|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Herba Fast tablete
29.9.2011 16:50:40   
anirez
Eh ovako, pila sam herbafast i kroz 2 mjeseca skinula 12 kg.
Poslije mjesec dana, pocela sam da krvarim na debelo crijevo, odem doktoru, tablete su mi doslovno napravile rane na crijevima, znaci izgrizle crijeva.
Ko voli vise biti fit nego biti zdrav neka izvoli

(odgovor članu jecapeca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Herba Fast tablete
29.9.2011 16:59:47   
Verus
Uzas!

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Herba Fast tablete
5.10.2011 17:52:23   
jecapeca
Kako si sigurna da je to bas od Herbafast-a? Molim te za vise podataka ... malo si me uplasila.
Ja pijem devetu kutiju Ultimatuma uporedo sa kafom i skinula sam 10,5 kilograma. Super se osecam i nemam bas nista lose da kazem o Herbafast-u. Nestrpljivo cekam odgovor user posted image

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Herba Fast tablete
2.3.2012 15:24:58   
natalija25
...koristila sam 2 kutije herbafast advanced,aprtit uopste nisam imala i super sam se osecala, u medjuvremenu advanced je povucen a u apotekama je poceo da se prodaje samo ultimatum! Nikakav rezultat nije davao, cak vise apetit mi se otvarao i bila sam malaksala jer sam u tom periodu pocela da vezbam! Bas danas sam kontaktirala call centar da mi oni posalju advanced, pa vam drage moje saljem rezultate! user posted image

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Herba Fast tablete
5.3.2012 14:28:16   
tanjica85
moja sestra je pila 6 meseci i nije smrsala ama bas nista. user posted image samo je bacila pare. 800 din 10 kapsula, pa sracunaj koliko ti treba za mesec dana. ni moje prijateljice nisu bas odusevljene.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu natalija25)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Herba Fast tablete
10.2.2015 14:00:36   
cristalik
Kad sam morao izgubiti 4 kg dijeta mi nije pomoglo.Težina je blokiran. Nisam znala što učiniti da se u moje odjeće. Kontaktirao sam online apoteku i bio sam savjetovao da pokuša Lasix. Lasix je diuretik, obično moraš ga uzeti za mjesec dana izgubiti 4 kilograma, ali sam raddopiato dozu i za dva tjedna sam izgubila kg. Osjećam se sjajno. Sada sam izbjeći kalorija hranu, brzu hranu, a ja pokušati držati u formi. Predlažem da se konzultirati ovaj online apoteku za savjet, ako ste u potrazi za dijetalne pilule. Oni će consiglierano tablete pogodna za vaš problem.

Nije dozvoljeno reklamiranje. >Ukoliko zelite da se reklamirate obratite se marketingu Ringeraje. Hvala.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 10.2.2015 14:33:15 >

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Herba Fast tablete
10.3.2015 16:17:04   
Plavusa34
ove nisam koristila al jesam druge i meni nisu pomogle cak sam se ugojila posle jos vise

(odgovor članu jecapeca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Herba Fast tablete
10.3.2015 16:26:36   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: anirez

Eh ovako, pila sam herbafast i kroz 2 mjeseca skinula 12 kg.
Poslije mjesec dana, pocela sam da krvarim na debelo crijevo, odem doktoru, tablete su mi doslovno napravile rane na crijevima, znaci izgrizle crijeva.
Ko voli vise biti fit nego biti zdrav neka izvoli

Strasno user posted image

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here