su na večeri,pa idu u diskoteku.Kažu da je toplo u hotelu.Na brzaka se istuširala,a najbitnije od svega da je super putovala.Dve tablete je popila.Malo joj je bilo muka,ali savladala je i super se oseća.Mnogo sam srećna.Neka uživa sa društvom.To se ne vraća.❤



Ma super! Nadam se da ce lepe utiske poneti odavde 😊
Idu li na Medijanu? I. je sa odeljenjem bila prosle nedelje cini mi se. 10 min peske od kuce. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 0:05:09   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,smestili su se u hotel i sad su na večeri,pa idu u diskoteku.Kažu da je toplo u hotelu.Na brzaka se istuširala,a najbitnije od svega da je super putovala.Dve tablete je popila.Malo joj je bilo muka,ali savladala je i super se oseća.Mnogo sam srećna.Neka uživa sa društvom.To se ne vraća.❤



Ma super! Nadam se da ce lepe utiske poneti odavde 😊
Idu li na Medijanu? I. je sa odeljenjem bila prosle nedelje cini mi se. 10 min peske od kuce. 
Javiću ti sutra.Odoh na spavanje.Laku noć.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 7:24:49   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,posle obilaska Ćele kule su u blizini,gde je tržni centar da šetaju i šopinguju.Ne zna ni ona kako se zove mesto.U suštini,danas su u Nišu do ručka i posle ručka kreću dalje.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 11:18:13   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja sam išla na trodnevnu ekskurziju u Niš kad sam bila osmi razred. Najviše pamtim diskoteku 😁. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 11:46:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Ja sam išla na trodnevnu ekskurziju u Niš kad sam bila osmi razred. Najviše pamtim diskoteku 😁. 
Anđela se super provela sinoć u diskoteci.Evo sad odoše iz Ćele kule.Ivanka-divne ste.Ljubi Ivku i hvala na svemu.Biće prilike da se i mi upoznamo.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 13:04:04   
Ivanka 75
Flam ❤️
Pa kad nismo daleko zasto da ne zaskocimo dete i malo je prepadnemo 😊Gosti su gosti 😊
Bice prilike, Flam, napravicemo je! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 13:14:12   
flamingos
Ivanka.❤Biće prilike,naravno.Još jednom hvala na lepom gestu.Ma ti si carica.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 13:35:57   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka.❤Biće prilike,naravno.Još jednom hvala na lepom gestu.Ma ti si carica.❤



❤️❤️❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 13:50:53   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Ja cekam da mm dodje po mene.
Veceraske da napravim picu. T treba da se vrati iz Nisa.
Mrtva sam umorna. Nisam nista spavala.

Ivana i meni je Nis ostao u lepom secanju. Mada sam cesto isla i zbog Bele palanke.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.10.2023 13:52:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 15:43:08   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Ja sam išla na trodnevnu ekskurziju u Niš kad sam bila osmi razred. Najviše pamtim diskoteku 😁. 



Djuskanjeeeeee 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 15:44:22   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobar dan svima. Ja cekam da mm dodje po mene.
Veceraske da napravim picu. T treba da se vrati iz Nisa.
Mrtva sam umorna. Nisam nista spavala.

Ivana i meni je Nis ostao u lepom secanju. Mada sam cesto isla i zbog Bele palanke.



I T bila u mom kraju? 😕

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 15:47:35   
Srecko47E
Dobar dan zene,

danas nisam stigla da se javim od posla i dosade.

Ceo dan je jedno veliko bljak,nadam se da ce kraj biti lepsi.user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 16:02:05   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobar dan svima. Ja cekam da mm dodje po mene.
Veceraske da napravim picu. T treba da se vrati iz Nisa.
Mrtva sam umorna. Nisam nista spavala.

Ivana i meni je Nis ostao u lepom secanju. Mada sam cesto isla i zbog Bele palanke.



I T bila u mom kraju? 😕


Bas sam ti pisala pre neki dan da dolazi,.ali nisi videla poruku user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 16:05:52   
Ivanka 75
Jesi? Nisam videla 😭

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here