|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 14:40:27   
Ivanka 75
Uh, Srecko bas opsadno 😒 Brz oporavak vam zelimo!
Ja oko 4 ringle obigravam 😂 Sve povrće! I krmenadle od juce. 
Ovde je bas hladno. Sigurno na kOpaoniku pada sneg. 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 16:03:02   
Sanjica26 RR
Добар дан или вече. user posted image И ја од јутрос обигравам уз шпорет. Само што сам себи дозволила да спавам до девет. Онда лагано. Прочитала пар страница књиге. Спремила деци доручак, па редом. Сад сам узела да убацим још нешто из мастера. Врло мало имам да исправим што ми је професор рекао. Али мораћу до Народне библиотеке да још нешто узмем. То ћу у петак.
Морам касније да одем са мм да купимо фен. Прошле недеље кад је С сушила косу, скупила сам га и губи му се сваки траг. user posted image Све живо смо претражили. Нема нигде. Каже мм служио нас је 15 година. Доста.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 16:19:25   
Ivanka 75
Mi odspavali do 10 jutros 😁 Milina kad ne moras da juris i zuris.
Sanjice, da privedes to kraju, zavrsis pa da slavimo! 
Mi rucasmo, rekoh im, snadjite se za veceru, ne pipam vise nista. 😂
Sad cu da skuvam sebi kafu i da se opružim. Privodim Prijatelje kraju pa da vidim koju seriju da krenem iz pocetka, 😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 16:51:39   
Sanjica26 RR
Ivanka, moraces ovde da dodjes. Kakvo je to slavlje online. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 16:56:38   
Tiziana
Ola zenske, kako ste.Ja celo prepidne bila bizi oko ciscenja, pranja, peglanja, otisli da kupimo nesto decu, rucak mi napravila svekrva tako da smo samo pogrejali, jeli i mi se poizvaljivali, deca na radne zadatke🙂Cerka danas polagala prva tri dela A2 francuskog, sutra usmeni. Ubila je trema, kaze nije bilo tesko, ali nece da kaze ni da je bilo lako. Najveca joj trema od usmenog sutra. Sin broji sutno do isteka roka za prijavu izbornog predmeta za maturu. Skroz je neodlucan. Lomi se izmedju istorije, geografije i hemije. Dala sam mu jos 7 dana fore.I tako. Mi smo za sada zdravi, ali svi nasi prijatelji su bolesni i to cele porodice, pokoseni. Bojim se sticice i nas..I tako. Sve drugo standardica. Na poslu standardno pritisak, bice jos gore kako se blizi nova godina, ali necu da pisem o tome, vikendom pokusavam da ne mislim o poslu uopste.Imam rucak i za sutra i za sl ned tako da cu iskoristiti da malo citam, gledam neke serije i odmorim se. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 17:02:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, moraces ovde da dodjes. Kakvo je to slavlje online. user posted image



Opa opa 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 17:32:07   
Sanjica26 RR
Тизи, изгледа је многој деци проблем да се одлучи. Али ја саветујем да узму географију. Слушала сам мало и колеге шта причају у зборници. По некој статистици наједноставнија је географија. Биологију 90 посто деце узима, али је тешка. Историја са датумима отпада. Верујем да твом детету ниједан предмет не иде тешко. Тако шта год одлучи неће бити проблема за њега.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 18:34:48   
Tiziana
Sanjice dobili smo testove od prosle god, geografija i istorija su bile ekstra lake. Toliko lake da je na 90% pitanja moglo da se odgovori bez pripreme za polaganje. Sto ne mora da znaci da ce i ove godine biti tako. Prosle god su bili prva generacija da polazu takvu maturu, jos plus sve okolnosti zbog kojih se skola zavrsila kako se zavrsila sigurno su uticale da ispit bude takav.Kod njega ce vecina uzeti fiziku, on zna da fiziku i bioligiju sigurno nece. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 18:39:34   
Ivanka 75
Kukuuuuu ovo moje hoce biologiju 🙄

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 20:06:53   
Sanjica26 RR
Ivanka, koleginica koja predaje biologiju ne predlaze da se uzme za prijemni.user posted image
I svojoj cerki je predlozila da uzme geografiju, ali ona je zapela biologiju da uzme.

