|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kiselina!!
25.3.2009 13:44:53   
NadaR
jaoooo zene, ja mislim ona otvorila novu temu ,kad oni vrisnuse na mene user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: kiselina!!
25.3.2009 13:45:37   
eugenija
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: kiselina!!
25.3.2009 13:49:29   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: kiselina!!
25.3.2009 14:45:56   
Anoniman
Ja usla u sedmi mesec i hocu da umrem kako me pece zeludac od kiselina, narocito uvece. Sad sam pocela da praktikujem da veeram kokice, i dobro mi je!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: kiselina!!
25.3.2009 17:25:26   
tomic
meni nista ne pomaze. doduse, ja sam imala gastritis i pre trudnoce, a kako cu izdrzati do kraja, bog zna...

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: kiselina!!
25.3.2009 17:54:12   
trudnica
     Cao zene.....
Sa kokicama je extra a pomazu i grisini...... Probajte i videcete!!!!! 
Pozdrav

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: kiselina!!
30.3.2009 10:51:30   
tomic
Od grisina je jos gore...


_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu trudnica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: kiselina!!
22.4.2009 15:20:03   
Natasha5
Ja san dve nedelje u sedmi mesec ali da vam kazem da ni mleko sad ne pomaze nista ne pomaze ,stvarno mi grlo gori da posebno uvece.

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: kiselina!!
8.5.2009 20:10:30   
racic
evo da vam se pridruzim ja sam u 6 nedelji i muci me kiselina danas sam prvi put povracala ali pokusavam da se suzdrzim....inace me nista od hrane ne privlaci sem voca i povrca imam utisak da je sve masno...pa cak mi je i na pomisao na neku hranu muka...user posted image

(odgovor članu Natasha5)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: kiselina!!
8.5.2009 21:46:38   
sneza24
racic dobrodosla user posted image

(odgovor članu racic)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: kiselina!!
9.5.2009 9:48:36   
tomic
Tako je i meni bilo racica, ali pocece apetit vrlo brzo, videces...A kiselina ubija... Do kraja!

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: kiselina!!
23.5.2009 22:59:51   
Anoniman
Evo mene tri nedelje pred porodjaj i muci me kiselina i dalje. Sta god da pojedem mi smeta. Nista vise ne pomaze pa sad pijem sodu bikarbonu! Valjda mi nece skoditiuser posted image

(odgovor članu tomic)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: kiselina!!
23.5.2009 23:01:14   
Anoniman
user posted image Ne znam. Jao Zille, sitno brojiš! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: kiselina!!
23.5.2009 23:10:10   
Anoniman
Sitno, sitno, a stomak mi se ni malo nije spustio! Zato me i muci kiselinauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: kiselina!!
23.5.2009 23:12:26   
Anoniman
Ja nemam iskustva sa tim, ja sam nisko nosila. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: kiselina!!
24.5.2009 8:04:29   
marince1
 Citala sam na netu da koga muci kiselina do kraja rodice bebucu sa puno kose(nije babska prica),jer valjda dlaka ili tako nesto luci neku materiju koja izaziva kiselinu.
Moja drugarice je imala problem sa tim i bebica je toliko ''cupava'' da nebiste poverovali!!! :)))
Pitah je sta pomaze,a ona mi recu ''uh,nista!'' user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: kiselina!!
24.5.2009 8:25:15   
mihi
Ne verujem da to ima veze Marainče, ja sam imala kiselinu u I trudnoći a Luka nije baš imao mnogo kose. Mislim da to ima veze sa refluksom koji se javlja zbog pritiska uvećane materice na organe u trbuhu pa i želudac. Problem rešavaju bademi kao i sva antacidna sredstva (tablete za neutralisanje kiseline).

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: kiselina!!
24.5.2009 10:06:22   
marince1
Ne razumem se bas,ja sam to negde procitala.Verovatno si u pravu...
ja sam se bas zezala da ce moja beba da bude celava do 1. razreda,jer ja i neznam staje to iselina user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: kiselina!!
20.8.2009 10:50:10   
bordan
kiselina sam imala vrlo malo i kad sam je imala pila sam mleko ili jela oriz nekoliko zrna.A Oleg se rodio sa kosom mislim da to nema veze sa kiselinom da kad imas kiselina kosa bebu rasne.vrlo malo sam imala nekoliko puta

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: kiselina!!
20.8.2009 11:00:32   
Anoniman
Kiselina i kosa nemaju veze, jer neke trudnice dobiju kiselinu u 2-3 mesecu trudnoce a tad beba sigurno nema kosuuser posted image
Ono sto meni pomaze (nisam imala kiselinu u trudnoci, nego pre i posle) je da progutam nekuvano zrno pasulja ili pola kasicice nekuvanog pirinca. Posto oni bubre pokupe visak kiseline iz zeluca. Ni tablete, ni soda bikarbona, ni hleb...nista mi ne pomaze osim toga.

(odgovor članu bordan)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: kiselina!!
20.8.2009 16:36:17   
Markovicka
Imam bas jaku kiselinu, bila je i ranije ali sad se utrostrucila, a resavam je tako sto jedem svaka dva sata po malo, a u pauzama grickam plazma keks.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: kiselina!!
21.8.2009 0:05:00   
gagana83
Mislim da je ovo jedina tegoba vezana za trudnocu koja me zaobisla,bar za sad.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: kiselina!!
5.9.2009 13:54:13   
Nanica1
Mene bas muci ovih dana mada sam ja i pre trudnoce imala periode kada me uhvati pa me muci par dana i nestane. Sad ne znam da li je ovo samo jedna takva faza ili je uzrok trudnoca... Videcemo, nadam se da ce da prodje...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: kiselina!!
19.11.2009 23:13:37   
cicko
Spas je u Donatu Mg!

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: kiselina!!
20.11.2009 14:35:57   
demetra
Spas je u porodjaju!

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here