|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 11:24:55   
ivaMark
Depilirala sam se redovno pre trudnoce, depilatorom cele noge i user posted image nekada i voskom...
u trudnoci sam nastavila sa depilacijom, s"tim sto sam do sestog meseca sama sve radila, posle u salonu...jednom mesecno...
poslednji put je bio 5 dana pre termina. tj 15. aprila... sve komplet i evo jos se nisam porodila user posted image
tako da kod mene depilacija definitivno ne izaziva kontrkcija user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 11:31:12   
dijana1*
Moja odluka nema veze sa kontrakcijama, jednostavno sam odlucila necu da se depiliram, farbam, radim nadogradnju, lakiram nokte, da znam pol, da jedem za petoro, da dizem tesko... .... kod mene je sada sve polako i usporenouser posted image
Sve sto mi donosi 1% rizika bezim od togauser posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 11:33:27   
dijana1*
Malo offuser posted image
Gleda me muz pre neki dan i smeje se, pitam ga sta je bilo, kaze on kada te zmija ugrize i gustera se bojisuser posted image
Znam da sada preterujem u mnogim stvarima ali to je trenutno jace od mene.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 12:00:07   
majared
Ja odoh danas na depilaciju, izgledam kao hodajuća prašuma user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 12:10:24   
Zemunka85
Iako sam imala kontrakcije od 16 nedelje i bila na ginipralu i utrogestanu celu trudnocu, depilirala sam se najnormalnije.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 12:29:51   
Verolina

IZVORNA PORUKA: majared

Ja odoh danas na depilaciju, izgledam kao hodajuća prašuma user posted image

E, majo, jest da nije tema, ali jel ' decko ili devojana?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 13:03:19   
majared
Dečak, još malo ...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 13:10:51   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 14:54:14   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

ja sa Braunom jedino mogu noge,ono ubija koliko boli,svaka cast ako neko moze dole sa onim cudom user posted image


A ne za prasumu je zaduzen coek a ne kosilica. Sto je mnogo, mnogo je user posted image


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
28.4.2013 18:20:00   
doktorkakristal
xexexexe bas tako user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
6.5.2013 19:49:15   
dunja RR
Tokom proleća i leta, našu zimsku garderobu zamenićemo kratkim majicama, pantalonama i suknjama. Ove godine, uvereni smo da dosadne dlake na nogama, ispod pazuha i u bikini zoni neće izazivati probleme. Da li ste čuli za "slatku brazilku"?

Pročitaj više ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.5.2013 19:50:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
7.5.2013 7:50:51   
doktorkakristal
mmmm interesantno user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
7.5.2013 7:57:37   
Trcosava
Ja čuh za tu šećernu da i nije nešto, ali svakako ću pitati sad kad budem išla. BTw i prošlu trudnoću, a i sad na početkus am se normalno depilirala.

@ Doca - depilatorom mogu dole ali nema šanse cela, ne zbog bola - taj bol mogu da trpim, nego mi kožicu uhvate pincete i samo kožu zeznem i budem sva krvava. Ali gornji deo svetlane sam uspela depilatorom i tu jedva i da imam dlaka. Zato je onaj ispod deo (koji se ne vidi baš na prvi pogled jel) prašuma posle brijanja. Dvadesetog maja idem na pedikir, videću ako može da mi skrati pedikir i da me očupauser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
7.5.2013 11:23:00   
doktorkakristal
Ja sam imala opicenu cimerku koja se cela cupala sa tim depilatorom,tako ona skuva nama dvema kafu zapalimo po jednu i ona krene sa cupanjem,ja se sva zbog nje preznojim ona nista prica najnovije traceve xexexe,eh ti dani bili su super

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
9.5.2013 0:06:56   
Leptiric123
Ja idem najnormalnije na depilaciju i to toplu...a par godina pre trudnoce nisam isla na depilacije nego ili brijanje ilk epilator.Nemam nikakve kontrakcije cak mi i prija...a jos su mi se dlacice razredile i oslabile skroz. P.S.Normalno radim i nokte i farbam se...:-)

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
9.5.2013 2:06:46   
anci kv
pa leptiricu,ti i moras sobzirom da se udajes u subotu!!!
ma ja sve ko pre,vrsalicom sredim ruke i stomak a brijac sve ostalo.vosak podnosim jedino za nausnice. farbanje,nokti kao i uvek,redovno

