|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sale ili provale
19.2.2009 14:38:34   
Ana RR
Stvori Bog muškarca, pogleda ga i reče mu:
- Ti si savršen!
Onda stvori ženu, pogleda je pa reče:
- Pa dobro.
Ti ćes morati da se šminkaš!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:40:54   
jelana9
Dosao momak da prosi devojku,pa kaze njenom ocu:"dosao sam,da trazim p...u vase kceri>"
A otac mu na to odgovori:"kako p...u,valjda ruku?"
A on:"da sam hteo da dr..m-nebih se zenio."


Pita p...s jaja:"Jel dolazite veceras,samnom na zurku?"
Na to jaja odgovaraju:"Ne hvala,mislis da nas zajebes kao prosli put?Ti da udjes,a mi da djuskamo na ulazu?"

< Poruku je uredio guppy RR -- 19.2.2009 14:41:29 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:41:33   
guppy RR
lenka sarajevo, morala sam ........
hahaahhahaahah

Prenela sam tvoj vic u Slovenac vs. Srbin <-- KLIK

< Poruku je uredio guppy RR -- 19.2.2009 14:42:34 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:43:26   
Ana RR
Imala snajka iz provincije ljubavnika u gradu, ali nije znala kako da se
izvuče iz kuće da se vidi s njim.

Ljubavnik joj reče da izmisli da ide na sahranu rođaku. Tako ona i uradi,
ali muž predloži da pođe i svekrva s njom. Pozove ona ljubavnika i kaže mu
da će i svekrva poći s njom na sahranu i upita šta da radi.
Pa povedi je. Naći ćemo nekog i za nju, biće i ona zadovoljna - objasni
ljubavnik.
Tako one pođu za Beograd. Dok su se vraćale kući, pita snajka u vozu:
Mama, šta ćemo da kažemo kad dođemo kući?

Ti, snajka, kaži šta god hoćeš, a ja na 40 dana moram da idem.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:46:17   
Ana RR
Gleda Mujo Hasu kako je sav tuzan i pita ga:
- "Sta je bolan?"

A Haso kaze:
- "Kako sta je, dobio sam otkaz iz restorana."
- "Pa kako bolan?"

- "Pa dosla jedna Amerikanka u restoran i kada je

dosao trenutak za
desert, Amerikanka upita sta imamo,
a ja lijepo ponudio: "Would you like tufakju?"


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:47:29   
Ana RR
Pita Mujo Hasu:
M: Haso bolan, hocemo sutra na utakmicu?

H: A ko igra?
M: Bosna i Hercegovina i Srbija i Crna Gora.
H: Mujo, j... te, pa to je turnir!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:47:54   
Ana RR
Pita Mujo Hasu:
M: Haso, sto bi ti zelio biti da se ponovo rodis?

H: Konj.

M: Eeee, nemoze dvaput isto!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:48:15   
Ana RR
Idu Mujo i Haso kuci, s posla.. I pita Mujo:
- Bolan Haso, sto ces prvo da uradis, kad dodjes kuci ?
- Prvo cu da strgnem i pocijepam zenine gacice !
- Sto, toliko si napaljen ??
- Ma jok, zuljaju me !!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:49:17   
Ana RR
Zove Mujo Hitnu pomoc:
- Brzo ljudi, zena mi je progutala kondom !
Malo kasnije opet zove:
- Ej, ne morate dolazit' - nasao sam drugi !!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:50:52   
Anoniman
Odgovor službe Renoa nekom našem liku…


Dear Mr. Ilic D.


We have received and analyzed your complain letter regarding the "mushice" issue on Renault Megane cars.
Unfortunately, we were unable to find this term (mushice) in our databases and we kindly ask you to send to us more detailed specification about.
Also, please be so kind to translate in English the following expressions: "Nataknem vas na k***c i vas i vase go**o od auta", "Je**m li vam majku vasu klosarsku" and "pos***m vam se na vas servis reno".

Sincerely yours,

Michel Mouton
Customer Service Representative
414 Avenue Miramax, DC668, Douai, France


 
 

< Poruku je uredio Tasha RR -- 19.2.2009 14:54:29 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:51:15   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Ana80

Idu Mujo i Haso kuci, s posla.. I pita Mujo:
- Bolan Haso, sto ces prvo da uradis, kad dodjes kuci ?
- Prvo cu da strgnem i pocijepam zenine gacice !
- Sto, toliko si napaljen ??
- Ma jok, zuljaju me !!



Malo da nisam sa stolice pala
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:54:22   
Ana RR
Pricaju Mujo i Haso:
M: Znas li ti Haso da svake tri minute u New Yorku jedna zena biva pregazena?

H: Uuuuuuuuu, jeb'la majku, jeste izdrzljiva...




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šale ili provale
19.2.2009 14:55:10   
Ana RR
Na gradilistu vice Mujo:
-Bolan, Suljo, je'l u tebe metar?