Tizi prosla godina je bila izuzetak. Ove.godine ko zna sta ce da im padne na pamet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 20:11:45   
Ivanka 75
Znaci da lobiram protiv biologije. Nisam ni ja za bio. Nadam se da ce promeniti misljenje do sledece godine.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 20:39:46   
Ivanka 75
Ivi dosle najbolje drugatice, nisu se videle 7 dana. Koja cika i smeh se čuje iz sobe! Sreca sreca radost! ❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 21:05:58   
Sanjica26 RR
Moja T naginje ka geografiji. Bas voli. Voli i biologiju.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 21:19:10   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Glava zeza. Ne znam sta se desava ovih dana sa mojom glavom. Maca kasljuca po malo I dalje. Sad da se spremamo za nastup. Treba i njenim dvema drugaricama da pravim frizuru. Popodne da se uci pesmica i malo Svet oko nas 😁
Nadam se da ste obe dobro.Kako je protekao nastup?Mi provedosmo popodne sa prijateljima.Prošetali smo i do grada.Danas sam sredila stan,peglala,dete završilo svoje školske obaveze.Sutra ide na čas gitare,pa idemo u selo do naše kuće,pa kod rođaka na ručak u susedno selo.Uživajte u vikendu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 21:55:31   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Moja T naginje ka geografiji. Bas voli. Voli i biologiju.




Mislim da hoce biologiju jer nju najvise uci. Pogledacemo procente prolaznosti, a videce i sledece godine kako ce biti pa ce odluciti. Ne zelimo previse da uticemo na njenu odluku. 
Tizi, javljaj rezultate ispita. Ivana, jel pala suza iz publike? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 22:36:35   
Sanjica26 RR
Ma da. Ono sto joj ide nek uzme. Midlim da svi najvise uce biologiju. I meni je bila omiljen


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 22:46:49   
IvanaSK RR
Lep je bio nastup. Ivanka, ima ona odavno nastup. Prvi mi je bio emotivan, sad sam se vec navikla 😁. Mada su danas bile bas super, pre dve nedelje su imale nastup sa istom koreografijom, al nesto su mi odskocile danas. Dobile su medalje, diplome I nagradu za najbolji formaciju. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 12/23
9.12.2023 22:53:39   
Ivanka 75
Ooo bravo bravo! To se vidi samopouzdanje i sigurnost u sebe 😊
Meni svaki Ivin nastup izaziva suze. Čak i kad je na borilištu. 
Odgledah Prijatelje do kraja. Toliko je tužno što je Peri umro, čudno je gledati ih onako mlade, pre 25 godina. I tek sad vidim da su poslednju sezonu baš zbrzali, nisu imali više materijala za šalu. Sve su ispisali. 
Bezvremeni.... ❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 12/23
10.12.2023 10:03:46   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ivanka, meni su stresni bili nastupi u vrticu 😁. Baletski su mi stresni kad vidim koliko je ona uzbudjena svaki put. Sad cekam skolske da se stresiram 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 12/23
10.12.2023 10:14:14   
flamingos
Ivana,kako god okreneš stres ti ne gine.Neka su živa i zdrava sva dečica.Mame uvek brinu.Samo da vam mahnem i poželim prijatan dan.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 12/23
10.12.2023 10:47:28   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kukuuuuu ovo moje hoce biologiju 🙄

Zvercica je polagala biologiju i imala 19 poena na završnom. Ona je kampanjac i počela je da se "sprema" ihahaj posle zimskog raspusta. Zato samo hrabro i promišljeno. Organizacija je ključ

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 12/23
10.12.2023 10:50:51   
Ivanka 75
Jedan pozitivan poen za biologiju 😊 Hvala Olga!
Vise me brine sto rade po Kletovim knjigama. Nijedna normalna definicija. Radijalna simetrija organizama je objasnjena uz pomoc torte. 🙄 A tamo neke sase samo usput pomenute. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 12/23
10.12.2023 11:05:13   
Olga75
Samo polako, kad dođe vreme odlučiće ona. M je htela hemiju- jer, pazi logike, samo dve godine se sluša pa je kao manje za učiti. E, kad se vratila sa takmičenja (bila je četvrta na opštinskom) shvatila je da to baš nije kako je zamislila i na kraju je odlučila za biologiju. Geografiju ne voli, istorija joj ide na živce, fizika joj je ozbiljna nauka pa nije htela da rizikuje. Tako je išao izbor kod Zveri.


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 12/23
10.12.2023 11:58:44   
Ivanka 75
Ko da slušam ovo moje 😂😂😂
Sad ćemo da obnovino biologiju, verovatno će nastavnica da je pita sutra jer nije bila u školi prošle nedelje. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 12/23
10.12.2023 12:12:19   
Tiziana
Sve oni imaju neke filozofije zasto nesto hoce, a nesto nece. Ja ne pratim tu njihovi logiku. Moj sin voli hemiju, stvarno. Ja moram priznati da ne razumen tu jjubav, ali akobje njemu super i meni je😂Sto se mene tice neka uzme sta god hoce, samo neka se odluci. Ne nameravam poslednji dan da unosim na platformu. Bice sigurno zablokiran sajt jer ce svi ostaviti za poslednji trenutak i apsolutno ne zelim taj stres kad krene da baguje sve. 
Vreme je danas uzas! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here