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
10.5.2013 7:37:19   
doktorkakristal
I ja se farbam najnormalnije,isto tako radim nokte,malo mi je cudno da neko u danasnje vreme veruje u babske gluposti da se to ne sme user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
10.5.2013 7:42:50   
anci kv
ma svako radi onako kako misli da je najbolje za njega i bebu.
samo ja ne bih mogla da zamislim da nebrijem noguser posted image e 9.meseci,mozda bih i vaske navukla

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
10.5.2013 8:05:22   
dunja RR
Kakve veze ima to sa babskim pričama?user posted image

Načelnica klinike za sterilitet Narodni front, Elijana Garalejić, govori svim devojkama u postupko VTO - zar ste sve ovo prošle da bi vam neka hemija rasterala embrione i onemogućila da postanete majke? Ona koja se ceo život bavi strerilitetom to kaže, tako da sigurno ima nekog smisla.
Svi mirisi i hemikalije od farbe, acetona, isto kao i od domestosa npr., mogu dospeti u krvotok bebe (ovo ističu - posebno u prva tri meseca, dok traje organogeneza), i to naglašavaju i doktori, a i svaki tekst koji sam na netu našla. Na nama je da li želimo to da prihvatimo ili ne. Ja svakako neću shvatati olako ove tvrdnje posle 10 godina borbe za detetom, tri operacije i dve VTO.

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.5.2013 8:11:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
10.5.2013 8:08:52   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: anci kv

ma svako radi onako kako misli da je najbolje za njega i bebu.
samo ja ne bih mogla da zamislim da nebrijem noguser posted image e 9.meseci,mozda bih i vaske navukla


Ma što ne bi brijala user posted image , ja mislim da je brijanje i najbezbednije. Ja kontam - ako mi je dr. zabranila truckanje u prevozu prvih mesec dana posle VTO, pa meni je depilacija (voskom) veće cimanje. Iako se ceo život depiliram. Ali sada ne smem, ionako imam baš malo dlaka, samo na nogama, na rukama nemam ništa, niti sam imala.

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.5.2013 8:09:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
10.5.2013 8:13:23   
Trcosava
Dunjče, da ne ispadne da ti kontriram i da sam za svu moguću hemiju. Ali. Brijač je u mom slučaju poguban. Na butinama skoro nikad nisam imala dlake, na rukama imam ali mi ne smetaju - svetle su. Zato ispod kolena i sveltana su katastrofa posle brijanja. Jedan jedini razlog zašzo sam ja krenula na depilaciju (svetlane) je kada sam posle 2 godine brijanja imala dlake kao čekinje i brijajući sam zakačila mladež koji je dole. Od tad ne postoji mi bezbedniji način od depilacije. Za noge - tu je depilator koji nema nikakvu hemiju i njega i koristim. Brijač jedino ispod pazuha.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
10.5.2013 8:21:50   
dunja RR

Znam Trco, pa zato se ja ceo život delipilam, baš zbog tih čekinja user posted image

Ali sad ne smem, najviše zbog tog cimanja, znaš ono kada povuče vosak, ja se nekako uvek trgnem, i to cimanje me plaši, bar sada u početku.

Sad, taj depilator zaista nikada nisam koristila.

Ali ja sam poseban slučaj, ja stvarno imam 3 dlake na nogama, uvek me putaju kada dođem na depilaciju što sam došla user posted image

Dole sam se oduvek brijala, tako da sam sada samo nastavila ..


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
10.5.2013 8:24:22   
Trcosava
Depilator je za dole neupotrebljiv, isto se iskasapim user posted image , samo posle 3 odlaska na depilaciju dole mene devojka zove žena sa nevidljivim dlakama.

Ako imaš tri dlake onda brijač naravno

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
10.5.2013 8:28:36   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Depilator je za dole neupotrebljiv, isto se iskasapim user posted image , samo posle 3 odlaska na depilaciju dole mene devojka zove žena sa nevidljivim dlakama.

Ako imaš tri dlake onda brijač naravno


user posted image isto

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
10.5.2013 8:30:55   
Trcosava
Crnjak je što posle jednog brijanja, dva čekinje se vrate u punoj gustini!!!

Depilatorom mogu onaj gornji deo (ma pisala sam to već) i tu sad skoro i da nemam dlake, nemam ni za frizuru user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here