-Ma jok, tek 20 cm!

 
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šale ili provale
20.2.2009 8:16:05   
Anoniman
Vrabac gleda crva kako jede jabuku i misli:
" Da li da ga pojedem odmah ili kad se dobro najede?... Ma bolje da sačekam, biće sočniji i deblji kad pojede još jabuke..."
Maca gleda vrapca i misli: " Da li da ga odmah pojedem ili ... ma sačekaću da pojede crva, biće onda deblji i ukusniji.. "
Crv se nažderao jabuke, proviruje iz rupe ... vrabac to jedva dočeka, kljucnu ga i proguta. Maca skoči da uhvati vrapca, ali ovaj polete i maca upade u bure puno vode.

Naravoučenije: Sto duža predigra, to maca vlažnija.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šale ili provale
20.2.2009 8:16:52   
Anoniman
Rješava Suljo križaljku i traži pomoć od Muje:
- Mujo, zaljev u Turskoj?
- Kol'ko slova?
- Čet'ri.
- Agda.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šale ili provale
20.2.2009 20:54:17   
Ana RR
Žena peče jaja za doručak svome mužu. Odjednom njen muž uleti u kuhinju:
• Pazi. PAZI! Stavi još malo ulja! Oh, Bože! Pečeš ih previše istovremeno. PREVIŠE! Okreni ih! SAD IH OKRENI! Treba još ulja. Joj! GDE ćemo naći JOŠ ULJA? ZALEPIĆE se! Pazi... PAZI! Rekao sam ti PAZI! NIKAD me ne slušaš dok kuvaš! Nikad! Okreni ih! Požuri! Jesi LUDA? Jesi li TOTALNO poludela? Ne zaboravi ih posoliti. Znaš, uvek zaboraviš da ih posoliš. Posoli. POSOLI! POSOLI!
Žena ga zaprepašćeno pogleda:
• Šta je bre sa tobom? Misliš da ne znam da ispečem par jaja?
Muž mirno odgovori:
• Ne, samo sam hteo da ti pokažem kako je meni dok vozim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šale ili provale
28.12.2010 20:55:42   
indy_25
da vam ispricam sta mi je mama maloprije ispricala. ja sam se upisala od smijeha.
Kaze ona da je moj brat dosao s drugom ) s kojim se ne razdvaja od svoje 5 g on nekad dolazi kod nas da spava) oko 10 sati navece i mama je zaspala posto ona rano zaspe ali se budi tokom noci nekoliko puta. i tako se ona probudila i slucajno provirila kroz prozorcic vrata sobe moga brata da vide sta oni rade sto ne spavaju ali nije vidjela glavu i vidjela je kako je on na njemu i  imaju sex user posted image  zatim se ona vratila i kaze da nije mogla sebi doci od soka i da je plakala nekoliko sati i nije mogla da povjeruje da joj sin gey. onda se ponovo ustala da zapali od muke jednu cigaru i vidjela je cipele od cure moga brata i tada joj je laknulo. Njegov drug je otisao dok je ona spavala a cura mu je dosla a glavu nije mogla da vidi jer je takvo staklo da se samo malo moze vidjeti user posted image user posted image user posted image . Dok mi je pricala ja sam se pisala u gacem od smijeha.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šale ili provale
29.12.2010 0:38:24   
Brana
IZVORNA PORUKA: indy_25

da vam ispricam sta mi je mama maloprije ispricala. ja sam se upisala od smijeha.
Kaze ona da je moj brat dosao s drugom ) s kojim se ne razdvaja od svoje 5 g on nekad dolazi kod nas da spava) oko 10 sati navece i mama je zaspala posto ona rano zaspe ali se budi tokom noci nekoliko puta. i tako se ona probudila i slucajno provirila kroz prozorcic vrata sobe moga brata da vide sta oni rade sto ne spavaju ali nije vidjela glavu i vidjela je kako je on na njemu i  imaju sex user posted image  zatim se ona vratila i kaze da nije mogla sebi doci od soka i da je plakala nekoliko sati i nije mogla da povjeruje da joj sin gey. onda se ponovo ustala da zapali od muke jednu cigaru i vidjela je cipele od cure moga brata i tada joj je laknulo. Njegov drug je otisao dok je ona spavala a cura mu je dosla a glavu nije mogla da vidi jer je takvo staklo da se samo malo moze vidjeti user posted image user posted image user posted image . Dok mi je pricala ja sam se pisala u gacem od smijeha.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šale ili provale
29.12.2010 3:47:00   
Anoniman
A jooooooj Indy koji šok za tvoju mamuuser posted image jadna žena se istraumirala... sreća pa se sad tome možeš samo smejatiuser posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šale ili provale
29.12.2010 9:37:15   
NadaR
Joooj , jadna zena .. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here